aA
Daugelis moterų įsitikinusios, kad grožio paslaptis slypi jų kosmetikoje. Yra milijonai priežasčių, dėl kurių jos mano būtent taip. Apie moteris sprendžiama pagal jų išvaizdą, pop kultūra ir masinės informacijos priemonės pabrėžia būtent tokią nuomonę, dėl to kosmetika prekiaujantys verslininkai užsidirba milijardus iš savo produktų. Tačiau realus grožis slypi ne lūpdažiuose, tušuose ir ne kremuose. Yra dalykų, dėl kurių moteris gali padaryti didžiulį įspūdį be jokio makiažo.
Kas puošia moterį labiau už bet kokį makiažą?
© Shutterstock

1. Jos pomėgiai

Moteris be pomėgių – nuobodi moteris. Kartais gyvenimas panašus į didžiulį sunkvežimį, galintį bet kuriuo momentu suvažinėti bet kurį iš mūsų. Moteriai labai sunku sulėtinti gyvenimo tempą ir skirti laiko tam, kas teikia jai džiaugsmą.

Kai ji numoja ranka į tokią veiklą, egzistavimas tampa visiškai tuščias. O moteris, skirianti laiko tam, kas jai malonu, supranta, jog gyvenimas pernelyg vertingas, kad be paliovos kažkur lėktum paknopstomis, be jokio džiaugsmo. Moteris, kuri maksimaliai pasinaudoja visomis gyvenimo jai pateiktomis galimybėmis, tampa susižavėjimo objektu ir aplinkiniams.

Kodėl? Todėl, kad tokia aistra užkrečiama.

2. Jos jautrumas ir sugebėjimas užjausti

Beširdė moteris labai myli save, o kas myli ją pačią? Pagalvokite apie tai. Jeigu moteris nepajėgia pajausti, kaip jaučiasi kiti, tai ką tie kiti jaus jos pačios atžvilgiu?

Sugebėjimas užjausti kitus: mamą, vyrą, kolegą, draugą, yra būtent tai, kas išlaiko žmones drauge. Daugelis moterų šiandien tapo tipiškais narcizais, tačiau normaliems vyrams narcisizmas ir egocentrizmas – ne patys patraukliausi bruožai. Jeigu moteris myli save labiau negu sugeba mylėti kitus, vieninteliu grožiu, kuriuo ji gali pasigirti, belieka išvaizda. O moteris, kuri žino kaip pasiekti harmoniją tarp meilės davimo ir jos gavimo, yra kur kas patrauklesnė ir „paklausesnė“ už tą, kuri neturi ko duoti.

3. Jos protas

Mūsų visuomenėje iki šiol tebegyvuoja mitas, kad graži moteris be savo grožio neturi daugiau ko parodyti. Iš esmės tai stereotipinis mąstymas, kuris iškart dvigubai pasmerkia moterį, kadangi protinga neva negali būti graži. Tai scenarijus „išlošiau-pralošiau“. Jeigu moteris atrodo pernelyg patraukli, jos galvoje nieko nevyksta, o jeigu ji skaito knygas, tai automatiškai negali būti gražuolė. Būtent tai byloja mitas.

Moteris, kuri neskiria dėmesio intelekto ugdymui, panaši į rašytoją, kuris niekada neskaito knygų. Intelekto niekinimas primena posakį: „Man nereikia suprati pasaulio, man reikia, kad pasaulis suprastų mane“. Tačiau gyvenime toks triukas nesuveikia. Siekis šviestis ir lavintis ne šiaip labai viliojantis, bet ir labai svarbus žmogaus egzistavime. Žinios – tai galimybės, o galimybės – tai kelias į geresnį gyvenimą.

4. Jos linksmas būdas

Ar bandėte kada maloniai praleisti laiką su žmogumi, kuris nuolatos niurzga? Tokie žmonės mažai kam patinka. Tai, žinoma, nereiškia, kad moteris turi visą laiką vaikščioti išsišiepusi. Ji neišvengiamai susidurs gyvenime su nusivylimais ir liūdesiu. Tačiau nuotykių aistra ir dėkingumas už viską, ką tau pasiūlė gyvenimas – kur kas patrauklesni dalykai negu nesibaigianti rutina ir požiūris į gyvenimą kaip į rūsčią pareigą.

Jeigu moteris nepajėgia atsipalaiduoti iki tokio laipsnio, kad galėtų spontaniškai išeiti su vaiku pasivaikščioti ar paniūniuoti savo mėgstamą dainelę, tai kas panorės su tokia žengti gyvenimo keliu? Jos vaikas netgi nedrįs paprašyti pasivaikščioti, o vyras neturės jokio noro nepastebimai prie jos prisėlinti ar apsikabinti.

5. Jos atkaklumas

Nėra nieko patrauklesnio už moterį, kuri atsisako pasiduoti. Atkaklumas įkvepia, be to, visai nesvarbu apie ką kalbama – apie karjerą, santuoką, sveikatą ir t. t. Pasaulis myli kovingus žmones. Tik reikia tai suprasti teisingai. Tai ne raginimas griebtis ginklo ir įstoti į feminisčių sektą. Karas dėl to, ką valgysime vakarienei ar kokį filmą žiūrėsime po vakarienės – irgi ne pats patraukliausias vaizdas. Palikite visas šias kvailystes nesubrendusioms mergaitėms.

Moters atkaklumas – tai nenoras paleisti savo gyvenimo pasroviui. Kalbu apie tikėjimą, kad gyvenimas manęs neįveiks iki to laiko, kol pati nenutarsiu pasiduoti. Ir gera, ir bloga reikia priimti vienodai ramiai ir gražiai. Kad ir koks būtų rezultatas, reikia išsaugoti orumą.

6. Jos pasitikėjimas

Egzistuoja labai subtili riba tarp pasitikėjimo savimi ir pasipūtimo. Pasipūtimas – kai moteris sąmoningai pateikia save tokiu būdu, jog kitiems nieko nebelieka, kaip tik pasveikinti ją su kokiais nors pasiekimais. Tačiau pagyrimų iškaulijimas ar išsireikalavimas, kad pamalonintum savo Ego – ne šiaip negražu, bet ir pasibjaurėtina.

O pasitikėjimas savimi – tai ne troškimas, kad mus pastebėtų aplinkiniai, belaukiant pagyrų mūsų kalboms, mintims ar veiksmams. Pasitikėjimas savimi – tai vidinė moters būsena. Moteris sugeba jausti pasididžiavimą be aplinkinių pagyrų. Ir tokia moteris nepalyginamai patrauklesnė už nuolatos kaulijančią ar reikalaujančią teigiamų įvertinimų ir liaupsių.

7. Jos energija

Pagaliau atėjo laikas įvardinti pačią svarbiausią moters savybę, kuri be jokios abejonės veikia visus aukščiau išvardintus punktus. Kalbu apie moters energiją. Moterį, kurioje jaučiasi nepaprastas gyvenimo troškulys, norisi nešioti ant rankų. Kai moteris turi savų pomėgių, vysto intelektą, išsaugo nuotykių troškimą, atsisako pasiduoti ir savimi didžiuojasi – jos energija įkvėps visus aplinkinius, aplink ją visada kunkuliuos gyvenimas.

Tradicinių vertybių tinklapis „Šeima ir namai“
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(44 žmonės įvertino)
4.0682

Top naujienos

Ilgąjį savaitgalį planavo praleisti Egipte, bet tokio akibrokšto nesitikėjo: sumokėjo daug, o išskristi nebepavyks (41)

Suplanuotos „Delfi“ skaitytojo (vardas ir pavardė redakcijai žinomi – „Delfi“) atostogos...

Naomi Kresge, Marthe Fourcade | D+

Koronavirusas smogė iš naujo – laukia sunki žiema prancūzų epidemiologas: 3-6 savaičių periodas bus viską lemiantis

Neveikia restoranai ir kirpyklos. Ugdymas tik nuotoliniu būdu. Nuo aštuntos vakaro žmonės...

Sniego pilys | D+

XXI a. alfonsai: daug investuoja į savo išvaizdą ir moterų vidinio pasaulio supratimą, o tuomet – puola grobį

„Aš sąžiningai pasakiau, kad noriu įsigyti šunį ir kad jis labai tiktų tam. Jis nusišypsojo...

Darbą Norvegijoje iškeitė į lietuvišką kaimą: čia atgaivintas tėčio pomėgis virto auksine verslo idėja (13)

Kol vieni skuba ieškoti laimės dideliuose miestuose, iš jų pabėgę Karolina ir Justinas Gruzdai...

Po niūros JT ataskaitos – rūsti mokslininko prognozė: artėja nelaimė, bet galėsime tik staugti iš nevilties (119)

Šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) koncentracija praeitais metais pasiekė naują...

COVID-19 susirgusio dvimečio mama skundžiasi Kėdainių ligonine: vaikas kaip daržovė, o jie mus meta lauk

Kėdainių ligoninėje – neramios dienos. Viešumon iškilo istorija, kuri parodo apnuogintą...

Nausėdos komunikacija vakcinacijos klausimu suglumino ekspertus: priminė, ką darė pats prezidentas (360)

Prezidento Gitano Nausėdos komunikacija vakcinacijos klausimu daugeliui kelia papildomų klausimų....