aA
Kartais nutinka, kad nubundame jausdami, kad mūsų gyvenimas rieda į nuokalnę. Aiškiai suvokdami, kad viskas vyksta ne taip, kaip reikia – ne tas darbas, ne tas partneris ir apskritai viskas ne taip. Nėra komforto ir laimės jausmo, o tik apatija ir bjaurėjimasis savimi, rašo wiolife.ru.
© Shutterstock nuotr.

Tokią akimirką svarbiausia išlikti sąžiningu ir atviru pačiam (-iai) su savimi, išdrįsti pasakyti sau, kad kažkur suklydai ir nuėjai ne tuo keliu, kuriuo iš tiesų norėjai eiti. Neklausant savo širdies galima amžiams save prarasti. Egzistuoja bent 5 būdai, kaip galima sugriauti savo gyvenimą, laimę ir gerovę.

1. Galima sugriauti savo gyvenimą pasirinkus netinkamą gyvenimo partnerį

Kodėl mes santykiuose nuolat skubame? Kodėl mus taip žavi idėja sutikti tą vienintelį (-ę), ir visam gyvenimui? Labai dažnai žmonės meilę pasirenka iš apskaičiavimo, siekdami patogumo, o būtinybę miegoti šalia visiškai svetimo žmogaus kompensuoja tuo, kad partneris (-ė) iš dalies patenkina mūsų dėmesio poreikį. Verčiau stenkitės rasti pamatinę meilę, santykius, dėl kurių norėtųsi tobulėti, tapti geresniu (-e).

Mes dažnai kankinamės: „Nenoriu būti viena (-as)!“ Pabūkite vienumoje. Valgykite vienumoje, pasikliaukite tik savimi ir užmikite šaltoje lovoje. Vienatvės fone sužinosite apie save daug naujo.

Vienumoje prasideda asmenybės raida, kai pradedame suprasti, kas konkrečiai mus įkvepia, išmokstame vadovautis savo troškimais ir įsitikinimais. O kai sutikę kokį žmogų pajusite „drugelius pilve“, iškart suprasite, kad tai jūsų žmogus. Dėl šio jausmo verta kurį laiką pabūti vienumoje. Išmokime laukti, kovoti ir dėti pastangas, kad rastume savąją laimę, nes meilė – pats geriausias jausmas.

2. Galima sugriauti savo gyvenimą, jei viską pakenčiame ir ištveriame

Dienos pabaigoje derėtų džiaugtis jau vien tuo, kad esate gyvas (-a). Kai sutinkame su kažkuo mažesniu, nei iš pradžių tikėjomės, griauname galimybę, kuri gyvena mūsų viduje. Tokiu būdu apgauname ir patys save, ir savo vidinio potencialo pasaulį. Jei Mikelandželas būtų gyvenęs mūsų laikais, jis galėtų dabar sėdėti prie kompiuterio, gyventi paprastą interjero dizainerio gyvenimą ir galvoti, kad jis privalo tai pakęsti.

3. Galima sugriauti savo gyvenimą, leidžiant praeičiai jį valdyti

Kiekvieno mūsų gyvenime nutinka kažkokių įvykių. Bus ir sudaužytų širdžių, ir pasimetimų, ir dienų, kai nejausime noro atkakliai siekti tikslo. Kai kurios jūsų gyvenimo akimirkos amžinai liks su jumis, kai kurių žodžių nesugebėsite pamiršti. Neleiskite, kad neigiami jūsų gyvenimo įvykiai apibrėžtų jūsų savivertę.

Jūs praleidote savo galimybę, prieš penkerius metus nepakilote karjeros laiptais, nes patys save laikėte nevertais aukštesnių pareigų. Jūs praleidžiate tikrą meilę, nes nusprendėte, kad jūsų buvęs išrinktasis ar išrinktoji jus metė todėl, kad nesate pakankamai geras (-a). Tai ciklas, kuris nuolat kartojasi. Nekartokite savo šabloninio elgesio. Priimkite sąmoningus sprendimus ir elkitės tik sąmoningai.

4. Galima sugriauti sau gyvenimą, lygindamiesi su kitais

Sekėjų socialiniame tinkle skaičius nepadidina ir nesumažina jūsų kaip žmogaus reikšmingumo. Pinigų suma jūsų banko sąskaitoje neturi jokios įtakos nei jūsų intelektui, nei laimės jausmui. Žmogus, kuris uždirba dvigubai daugiau nei jūs, nebūtinai yra dvigubai už jus laimingesnis. mes stengiamės patikti savo draugams, perprasti, kuo žavisi mūsų partneriai, o dienos pabaigoje visa tai griauna ne tik mūsų gyvenimą, bet ir mus pačius.

5. Galima sugriauti sau gyvenimą, neišmokus išreikšti savo emocijų ir jausmų

Mes visi bijome leptelėti ko nereikia, visi bijome giliai prisirišti prie kito žmogaus, bijome prisipažinti, ką iš tiesų mums reiškia mūsų draugai ir artimieji. Rūpestis nėra beprotybės sinonimas. Kai išreiškiame savo jausmus, tampame pažeidžiami. Nereikia šito neigti, nereikia gėdytis. Akimirka, kai atsiveriate ir prisipažįstate artimiems žmonėms, kokie jie jums svarbūs, yra magiška.

Pasakykite savo antrajai pusei, kad ji (jis) jus įkvepia. Neslėpkite nuo mamos, kad ji jums pirmoje vietoje, o tik po to – draugai. Nebijokite išreikšti savo jausmų. Atsiverkite. Įsimylėkite iš tikrųjų ir nieko nebijokite. Prireiks drąsos, bet rizikuoti verta.

Neleiskite, kad tai nutiktų jums. Negriaukite savo gyvenimo. Gyvenimas, darbas, meilė – šie trys žodžiai stipriai susiję tarpusavyje. Privalome kovoti, kad dirbtume patinkantį darbą, kovoti dėl tikros meilės. Tik taip galėsime nugyventi laimingą gyvenimą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Politinė ateitis jau seniai buvo tokia miglota: vieniems dega raudona šviesa (76)

Sekmadienį vykusių rinkimų į Seimą dėl mažo aktyvumo net neišeina vadinti mažąją repeticija...

Trumpas kiša pagalius Zelenskiui (126)

Galbūt naujasis Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis manė, kad didžiausias jam teksiantis...

Kaip niekad anksti: pirmoji savivaldybė paskelbė šildymo sezono pradžią kiti miestai skubėti nežada (130)

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Juknos įsakymu nuo rugsėjo 24...

Vilniaus policija triuškina ginkluotą organizuotą gaują, prekiavusią narkotikais (26)

Rugsėjo 13 d. po atlikto ilgalaikio tyrimo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato...

Atskleisti galingiausių Rusijos klubų biudžetai: CSKA lenkė „Žalgirį“ 4 kartus (3)

Artėjant naujam krepšinio sezonui VTB Vieningosios lygos garbės prezidentas Sergejus Ivanovas...

Prieš milijoninę auditoriją – serialo „Černobylis“ kūrėjų liaupsės Lietuvai ir lietuviams (27)

Nors daugelis jau pasinėrė į pagrindinės Emmy ceremonijos šurmulį, kurioje taip pat skambėjo...

Rusijos pratybose – dar trys branduolinį ginklą turinčios valstybės

Tarp Arkties ir Vidurio Azijos – didelio masto pratybos „Centr-2019“. Strateginis Rusijos...

Medicinos banką perėmęs jaunasis Konstantinas Karosas svarsto apie pardavimą (130)

Pagrindinis Medicinos banko akcininkas velionio Sauliaus Karoso sūnus Konstantinas kartu su...

AHA ir BHA rūgštys, vitaminas C bei retinoidai – kaip ir kada reikėtų juos naudoti mūsų odai

Oda yra didžiausias mūsų organas, kuris reikalauja ypatingos priežiūros tam, kad išliktų...

Parodė, kaip atnaujino seną 16 kv. metrų butą: dabar gyventi daug patogiau (1)

Kai vieno kambario bute tenka miegoti, ilsėtis, valgyti ir net priimti svečius – išsitekti sunku....