aA
Net jei jūs su savo antrąja puse dar niekada nekalbėjote apie santuoką ar bendrus vaikus, tačiau ji gatvėje nuolat pastebi tėvelius su vežimėliais, o svečiuose didžiąją laiko dalį bendrauja ne su suaugusiais, o mažaisiais šeimos nariais, galbūt jūsų mylima moteris jau norėtų turėti vaikų.
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pastebi, kad moteris jau yra pasiruošusi turėti vaikų, jei.

1. Ji labai atsakinga. Moteris, kuri yra pasirengusi turėti vaikų, niekada nepamirš savo pareigų, pavyzdžiui, ji visada laiku sumoka mokesčius ir kruopščiai atlieka visas užduotis darbe. Jei jūsų mylimoji kelis kartus per dieną kur nors pamiršta savo telefoną ir nuolat visur vėluoja be rimtos priežasties, ji tikriausiai dar nėra pasirengusi būti mama.

2. Ji pastebi, koks būtumėte puikus tėtis. Jei jūsų antroji pusė jau galvoja apie vaikus, tikriausiai ji atkreipia dėmesį, koks jūs būtumėte tėtis jos vaikams. Todėl jei jūs gerai sutariate su vaikais ir ji jus dėl to pagiria, gali būti, kad ji jau svajoja turėti savo atžalų.

3. Staiga ji ėmė rūpintis tuo, ką valgo. Natūralu, kad kai moteris ruošiasi motinystei, sąmoningai ar ne, bet ji ima labiau rūpintis savo sveikata. Pavyzdžiui, stengiasi sveikiau maitintis, o gal atsisako žalingų įpročių. Tad jei jūsų draugė akivaizdžiai ima ignoruoti greito maisto užkandines ar metė rūkyti, galbūt artėja metas, kai ji bus pasiruošusi tapti mama.

4. Ji dievina mažus vaikus. Jei nueinate į svečius, kur yra mažų vaikų, ji didžiąją laiko dalį praleidžia žaisdama su jais. Ji niekada nepamiršta pasidomėti, kaip sekasi jūsų pusbrolio vaikams ir visai nesupyksta, jei paėmus palaikyti svetimą vaiką šis išteplioja jos mėgstamiausią palaidinę. Jei tai – jūsų mylimoji, žinokite, kad ji tikrai norėtų turėti vaikų.

5. Ji nužvelgia akimis visus gatvėje sutiktus vaikus. Jūs pakvietėte ją pasivaikščioti miesto parke, o ji nieko daugiau aplink nemato, išskyrus jaunus tėvelius su vežimėliais? Tai ženklas, kad judviem jau pats metas pakalbėti apie bendrą ateitį.

6. Ji yra labai rūpestinga. Akivaizdu, kad jei moteris yra labai rūpestinga, ji yra pasiruošusi turėti vaikų. Pavyzdžiui, kai sergate, ji atneša jums arbatos su medumi, apkamšo ir kas valandą paduoda termometrą, kad įsitikintų, jog nekarščiuojate. Jei ji nuoširdžiai rūpinasi jumis, greičiausiai jau yra pasirengusi pasirūpinti ir judviejų kūdikiu.

7. Ji pasiekia savo užsibrėžtų tikslų. Vaikų auginimas – tai sunku darbas, reikalaujantis kasdienio triūso. Moteris, kuri įdeda daug pastangų, kad pasiektų savo užsibrėžtų tikslų, greičiausiai susidoros ir su problemomis namuose, kai reikės auginti vaikus. Tačiau jei ji vis nuo pirmadienio žada laikytis dietos arba jau metus nuo kito mėnesio žada užsirašyti į kalbos kursus, tikriausiai su atžalomis dar reiktų palūkėti.

8. Ji moka taupyti. Žinoma, kad turint vaikų šeimos materialiniai poreikiai išauga. Tačiau mokėjimas taupyti svarbus ne tik dėl to – ši savybė parodo, kad galvojama apie ateitį, o ne gyvenama tik šia diena. Ne pats geriausias sumanymas planuoti šeimos pagausėjimą su mergina, kuri visą savo atlyginimą išleidžia kosmetikos ir drabužių parduotuvėse.

9. Ji labai kantri. Kai kurios moterys mokosi būti kantrios tuomet, kai susilaukia vaikų. Tačiau jei jūsų gyvenimo draugė jau yra labai kantri, tai didelis pliusas. Kantrybė yra tiesiog būtinas jaunų tėvelių bruožas, ypač tuomet, kai vaikai yra maži ir ne visada sugeba aiškiai išreikšti savo poreikius.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

DELFI Dėmesio centre. Ką pasirinks TS-LKD: Šimonytę ar Ušacką? (81)

DELFI dėmesio centre. Prie Prezidento rinkimų starto linijos – ir Šimonytė. Ką pasirinks...

Karbauskis už Grybauskaitės pasiūlymo mato kyšančias farmacininkų ausis (287)

Tikrasis prezidentės pateiktų priemonių konkurencingumui didinti tikslas yra sustabdyti planus dėl...

Lietuviai nukeliavo į turistų aplenkiamą Iraną: šiurpių mirties bausmių vieta stebino svetingumu (1)

Keliauti į Iraną sugalvojau tada, kai perskaičiau daug informacijos apie tenykščius žmones, jų...

Popiežiaus Pranciškaus vizitas Kaune: viena bendruomenės detalė liko nepastebėta (39)

Skaičiuojama, kad sekmadienį, rugsėjo 23-iąją, Kaune viešėjusį popiežių Pranciškų pasitiko...

Kubilius pasakė, kodėl Skverneliui pernelyg rizikinga kandidatuoti į prezidento postą (46)

Abu kandidatai, apsisprendę dalyvauti Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (...

Įspėjimas ES piliečiams: nuolatinė rezidentė pilietybės negavo (61)

Keturis dešimtmečius Jungtinėje Karalystėje pragyvenusi ir net miesto mere išrinkta...

Buvęs Karolinos Liukaitytės mylimasis puikiai atpažįsta gero gyvenimo ieškančias moteris (73)

Verslininką Arną Jurskį, didžiausios Baltijos šalyse riešutų ir džiovintų vaisių įmonės...

„Va bank“ sezonas: kur šie metai nublokš „Raptors“ ir Valančiūną? (5)

Joks kitas NBA klubas šį sezoną Rytų konferencijoje nejaus didesnio spaudimo pasirodyti...

Įspūdingiems pokyčiams vilnietei prireikė tik vieno dalyko – rudeniško makiažo balsuokite

Atėjęs ruduo diktuoja ne tik naujas aprangos, bet ir makiažo taisykles. Vasarą pamėgtus BB kremus...

Dzūkas sugalvojo itin originalų būdą kovoti su daržo naikintojais (6)

Vieno didžiausių Pietų Lietuvoje medelyno savininkas dzūkas Tomas Panka kovai su piktžolėmis ir...