Kiekvieną mielą dieną pėdinate į savo taip siektą darbą, ten praleidžiate apie 40 valandų per savaitę, kasdien vis karščiau ir atkakliau belaukdami savaitgalio. Labai ilgai sėdite bemaž ne pačioje patogiausioje kėdėje, aplink kužda ir zuja ne Jūsų pasirinkti kolegos, o šefas valiūkiškai stokoja pagarbos kiekvienam jų. Kodėl pasirinkote taip gyventi?
© Shutterstock nuotr.

Internetas mirga marga nuo įžvalgų, sakančių, kad įkurti savo verslą – vienas geriausių sprendimų jūsų gyvenime. Ir tai išties yra visiška tiesa. Kas nenorėtų būti savo paties viršininku? Sukurti kažką savo ir pagaliau dirbti savo svajonių srityje?

Klysta manantys, kad savo įmonę steigiantieji turi turėti milžiniškus kalnus pinigų: biuro patalpų nuomai, personalo samdymui, visai infrastruktūrai ir pan. Galime nudžiuginti tuo, kad jums nereikia jokios erdvės. Kam vos tik įkūrus įmonę švaistyti pinigus nuomai, biuro reikmenims ir panašioms smulkmenoms, jei ją valdyti galite sėdėdamas namuose (arba kokiuose Bahamuose – kaip kam patogiau)? Nūdienose populiarėja itin novatoriška ir labai didelę pagalbą naujų įmonių steigėjams siūlanti paslauga – virtualus biuras. Kas tai ir su kuo valgoma, paklausite?

Virtualus biuras – modernus, realus, saugus ir paprastas įrankis, leidžiantis virtualiu būdu naudotis svarbiausiomis biuro suteikiamomis galimybėmis. Jis kitaip suprantamas kaip juridinis įmonės registracijos ar buveinės adresas, o taip pat adresas potencialiai korespondencijai, jos persiuntimas ar kitokio pobūdžio perdavimas.

Tai yra paslauga smulkiojo verslo įmonėms, kurios paskirtis – sukurti jų klientams ir partneriams realaus biuro įspūdį bei atlikti visas realaus biuro funkcijas. Paprastai mažoms įmonėms, norinčioms sutaupyti, virtualaus biuro paslauga kainuoja keliskart mažiau nei realaus biuro išlaikymas.

Vos savo veiklą pradedančioms vykdyti įmonėms realus biuras gali būti išvis nereikalingas. Pradedant veiklą iš anksto net neaišku, kokio pobūdžio biuro ar jo patalpų reiktų. Tokį aspektą galima nustatyti tik po tam tikro sėkmingo įmonės veiklos vykdymo laikotarpio.

Siekiant platesnių verslo galimybių adresą Vilniuje gali užregistruoti ne Vilniuje gyvenantys steigėjai. Jei įmonės savininkai dažnai būna komandiruotėse arba šiaip nuolat keliauja, visai nereikia palikti tuščio biuro, mokėti už jį mokesčius ar kaskart nuvaikyti laukinius gyvūnus. Pasirinkus virtualų biurą galėsite būti tikri, kad korespondencija jus pasieks laiku ir visada.

Kaip žinia, registracijos adresas visoms įmonėms yra privalomas, nes juo yra pristatoma valstybinių institucijų korespondencija. Virtualus biuras dvelkia ekonomiškumu bei novatoriškumu ir tai yra idealus sprendimas asmenims, pradedantiems naują verslą.

Pasak nemokamasadresas.lt steigėjo Romualdo Mačiulio, sukurti galimybę užsiregistruoti savo įmonės adresą prestižinėje vietoje Vilniuje lygu verslumo skatinimui Lietuvoje. „Kodėl aš įkūriau tokią nemokamą paslaugą Lietuvos verslininkams? Išprotėjau, pagalvosite. Aš noriu matyti žmones, nesuklumpančius savo verslo kelio pradžioje dėl tokių dalykų kaip pinigų stoka biuro nuomai. Tai mažiausia, ką galiu padaryti, idant tokių atvejų Lietuvoje būtų mažiau.“

Steigiant įmonę pravartu žinoti, kad kuomet įmonė steigiama ne elektroniniu būdu, būtina, kad registracijos adresą patvirtintų notaras. Tokiu atveju reikia pasirūpinti savininko sutikimu registruoti įmonę jam priklausančiame nekilnojamo turto objekte. Taip pat reikalingas jo sutuoktinio (jei turtas įgytas susituokus) ar kitų bendrasavininkų sutikimas. Jis taip pat turi būti pasirašytas pas notarą, tad gali sukelti daug rūpesčių, ypač jei vienas savininkų yra sunkiai pasiekiamas.

Kiek paprasčiau įmonę įsteigti juridiniams asmenims priklausančiose patalpose. Reikia tik pateikti įmonės, kuriai priklauso patalpos, vadovo raštišką sutikimą. Jis turi būti patvirtintas įmonės antspaudu, tokiu atveju nereikės vykti pas notarą. Ten nereikia vykti ir tada, kai įmonė steigiama elektroniniu būdu, o savininkas naudojasi tokiu įrankiu kaip elektroninis parašas.

Nesunku nuspėti, kad vis daugiau verslų bus vykdomi nuotoliniu būdu, todėl ir virtualaus biuro paslauga taps itin paklausia. Tik įsivaizduokite, valdyti įmonę iš bet kur, kur tik yra interneto ryšys. Nepamainomas sprendimas sustabarėti nenorintiems įmonių steigėjams. Profesionalams, galintiems dirbti apsikabinus savo nešiojamą kompiuterį, „atsėdėti“ darbo valandas biure nebūtina – jis viską atliks iš jam patogios pasaulio vietos.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Prabilo mįslingai mirusio kario artimieji: mirties priežastis yra visiškai neaiški (312)

Savaitgalį vykusios karių linksmybės baigėsi mįslinga tragedija – netikėtai mirė 25-erių...

Užkalnis. Kodėl gyvename blogai? Nes turime per daug atostogų ir laisvų dienų (626)

Palaukit, apie ką aš čia vėl? Apie tą patį: kad turime Lietuvoje viską, ko nusipelnome, ir dar...

Ulevičius: Palangoje sustabdytas „Cadillac“ – ne Karbauskio patikslinta 00.20 (339)

Ketvirtadienio vakarą naujienų portalas lrytas.lt paskelbė, kad Palangos prieigose vykdyto...

Po dailidžių ir studentų sviesto iššūkio „Žalgirio“ treneris prabilo apie būtinas permainas (13)

5 tūkst. gyventojų neturinčio Klaksviko (Farerų salos) futbolininkai nepasimetė šimtą kartų...

Karolina Meschino prakalbo apie siaubingus kompleksus, kurie kamuoja nuo pat vaikystės: rengėsi net tėčio drabužiais (125)

Kompleksų, ko gero, turi kiekvienas žmogus – net ir žvaigždės prisipažįsta, kad vienu ar kitu...

Ginekologė įspėja neprisižaisti: įvardijo pačią nepatikimiausią priemonę nuo nėštumo (54)

Nors rinkoje apstu įvairių priemonių apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo, ne visi linkę jomis...

Alikantėje įstrigę lietuviai kelias valandas duso lėktuve (42)

Ketvirtadienio popietę iš Alikantės į Kauną turėjęs skristi „Ryanair“ oro linijų...

Kaip aš sužinojau, kad mano vyras vedė kitą moterį (10)

Yve Gibney, nacionalinės sveikatos tarnybos medicinos sesuo iš Mersisaido, buvo laimingai...

Keleivis nufilmavo paskutines akimirkas prieš lėktuvo katastrofą (26)

Praeitą savaitę prie Pretorijos miesto Pietų Afrikos Respublikoje sudužo lėktuvas. Du žmonės...

Romantiškiausia Lietuvos vieta – čia jums reikės daug pinigų (69)

Nors romantika ir pinigai dažniausiai neturi nieko bendro, vis tik norėdami pasiekti...