aA
Dauguma moterų stengiasi sukurti harmoningus santykius ir tuo pat metu daro vienas ir tas pačias klaidas, kurios atstumia partnerius. Panagrinėkime labiausiai paplitusius momentus, kurie trukdo gražiosios lyties atstovėms tapti laimingoms.
Liūdna moteris
Liūdna moteris
© Shutterstock

Sutikti gyventi „susimetus skudurus“. Patikėkite, vyras gali nugyventi su jumis be santuokos liudijimo dešimt metų, o paskui netikėtai vesti visai kitą moterį. Gyvenimas susimetus visada reiškia nenorą kurti rimtų santykių, tas nenoras „gyvena“ pasąmonėje.

Reikalauti santuokos. Atminkite, jei moteris skubins įvykius, vyras atsitrauks. Nereikia tempti vyro į santuokų rūmus. Net jeigu jums pasiseks laimėti šitą mūšį, pagrindines kautynes jūs tiksliai pralaimėsite. Negalima kito žmogaus versti daryti tai, ko jis nenori.

Laukti laimės. Jei moteris ištekėdama laukia, kad vyras padarys ją laiminga, ji labai stipriai klysta. Nesubrendusios moterys siekia meilę gauti, o ne duoti. Jos laukia iš partnerio tokio pat palaikymo, kokį kitados gaudavo iš mamos, tačiau tai tik iliuzija. Būtent dėl šios priežasties daugybė santuokų subyra, o pačios moterys teisinasi, kad nustojo partnerį mylėti. Išvertus į normalią kalbą – „negavau tokios pat meilės, kokia mane mylėjo mamytė“.

Pasigimdyti vaiką sau. Tuokiantis su tokiais ketinimais, neverta paskui stebėtis ir kaltinti vyro, kad jis egoistas ir paliko tokią šeimą.

Reiklumas. Neįmanoma padaryti taip, kad vyras imtų žvelgti į pasaulį moteriškomis akimis. Negalima „perauklėti“ partnerio ir svaidyti jam be galo išpūstus reikalavimų.

Manipuliacijos. Jos gali pasireikšti pačiais įvairiausiais būdais – ultimatumai, nekalbadieniai, isterijos. Tokius instrumentus naudoja tik nesubrendusios moterys.

Vyriškų problemų sprendimas. Atminkite – moteris neturi vyrui padėti. Jeigu pagalbos prireiks, vyras pats paprašys. O moterims būtų ne pro šalį pačioms išmokti prašyti pagalbos.

Nenusileisti, nepaisyti partnerio nuomonės. Jeigu ginčijatės su vyru ir nenorite ieškoti kompromisų, jūs aktyvuojate savyje vyrišką energiją ir partneris ima elgtis su jumis kaip su sau lygiu vyru. Dėl to paskui nesistebėkite, kad viskas baigėsi muštynėmis. Partneriui jūs tapote vyru, o vyrų pasaulyje kumščiai – plačiai paplitęs argumentas.

Vyriškos energijos stiprinimas, moteriškos – slopinimas. Taip nutinka tada, kai moteris ima gyventi pagal principą „Viską galiu pati“. Vyru reikia pasitikėti, o ne dirbti visus darbus už jį.

Bazinių vyriškų poreikių neišmanymas ir nepaisymas. Labai svarbu suprasti, ko konkrečiai reikia vyrui. Tik tada pavyks užmegzti pilnaverčius tarpusavio santykius.

Smerkimas. Vyrai nepakenčia pažeminimų ir kaltinimų.

Palyginimai. Negalima lyginti savo partnerio su kitais vyrais, netgi mintyse.

Netikėjimas partneriu. Jei pastoviai bus reiškiamas nepasitenkinimas, jei niekada nepastebėsite partnerio pastangų ir negerbsite jo, paskui nesistebėkite, kad negavote iš jo to, ko laukėte.

Pasinaudojimas. Neįmanoma turėti darnių ir harmoningų santykių, jei ištekėsite iš anksto planuodama pasigimdyti vaiką, pasičiupti automobilį ar butą, t.y. tikėdamasi išspręsti asmenines problemas.

Nuolatinė kontrolė. Tikros moterys nekontroliuoja savo vyrų. Jos jais pasitiki.

Nepasitikėjimo savimi demonstravimas. Jei pastoviai klausinėsite vyro, ką jis galvoja apie jūsų išvaizdą, apie jūsų tarpusavio santykius ir t.t., išvertus į vyrišką kalbą tai reikš: „aš savimi netikiu, nepasitikiu, galbūt tau pavyks patikėti ir pasitikėti manimi?“ Vyrai mėgsta moteris, kurios žino savo vertę.

Nustumti vyrą į paskutinę vietą. Moteris turi suprasti, kam ir kiek laiko reiškia skirti pirmoje vietoje, kad laimingi jaustųsi ir vaikai, ir vyras.

Laikyti seksą antraeiliu dalyku. Visiems vyrams labai svarbus fizinis ryšys su moterimi. Negalima manyti, kad seksu užsiimti turi tik jaunos poros.

Nepriimti vyro trūkumų. Atminkite – idealių žmonių gamtoje nebūna. Ten, kur idealas – ten nėra augimo. Nereikia kabinėtis prie vyro ir tarkuoti jo dėl kiekvienos smulkmenos.

Taupymas savo sąskaita. Jei moteris įsitikinusi, kad turi aukotis vardan šeimos – geruoju tai nesibaigs. Tikra moteris pirmiausiai pasirūpina savimi, savo išvaizda ir dvasine, psichologine būsena.

Pasakoti mamai apie vyro trūkumus. Labai destruktyvus įprotis. Tokiai moteriai visi vyrai bus blogi, nes mama kur kas geresnė.

Demonstratyvi nepriklausomybė. Jei moteris pastoviai demonstruos vyrui, kokia ji baisiai nepriklausoma ir savarankiška, vyras paprasčiausiai pasijaus nereikalingas. Su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis.

Nesižavėti vyru. Atminkite, vyrai viską daro vardan moters. Jeigu nevertinate partnerio poelgių, labai greitai atsiras toji, kuri su didžiausiu malonumu ims tai daryti.

Perdėtas atsakingumas. Moteris, kurią jaudina tik jos darbas ir reikalai ar asmeniniai tikslai, praranda visą patrauklumą vyro akyse.

Nedėkingumas. Vyrui derėtų dėkoti už jo poelgius. Būtina suprasti, kad jis apskritai neprivalo nieko daryti jūsų labui.

Gailėjimas. Moterys, kurios gaili vyrų kaip silpnų, nieko negalinčių be pašalinės pagalbos, pasąmoningai pradeda vaidinti „mamytės“ vaidmenį.

Užsidirbti gyvenimui ir nematyti paties gyvenimo. Jei visas jėgas moteris skiria pinigams uždirbti, laikui bėgant namai liks be šilumos ir meilės. Šalia tokios moters niekam nebus jauku.

Manyti, kad materialumas aukščiau dvasingumo. Jei galvosite vien apie tai, kaip pagimdyti ir išauklėti vaikus, kaip nusipirkti automobilį ar butą, o ne apie tai, kaip išsiugdyti moteriškumą, esama rizikos likti apskritai be jokių gėrybių. Pas tikrą moterį gėrybės pačios ateina, tam nereikalingos didelės pastangos.

Tradicinių vertybių tinklapis „Šeima ir namai“
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(58 žmonės įvertino)
3.3448

Top naujienos

Lietuvą sukrėtusio gimdymo atomazga: vaiko gyvenimas dabar primena amerikietiškus kalnelius (9)

Pirmadienį visą Lietuvą sukrėtė žinia, kad Vilniuje neblaivi moteris pagimdė kūdikį. Jai...

Kito kelio nėra: automobilių taršos mokestis taps metinis (526)

Nuo 2023 metų Lietuvoje turėtų būti įvestas metinis automobilių taršos mokestis, numatoma...

Lietuvoje orai bus vis keistesni: rekordų šią savaitę gali būti dar ne vienas (19)

Lietuvoje pagal orus nei žiema, nei pavasaris, ir nors šiltų dienų vis pasirodo, sinoptikai...

Nugaišęs stumbriukas – politiko nušautos stumbrės jauniklis: gresia milžiniška bauda (76)

Pašilių stumbryne praėjusią savaitę nugaišęs stumbriukas – sausio pradžioje Utenos rajono...

Kuodytei įteikta Nacionalinė premija: prezidentūra sako, kad ieškant kaltų, nėra į ką besti pirštu papildyta (161)

Pirmadienio pavakarę Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda įteikė Nacionalinės kultūros ir...

Kaip organizmas reaguoja į mėnesį be alkoholio: 5 svarios naudos

Mėnuo be alkoholio daugeliui gali atrodyti kaip madingas, trumpalaikis naujametinis pažadas,...

Lietuvių gauja į Jungtinę Karalystę įvežė cigarečių už 15 mln. svarų (29)

Lietuvių gauja, į Jungtinę Karalystę bandžiusi įvežti kontrabandinių cigarečių už 14,7...

Tapetus galite persiklijuoti ir patys: meistras parodė ir paaiškino, kaip tai lengvai padaryti

Nesvarbu, senas ar naujas jūsų būstas , kad ir kaip jį prižiūrėtumėte, tikėtina, anksčiau...

Vasario 16-ąją emigrantams koncertavęs Stano liko sujaudintas: nustebino, kas įvyko pasigirdus dainai (9)

Vasario 16 -ąją dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano praleido Jungtinėje Karalystėje ....

Stumbrės žūtimi pasibaigusioje medžioklėje – įspūdingas dalyvių sąrašas: Seimo, „Grigeo“, „Biovelos“ veidai (634)

Teisėsaugos dėmesio sulaukusioje stumbrės žūtimi pasibaigusioje medžioklėje Panevėžio rajone...

|Maža didelių žinių kaina