aA
Kartais nutinka, kad nubundame jausdami, kad mūsų gyvenimas rieda į nuokalnę. Aiškiai suvokdami, kad viskas vyksta ne taip, kaip reikia – ne tas darbas, ne tas partneris ir apskritai viskas ne taip. Nėra komforto ir laimės jausmo, o tik apatija ir bjaurėjimasis savimi, rašo wiolife.ru.
© Shutterstock nuotr.

Tokią akimirką svarbiausia išlikti sąžiningu ir atviru pačiam (-iai) su savimi, išdrįsti pasakyti sau, kad kažkur suklydai ir nuėjai ne tuo keliu, kuriuo iš tiesų norėjai eiti. Neklausant savo širdies galima amžiams save prarasti. Egzistuoja bent 5 būdai, kaip galima sugriauti savo gyvenimą, laimę ir gerovę.

1. Galima sugriauti savo gyvenimą pasirinkus netinkamą gyvenimo partnerį

Kodėl mes santykiuose nuolat skubame? Kodėl mus taip žavi idėja sutikti tą vienintelį (-ę), ir visam gyvenimui? Labai dažnai žmonės meilę pasirenka iš apskaičiavimo, siekdami patogumo, o būtinybę miegoti šalia visiškai svetimo žmogaus kompensuoja tuo, kad partneris (-ė) iš dalies patenkina mūsų dėmesio poreikį. Verčiau stenkitės rasti pamatinę meilę, santykius, dėl kurių norėtųsi tobulėti, tapti geresniu (-e).

Mes dažnai kankinamės: „Nenoriu būti viena (-as)!“ Pabūkite vienumoje. Valgykite vienumoje, pasikliaukite tik savimi ir užmikite šaltoje lovoje. Vienatvės fone sužinosite apie save daug naujo.

Vienumoje prasideda asmenybės raida, kai pradedame suprasti, kas konkrečiai mus įkvepia, išmokstame vadovautis savo troškimais ir įsitikinimais. O kai sutikę kokį žmogų pajusite „drugelius pilve“, iškart suprasite, kad tai jūsų žmogus. Dėl šio jausmo verta kurį laiką pabūti vienumoje. Išmokime laukti, kovoti ir dėti pastangas, kad rastume savąją laimę, nes meilė – pats geriausias jausmas.

2. Galima sugriauti savo gyvenimą, jei viską pakenčiame ir ištveriame

Dienos pabaigoje derėtų džiaugtis jau vien tuo, kad esate gyvas (-a). Kai sutinkame su kažkuo mažesniu, nei iš pradžių tikėjomės, griauname galimybę, kuri gyvena mūsų viduje. Tokiu būdu apgauname ir patys save, ir savo vidinio potencialo pasaulį. Jei Mikelandželas būtų gyvenęs mūsų laikais, jis galėtų dabar sėdėti prie kompiuterio, gyventi paprastą interjero dizainerio gyvenimą ir galvoti, kad jis privalo tai pakęsti.

3. Galima sugriauti savo gyvenimą, leidžiant praeičiai jį valdyti

Kiekvieno mūsų gyvenime nutinka kažkokių įvykių. Bus ir sudaužytų širdžių, ir pasimetimų, ir dienų, kai nejausime noro atkakliai siekti tikslo. Kai kurios jūsų gyvenimo akimirkos amžinai liks su jumis, kai kurių žodžių nesugebėsite pamiršti. Neleiskite, kad neigiami jūsų gyvenimo įvykiai apibrėžtų jūsų savivertę.

Jūs praleidote savo galimybę, prieš penkerius metus nepakilote karjeros laiptais, nes patys save laikėte nevertais aukštesnių pareigų. Jūs praleidžiate tikrą meilę, nes nusprendėte, kad jūsų buvęs išrinktasis ar išrinktoji jus metė todėl, kad nesate pakankamai geras (-a). Tai ciklas, kuris nuolat kartojasi. Nekartokite savo šabloninio elgesio. Priimkite sąmoningus sprendimus ir elkitės tik sąmoningai.

4. Galima sugriauti sau gyvenimą, lygindamiesi su kitais

Sekėjų socialiniame tinkle skaičius nepadidina ir nesumažina jūsų kaip žmogaus reikšmingumo. Pinigų suma jūsų banko sąskaitoje neturi jokios įtakos nei jūsų intelektui, nei laimės jausmui. Žmogus, kuris uždirba dvigubai daugiau nei jūs, nebūtinai yra dvigubai už jus laimingesnis. mes stengiamės patikti savo draugams, perprasti, kuo žavisi mūsų partneriai, o dienos pabaigoje visa tai griauna ne tik mūsų gyvenimą, bet ir mus pačius.

5. Galima sugriauti sau gyvenimą, neišmokus išreikšti savo emocijų ir jausmų

Mes visi bijome leptelėti ko nereikia, visi bijome giliai prisirišti prie kito žmogaus, bijome prisipažinti, ką iš tiesų mums reiškia mūsų draugai ir artimieji. Rūpestis nėra beprotybės sinonimas. Kai išreiškiame savo jausmus, tampame pažeidžiami. Nereikia šito neigti, nereikia gėdytis. Akimirka, kai atsiveriate ir prisipažįstate artimiems žmonėms, kokie jie jums svarbūs, yra magiška.

Pasakykite savo antrajai pusei, kad ji (jis) jus įkvepia. Neslėpkite nuo mamos, kad ji jums pirmoje vietoje, o tik po to – draugai. Nebijokite išreikšti savo jausmų. Atsiverkite. Įsimylėkite iš tikrųjų ir nieko nebijokite. Prireiks drąsos, bet rizikuoti verta.

Neleiskite, kad tai nutiktų jums. Negriaukite savo gyvenimo. Gyvenimas, darbas, meilė – šie trys žodžiai stipriai susiję tarpusavyje. Privalome kovoti, kad dirbtume patinkantį darbą, kovoti dėl tikros meilės. Tik taip galėsime nugyventi laimingą gyvenimą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Nausėda ir Skvernelis suderino planus: kartu imsis griauti „gyvulių ūkį“ papildyta (100)

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį su premjero Sauliaus Skvernelio vadovaujamu ministrų...

Po Vilnių sudrebinusių skandalų postą palieka Šimašiaus patarėjas Zubriakovas papildyta Šimašiaus komentaru (102)

Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus patarėjas viešiesiems ryšiams Aleksandras...

Boriso Johnsono košmaras Dauning Strite: baigė pokalbį telefonu ir supanikavo (78)

Borisas Johnsonas baigė pokalbį telefonu ir supanikavo. Tai buvo šeštadienio vakaras, ir jis ką...

Policija į reidus išsirengė su aplinkosaugininkais: matuoja, kiek teršia automobiliai (8)

Kaune policijos pareigūnai drauge su Aplinkos apsaugos departamento specialistais išėjo į...

JAV oro pajėgų Europoje vadas apie Kaliningradą: mes turime planą (164)

Jungtinės Valstijos yra pasirengusios neutralizuoti Kaliningrado oro gynybos sistemą, jei to...

Skvernelis sako, kad rado kompromisus su prezidentu dėl jo mokesčių pasiūlymų

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad su prezidentu Gitanu Nausėda rado kompromisą...

Rozova pateikė savo versiją: įsivaizduoju, kad kažkam tai sukelia azartą papildyta 12:20 val. (10)

Parlamentarė Irina Rozova pirmą kartą po to, kai kilo skandalas dėl jos ryšių su po diplomatine...

Žemaitaitis prabilo apie pasitraukusių kolegų planą: atsiverčia tikrosios kortos, kodėl tai buvo daroma (59)

„Aš vadovaujuosi tuo, kad niekada nereikia pulti ir kerštauti žmogui, kuris tave įskaudina arba...

Zuokas kreipėsi į prezidentą: suteikite politinį prieglobstį Snowdenui (137)

Buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą, kad šis...

Veryga ragina medikus prabilti: ar gydymo įstaigos kelia atlyginimus? (31)

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga kreipėsi į šalies gydymo įstaigų, savivaldybių...