Renginių organizatorė Agnė Armoškaitė-Šemberienė (27) sukasi it voverė rate. Tačiau veikli moteris sako sugebanti suderinti ir darbą, ir rūpinimąsi šeima. Kol jos vyras Deividas Šemberas (30) futbolininko karjerą tęsia Maskvos CSKA klube, moteris su penkerių sūnumi gyvena Vilniuje.
A.Armoškaitė-Šemberienė
© TV3
- Esate veikli moteris, daug dirbate, dalyvaujate projektuose (TV3 laidos “Pakeisk namus su DOMOPLIUS” vedėja, LTV laidos “Lietuvos šokių dešimtukas” dalyvė ir t.t.). Sakykite, ar dar lieka laiko šeimai?

Guostis, kad man sunku neturiu teisės. Buitis sutvarkyta, o gyvenimas patogus. Tuo tarpu Lietuvoje labai daug moterų, kurios neturi tokių galimybių, kaip mano - patogaus gyvenimo ir sutvarkytos buities.

Kadangi vyras futbolą žaidžia užsienyje, negaliu būti be pagalbos. Turiu puikią auklytę Rūtą, kuri su mumis jau daug metų. Todėl ir nebijau jai patikėti Gabrieliaus. Yra dar dvi močiutės.

Esu iš tų mamų, kurios mano, jog vaikui labai reikalinga socialinė aplinka. Ir kuo anksčiau vaikas toje aplinkoje atsiduria, tuo lengviau jam prisitaikyti, tuo greičiau jis išmoksta kovoti už būvį, bendrauti su žmonėmis, priprasti prie aplinkos. Gabrielių į darželį išleidau kai jam buvo treji su puse. Bet reikėjo tai padaryti pusmečiu anksčiau.

- Koks jis, Gabrielius?

Įdomaus mąstymo ir ne pagal amžių subrendęs. Bet ne todėl, kad auga tarp suaugusių, o kad su juo bendrauju solidžiai. Nuo pat gimimo su juo kalbėdavau be jokių šveplavimų. Tai draudžiau ir močiutėms sakydama, jei dar švepluosite, vaikui išsivystys dislekcija. Užtat jis gražiai kalba, aiškiai dėlioja mintis. Nors, kaip ir visi vaikai, turi keistenybių. Pavyzdžiui, mus vadina vardais: močiutė Staselė, močiutė Irutė, Deividas, Agnė...

Dėl to labai nerimavau, manydama, jog Gabrielius nuo manęs atsitveria siena. Klausinėjau jo, kodėl taip daro, tai vis atsako, kad jam visų mūsų vardai labai gražūs. Ir psichologė mane nuramino. Tiesiog dabar vaikui toks periodas, kai esu tai mama Agnė, tai tiesiog Agnė. O šiąnakt susapnavęs košmarą, šaukė... mama...

- Dažnai daug dirbantys tėvai dėmesio stoką vaikams bando kompensuoti brangiomis dovanomis ar įgeidžių tenkinimu.

Gabrielius pakankamai savarankiškas, o mūsų buvimas kartu yra tikrai kokybiškas. Dabar daugiausiai laiko praleidžiame kartu keliaudami - toks bendravimas mano galva, pats tikriausias. O kur dar pusryčiai, rytiniai pasiplepėjimai. Dabar vis daugiau laiko atrandu ir vakarienei. Kartu važiuojame pirkti maisto. Jis auga tikras džentelmenas, padeda man nešti krepšius.

O dėl dovanų... Jei atvirai, ir man taip būna. Ypač kai staiga pajauti kaltę, kad pavėlavai į darželio šventę. Tuomet nevalingai nuperku didelį žaislą... kaip atsiprašymą. Kai vyras grįžta iš Maskvos, taip pat Gabrielių apipila dovanomis. Bijau, kad tėtis jam neasocijuotų su dovanomis, o būtų tam, kad kartu žaistų, spardytų futbolą, žiūrėtų filmukus, mylėtų.

- Esate netipiška šeima, nes mamytė ir tėvelis gyvena atskirai.

Šiais laikais daug porų taip gyvena. Deividas su mumis gyvena tik savaitę per mėnesį. Bet su tuo jau susitaikėme. Gabrieliui bet kokiu atveju geriau čia, negu Maskvoje - esu labai griežtai nusistačiusi prieš aną socialinę aplinką, valstybę, todėl nenorėčiau, kad vaikas augtų toje aplinkoje.

Tėvai mane labai lavino. Aš taip pat stengiuosi, kad Gabrielius daug skaitytų, lankytų rytų kovos menus. Tai vyriškumo mokykla su savo filosofija, kur vyksta kova be kovos. Kitos kol kas berniukai neturi. O kad vyrai paskui būna mažai kam tikę - mamų kaltė. Jei berniukas negali pavalgęs susiplauti indų ar išnešti šiukšlių. Šeimoje nėra vyriškų ir moteriškų darbų.

- Ar Agnė gera mama?

Reikėtų klausti Gabrieliaus, nors jis ir sakė, kad gera. Visai neseniai užsinorėjo nusiskusti plikai. Sakau jam - ir aš taip padarysiu. O jis pagalvojęs sako - nereikia. Tu labai graži su tais plaukais ant galvos.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Naujos detalės dėl lietuvių vilkiko avarijos Italijoje: užkardas buvo pakeltas? (49)

Kaip jau buvo pranešta, ketvirtadienio naktį Italijoje į tragišką avariją pateko vilkikas iš...

Vilniaus grupuotė, kurios taikinyje – milijonai: su žmona netekęs laisvės ir turto nevaldė emocijų (52)

Veikė organizuotoje grupėje, o ne kaip nusikalstamas susivienijimas, iš narkotinių ir...

Kukuraitis apie pensijų reformą: čia dar ne pabaiga (99)

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis neguldo galvos, kad po diskusijų Seime tas...

Tyrėjai pirmą kartą paskelbė: MH17 lėktuvas virš Ukrainos numuštas rusų kariškių raketa (41)

Malaizijos oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reisu MH17 skridusio lėktuvo numušimą tiriantys...

Vasiliauskas atsakė Jakeliūnui: daugiausiai ekonomistų kvadratiniame kilometre negali nereaguoti (25)

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas teigia atmetantis Seimo nario Stasio...

Vilniuje evakuoti parduotuvės IKEA darbuotojai ir pirkėjai

Ketvirtadienį IKEA parduotuvėje Vilniuje (Vikingų g. 1) įvyko darbuotojų ir pirkėjų evakuacija.

Piktnaudžiavimu kaltinamą Gineikaitę siūloma bausti milžiniška bauda (19)

Piktnaudžiavimu kaltinamą buvusią Nacionalinės žemės tarnybos ( NŽT ) direktorę Daivą...

Į paskutinį skambutį keliavusio abituriento BMW pateko į avariją, sužalotas žmogus (14)

Ketvirtadienio rytą Kaune įvyko avarija. Jaunuolis nesuvaldė BMW automobilio sankryžoje, apsisuko...

Į Santaros klinikas vežioja sunkų ligonį – mokestis už parkavimą iškėlė moralinę dilemą (1)

Artimam žmogui diagnozavus sunkią ligą – buvome nukreipti į Santaros klinikas. Lankytis tenka...

8 požymiai, išduodantys, kad organizmui trūksta vitaminų

Nors yra daug būdų gauti reikiamų vitaminų, įvairių šalių gyventojams vis dar dažnai trūksta...