aA
Pasaulio istorijoje yra nemažai vyrų, kurie pasižymėjo savo seksualinėmis galiomis. Net ir psichologai, pagal vyrų seksualinę elgseną, skirsto vyrus į 4 tipus: Kazanovą, Napoleoną, sekso vergą ir auką.
Vyrų tipai lovoje: Kazanova, Napoleonas, sekso vergas ar visuomenės auka?
© Vida Press

O kuriam tipui priklausote jūs ar jūsų vyras?

Vyras – Kazanova

Kiekvienas iš mūsų esame girdėję istorijų apie Kazanovą, tad nei vieno iš mūsų, tikriausiai, nestebina tai, jog seksas Kazanovai buvo tarsi mažytė pergalė, o kuo tų pergalių daugiau – tuo saldesnis Kazanovos gyvenimas.

Kazanovos tipo vyrai stengsis kuo labiau patenkinti moterį ir net nesvarbu, kad tokiems santykiams anksčiau ar vėliau bus lemta iširti. Kazanovos tipo vyro tikslas kiekvieną lytinį aktą paversti nepakartojamu, leisti kiekvienai moteriai pasijusti ypatingai.

Baisiausia, kas šio tipo vyrui gali nutikti gyvenime, tai lytinės sveikatos problemos – erekcijos disfunkcija, impotencija. Be sekso Kazanovos vyro gyvenimas netektų prasmės. Erekcijos disfunkcijai gydyti skiriamas greičiausiai veikiantis antros kartos, šios grupės vaistas (avanafilis) pradeda veikti po 15 minučių.

Vyras – Napoleonas

Mažo ūgio Prancūzijos karvedys Napaleonas pasižymėjo savo itin koncentruotu dėmesiu į karybą, seksas jam buvo tik antro plano dalis, kurio galėjo ir visai nebūti.

Dabartiniai Napoleono tipo vyrai yra darboholikai. Jų gyvenime didelę dalį užima darbas ir karjera, kartais hobis ir draugai, bet retai kada seksas.

Žinoma, Napoleono tipo vyrui karts nuo karto užeina minčių apie seksą, tuomet jis siekia patenkinti savo seksualines aistras, tačiau vos tik jas patenkinęs jis vėl egoistiškai užsiima mėgstamomis veiklomis, todėl sekso nebuvimas poros santykiuose gali trukti ir savaitę, ir visą mėnesį...

Tokio tipo vyrai toli gražu ne romantikai: jie nesiekia užkariauti moterų, retai kada joms dovanoja gėles ar dovanas, jie – savimylos ir egoistai, kurie dažniau rūpinasi savo, o ne kitų laime.

Sekso vergas

Net ir XXI a. galima rasti sekso vergų, tačiau nereikia suprasti šios sąvokos tiesiogiai. Sekso vergai – tai toks vyrų tipas, kurie, yra sakoma, kad mąsto ne galva, o savo vyrišku lytiniu organu.

Tokie vyrai nesužavės Jūsų savo dideliu intelekto koeficientu, tačiau bandys Jus prajuokinti ir nustebinti savo išmoktais anekdotais ar frazėmis, dėl kurių tirpsta moterys. Tokiu būdu jie sieks užkariauti norimos moters dėmesį ir jiems visai nesvarbu, ar ta moteris norės sekso ar ne – jis bet kokiu būdu bandys ją prisivilioti į savo miegamąjį.

Šio vyro tipas nežino, ką reiškia įžanga į seksą, preliudija, švelnūs žodžiai, intymūs prisilietimai. Ir nors gali sakyti žodį „myliu“ tūkstantį kartu, jo galvoje bus tik viena mintis – „noriu šitos moters čia ir dabar“.

Vyras – visuomenės auka

Visuomenės aukos vyras laikosi standartų ir visuomenei priimtų taisyklių. Jis nesiekia būti išskirtinis, stengiasi atlikti savo pareigas. Viena iš tokių pareigų yra ir seksas. Du ar trys kartai per savaitę ir tokio tipo vyrai leidžia savo partnerėms pasimėgauti kūniškais malonumais.

Šeimoje jis lėtas ir neturintis fantazijų vyras, o kai kalba apie savo seksą su žmona draugų kompanijoje, jis – sekso gigantas, kuris išpildo pačias keisčiausias savo moters erotines fantazijas. Tokie vyrai nori pasirodyti tarp savo draugų, tačiau retai kada siekia palikti didelį įspūdį moterims miegamajame.

Ir nors nei vienas iš šių keturių vyrų tipų nėra tobulas, visgi, taip yra ir mūsų gyvenime: vieni vyrai trokšta sekso dažniau, kiti – rečiau, tačiau moterys pasirenka dažniausiai tuos, kurie to nori nuoširdžiai, dėl meilės, o ne dėl dar vienos „pergalės“.

medguru.lt
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Skvernelis: yra dvi priežastys, kodėl reikalingas karantinas (63)

Ministrų kabinetas trečiadienį karantiną šalyje pratęsė iki birželio 16 dienos. Premjeras...

Europos Komisija: Lietuva gali pretenduoti į 6,3 mlrd. eurų iš ES atsigavimo fondo (30)

Europos Komisija siūlo, kad Lietuva galėtų pretenduoti į 6,3 mlrd. eurų iš kuriamo Europos...

Vyriausybė pritarė siūlymui skirti vienkartinę išmoką visiems Lietuvos vaikams (296)

Vyriausybė trečiadienį iš esmės pritarė prezidento Gitano Nausėdos siūlymui vaikams skirti...

Nuo vasaros karantino sąlygos jau bus kitos: ateina ilgai laukti pokyčiai (83)

Vyriausybė trečiadienį patvirtino dar vieną karantino švelninimo etapą, kartu pratęsė ir...

Vyriausybė paskelbė kriterijus, pagal kuriuos būtų galima atšaukti karantiną (20)

Vyriausybė trečiadienį protokoliniu sprendimu patvirtino Sveikatos apsaugos ministerijos ( SAM )...

Šparagai: aprūpina energija ir padeda išsaugoti jaunystę + šparagų pyrago receptas (1)

Nuo seno mūsų močiučių darželiuose augintos gėlės iš tiesų yra visai ne gėlės, o pačios...

Socialdemokratų sąrašo nauji veidai – Lazutka, Čaplinskas, Kaluginas papildyta Lazutkos, Čaplinsko komentarais (208)

Kartu su Lietuvos socialdemokratų partija į Seimo rinkimus einančių žymių asmenų sąrašą...

Lietuvos futbolas sugrįžta Delfi TV eteryje (2)

Futbolo gerbėjai Lietuvoje pirmieji galėjo džiaugtis, kad jų mėgiamoms komandoms vėl leidžiama...

Skvernelis: bus atnaujinta daugiau tarptautinių skrydžių, keisis izoliacijos tvarka bus skelbiamas šalių sąrašas  (233)

Trečiadienį, visai prieš Vyriausybės posėdį Saulius Skvernelis pranešė, kad netrukus bus...

|Maža didelių žinių kaina