"Tu negali pabėgti nuo meilės“ – šie žodžiai, nuskambėję filme "Nuodėmė“, dar dabar skamba mano ausyse. Tai mano mylimiausias filmas, kuriame du nepažįstami žmonės įsimyli iš pirmo žvilgsnio. Kodėl ši istorija man taip primenu mus?
© DELFI
Pameni, kai įsėdau į mašiną ir pažvelgiau į tave, tardama savo vardą: ištirpau tavo žvilgsnyje, o tu ištirpai manajame... Jaučiau tai... Atrodo, buvo niekuo neypatingas sekmadienio rytas. Po savaitgalio linksmybių mes, kaip ir daugelis kitų, tą sekmadienį leidome internetinių pažinčių svetainėje.

Tarp begalės laiškų (į kuriuos net neatsakinėjau) netikėtai pamačiau tavąją žinutę. Ji buvo ypatinga, nes buvo visiškai kitokia - be banalių ir nuvalkiotų frazių – tai buvo žodžiai apie beprotišką aistrą. Mums nereikėjo daug laiko, kad susikalbėtume, ir konkrečiai nieko nesusitarę – susitarėme susitikti. Ir tas susitikimas buvo lemtingas.

Pirmieji mūsų pietūs Golfo aikštyne... Ar pameni tą vaizdą? Saulės šiluma apgaubtus golfo laukus ir senutėlę obelį, nuklojusią obuoliukų patalą. Nieko nematėme aplinkui: tik vienas kito akis, atrodė, žodžiai jau nėra tokie svarbūs, nes matėme ir girdėjome daugiau nei galima pasakyti žodžiais.

Dar tebegirdžiu vyno taurių skambesį, kuris nesiliovė skambėjęs iki vėlyvo vakaro... O gal ir iki ryto... Aš net neabejojau tuo, ar noriu pas tave – užeiti vyno taurei, kaip tu sakei. Žinoma, visą kaltę tada mes suvertėme vynui, nes norėjosi jo dar ir dar. Tiksliau, gal ne jo. Bet abu gerai žinome, kad vynas buvo puikus pretekstas.

Tokios aistros, kokią patyrėme tada, aš jau nepamenu savo gyvenime. Gal tokios nė nebuvo? Pamiršome visą pasaulį aplinkui, išnyko laikas. Likau tik tu ir aš. Ne, tai buvome MES. Pats nuostabiausias jausmas užplūdo tada, kai po beprotiškos aistros apsikabinai mane, nes tada pajutau, kad tai buvo tas jausmas, kurio taip ilgai troškau.

Mintyse skambėjo žodžiai: ,,Nėra praeities, nėra ateities – yra tik dabartis, nes tikra yra tik tai, kas yra čia ir dabar “ Ryte tu neturėjai nei netirpios kavos, nei plaukų kondicionieriaus. Bet kitą rytą visa tai atsirado tavo bute. Dantų šepetėlis irgi. Skirtas man. Buvo gera - jaučiausi svarbi Tau.

Jau praėjo daugiau nei trys savaitės. O aš tebeskraidau su tavimi ant aistros sparnų ir nors taip dažnai būnam kartu - jos neslopina kasdienybė. Aš tebematau spindinčias tavo akis, jose aš skęstu kaskart, kai tave pamatau. Mano siela sveiksta ir už tai turiu būti dėkinga TAU, mano Mažasis Meškiuk (nors tu į jį visai nepanašus, bet juk taip mėgsti saldainius).

Po begalybės pasimatymų, naujų pažinčių – jaučiausi tokia pavargusi ir išsekusi. Sunku būti išvaizdžia moterimi, kai nėra vyro, kuris tau atsispirtų. Nėra dėl ko kovoti, nes tereikia tik pažvelgti, nusišypsoti ir jis tavo. Bent jau vienam vakarui. Tada pavargsti nuo to, nes tame pajunti tokią tuštumą ir beprasmybę, kai nerandi nieko artimo savo sielai.

Kai dalini save (dvasine prasme) ir jauti, kad pačiai jau nieko greit nebeliks. Taip aš jaučiausi prieš tave sutikdama. Ir tikiu, kad tu esi siųstas man iš aukščiau, kad pasveiktų mano pavargusi siela, kad pagaliau į mano širdį ateitų ramybė, o su ja ir laimė. Kas rytą pabudus – aš jaučiuosi be proto laiminga, nes žinau, jog esi tu. Jog esam MES.

Nieko vienas kitam nežadėdami, nekurdami ateities planų, nežiūrėdami į praeitį, o būdami ČIA ir DABAR. Svarbiausia kartu. Kartu ragaudami naujus vynus, kartu šokdami iki ryto RyRalio Summer Festival. Kartu Be2gether. Tiek daug spėjome nuveikti tik per tris savaites.

O tos baltos rožės mano 27-ojo gimtadienio proga 12 val. nakties. Tu pirmas mane pasveikinai ir dar iki šiol nesuprantu, kur buvai jas paslėpęs, kad aš nepastebėjau. Nedaug trūko iki ašarų akyse. Tokie, rodos, maži dalykai, o tokia didelė laimė.

Ir kodėl gi mes, keldami didžiausius tikslus sau ir kitiems, nesusimąstome, kad paprastuose dalykuose slypi laimė. Žvilgsnyje. Prisilietime. Apkabinime. Kodėl nuolat skubame planuoti, kontroliuoti vienas kitą, o nesidžiaugiame tuo, ką turime dabar.

Ir prisimindama filmą ,,Dvi dienos Paryžiuje“ (kurį taip smagiai žiūrėjome) sakau Tau, kad nežinau, ar tu esi tas žmogus, su kuriuo norėčiau nugyventi visą gyvenimą, nežinau. Bet žinau viena: su tavim esu laiminga čia ir dabar.

Tavo laimingoji rudakė

Atsiųskite savo meilės istoriją konkursui ir laimėkite šaunių prizų

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

R.I.T.A. Lietuvos žemės ūkio atašė Kinijoje kaltina ambasados moteris genocidu (82)

Žemės ūkio ministerija atlieka patikrinimą dėl jos deleguoto atstovo Kinijos Liaudies...

Gudžiaus treneris griebiasi už galvos: nebežinome, ką daryti (87)

„Tragiška situacija. Esame giliuose viduramžiuose ir man keisčiausia, kad niekas neprisiima...

Kas slepiasi už naujo mistinio Putino įvaizdžio? (101)

Anksčiau dažnai vaizduojamas raumeningu mačo, gebančio apginti tėvynainius nuo priešų, Rusijos...

Lietuvos medikams – viliojantis britų kvietimas (47)

Didžiosios Britanijos Nacionalinė sveikatos tarnyba (NHS), norėdama išspręsti vis didėjančią...

Feisbuko sensacija tapęs apsaugininkas Eligijus Ruškys: gyvenime yra buvę ir daugiau kuriozų (35)

Vidaus tarnybos jaunesnysis puskarininkis, disko metikas Eligijus Ruškys šiomis dienomis...

Nedžiuginanti Ingos Stumbrienės atostogų Bahamose pabaiga: iš oro uosto – tiesiai į medikų rankas (101)

Vasarišku ori bei egzotiška gamta Bahamų salose besidžiaugusi Inga Stumbrienė nesitikėjo...

Perspėjimas stambiesiems – melavusiems teks atsisveikinti su žeme imsis ir miškų (415)

Kilus skandalui dėl žemės ūkio paskirties žemės pirkimo nepaisant visų ribojimų paaiškėjo,...

Paskelbta nauja Lietuvos pašto vadovė (3)

Valstybės valdomam Lietuvos paštui vadovaus Asta Sungailienė.

Alma Adamkienė atsidūrė ligoninėje gydytoja pateikė naujausią informaciją; atnaujinta 13:58 (287)

Prezidento Valdo Adamkaus žmona 90 m. Alma nuo šeštadienio gydoma Vilniaus universiteto ligoninės...

Teismas neleido remontuoti kavinės prie Vilniaus Bernardinų sodo (6)

Teismas dar kartą patvirtino, kad bendrovė „ Liumeksis “ gali užkonservuoti kavinę prie...