aA
Sudėtingu gyvenimo laikotarpiu tiesiog perskaitykite šiuos priminimus. Galbūt, kai viskas yra blogai, tai pranašauja būsimus teigiamus pokyčius? Juk laimė yra ne tada, kai nėra problemų, o kai mokame jas išspręsti.
© Shutterstock nuotr.

Įsivaizduokite visus tuos nuostabius dalykus, kurie galėtų užimti jūsų protą, jei tik jis nebūtų taip stipriai užimtas dabartine kova. Visada žiūrėkite į tai, ką turite, o ne į tai, ką praradote.

Skausmas – augimo dalis 

Kartais gyvenimas uždaro duris, nes atėjo laikas judėti. Ir tai yra gerai, nes mes dažnai nepradedame judėti, kol nepriverčia aplinkybės. Kai slegia sunkūs laikai, priminkite sau, kad joks skausmas neateina be tikslo. Judėkite nuo to, kas jums sukelia skausmą, bet niekada nepamirškite pamokos, kurią gavote. Tai, kad kovojate, nereiškia, jog patiriate nesėkmę. Kiekviena didelė sėkmė reikalauja atitinkamos kovos, o geri dalykai reikalauja laiko. Išlikite kantrūs ir pasitikintys. Viskas išsispręs, Gal ir ne akimirksniu, bet tikrai išsispręs... Atminkite, kad yra dviejų rūšių skausmas: skausmas kuris, teikia skausmą, ir skausmas, kuris mus keičia. Kai einame gyvenimu, nesipriešinkime jam, o leiskime jam padėti mums augti.

Viskas gyvenime laikina

Visada, kai lyja, žinom, kad lietus baigsis. Kaskart, kai mus sužeidžia, žaizda ilgainiui užsitraukia. Po tamsos visada ateina šviesa – apie tai mums primena kiekvienas naujai išaušęs rytas, bet kažkodėl mes tai pamirštame ir galvojame, jog tamsa truks amžinai. Taip nebus. Nieko nėra amžino. Tad jei dabar viskas gerai, mėgaukimės. Tai netruks amžinai. Jei viskas blogai, nesijaudinkime, nes tai taip pat netruks amžinai. Tai, kad gyvenimas nelengvas šiuo laikotarpiu, nereiškia, kad negalima juoktis. Tai, kad mums kažkas kelia nerimą, nereiškia, kad negalime nusišypsoti. Kiekviena akimirka suteikia naują pradžią ir naują pabaigą. Kiekvieną sekundę mums suteikiama antra proga, kurią išnaudoti būtina.

Jaudinimasis, nerimavimas ir skundai nieko nepakeis

Tie, kas daugiausiai skundžiasi, pasiekia mažiausiai. Visada geriau pamėginti padaryti kažką daugiau ir patirti nesėkmę, nei pasistengti nieko nepadaryti ir laimėti. Niekas neprarasta, jei jūs pralaimėjote, ir viskas prarasta, jei realybėje jūs tik skundžiatės. Jei kažkuo tikite, ir toliau bandykite. Neleiskite praeities šešėliams užtemdyti jūsų ateities. Jei šiandien skundžiatės vakarykšte diena, rytojus netaps šviesesnis. Tegul tai, ką jūs žinote, pakeičia į gerąją pusę tai, kaip jūs gyvenate. Keiskitės ir niekada nesigręžiokite atgal. Nepriklausomai nuo to, koks bus galutinis rezultatas, atminkite, kad tikroji laimė ateina tik tada, kai nustojate skųstis savo problemomis ir pradedate dėkoti už visas tas problemas, kurių neturite.

Randai – jėgos simbolis 

Niekada nesigėdykite randų, kuriuos paliko gyvenimas. Randas reiškia, kad skausmo nebėra, ir žaizda užsitraukė. Tai reiškia, kad įveikėte skausmą, išmokote pamoką, tapote stipresni ir patobulėjote. Randas yra triumfo tatuiruotė. Netapkite savo randų įkaitais. Neleiskite jiems versti jūsų gyventi baimėje. Jūs negalite priversti randų išnykti, bet galite pakeisti jų matymo kampą. Galite savo randus traktuoti kaip jėgos požymį. Sufijų mistikas Jalal al Din Rumi kartą pasakė: „Žaizda yra vieta, pro kurią į jus įeina Šviesa“. Nieko nėra teisingesnio už šią mintį. Iš kančios atsirado stipriausios sielos, patys įtakingiausi žmonės šiame dideliame pasaulyje nusėti randais. Savo randus priimkite kaip lozungą „TAIP! AŠ TAI PADARIAU! Išgyvenau, ir turiu randų, kad tai įrodyčiau! Ir dabar turiu galimybę tapti dar stipresniu (-e).“

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Sąvartyno gyventojų kasdienybė už 120 eurų: mes nieko nebijome ir jaučiamės kaip viršininkai (40)

Daugiau kaip 20 metų sąvartyne gyvenantys Laima ir Pavelas nesiskundžia: per mėnesį kiekvienas...

Vieta Lietuvoje, kur grįžę emigrantai atsiveža savo draugus (33)

Tauragėje, Pietvakarių Lietuvoje, turistus ir smalsuolius vilioja unikali atrakcija po atviru...

Istorinio popiežiaus vizito kulminacija: Lietuvai ši vizito vieta – pažymėta skausmu  nuolat pildoma (1063)

Popiežius Pranciškus sekmadienį paragino Lietuvos tikinčiuosius rūpintis socialiai...

Gyvai / LKL rungtynių transliacija: „Rytas“ – „Juventus“ (5)

LKL vicečempionas Vilniaus „Rytas“ sekmadienį pradeda naująjį sezoną – namuose 17...

Dukra iš partizanų šeimos atvyko pamatyti popiežiaus: aš labai tikiu Lietuva (20)

Iš partizanų šeimos kilusi Martina Bikuličienė Aštrauskaitė , kurios tėvą ir dėdę nužudė...

Kaune popietę mirtinai sužalotas vyras (44)

Kauno policija informuoja apie kraupų įvykį. Pranešama, kad buvo nužudytas vyras.

Įspūdžiai iš Kauno: Jono Pauliaus II apsaugoje dirbęs vyriškis palygino popiežių vizitus (30)

Popiežius Pranciškus sekmadienį paragino Lietuvos tikinčiuosius rūpintis socialiai...

Gyvai / Tiesioginė LKL transliacija: Prienų „Skycop“ – Panevėžio „Lietkabelis“

Sekmadienio vakarą Prienuose žaidžiamas ketvirtasis LKL naujo sezono pirmojo turo mačas. Jame...

Tragiškai Baltijos jūroje pasibaigusią regatą buvo svarstoma atidėti (49)

Klaipėdoje šeštadienį vykusią ir, kaip manoma, trijų žmonių mirtimis pasibaigusią Stepono...

Skandalingas skyrybas išgyvenantis Sigitas Martinavičius bijo blogiausio: žmonos intrigos gyvenimą pavertė tragedija (79)

Nuo birželio pradžios dramatiškas skyrybas su žmona, papuošalų kūrėja Natalija Martinavičiene...