aA
Vokiečių psichologai, remdamiesi ilgalaikiais tyrinėjimais, sukūrė teoriją, kad vyro tipą galima nustatyti pagal jo rankos plaštaką. Sakoma, jog išmintinga ir įžvalgi moteris, pažvelgusi į vyro plaštaką gali nuspėti ne tik apie jo charakterį, bet perskaityti ir jo mintis.
Sveikintis, rankos
© Corbis/Scanpix
Pamaivos plaštaka pailga ir prie pirštų galų smarkiai siaurėjanti, o migdolo formos nagai dar labiau ją pailgina. Išpuoselėta ilgais ir laibais pirštais ranka liudija, jog jos savininkas nedirba jokio fizinio darbo, romantiškas ir sentimentalus, gyvena valdomas jausmų. Tokie vyrai moka gražiai apsieiti su moterimis, puikiai flirtuoja, yra lipšnūs ir išradingi meilužiai. Jie visai nekonfliktiški, geraširdžiai ir dosnūs.

Moteris su juo smagiai leidžia laiką, visuomet jaučiasi mylima ir reikalinga tik tuomet, jei sugebės atleisti ir nekreipti dėmesio į karts nuo karto pasitaikančius nuslydimus.

Tradicinio vyro plaštaka greičiau primena kvadratą - ranka grubi, trumpais, nelabai judriais pirštais, beveik tokio pat ilgio, kaip ir pločio. Tai nevengiančio sunkaus fizinio darbo vyro ranka, kuriam neįdomus menas, teatras ar muzika.

Tokie vyrai stačiokiški, gruboki ir gyvenime ir asistuodami moterims ar meilės žaidimuose. Niekuomet nepavargsta rūpintis savo malonumu, visiškai negalvoja apie partnerę.

Šeimoje jie, nors ir patikimi, pastovūs, nelinkę ką nors keisti, niekuomet neparodys švelnumo.

Svajoklio plaštaka stambi ir stipri, pirštų galai suapvalėję, o sąnariai - storoki, panašūs į “mazgus”, bylojančius, jog tokių rankų savininkai dėl savo pedantiškumo ir kruopštumo sugeba sėkmingai kopti karjeros laiptais. Už tokio vyro ne tik šeima, bet ir darbe kolegos jaučiasi kaip už sienos, tačiau intymiame gyvenime jie retai kada sugeba suteikti moteriai tą švelnumą ir įvairovę, kurio ji trokšta.

Isteriško vyro plaštaka lygi, švelni ir maža, o pirštai ilgi, aštriais, linkusiais smailėti nagais. Tai pavydūs, įtarūs ir nervingi, neturintys pastovios ir tvirtos nuomonės vyrai, labai nepraktiški buityje ir dėl to dažnai keičiantys savo gyvenimą.

Paprastai jie renkasi originalias ir neįprastas profesijas, taip stengdamiesi išvengti monotonijos. Sukūrę šeimą jie nesiblaško, yra aistringi meilužiai ir gali padaryti moterį laimingą, jei ši neprovokuos jo pavydo ir nekreips dėmesio į jo nepraktiškumą.

Dalykiško vyro plaštakos stambios, panašios į lopetas, o pirštų galai atrodo lyg suploti ir platūs. Šių rankų savininkai dalykiški, energingi, nesivaiko madų, labiau vertina praktiškumą. Tai puikūs šeimininkai, mylintys savo namus, rūpestingi tėvai ir vyrai. Užtat intymų gyvenimą vertina taip pat - “dalykiškai”, be fantazijos ir nesivelia į meilės žaidimus.

Diktatoriaus plaštaka stambi, tvirta ir kieta, išgaubtu, šiurkščiu delnu, pirštų sąnariai stamboki, o patys galai stačiakampio formos. Šio tipo vyrai mėgsta paprastumą ir tvarką, net ir sunkiausioje situacijoje stengiasi atrasti išeitį. Užsibrėžę tikslo, siekia jo atkakliai, nesustodami prieš bet kokias kliūtis. Bendraudamas su moterimi diktatorius, ją apgaubia rūpesčiu, stengiasi, kad ji jaustųsi saugi.

Todėl šeimoje jis būna ne tik lyderis ir vadovas, bet ir kategoriškas diktatorius, nesitaikstantis, jei moteris jam nepaklūsta. Tačiau intymiame gyvenime jie apie savo diktatoriškas savybes pamiršta.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Ne visi lietuviai norėtų dirbti trumpiau už tą patį atlyginimą (5)

Didžioji dauguma lietuvių norėtų, kad jų darbovietė sutrumpintų darbo valandas , palikdama tą...

Kai kurioms Lietuvos ligoninėms – neišvengiami pokyčiai: likimą pasirinkti galės pačios (41)

Pasirodė sąrašas 15 ligoninių, kurios turėtų būti arba uždarytos, arba pertvarkytos. Pasak...

Įsivaikinusi moteris: tiesa, kad vaikas auga ne biologinėje šeimoje, turi savo kainą (16)

Daugelis žmonių turi stiprų poreikį tėvystei, tačiau nepavykus natūraliu keliu susilaukti...

Arūnas Milašius. Dar kartą apie sugedusį lėktuvą (203)

Kaip sakė vienas iš jau legenda tapusių mūsų politikų, „valstybė truputį nepavyko“ ir,...

10 vaikų auginanti Eglė atvirai apie visuomenės požiūrį, akyse ištirpstantį maistą (21)

„Negaliu pasakyti, kad tai dovana – paklausta, apie įsimintiniausią Kalėdų dovaną ,...

Vytautas Landsbergis. Lapkričio 21-osios cirkas (152)

Dar viena demokratijų kapituliacija, jeigu Interpolas bus pavestas Rusijos vadovavimui ir...

Įstabios Atėnų architektūros galite nebespėti išvysti: diržų veržimosi politika verčia ją niekais (3)

Sunku patikėti, bet Atėnuose sunaikinta per 80 procentų visų XIX ir XX amžiaus pastatų. Laiko...

Biuro darbuotojai dalinasi visais rūpesčiais: vedžioja, šeria ir prižiūri kolegų šunis (3)

Tam, kad galėtų į darbą pradėti vestis augintinius, komunikacijos paslaugų agentūros „ Fabula...

Perspėja apie sudėtingas eismo sąlygas: šiąnakt plikledis ir lijundra (12)

Antradienio naktį Lietuvoje eismo sąlygas sunkins plikledis ir lijundra, įspėja kelininkai .

Žiniasklaida: Interpolui vadovauti bus paskirtas Putino statytinis Prokopčiukas kalba apie grėsmę tarptautinės teisės pamatams (213)

Britų valstybės pareigūnai mano, kad jau ateinantį trečiadienį buvęs Rusijos Vidaus reikalų...