aA
Naujieji metai... Kokia kita šventė mums tiek daug reiškia? Ryškiausi įspūdžiai, žavingiausios mūsų gyvenimo akimirkos susiję būtent su Naujųjų metų šventimu. Kiek daug jausmų sukelia jau pats šventės laukimas...
© Corbis
Dovanų pirkimas, džiaugsmingo susitikimo su artimaisiais ir draugais nuojauta, stebuklo, kažko naujo ir smagaus laukimas. Kiekviena šventė, juolab Naujieji metai, - stimulas keisti įprastą gyvenimo eigą.

Psichologai mano, kad iš to, kaip ketinate sutikti Naujuosius metus, galima spręsti apie žmogaus charakterį ar bent jau tai, kas dabar dedasi jo sieloje.

Nesiskirs su šeima

Ketinate švęsti su šeima? Kad ir ką apie save galvotumėte, širdyje visada liksite nepataisomas romantikas. Galite drąsiai sutikti bet kokias gyvenimo audras, tačiau išties stiprus, reikalingas ir mylimas (vadinasi, apsaugotas) jaučiatės tik savo šeimoje, kartu su artimaisiais. Nemanykite, kad noras būtent taip sutikti Naujuosius metus – senatvės požymis. Tikriausiai jūs labai pavargote, jums be galo reikia artimų žmonių teikiamos šilumos ir jaukumo.

Trauks toliau namų

Norėtumėte Naujuosius metus sutikti kurorte, namelyje miške, pensione – bet kur, kad tik toliau nuo namų? Galbūt nepaprastai laukiate, kad ateinantys metai kardinaliai pakeistų jūsų gyvenimą. Jeigu pavargote, tai tik fiziškai. O iš sielos nesitraukia nuolatinis noras keisti vietą, pažįstamus, mylimus žmones ir draugus, trokštate naujų, lyg kaleidoskopas besisukančių įspūdžių. Gali būti, jog kai kada patys prisidarote sunkumų, kad vėliau galėtumėte juos garbingai įveikti. O gal nuolatiniais ieškojimo, nuotykių, besikeičiančių veidų ir įspūdžių pojūčiais sėkmingai užpildote tuštumą širdyje? Gal retkarčiais vertėtų sustoti ir atidžiai įsiklausyti į save – ko iš tiesų norite?

Be draugų – ne šventė

Planuojate Naujuosius metus sutikti tik su artimiausiais draugais? Galbūt jums jau nusibodo tos kaukės ir vaidmenys, kuriuos jums perša socialinė aplinka. Stengiatės visada „atrodyti“ ir „atitikti“. Atsipalaiduojate tik būdami su artimiausiais, jus gerai pažįstančiais draugais: žinote, kad tik jie priims jus tokį, koks iš tikrųjų esate. Nežinia, ar sulauksite naujų įspūdžių, tačiau naujametę naktį tikriausiai puikiai atsipalaiduosite ir pailsėsite.

Laimė - dviese

Naujuosius metus sutiksite dviese su mylimu žmogumi intymioje aplinkoje? Intymumo siekimas rodo, kad norite atvirų, pasitikėjimo kupinų santykių ir esate jiems pasirengę. Tik sulaukę atsakomųjų jausmų galite jaustis tikrai laisvi ir laimingi. Jeigu Naujuosius metus taip sutinkate jau daugelį metų, viena vertus, jums galima pavydėti, kita - ar ne per daug susikoncentravote vienas į kitą, ar nenukentėjo komunikabilumas? Gal vertėtų „išeiti į žmones“ - laiminga įsimylėjusiųjų pora gali papuošti kiekvieną šventę.

Svarbu pamiegoti

„Pamanyk, Naujieji metai! Neverta jiems skirti tiek daug laiko, juk yra ir svarbesnių darbų! Iki pirmos valandos pasėdėsiu prie televizoriaus ir eisiu gulti, bent jau išsimiegosiu...“ Ar kada nors taip pagalvojote? Naujųjų metų žavesio sugeba nepajusti tik labai rimtas ir vienai idėjai visiškai atsidavęs žmogus. Net jeigu ir nebetikite stebuklais, vis tiek sugalvokite norą! O gal jis išsipildys! Trumpam mintyse iškils vaikystės prisiminimai ir net pats stebuklo laukimas. Galbūt tapsite kitas žmogus.

Vis dėlto nereikėtų šio testo vertinti labai rimtai. Tegul šventė būna tokia, kokią sugalvojote, ir atneša tai, ko laukiate. Laimingų Naujųjų metų!

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

„Der Spiegel“: jie ryžtingi, žiaurūs ir turi Kremliaus leidimą žudyti (66)

Prieš ketverius metus buvo apnuodytas ir tik per plauką išgyveno bulgaras prekeivis ginklais. „...

Kariūnės kelią pasirinkusi lietuvė: per amžių amžius moterys yra laikomos silpnąja lytimi ir ačiū Dievui, kad taip yra (78)

Kovinės inžinerijos technikė Lingailė Juknevičiūtė savo tarnybos kelią pradėjo sukarintose...

Apsišarvuokite kantrybe: laukia niūrūs ir lietingi orai (4)

Sekmadienį vos spėjus pasitraukti vienam ciklonui, iš vakarų Baltijos regioną, o kartu ir...

Prireikė visų 12 raundų, bet Joshua atsiėmė čempiono diržus iš Ruizo (14)

Šeštadienį Saudo Arabijos sostinėje Rijade įvyko viso bokso pasaulio ilgai laukta dvikova tarp...

Mačiulis: mes gyvename labai nenormaliais laikais (187)

„Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis kalbėdamas konferencijoje teigė, kad...

Vilniuje pusiausvyros netekęs pėsčiasis atsidūrė gatvėje ir buvo mirtinai partrenktas (67)

Šeštadienio vakarą Vilniuje žuvo pėsčiasis . Nelaimė įvyko pačioje Laisvės pr. pradžioje....

Intymias nuotraukas Feisbuke viešinanti Verygos sekretorė: gyvenam laisvoje Lietuvoje (993)

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sekretorė kaitina internautų kraują, praneša...

Mitais ir baimėmis apipintas vėžys: gydytojai atsakė į 10 pagrindinių klausimų (19)

Nors atrodo, kad apie vėžį žinome labai daug, gydytojams vis dar neretai tenka susidurti su...

Žolininkė atsakė į visiems rūpimą klausimą – ar galima arbatą užplikyti antrą kartą? (30)

Alfo Ivanausko šeštadienio laidos „Alfas live“ viešnia – buvusi floristė, o dabar žolelių...