Tai nebuvo tik vasaros romanas, tai buvo mano gyvenimo romanas ... Susipažinome internetinėje pažinčių svetainėje, sakyčiau, labai keistai. JIS parašė man nerišlų laiškutį, pamargindamas jį kvailokomis animacijomis. Atsakiau, pavadindama jį idiotu, nesugebančiu išreikšti savo minčių žodžiais.
© DELFI (G.Urnikaitės nuotr.)
Mano nuostabai, jis atsiprašė ir parašė dar keletą labai šiltų laiškų. Nežinau, kodėl, tačiau parašiau jam savo telefono numerį. Dar labiau nustebau, kai kitą rytą jis paskambino (tai buvo ankstyvas penktadienio rytas) ir paklausė, ar važiuočiau kartu savaitgaliui prie ežero. Jo balsas paralyžiavo mano nuovokos, savisaugos centrus, ir aš pasakiau „taip“...

Visą dieną kankino įvairiausios mintys, galvoje sukosi įsivaizduojamas romantiškas pasimatymas, dvejonės apie poilsį su visai nepažįstamu žmogumi. Kas jis, koks jis?.. Tačiau nekilo ranka surinkti jo telefono numerį ir atsisakyti šios neapgalvotos, beprotiškos avantiūros.

Vis tik penktadienio vakare mes susitikome. Išvydusi jį, nė sekundei nesigailėjau sutikusi romantiškam savaitgaliui. Tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio, tačiau manyje viskas virė, kunkuliavo, norėjau prisiglausti ir pamiršti visas gyvenimo negandas, lydėjusias mane iki šiol.

Ankstų šeštadienio rytą sutartu laiku jis atvažiavo prie mano namų. Pasiėmiau tik keletą būtiniausių daiktų ir miegmaišį (dabar rašydama šyptelėjau). Jau po keliolikos minučių lėkėme plentu. Galėjau tik nutuokti, kur važiuojame. Kelionė truko porą valandų, aš buvau tyli, nors tai nėra man būdinga. Kažkodėl neklausiau, net kur mes važiuojame. O koks skirtumas?

Tai buvo nuošali vieta prie ežero miške. „Įkurtuvėmis“ rūpinosi jis, aš tuo metu maudžiausi, sėdėjau ant kranto ir gėrėjausi šio rojaus kampelio ramybe, rinkau mėlynes.....Saują uogų jis suvalgė iš mano delno, lyg netyčia, nedrąsiai jį liesdamas savo šiltomis lūpomis.

Vakarienę ruošėme ant laužo, gurkšnojome vyną ir jis papasakojo man savo istoriją. Tai buvo palūžusio, kaip man tuomet atrodė, žmogaus šauksmas padėti. Moteris, kurią jis mylėjo ir su kuria pragyveno kartu keletą metų, grįžo pas savo vyrą. Jis jautėsi išduotas ir vis kartojo, kad tikrai jai to neatleis, kad manyje mato moterį, galėsiančią nuslopinti jo širdies skausmą ir išgydyti dar kraujuojančią žaizdą.

Mane sužavėjo jo atvirumas, nuoširdumas ir pasitikėjimas manimi. Nesu naivuolė, bet tuomet galvojau, ko tik nebūna gyvenime. O gal?

Buvo jau vidurnaktis. Atsigaivinusi vėsiame ežero vandenyje, nuėjau į palapinę ir sustingau... Aplink kruopščiai paklotą guolį (nes tai pavadinti lova gamtos sąlygomis nedrįstu) degė jūra žvakių, o patalynė buvo nubarstyta raudonų rožių žiedlapiais....ir Vanessa Mae smuikas.

Dieve, tokį reginį buvau mačiusi tik kino filmuose, galbūt skaičiau kokiame nors romane!. Pajutau už nugaros jo karštą alsavimą...

Grįždami namo susitarėme, kad kitą savaitgalį atvažiuosime čia vėl. Tiesa, ateinančią savaitę mes praleidome kartu ne vieną romantišką, aistringą ir užsimiršimo naktį. Ir kiekviena iš jų buvo nepakartojama, nepasikartojanti, jo išradingumas suteikti mūsų pasimatymams nepamirštamų akimirkų varė mane iš proto. Įsimylėjau... Iki beprotybės ir negalėjau patikėti, kad tai vyksta su manimi. Taip praėjo, tiksliau - praliepsnojo savaitė.

Ankstų šeštadienio rytą, kaip ir buvome susitarę, jam paskambinau, kad pažadinčiau. Tačiau telefonas buvo išjungtas. Pabandžiau dar kelis kartus, bet girdėjau tik tą pačią prakeiktą frazę „su abonentu susisiekti neįmanoma“. Nusmelkė negera nuojauta, kad kažkas atsitiko, tik ne tai, ką vėliau sužinojau, nes po savaitės trukusio bendravimo jis nesuteikė man pagrindo manyti kitaip.

Neradau sau vietos, blaškiausi po tuščius namus, iš rankų nepaleisdama telefono. Bet telefonas tylėjo. Tik apie vidurdienį radau elektroniniu paštu atsiųstą žinutę: „Dovanok, gal vėliau pabandysiu tau viską paaiškinti“. Tuomet nieko nesupratau, nesupratau nei šios žinutės turinio, nei kas įvyko. Tik jutau stiprų skausmą krūtinėje.

Kiek atsipeikėjusi supratau, kad viskas sudužo. Ašaros byrėjo mano įkaitusiais skruostais, o aš vis kartojau I. Valinskienės dainos žodžius „Kodėl? Meilės vilties nebėr....“ Ne, nesudužo, liko tik pelenai to laužo ant ežero kranto.

Taip, po kelių dienų mes susitikome, kalbėjo jis. Aš neturėjau jėgų kalbėti ir ko nors klausinėti. Mūsų išsiskyrimo priežastis buvo labai banali, aš pakliuvau į „meilės trikampį“ ir buvau ta trečioji briauna, gal tiksliau – įkištas pleištas tarp dviejų mylinčių vienas kitą žmonių. Užpildydamas tuštumą dėl jųdviejų išsiskyrimo (o pasirodo, tas išsiskyrimas buvo netrumpas, tačiau laikinas), jis pasirinko mane. O gal likimas man pasiuntė JĮ ?

Mano vasaros meilės romanas buvo labai trumputis, tačiau aš dėkinga dangaus Karaliui už skirtą dovaną – patirti ir išgyventi šį jausmą jau brandžiame amžiuje. Dėkinga TAU, mano mylimasis, kad buvai ir kažkur esi, kad davei patirti tą beprotišką, kad ir vieną savaitę trukusią aistrą, leidai man pasijusti šalia tavęs karaliene, suteikei man pasitikėjimo savimi, įrodei, jog meilė gali aplankyti, kai tu jos visai nelauki ir jau nieko iš gyvenimo nesitiki.

Dėkinga už tylų vasaros vakarą prie laužo, už žvakių jūrą ir žiedlapiais nuklotą meilės guolį, už smuiką naktyje, už skausmą, už ašaras, už visa tai, ko niekada neturėjau iki TAVĘS....

Kleopatra, 45 m.

Atsiųskite savo meilės istoriją konkursui ir laimėkite šaunių prizų.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Pigu-brangu eksperimentas: drabužiai beveik identiški, o kainos skiriasi daugiau nei 10 kartų (24)

DELFI Stilius nutarė atlikti „pigu-brangu“ eksperimentą paieškoti drabužių, kurie atrodo...

Šiaurės Korėjos piliečiai dirba Rusijoje – juos lygina su vergais (25)

Šalia dumblėto kelio viename iš Sankt Peterburgo rajonų iškilo visas palaikių gyvenamųjų...

Šalys, kuriose už 800 eurų per mėnesį gyvensite kaip karaliai (83)

Pasaulyje yra bent 27 šalys, kuriose galima iš tikrųjų karališkai gyventi už mažesnę nei 1 000...

Ginekologai apie populiarią higienos priemonę: mirtinas sindromas progresuoja labai greitai (20)

Šįkart te suklūsta moterys ir merginos, kurios naudoja tamponus . Ši moterų higienos priemonė...

Rimtas perspėjimas Europos gyventojams: jūsų naivumas – labai pavojingas (355)

Pastaraisiais metais Europoje ne sykį skambėjo krikščionybę priėmusių eksmusulmonų...

Penktąjį Dakaro ralį įveikęs Vanagas: paskutiniame greičio ruože viskas galėjo baigtis liūdnai (19)

Pakilimus ir nuosmukius 40-ajame Dakaro ralyje išgyvenęs Benedikto Vanago ir Sebastiano...

Prieš mačą su „Lietuvos rytu“ rimtų nuostolių patyręs Butautas: apie tai sužinojau paskutinę dieną (2)

Ketvirtadienį su Adu Juškevičiumi atsisveikinęs „Lietkabelio“ strategas Ramūnas Butautas...

Eurovizinė karštinė tęsiasi: ar scenos vilkai nurungs naujokus? (7)

Šeštadienio vakarą LRT eteryje jau antroji eurovizinių atrankų laida. Laikas tiksi – iki...

Svajonių telefonų kopijas siūlo įsigyti atvirai ir pigiai (92)

Telefonai „ iPhone X “ ir „Samsung Galaxy S7“ už 140 eurų? Kas gi nesusiviliotų tokia...

Pirmą kartą Dakare finišavęs Žala: negaliu suprasti, kad jau baigėsi (122)

Trečias kartas nemelavo. Po dviejų nesėkmių Dakaro ralyje trečiąkart dalyvavęs Vaidoto Žalos...