aA
Renginių organizatorė Agnė Armoškaitė-Šemberienė (27) sukasi it voverė rate. Tačiau veikli moteris sako sugebanti suderinti ir darbą, ir rūpinimąsi šeima. Kol jos vyras Deividas Šemberas (30) futbolininko karjerą tęsia Maskvos CSKA klube, moteris su penkerių sūnumi gyvena Vilniuje.
A.Armoškaitė-Šemberienė
© TV3
- Esate veikli moteris, daug dirbate, dalyvaujate projektuose (TV3 laidos “Pakeisk namus su DOMOPLIUS” vedėja, LTV laidos “Lietuvos šokių dešimtukas” dalyvė ir t.t.). Sakykite, ar dar lieka laiko šeimai?

Guostis, kad man sunku neturiu teisės. Buitis sutvarkyta, o gyvenimas patogus. Tuo tarpu Lietuvoje labai daug moterų, kurios neturi tokių galimybių, kaip mano - patogaus gyvenimo ir sutvarkytos buities.

Kadangi vyras futbolą žaidžia užsienyje, negaliu būti be pagalbos. Turiu puikią auklytę Rūtą, kuri su mumis jau daug metų. Todėl ir nebijau jai patikėti Gabrieliaus. Yra dar dvi močiutės.

Esu iš tų mamų, kurios mano, jog vaikui labai reikalinga socialinė aplinka. Ir kuo anksčiau vaikas toje aplinkoje atsiduria, tuo lengviau jam prisitaikyti, tuo greičiau jis išmoksta kovoti už būvį, bendrauti su žmonėmis, priprasti prie aplinkos. Gabrielių į darželį išleidau kai jam buvo treji su puse. Bet reikėjo tai padaryti pusmečiu anksčiau.

- Koks jis, Gabrielius?

Įdomaus mąstymo ir ne pagal amžių subrendęs. Bet ne todėl, kad auga tarp suaugusių, o kad su juo bendrauju solidžiai. Nuo pat gimimo su juo kalbėdavau be jokių šveplavimų. Tai draudžiau ir močiutėms sakydama, jei dar švepluosite, vaikui išsivystys dislekcija. Užtat jis gražiai kalba, aiškiai dėlioja mintis. Nors, kaip ir visi vaikai, turi keistenybių. Pavyzdžiui, mus vadina vardais: močiutė Staselė, močiutė Irutė, Deividas, Agnė...

Dėl to labai nerimavau, manydama, jog Gabrielius nuo manęs atsitveria siena. Klausinėjau jo, kodėl taip daro, tai vis atsako, kad jam visų mūsų vardai labai gražūs. Ir psichologė mane nuramino. Tiesiog dabar vaikui toks periodas, kai esu tai mama Agnė, tai tiesiog Agnė. O šiąnakt susapnavęs košmarą, šaukė... mama...

- Dažnai daug dirbantys tėvai dėmesio stoką vaikams bando kompensuoti brangiomis dovanomis ar įgeidžių tenkinimu.

Gabrielius pakankamai savarankiškas, o mūsų buvimas kartu yra tikrai kokybiškas. Dabar daugiausiai laiko praleidžiame kartu keliaudami - toks bendravimas mano galva, pats tikriausias. O kur dar pusryčiai, rytiniai pasiplepėjimai. Dabar vis daugiau laiko atrandu ir vakarienei. Kartu važiuojame pirkti maisto. Jis auga tikras džentelmenas, padeda man nešti krepšius.

O dėl dovanų... Jei atvirai, ir man taip būna. Ypač kai staiga pajauti kaltę, kad pavėlavai į darželio šventę. Tuomet nevalingai nuperku didelį žaislą... kaip atsiprašymą. Kai vyras grįžta iš Maskvos, taip pat Gabrielių apipila dovanomis. Bijau, kad tėtis jam neasocijuotų su dovanomis, o būtų tam, kad kartu žaistų, spardytų futbolą, žiūrėtų filmukus, mylėtų.

- Esate netipiška šeima, nes mamytė ir tėvelis gyvena atskirai.

Šiais laikais daug porų taip gyvena. Deividas su mumis gyvena tik savaitę per mėnesį. Bet su tuo jau susitaikėme. Gabrieliui bet kokiu atveju geriau čia, negu Maskvoje - esu labai griežtai nusistačiusi prieš aną socialinę aplinką, valstybę, todėl nenorėčiau, kad vaikas augtų toje aplinkoje.

Tėvai mane labai lavino. Aš taip pat stengiuosi, kad Gabrielius daug skaitytų, lankytų rytų kovos menus. Tai vyriškumo mokykla su savo filosofija, kur vyksta kova be kovos. Kitos kol kas berniukai neturi. O kad vyrai paskui būna mažai kam tikę - mamų kaltė. Jei berniukas negali pavalgęs susiplauti indų ar išnešti šiukšlių. Šeimoje nėra vyriškų ir moteriškų darbų.

- Ar Agnė gera mama?

Reikėtų klausti Gabrieliaus, nors jis ir sakė, kad gera. Visai neseniai užsinorėjo nusiskusti plikai. Sakau jam - ir aš taip padarysiu. O jis pagalvojęs sako - nereikia. Tu labai graži su tais plaukais ant galvos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Dar vienas skandalas Kaune: medikus šokiravo motinos elgesys su mažyliu – skubiai iškvietė vaikų teises (125)

Motina meta kaltinimus Kauno klinikų medikams . Anot jos, šie galimai per stipriai suspaudė vaiką.

Vieta, apie kurią lietuviai galėjo tik pasvajoti: paslaptingas kino teatras, kur leidžiama daugiau nei įprastai (40)

Sostinėje įsikūrė nauja vieta, apie kurią anksčiau net nesvajojote, kad tokia gali būti. Po...

Gyvai / Futbolas prie tuščių tribūnų: Rumunija – Lietuva 0:0 (4)

Šeštadienį daugiau nei 15 tūkstančių vietų turinčiame Ploješčio miesto stadione vyksta...

Negailestingą onkologinės ligos kirtį patyrusiam Stano – jautrios kolegų emocijos (2)

Dainininkas Stanislavas Stavickis -Stano patvirtino jau gerą pusmetį pramogų pasaulio...

Pažintis socialiniame tinkle: kaip vos iš kelių žinučių suprasti, kad viskas baigsis blogai (117)

„Tinder“, „Facebook“ ir kiti socialiniai jau kurį laiką yra kone populiariausia platforma...

Betoninės sienos po žeme slėpė neregėtos prabangos rūmus ir didžiausią LSD fabriką istorijoje (7)

Paskutiniame praėjusio amžiaus dešimtmetyje praktiškai visos LSD siuntos atkeliaudavo iš...

Nepaklausė medikų ir šiandien džiaugiasi dešimtmečiu sūnumi: nuvykus į klinikas, nėštumą siūlė nutraukti (16)

Ką reiškia rankose laikyti nė kilogramo nesveriantį kūdikį, niekaip nesupras tie, kas to...

Albumą pristačiusi Monika Pundziūtė-Monique scenoje išgirdo asmeninį prisipažinimą (7)

Atlikėja Monika Pundziūtė- Monique iš jaudulio žibančiomis akimis pristato antrąjį solinį...

Gyvai / „Hero's & KOK World series 2018“ turnyre Vilniuje – iššūkis Maslobojevui ir Vikšraičiui (tiesiogiai)

Šiandien, lapkričio 17 dieną, 19 valandą Vilniaus „Siemens“ arenoje startuoja tradiciniu...

Žurnalistė apsilankė nuogalių kurorte: orgijos vyko vidury baltos dienos (7)

„Ateik greičiau pažiūrėti! Aname balkone vyksta orgija!“ – sušukau savo seseriai, rodydama...