Šaltalankiai - gyvieji vitaminai (7)

2016 spalio mėn. 23 d. 06:30
Šaltalankių uogos rūgštoko skonio, nes jų sudėtyje gausu vitamino C. Vis dėlto šaltalankių vertė slypi tikrai ne jų skonyje. Šios uogos – tikras polivitaminas: šiose uogose gausu karotino, vitaminų B1, B2, B3, B6, C, E ir K.

Putino uogose - naudingų medžiagų lobiai (11)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Putino uogos – tikras naudingųjų medžiagų lobis. Šių uogų sultys ir šviežios putino uogos, sutrintos su cukrumi arba medumi, tinkamos širdies, gerklės, kepenų ir kraujagyslių ligoms gydyti. Džiovintų putino uogų dedama į mišinius, skirtus hipertonijai ir aterosklerozei gydyti.

Spanguolės - vienos naudingiausių sveikatai laukinių uogų (7)

2016 rugsėjo mėn. 17 d. 00:00
Laukinėje gamtoje augančias spanguoles pelkėse galima rinkti ne tik visą rudenį, bet ir ankstyvą pavasarį. Šios uogos itin gardžios po ilgos žiemos, kurią spanguolės praleidžia po sniego apklotu, rašo supersadovnik.ru.

Žaliasis Gražinos Gum kokteilis imunitetui stiprinti (4)

2016 gegužės mėn. 14 d. 00:00
Kokteilis imunitetui stiprinti, energijai susigrąžinti, kraujo hemoglobinui pagerinti, toksinams šalinti, organizmo šarminei terpei atkurti.

Kokteilis „Pienių nektaras“

2016 gegužės mėn. 13 d. 00:00
Kiaulpienė - visų laukinių, valgomų augalų karalienė. Naudojami lapai, žiedai ir net kotelis. Atgaivina, detoksikuoja ir stiprina organizmą. Valo ir atstato kepenis. Tai labai svarbu mums visiems. Išbandykite kokteilį!

Dilgėlės: patvoriuose augantis virtuvės atradimas (8)

2016 balandžio mėn. 28 d. 00:00
Pavasarį, kai rudenį iškastos šakninės daržovės jau visai sunykusios, o šviežios sezoninės – dar nesudygusios, pats metas atkreipti dėmesį į dažnai užmirštą augalą – dilgėles. Šį natūralų ir nemokamą vitaminą galima rasti augant tiesiog mūsų namų patvorėse ar pamiškėse.

Organizmą valančių kokteilių penketukas (14)

2016 balandžio mėn. 11 d. 12:41
Skanūs ir naudingi kokteiliai padės iš organizmo pašalinti per žiemą susikaupusius šlakus bei toksinus.

Ženšenio konkurentas – saldymedis

2012 rugsėjo mėn. 2 d. 00:00
Ar pasaulyje yra bent vienas augalas, prilygstantis ženšeniui? Pasirodo, taip. Pasak kinų, žmogui stiprybės ir ilgaamžiškumo gali suteikti paprastasis saldymedis. Ajurvedoje jis laikomas augalu raktu, nes veikia visus organus, ir dedamas į visokius gydomuosius mišinius. Dabar saldymedis žinomas ir vertinamas visame pasaulyje.

Šviežių sulčių kokteiliai padės atgauti energiją (14)

2012 balandžio mėn. 29 d. 00:00
Visi žinome, kad šviežiai spaustos daržovių ar vaisių sultys yra labai sveikas produktas. Tik ne visi girdėjo, kad jų naudą galima padvigubinti, maišant jas tarpusavyje.