aA
Jei vyras jums reikalingas tik vienai nakčiai, gundymo technika yra tokia paprasta ir netgi banali, kad ne vyrai tokio dalyko turėtų mokyti. Visgi jei norite patraukti patikusio vyriškio dėmesį, teisingiau šiuo atveju būtų kalbėti ne apie tai, kaip vyrą sugundyti, o kaip jo širdyje pažadinti meilę jums.
Pokalbis
Pokalbis
© Corbis

Jei kam nors šiuo klausimu dar kyla iliuzijų, teks jas išsklaidyti: per prievartą joks vyras jūsų neįsimylės. Tai ne tos dvasinės substancijos, kurias galima įpiršti. Galima pripratinti vyrą valgyti praktiškai bet kokį maistą, atsisakyti mėsos ir pereiti prie dietinės mitybos. Galima įtikinti jį, kad reikia reguliariai darytis manikiūrą ir pedikiūrą, praretinti nosies augmeniją ir lankantis sporto centre atsikratyti alaus pilvuko.

Netgi visai įmanoma pakeisti vyro skonį ir paskatinti jį kino teatre rinktis ne kovinius ar siaubo filmus, o jautrias, už širdies griebiančias melodramas. Visa tai yra pasiekiama. Tik štai priversti vyro įsimylėti jus niekaip nepavyks.

Bet tai nereiškia, kad viskas beviltiška. Jei moteris suprato, kokios gyvenimo palydovės sau ieško išrinktasis, vadinasi, ji nuėjo jau netgi ne pusę, o du trečdalius kelio iki jo širdies (ir populiarusis maršrutas „per skrandį“ čia niekuo dėtas). Todėl pirmas žingsnis – išsiaiškinkite, koks yra jo moters idealas. Kaip tai padaryti?

Stebėkite, kaip jis elgiasi su skirtingomis moterimis (nuo „pilkos pelytės“ iki „pasileidėlės“), kaip geranoriškai jis kalba apie savo moteriškos lyties pažįstamas, sužinokite, koks yra jo „buvusiųjų“ temperamentas, charakteris ir elgesio manieros.

Vėliau nesudėtingais (arba sudėtingais – priklausomai nuo konkrečios situacijos) logiškais veiksmais sukurkite du savotiškus fotorobotus. Pirmą pavadinkite „štai tokia būdama aš jam jokiu būdu nepatiksiu“ ir įtraukite į jį visus bruožus, įpročius ir poelgius, kurie, kiek jums žinoma, priverčia jį siusti iki pabaltavimo ir sukelia už bet kokią alerginę reakciją nemalonesnius pojūčius.

Pavyzdžiui, jei vyras dažnai pasisako, kad rūkanti moteris yra siaubingas dalykas, tuomet neverta rodytis priešais jį pučiant cigaretės dūmus. Nekalbant apie akivaizdžią žalą jums pačiai. Arba jei jūsų išrinktasis nuo lopšio laikų yra Kauno „Žalgirio“ gerbėjas, stebi kiekvienas jų rungtynes per televizorių ar gyvai, tai jūsų išsakytas pagyrimas „Lietuvos ryto“ komandai vargu ar pridės jums teigiamų taškų šio vyro akyse.

Ir taip toliau, ir panašiai. Trumpai tariant, pasistenkite, kad iš pradžių, kol bandote prie jo priartėti, jokia smulkmena nesugadintų jūsų įspūdžio jo akyse.

Antrasis „fotorobotas“ jau bus susijęs su moterų privalumais ir gali būti pavadintas „jo mėgiamos moteriškos savybės, kurias būtų neblogai savyje išsiugdyti“. Svarbiausias dalykas (jo svarbą galima pabrėžti trimis šauktukais)!!! Šias savybes savyje reikia atrasti arba išsiugdyti, bet jokiu būdu ne išgalvoti jas pirmam, antram ir trečiam pasimatymui, o vėliau sėkmingai užmiršti.

Apsimetinėjimas – blogiausia elgesio strategija, kokią tik gali pasirinkti moteris, bendraudama su vyru. Yra nemaža tikimybė, kad apsimetinėjimas padės jums jį sudominti ir netgi trumpam užkariauti jo širdį, bet ilgai apsimetinėti vis vien nesugebėsite. O kai jūsų melas išaiškės, tai vyro simpatija ar net meilė jums akimirksniu pavirs priešingu dalyku: apgavystė vyro akyse yra pati baisiausia nuodėmė.

Todėl jei nepasižymite kokia nors savybe, nereikėtų jos vaizduoti. Patikėkite, kiekvienos moters įgimtas potencialas yra toks milžiniškas, kad norint ir pasistengus galima atrasti savyje gausybę dvasinių bruožų ir vertybių. Taip kad pasistenkite.

Kalbant apie bendravimo su vyru manieras, patikėkite autoriaus ilgamečiu „vyrišku stažu“ – visos kalbos apie tai, kad vyrams gražuolės širdį, lyg neįveikiamą pilį, patinka užimti apgultimi, o moteris šioje situacijoje turi būti neprieinama lyg Sniego Karalienė, yra, švelniai tariant, nesąmonė. Žinoma, yra vienas kitas savotiškas emocinis mazochistas, kuriam kuo ilgesnis ir skaudesnis kankinimas iš moters pusės, tuo daugiau malonumo patiriama, tačiau tai yra išimtis iš taisyklės.

Dėl to pagrindinis patarimas šiuo klausimu – elkitės su išrinktuoju draugiškai. Ne, nesikabinkite ant jo kaklo, nespauskite jo gašliais pasiūlymais, nereikia ir gašliai aplaižyti savo lūpų, seksualiai žiūrint palenkus galvą. Tuo tegu užsiima profesionalios tam tikros profesijos moterys. Tiesiog reikia būti draugiška, mokėti išklausyti, būti pasirengus pokalbiui tokia tema, kokią pasirenka pašnekovas. Trumpai tariant, leiskite vyrui suprasti, kad jus domina bendravimas su juo.

Nei daugiau, nei mažiau, lygiai tiek – jus domina. Patikėkite, vyrui tai reiškia labai daug, kartais netgi daugiau nei reikia. Vos ne pusė nelaimingų vyriškų įsimylėjimų nutinka dėl to, kad moteris buvo tiesiog linkusi bendrauti ir draugiška pašnekovo, tačiau tai buvo suprasta kaip tylus jos širdies šturmo veiksmų paskatinimas.

Ir tučtuojau prašosi pateikiamas dar vienas patarimas – pasistenkite pirma vyrui atvirai neprisipažinti apie savo simpatiją jo atžvilgiu. Suteikite jam iniciatyvą vystant jūsų santykius. Kol jūsų bendravimas yra bičiuliškas, galite kviestis jį puodeliui kavos, kartu paragauti picos, praleisti linksmai laisvalaikį ir pan. Bet būkite aktyvi iki tam tikros ribos – kai tik pajusite, kad vyro požiūris į jus pasikeitė iš draugiško į labiau nei draugišką, perleiskite jam aktyvųjį vaidmenį.

Tegu jis pirmas skambinėja jums dėl nesvarbių priežasčių ir praleidžia valandas prie telefono. Tegu jis pirmas pakviečia jus į pasimatymą, kuris, pagal visus požymius, turėtų būti romantiškas. Galų gale, tegu būtent jis ir būtent tuo metu, kai pats tam ryšis, jus pabučiuoja. Savo aktyvumo ir pasisekimo suvokimas meilės reikaluose labai teigiamai veikia vyro romantiškų jausmų atsiradimą ir gilumą.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Paaiškino, kaip užtikrins draudimą keliauti per Velykas: tikrins atvykstančius į miestus papildyta 16.01 val. (301)

Vyriausybei nusprendus pratęsti karantiną iki balandžio 27-osios dienos imtinai, bei Velykų...

Viešbutyje siautėjusius karantinuotus tautiečius iš Norvegijos galų gale išsivežė policija: kalti nesijaučia (124)

Iš Norvegijos į Lietuvą grįžę asmenys dvi savaites buvo karantinuojami savivaldybės paskirtame...

Ukmergės ligoninės vadovas: koronavirusas senoliui nėra mirties nuosprendis (10)

Ukmergės ligoninės vyriausiasis gydytojas Rimvydas Civilka antradienį išplatino viešą...

Mokslininkai: sušvelninus karantiną gegužę turėsime 20 tūkst. COVID-19 pacientų (204)

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ( LSMU ) ir Lietuvos energetikos instituto (LEI) mokslininkai...

Iš socialinio tinklo pažįstamas vaikinas 17-metei surengė egzekuciją - prievartavo penkiese rado ir kitą išprievartautą merginą (186)

Balandžio 7-ąją Šalčininkuose policija sulaikė penkis asmenis, įtariamus nepilnamečių...

Abiturientams sunku suprasti, kas vyksta: scenarijus, kuris sugriautų visas dvyliktokų viltis (6)

Skaičiuojant ketvirtąją karantino savaitę abiturientams kyla vis daugiau klausimų apie...

Karantinas tęsiamas dviem savaitėm, kaukės tampa privalomos per Velykas uždrausta vykti į kitus miestus (689)

Ministrų kabinetas trečiadienį rinkosi į Vyriausybės posėdį, kuriame svarstė apie karantino...

Vilniaus rajone susidūrė du automobiliai: vienas liko gulėti griovyje ant stogo sužaloti du žmonės (3)

Trečiadienį Vilniaus rajone, Miškinių kaime, Tiesiojoje gatvėje, susidūrė du automobiliai....

Suvaržymus lengvinančioms Europos valstybėms – PSO įspėjimas (79)

Nepaisant to, kad kai kuriose šalyse matyti „pozityvių ženklų“, kurie galimai praneša apie...

Ūkininkai panikoje – medelių niekam nereikia, išauginti daigai keliauja į kompostą (48)

Sodininkai ir daržininkai pradeda bijoti pavasarių. Pernai jiems derlių, o kartu ir pajamas,...

|Maža didelių žinių kaina