Jis atsidūrė ir portale arynews.tv. Piešinio paskirtis – atskleisti jį pamačiusiojo asmenybės tipą. Kaip teigia optinės iliuzijos sumanytojai, žmogaus asmenybę galima apibrėžti atsižvelgiant į tai, kurį iš išvardytų gyvūnų jisai pamato patį pirmą.

Testas

Zebrai

Testas

Remiantis specialistų analizės išvadomis, žmonės, kurie optinėje iliuzijoje pirmuosius pamato zebrus, yra charizmatiškos, įtakingos asmenybės, apdovanotos puikiu humoro jausmu ir sunkiai pakeliančios nuobodulį.

Jeigu pirmiausia į akį kirto zebrai, vadinasi, esate iš tų, kurie mėgsta būti tarp žmonių, o likę vieni pasijunta prastai. Žmonės negali jums atsispirti dėl nepriekaištingų komunikacinių gebėjimų ir akimirksniu paperkančio išorinio žavesio.

Liūtas

Testas

Jei pirmą išvydote liūtą, esate ypač išdidus – kartais net egocentriškas. Tvirta valia ir ryžtas daro jus išskirtinį. Kita vertus, net ir tuo atveju, jei tampate nepritapėliu, jums tai nesukelia jokių problemų.

Liūtas simbolizuoja stiprų, savarankišką lyderį, o tie, kurie šį žvėrį piešinėlyje pamato pirmą, esą, yra linkę dominuoti ir nesibaimina atsakomybės. Deja, besistengdami įrodyti savo galybę galite nematyti platesnio situacijos konteksto – kitų žmonių, komandos, taip pat besidarbuojančios prie kokio nors projekto.

Liūtas ir zebrai

Testas

Tie, kurie iš karto pamato ir liūtą, ir zebrus laikomi idealiais lyderiais, žinančiais, kaip išlaikyti balansą tarp dominavimo bei gebėjimo eiti į kompromisus, ir gebančiais tiek vadovauti žmonėms, tiek bendrauti su jais kaip su sau lygiais.

Įdomu, kad tik 5 proc. iš visų šį asmenybės testą atlikusių piliečių, kaip teigiama, sugebėjo iš karto pamatyti ir liūtą, ir zebrus.

Paukštis (tupintis ant zebro)

Testas

Perfekcionistai, kiekvieną detalę pastebintys asmenys pirmiausia pamato piešinėlio centre, ant zebro nugaros, po pat dešiniąja liūto akimi tupintį paukštį.

Jei jūs priklausote šiai grupei, veikiausiai mėgstate tvarką ir manote, kad joks darbas nėra vertas dėmesio, jei jis nėra atliktas tobulai. Požiūris „viskas arba nieko“ gali padėti prasimušti, bet kartkartėmis, deja, ima varginti.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)