aA
Neįtikėtina. Pamojavus keletu kupiūrų, į moters lovą ima veržtis šimtai Lietuvos vyrų. Mitas, kad tik moterys parduoda savo kūnus už pinigus, išsisklaidė, kai „Klaipėdos“ žurnalistai internete bei televizijos pažinčių laidose paskelbė keletą išgalvotų skelbimų.
Prostitucija
© Corbis/Scanpix
Jauni ir vyresni, už šimtą ir už tūkstantį litų. Profesionalai ir tie, kurie nori prisidurti prie stipendijos ar atlyginimo. Yra net tokių, kurie pasiryžę būti neištikimi savo žmonoms, kad patirtų nuotykį ir papildytų kišenę. Išgalvotos trisdešimtmetės klaipėdietės geidulius buvo pasiryžę patenkinti beveik du šimtai vyrų. Parsiduoti norėjo ne tik klaipėdiečiai, bet ir vilniečiai, kauniečiai bei mažesnių Vakarų Lietuvos miestų gyventojai. Vyrai atakavo skambučiais bei SMS žinutėmis, elektroniniu paštu siuntė savo nuotraukas, o kai kurie derėjosi dėl sąlygų, viešbučio žvaigždučių skaičiaus ir tikslių reikalavimų, kuriuos kėlė vyro už pinigus ieškanti moteris.

Kilo ažiotažas

“Pasiturinti ir dosni dama aistringam savaitgaliui Klaipėdoje ieško ištvermingo ir išradingo meilužio. Pirmenybė – patyrusiems profesionalams. Laukiu SMS.” Kai tokio turinio skelbimas pasirodė internete bei televizijų SMS pažinčių laidose, žurnalistės mobilusis telefonas ėmė nepaliaudamas pypsėti.

Atgarsis į skelbimą buvo neįtikėtinas. Per keliolika minučių neva pasiturinčiai ir dosniai damai trumpąsias žinutes parašė per penkiasdešimt vyrų. Dar pora dešimčių mėgino prisiskambinti. Pakartojus skelbimą po keleto dienų, rezultatas buvo panašus. Telefono pranešimų archyve buvo tiek skirtingų vyrų trumpųjų žinučių, kiek tilpo – 170. Atkakliausi vyriškiai rašė ir skambino ir kitą dieną, ir dar keletą dienų iš eilės.

Kai kurie tik teiravosi apie ponios amžių ir išorę, tačiau nemažai vyrų iškart siūlėsi: „Mano princese, gali neieškoti kitų. Aš tikrai pats geriausias, nebrangus, o moterys sakė, kad esu puikus meilužis“.

Patyrę SMS pažinčių žinovai spėliojo: „Turbūt jus užbombardavo sms’ais. Vyrai tik ir svajoja pasimylėti su normalia moterimi, o jei dar ir pinigus moka...“

Vienintelis vaikinas suabejojo skelbimo tikrumu ir nepatingėjo parašyti: „Netikiu tuo, ką parašei. Tokios moterys neieško vyrų per „teliką“. Jos išsirenka bet kurį tikrame gyvenime ir jį turi. Juk „babkės“.

Bandė įsiteikti

Nė karto nematytai moteriai vyrai rašė ir siuntė komplimentus, linkėjo labos nakties ir geros dienos bei siuntė banalius eilėraščius. Į turtuolės telefoną skriejo pasaldintos žinutės: „Saldžių sapnų, angelėli“, „Labanakt, išsvajotoji“, „Susapnuok mūsų aistrą, saulute“.

Kai kurie vyriškiai stengėsi būti išradingi ir į dosnią damą kreipėsi poetiškai: „Rašo jums riteris. Įdomu, ar dar atrasiu vietelės jūsų širdelėje, o gal raktelį nuo jūsų vartelių? Radęs, išpildysiu visus jūsų norus.“

Buvo ir perdėtai mandagių vyrų. Į būsimą meilužę kreipėsi „ponia“, kiekvienoje žinutėje pasisveikindavo ir atsisveikindavo, kreipinius „Tu“ ir „Jūs“ rašė iš didžiosios raidės. Kai kurie buvo paprastesni. Dosni ponia sulaukė kreipinių „saulute“, zuikeli“, „angele“, „mažule“, „mieloji“, „brangi nepažįstamoji“. Tačiau nemažai meilužių pranešimuose darė daugybę gramatikos klaidų.

Siūlė keistenybes

Dosni dama sulaukė ir neįprastų Lietuvos vyrų pasiūlymų.

„Ar norėtum išbandyti su nepilnamečiu? Aš tai labai norėčiau vedusios moters nuo 30 iki 40 metų, bet jos nekreipia dėmesio į jaunus. Net nežinau, kaip tokią susirasti. O tu nerealiai protinga moteris, teisingai mąstai. Juk vyrai irgi – panaudoja ir paleidžia moteris. Tik čia atvirkščiai – panaudosi ir paleisi tu.“

Nepilnametis meilužės ieškotojas buvo ypač atkaklus. Dosniai damai jis parašė keliasdešimt trumpųjų žinučių, tačiau paskambinti nesiryžo.

„Mes dviese, abiem po dvidešimt metų, gyvenam Maišiagalos miškuose, ar atvažiuotum pas mus ar mūsų pasiimti?“ - rašė vaikinai.

Siuntė savo CV

Kai kurie vyrai meilužei prisistatė panašiai, kaip į oficialias darbovietes siunčiamuose CV.

„Esu aukštas, mėlynų akių, šviesių plaukų, sportiško sudėjimo. Dievinu švelnų kūną ir alsavimą šalia ausies. Mano „draugužis“ didelis ir ištvermingas“.

„Ūgis - 185 cm, atletiškas, gražus, puikus oralinio sekso specialistas, ištvermingas. Penis – 20 cm. Lovoje jokių tabu, išpildysiu visus pageidavimus“

Nemažai potencialių meilužių nurodė ne tik savo ūgį, svorį, plaukų bei akių spalvą, bet ir įvardijo savo darbo instrumento ilgį bei storį. „30 metų, dirbu apsaugoje, esu žvėris lovoje, „draugas“ 21 cm ilgio, 7 cm apimties“.

„Aš 24 metų, tamsiaplaukis, simpatiškas, aukštas, patrauklus, pajėgus, išsilavinęs, lovoje išdarinėju viską, neturiu jokių tabu“.

Kai kurie vyriškiai buvo atviri ir savikritiški: „Man 54 metai, esu vedęs, ar tiksiu?“, „Nesu gražuolis, bet mano daikto dydis net vyrus pirtyje stebina. Ar įdomu?“

Siūlėsi nemokamai

„Kodėl moki už orgazmus? Aš juos dalinu nemokamai. Gal keleto norėtum?“ - gundė 27 metų vilnietis.

Nemažai vyriškių rašė, kad, sužinoję apie damos išvaizdą, greičiausiai nuspręstų susitikti su ja nemokamai. Kiti siūlė moteriai nemokamas paslaugas, tačiau prašė sumokėti už viešbutį.

„Niekada neparsidavinėjau ir niekad nepirkau, bet perskaičiau retą skelbimą moteriškės, žinančios, ko nori, ir užsimaniau. Jei tu liekna, galiu 99 procentais garantuoti, kad su manimi patirsi tai, ko nepatyrei. O jei taip labai nori susimokėti, atvaryk į Vilnių ir sumokėk už viešbutį.“

Pasiūlymų susitikti ir pasimylėti nemokamai buvo beveik tiek pat, kiek tų, kuriuose už paslaugą prašė sumokėti 100-200 litų.

Uždarbiaus po darbo

Vyriškis, prisistatęs Artūro vardu, neslėpė, kad labai norėtų pasiturinčios meilužės. Dvidešimt dvejų metų vyras nekantriai laukė moters skambučio ir nesikuklino kalbėdamas apie savo įgūdžius lovoje.

Jis papasakojo, kad Klaipėdoje būna tik darbo dienomis, dirba statybose ir gyvena nuomojame kambaryje. Savaitgalį jis grįžta namo į vieną kaimą Šilutės rajone. Ten jo laukia žmona ir vaikas. Artūras save apibūdino kaip aukštą, žydraakį, normalaus, „čiut čiut į stambumą“ sudėjimo vyrą.

„Ieškai nuotykio, ar iš tikrųjų nori užsidirbti?“ - paklausė žurnalistė statybininko.

„Nu kaip, tikiuosi, kad nemalonu nebus, bet užsidirbti irgi noriu. Nežinau kiek, man bus pirmas kartas. Gal 100 litų už naktį?“ - svarstė vyras.

„Ar nebijai, kad aš būsiu baisi ir tau nieko neišeis? Kiek kartų per naktį su žmona myliesi?“ - kamantinėjo vyro neva būsimoji meilužė.

„Ne pirmus metus su moterimis galiu, jau yra pasitikėjimas savim. Tikrai galėsiu, pamatysi. Su žmona neblogai – 3, 4 kartai. Esu ištvermingas, į salę nevaikštau, bet statybose formą palaikau,“ - atviravo jis.

Vaikinas sutiko, kad dama pirmiausiai susitiks su juo išgerti kavos ir tada nuspręs, ar vežtis jį į viešbučio numerį.

Meilužis naktimis

Daugiau profesionalių meilužių pasiturinčiai damai rašė ir skambino iš Vilniaus.

Vilnietis Aleksandras prisipažino, kad dieną dirba įprastą darbą, tačiau vakarais, naktimis ir savaitgaliais nuolat uždarbiauja papildomai. Jis patikino, kad turi nemažą ratą nuolatinių klienčių, todėl tai yra tarsi kokybės garantija. Vaikinas užtikrino, kad į susitikimą atsineš ir galiojančią gydytojo pažymą, kuri garantuos saugų seksą.

Jis sutiko kito ketvirtadienio popietę viename iš Vilniaus viešbučių praleisti su moterimi porą valandų ir išbandyti lovoje tai, ko tik ji pageidaus.

„Dažniausiai galutinę kainą pasako moteris. Pažiūrėsit, kaip man pavyks. 150-200 litų už porą valandų, o jei būsiu vertas arbatpinigių – jūsų valia“, - pasitikinčiu balsu kalbėjo profesionalus meilužis.

Kreipėsi bedarbis

Kur kas kuklesnis buvo 30 metų vyriškis iš Tauragės. Jis prisipažino, kad šiuo metu neturi darbo, nes išėjo iš baldų fabriko, norėtų pamėginti užsidirbti iš moterų. Atviravo, kad galėtų persikraustyti į Klaipėdą, jei pasiturinti dama pasirūpintų gyvenamąja vieta ir nuolatiniu darbu. Jis neprieštarautų, jei tas darbas būtų susitikinėti su kitomis 40-50 metų moterimis.

„Nesu iš žurnalo, bet neblogas. Tris kartus per naktį laisvai galiu“, - reklamavo savo paslaugas jis.

Prašė daugiau

Elektroniniu paštu pasiūlymus pasiturinčiai moteriai siuntė labiau savimi pasitikintys ir daugiau už paslaugas prašantys vyrai.

„Labas. Labai nestandartinis skelbimas. Norėčiau išmėginti ir aš jėgas, todėl siunčiu trumpą savęs aprašymą, galėsite įtraukti ir mane į anketų segtuvą. Aš 33 metų, nevedęs, 186/88/18. Pilki plaukai, raumenys - vidutiniški, sudėjimas normalus. Išsilavinimas aukštasis, lietuvis. Viena sąlyga - bendra suma mažiausiai su trimis nuliais. Turiu dvi nuolatines meilužes“, - šis kreipimasis skambėjo bene labiausiai intriguojančiai.

Didelėje kompanijoje vadybininku dirbantis vaikinas vėliau atsiuntė ir keletą savo nuotraukų, kuriose atrodė panašiai, kaip ir apibūdino save. Pasikalbėjus telefonu, paaiškėjo, kad su nepažįstama vyresne moterimis jis pasiryžęs praleisti savaitgalį Klaipėdoje ir už mažesnę sumą. Po pokalbio tūkstantis litų virto penkiais šimtais ir pažadu padaryti nuolaidą, jei ir jis pajus malonumą.

„Kadangi nė vienas mano aplinkos žmogus neįtaria, kad galiu parsiduoti, man tai atrodo ekstremali ir labai prabangi pramoga“, - tikino vilnietis.

Daugiau nei 100-200 litų prašė ir profesionalūs meilužiai. Kadangi į žurnalistę nesikreipė nė vienas klaipėdietis, kuris nuolat miega su moterimis už pinigus, teko kalbinti vilniečius. Kasdien su moterimis susitinkantys ir jų lovos monotoniją išsklaidantys vaikinai žadėjo tuoj pat atvažiuoti iš Vilniaus į Klaipėdą ir už naktį prašė nuo 350 iki 700 litų.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Praėjo 3 metai, kol Kornelija išdrįso pasakyti, kas su ja vyksta: simptomai tokie baisūs, kad gyvenimui vietos nebelieka (8)

Dvigubas gyvenimas: vienas – išoriniame pasaulyje, kitas – kai lieki vienas su savimi. Daugybė...

Staigmena Vilniaus vairuotojams: greičio matuokliai Vakariniame aplinkkelyje ėmė veikti kitaip

Prie Vilniaus Vakarinio aplinkkelio eismo tvarkos įpratę vairuotojai sulaukė staigmenos. Trys...

Slaptos policijos operacijos užkulisiai – kaip buvo sulaikytas ginkluotas narkotikų prekeivis (70)

Ką jaučia pareigūnai, kurie privalo sulaikyti ginkluotą ir nelabai ką prarasti turintį...

Po įspūdingo mūšio Adomaitis priekaištavo LKL: suprantu, tai verslas, bet kur tada prioritetai (35)

Vilniaus „Rytas“ (4/5) antradienį vakare ne tik įveikė Bursos „Tofaš“ komandą (4/5),...

Lietuvą pasiekė šaltesni orai – saulė švies, bet nešildys (2)

Ankstų trečiadienio rytą bus ne tik slidu, bet ir šaltoka, daugelyje rajonų temperatūra sieks...

Už borto – Amsterdamo auksiniai berniukai ir Milano vilkai (1)

Praėjusiame sezone UEFA Čempionų lygos pusfinalį pasiekęs ir Europą atakuojančiu futbolu...

Giedrius Drukteinis

29 Volstryto maklerio taisyklės (1)

„Tas, kas žino, nesako. Tas, kas sako, nežino“, – mėgo kartoti ilgametis legendinio Volstryto...

Dėl vieno įspūdingiausių gamtos objektų skambina pavojaus varpais: vaizdas graudus (12)

Viktorijos krioklys , kur Pietų Afrikos Zambezės upė 100 metrų krinta žemyn į plyšį...

5 kavinių ir restoranų gudrybės, kurios kenkia mūsų organizmui (8)

Absoliutus sąžiningumas verslo pasaulyje – reiškinys retesnis, nei norėtųsi. Dauguma...