aA
Dabar kiekviena jų – pasaulinio ryškio žvaigždė. Apie jas kalba žmonės, jas medžioja paparacai, jų turtas skaičiuojamas šimtais milijonų dolerių. Bet kaip joms pavyko viso to pasiekti? Kuo dirbo Holivudo žvaigždės iki tapdamos žymios?
Madonna
Madonna
© AFP/Scanpix
Kai devyniolikmetė Madonna atskrido iš mažo miestelio Mičigano valstijoje į didžiulį Niujorką, kišenėje teturėjo 37 dolerius. Penkiolika dolerių sumokėjo taksistui, atvežusiam ją iš oro uosto iki Times skvero.

Būtent iš ten prasidėjo Madonnos kelias per kančias į žvaigždes. Gyveno ji pusbadžiu, kurį laiką net nakvodavo palėpėse ar pigiuose viešbutukuose. Dirbo spurginėje, drabužinėje, pozuodavo studijoje, kur būdavo piešiami ryškiai išsišovę jos šonkauliai. Trumpai sakant, sukosi kaip mokėjo vien tam, kad užsidirbtų nors kiek pinigų savo dainų įrašams.

Mariah Carey
© Sipa/Scanpix

Mariah Carey tėvai išsiskyrė, kai mergaitei buvo vos treji metukai. Toji santuoka iš pat pradžių nežadėjo nieko gera. Mariah motinos, pagal kilmę airės, šeima atsisakė po to, kai ji ištekėjo už tamsiaodžio venesueliečio.

Kelerius metus iš eilės fanatikai gadino porai gyvenimą – padegdavo mašinas, nuodydavo naminius gyvūnus. Tokių įvykių paveikta šeima iširo. Vyresnioji sesuo liko su tėvu, brolis išvyko į kitą miestą, o mažoji Mariah liko su motina. Šioji buvo operos dainininkė ir vokalo mokytoja, tad be vargo pastebėjo dukrą esant talentingą ir stengėsi tą talentą tobulinti.

Dar paauglė Mariah ėmė kurti dainas. 1987 metais ji persikėlė į Niujorką. Ten jai teko dirbti grožio salono durininke ir padavėja (anot pačios M. Carey, buvo atleista maždaug iš dvidešimties restoranų), kad galėtų sumokėti buto nuomą. Viename tokių restoranų ji ir sutiko prodiuserį, kuriam įbruko kasetę su savo įrašais.

Uma Thurman
© Reuters/Scanpix

Uma Thurman gimė pasiturinčioje žinomo profesoriaus šeimoje. Tačiau vos sulaukusi penkiolikos iš Bostono persikėlė į Niujorką ir pragyvenimui bei aktorių kursams apmokėti užsidirbdavo plaudama indus bei dalyvaudama fotosesijose.

Nelly Furtado
© Reuters/Scanpix

Nelly Furtado šeima, iš Portugalijos emigravusi į Kanadą, gyveno labai skurdžiai. Tėvas buvo akmenskaldys, mama dirbo kambarine viešbutyje. Todėl aštuonerius metus iš eilės mažoji Nelly padėdavo mamai dirbdama kartu kaip kambarinė.

Nuo ankstyvos vaikystės ji domėjosi muzika – išmoko groti keturstyge havajietiška gitara ukulele, klasikine gitara, trombonu ir skambinti pianinu, o sulaukusi dvylikos ėmė rašyti dainas paauglių grupei. Septyniolikmetė Nelly persikėlė į Torontą, dirbo apsaugos signalizacijas įrengiančioje kompanijoje, laisvalaikiu dainavo duete „Nelstar“. Dainų tekstus N. Furtado rašė pati.

Julia Roberts
© AFP/Scanpix

Julia Roberts nors ir kilusi iš aktorių šeimos (jos tėvas ir mama buvo mėgėjiškos dramos meno mokyklos vadovai, brolis Ericas tapo žymiu aktoriumi) nesileido likimo vedama už pavadėlio. Sulaukusi septyniolikos paliko savo miestelį ir daugelio pramintu keliu iškeliavo į Niujorką.

Gana ilgai ji dirbo pardavėja universalinėje parduotuvėje, kol jos brolis ėmė ieškoti aktorės savo vaidinamo herojaus sesers vaidmeniui vesterne „Raudonos spalvos kraujas“ (1986). Julijai tada buvo dvidešimt treji.

Sandra Bullock
© Scanpix

Dar viena, išvykusi užkariauti Niujorko, – Sandra Bullock. Ji net nemąstė, kad kada nors galėtų tapti aktore, ir įstojo į Rytų Karolinos universiteto Teisės fakultetą. Tačiau po kurio laiko studijas metė ir išvyko į Niujorką – ketino tapti fotomodeliu ir stiuardese.

Toms svajonėms nebuvo lemta išsipildyti, o gyventi kažkaip reikėjo. Ir štai pigiuose baruose bei restoranuose dirbusi Sandra sugalvojo tapti aktore. Tai jai pavyko – kai susitaupė šiek tiek pinigų ir įstojo į aktoriaus meistriškumo kursus.

Pamela Anderson
© Reuters/Scanpix

Pamelai Anderson nereikėjo važiuoti į Niujorką, kad taptų žvaigžde. 1989 metais ji stebėjo futbolo rungtynes Vankuveryje. Ant trumpučių jos marškinėlių buvo alaus kompanijos logotipas, taigi tas puikias marškinėliais aptemptas formas netruko užfiksuoti operatoriai.

Stadiono ekrane pasirodė didžiakrūtės blondinės atvaizdas. Ją pastebėjo televizija, jos nuotraukos pasirodė televizijos šou plakatuose, be to, ji tapo tos netyčia išpopuliarintos alaus kompanijos reklaminiu veidu.

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Gauti koronavirusu užsikrėtusios moters šeimos narių tyrimų rezultatai: visi ėminiai neigiami atnaujinta 22.56 (195)

Praėjusią naktį pranešus, kad iš Italijos sugrįžusi 39 metų moteris yra užsikrėtusi...

Atrodė, karjera bus trumpa, bet viską pakeitė Landsbergio skambutis: kaip jauna provincijos gydytoja tapo įtakinga politike (85)

Kitą rytą po laimėtų rinkimų į Aukščiausiąją Tarybą-Atkuriamąjį Seimą Rasa Rastauskienė...

Rizikingą žingsnį ir lūžusią derinių lentą aptaręs Jasikevičius galiausiai pasisakė ir apie virusą

Krepšinis „Žalgirio“ arenoje penktadienį turėjo padėti pamiršti tiek Italijoje, tiek...

Į infekcines ligonines vežami žmonės iš visos Lietuvos, kol kas naujų susirgimų nenustatyta (42)

Į penkias šalies ligonines, kuriose yra specialiai pritaikyta infrastruktūra ir infekcinių ligų...

Svarbi pergalė lenktynėse dėl TOP-8: prireikė pratęsimo, bet „Žalgiris“ patiesė Milano ekipą (685)

Penktadienio vakarą Nemuno saloje vykusiose Eurolygos 26-ojo turo rungtynėse Kauno „Žalgiris“...

Visockas apie koronaviruso identifikavimą: tai sėkmės atvejis

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas po miesto savivaldybėje surengto ekstremalių situacijų...

Užsienietis nesitikėjo tokio akibrokšto gydymo klinikoje: moka visus mokesčius, bet paslauga – neprieinama (55)

Lietuvoje jau kelerius metus gyvenantis ir dirbantis užsienietis labai nustebo, kai jam prireikus...

Po sauso penktadienio laukia nauja kritulių banga (8)

Šeštadienio naktį orus lems tolstančio ciklono pietvakarinis pakraštys. Šlapdriba ir sniegas...

Žaidimas degtukais virš parako statinės: ar Turkija įtrauks NATO į Trečiąjį pasaulinį karą su Rusija? (690)

Jungtinių Valstijų kariuomenė atsargiai vertina savo vaidmenį Sirijoje . Tačiau Jungtinių...

Vitalija Guobė

Karas šeimoje: kodėl geria garsių vyrų žmonos? N-18

Kai eilinį kartą pro langą kieme pamačiau kelis prabangius automobilius su man nelauktais...

|Maža didelių žinių kaina