aA
Šis rašinys yra atsiųstas konkursui „Nutariau pakeisti savo gyvenimą ir nesigailiu“. Kviečiame dalyvauti ir jus!
© Shutterstock nuotr.

Kiekvieno žmogaus gyvenime būna akimirka, kai staiga pajunti, kad dabartinė būsena ir veikla mirtinai įgriso, tuomet susimąstai, kad staigiai reikėtų permainų ir naujovių. Kai kurie gali iš karto ir staiga nuspręsti kažką pakeisti savo gyvenime ir pagaliau gyventi laimingai, o kitiems nepavyksta to taip greitai padaryti ir prireikia išties daug laiko ir pastangų.

Tačiau nieko nėra neįmanoma, reikia tik šiek tiek noro ir truputi pastangų. Ir tik žingsnis po žingsnio įgyvendindami daugybę mažų tikslų, galime visiškai pakeisti savo gyvenimą. Maži pokyčiai gyvenime padidina šansus daugiau pasiekti karjeroje bei sukurti sėkmingesnį savo asmeninį gyvenimą.

Pakeisti gyvenimą – nepakartojama patirtis ir didelis iššūkis. Su tuo esu susidūrusi ir aš, kadangi norėjau bent iš dalies pakeisti savo gyvenimą ir dabar to nesigailiu ir labai džiaugiuosi.

Mano pirmieji žingsniai į naują, nuostabią rytdieną išties nebuvo lengvi. Pirmiausia susidėliojau ir užsirašiau tam tikrą išsamų planą, ką norėčiau pakeisti savo gyvenime ir ko labiausiai šiuo metu man reikia. Suformulavau kuo konkrečiau, vengiau abstrakčių, miglotų teiginių. Pirmiausia – teigiamas ir neigiamas gyvenimo puses.

Tai svarbu, nes noriu suvokti, kas man patinka ir nepatinka, kad nesugriaučiau to, ką turiu gyvenime pozityvaus. Ilgai negalvojau, tiesiog susirašiau, ko nedelsiant reikia imtis, norint įgyvendinti permainas. Įkvėpimas man labai svarbus, jis motyvuoja, kelia norą keisti ar keistis. Kai mane apima įkvėpimas, atrodo, kad visą pasaulį galiu pakeisti.

Jis pravartus dėl daugelio dalykų, nes motyvuoja net tokiomis dienomis, kai norime pabėgti nuo viso pasaulio ir susisukti į nematomą kiautą. Pastebėjau, kad norint iš pagrindų pakeisti gyvenimą, reikia įdėti išties daug pastangų. Man taip pat teko išlieti nemažai prakaito, ašarų, pasitelkti aistros ir troškimo, kad gyvenimas imtų keistis. Netikiu tais, kurie siūlo greito praturtėjimo schemą ar žada staigius pokyčius, jie meluoja arba tiesiog iš to nori užsidirbti.

Ėmiausi keisti savo gyvenimą, ir nuolat tikėjau, kad patikimiausia priemonė – pastangos. Tam skyriau daug jėgų, išteklių tam pasiekti ir už tai gavau atlygį, nes mano pastangos buvo įvertintos. Tačiau tam prireikė nemažai laiko, kad pasimatytų rezultatai, bet kai jie bus akivaizdūs, supratau, kad ne veltui stengiausi ir verta buvo jų siekti. Kad permainų procesas vyktų, reikia degalų, o tai – karštas troškimas.

Nuolat rasdavau būdų, kaip pakurstyti troškimą ir eiti pirmyn. Motyvacija nuolat išliko tvirta, nes jis sustiprino motyvaciją, suteikė energijos siekti, ko pati noriu. Žinojau, kad būsima sėkmė ar nesėkmė priklauso nuo to, ar stiprus mano vidinis noras.

Sustiprinau savo valią, nepasidaviau. Ir visu šiuo laikotarpiu susikaupiau, įveikiau kliūtis, priėmiau pagalbą, ieškojau įkvėpimo, atsikračiau negatyvių minčių, pasistengiau nusiteikti pozityviai ir daugiau bendrauti su žmonėmis, kurie, kaip ir aš, norėjo pokyčių.

Ir dabar išties esu laiminga, iš naujo atradau gyvenimo džiaugsmą, pakeisdama jį iš esmės. Nes ankščiau tai kas atrodė baugu ir nemiela, dabar man suteikia džiaugsmą ir pilnatvę. Ir galiu nuolat sau kartoti tai buvo verta ir nuolat kartoti, kad esu laiminga.

Lina Z.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Kaip iš tiesų reikia didinti pensijas: jos turi augti sparčiau nei atlyginimai (97)

Seimo Biudžeto ir finansų komitetas nepritarė prezidento Gitano Nausėdos siūlymui nuo kitų...

Nausėda – už dialogą su Baltarusija, bet įvardijo ir raudonas linijas papildyta 15:59 val. (15)

Prezidentas Gitanas Nausėda pasisako už dialogą su Baltarusija, tačiau įvardijo ir raudonas...

Darbdavys pareiškė, kad irgi susiduria su psichologiniu smurtu: ateina, prašo pakelti algą (52)

Nuo psichologinio smurto darbo aplinkoje nukentėjusiems asmenims reikia informacijos apie pagalbą ir...

Unikauskas: aš jau niekuo nebesistebiu (51)

Žymus gydytojas Alvydas Unikauskas patikino, kad tikrai į politiką ir į verslą jis neketina sukti.

Ypač griežta kardomoji priemonė Venckienei: su apykoje nuo namų negalės nutolti toliau nei 500 m Venckienė šypsojosi, bet buvo nekalbi; papildyta (724)

Antradienį Vilniaus apygardos teismas panaikino Kauno miesto apylinkės teismo sprendimą pratęsti...

Lukašenkos sūnui – dar vienas aukštas postas (60)

Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos sūnus Viktoras buvo išrinktas šios šalies...

Vėl šaiposi iš kovos su alkoholiu: reklamos stendai pigesnio alkoholio siūlo bėgti į Lenkiją (1)

Reklaminiuose stenduose Vilniuje – naujos reklamos, kuriose pašiepiami su alkoholio prieinamumo...

Byra Seimo nario Žygimanto Pavilionio šeima (22)

Žinomo diplomato ir Seimo nario Žygimanto Pavilionio šeima šiuo metu išgyvena ne patį ramiausią...

Auksu puošti Šiaulių „princo“ Baranio namai mena ištaigingas mafijos puotas ir žiaurius įvykius: pasižvalgykite po 780 kv.m pilį! (15)

Buvo laikai, kai Lietuvoje karaliavo kriminalinės gaujos. Kaunas priklausė Daktarams, Panevėžys...