Nuspręsti sukurti savo buto interjerą pop art stiliumi gali tik linksmo būdo žmogus, kuris į viską žvelgia lengvai, kuris pasižymi neribota energija ir fantazija. Sekant visais pop art principais, galima pasiekti emocijų pliūpsnio ir nepakartojamo dizaino, svarbiausia – nepadauginti, žinoti saiką ir sugebėti laiku sustoti.

Pop art stilius ir seni baldai siaubingai nedera, taigi būtina atsikratyti visko, kas sena – komodų, indaujų, gigantiškų minkštų fotelių – ir pakeisti tai šiuolaikiškais, įdomiais variantais.

Ryškių spalvų, blizgių paviršių, apvalių formų baldai, dažniausiai pagaminti iš plastiko, puikiai pabrėžia pop-art stilių. Papildomo dekoro galima pasiekti ekstravagantiškais piešiniais, ornamentais arba grafičiais, pavyzdžiui, sofą atnaujinti galima didžiuliais kultinių kino ir estrados asmenybių atvaizdais.

Didžiulės, gremėzdiškos spintos žudo pop art stilių – kur kas geriau naudoti nišose įtaisytus ar sienose įmontuojamus baldus.

Pop art stilius – agresyvus, brutalus, jį pakelti gali ne kiekvienas žmogus, todėl nors vieną sieną geriau palikti šviesią, pasirinkti pustoniu tamsesnę spalvą sofai, tačiau būtinai papildyti ryškiu elementu, kaip kad fototapetais ar minkštomis, ryškiomis sofos pagalvėlėmis.

Svarbiausia – įdomių smulkmenų gausybė. Ko gera, visi prisimena žurnalų plakatus savo draugų kambariuose, o jei nepamena, tikriausiai matė kine – taigi dabar pats laikas pakartoti tai naujajame interjere. Kilimėliai, apklotai, pagalvėlės – išmušė šių „neskoningų“ daiktų valanda.

Bet koks daiktas, sukurtas savomis rankomis – tai aukščiausio laipsnio pop art. Žvakidė ar fotografijų rėmelis, vaza – visa, kas tik norite, svarbiausia, kad tai būtų ryšku, drąsu ir neįprasta. Naudojamos visos populiarios medžiagos, gazuoto vandens buteliai, šampano kamščiai, vinilas ir dažai. Turint pinigų, medžiagų kokybė gali būti ir geresnė, tačiau autorinis darbas vertingas visų pirma jau todėl, kad jis autorinis.

Kadangi viena pop art sąlygų – daiktų minimumas ir erdvės maksimumas, geriau lubas dažyti šviesiai. Oranžinis ar raudonas sietynas bus geriausias papildymas. Ant grindų galima numesti kailį, jei tokio nėra – ryškų nedidelį kilimėlį.

Pop art stiliaus interjeras gali būti brangi pramoga, jei ieškosite žymių dizainerių darbų, tačiau jei turite lašą kūrybiškumo ir spalvotų dažų - pirmyn!

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)