aA
Rašau Jums, nes visiškai neturiu su kuo pasikalbėti. Su savo vaikinu išgyvename sunku laikotarpį… Draugaujame jau šiek tiek ilgiau nei 2 metus. Man 23, jis už mane porą metų vyresnis. Pradžioje buvo lyg ir viskas gerai, po pusės metų pastebėjau, kad mano vaikinas net einant gatve mums susikabinus rankomis, atkreipia dėmesį į kiekvieną merginą (tikrai nesumeluosiu pasakydama, kad į kiekvieną).
© Shutterstock nuotr.

Viskas nuo to ir prasidėjo. Aš pradėjau priekaištauti, sekti jo žvilgsnį, tuo pačiu ir labai smuko pasitikėjimas savimi kaip merginos. To pasekoje iškilo daugiau problemų. Pradėjau visiškai juo nepasitikėti, tikrinti kur lankėsi internete, nulaužinėti socialinių paskirų slaptažodžius. Bet jis ir toliau kartoja, jog esu jam pati gražiausia ir seksualiausia.

Vienu momentu jis prarado darbą, to pasekoje grįžusi iš darbo užtikau jį masturbuojantis žiūrint į kitas moteris. Pasiaiškinimas buvo toks, kad stresuoja dėl darbo. Tuo metu supratau. Dabar, po metų vėl lygiai tokia pati situacija ir pažadai, kad daugiau taip nebedarys, bet prieš porą dienų vėl užtikau jį tai darant.

Tai mane labai skaudina, ir jis tai žino. Aiškinantis su juo, jis visada sako, jog palikčiau jį, nes jis yra nevykėlis ir man per geras. Bet jei jis nori skyrybų, tai kodėl pats manęs nepalieka? Nežinau kaip reaguoti į tai. Kartais pagalvoju, kad tai tik gražesnis būdas atsikratyti manimi.

Dainora

Atsako Psichologė Jurgita Kuzmickaitė Pedersen

Miela Dainora, suprantu Jūsų nerimą ir pasimetimą, juk kiekviena mergina nori būti vienintele ir nepakartojama savo išrinktajam visomis prasmėmis.

Iš laiško sunku suprasti, kuri problema yra didesnė ar tai, kad jis žiūri į kitas, ar tai, kad jis masturbuojasi? Galiu Jus nuraminti, kad masturbuojasi visi, ir vyrai, ir moterys, o masturbacijos priežasčių yra labai daug.

Kaip suprantu iš laiško, Jūs ne tik draugaujate, bet ir gyvenate kartu, tad teoriškai meilės žaidimais galite mėgautis dažnai, klausimas, ar taip ir yra? Gali būti, kad Jūsų draugas seksualiai daug aktyvesnis už Jus, tad masturbacija yra vienas iš būdų išlaisvinti seksualinę energiją nenueinant „į šoną“.

Kita galima priežastis – draugo seksualinės fantazijos, kurių negali realizuoti su Jumis. Jūs būtinai turite tai kartu aptarti. Dauguma jaunų merginų drovisi kalbėti apie seksualines fantazijas su savo partneriu, nenori pasirodyti vulgarios, lengvabūdės ir pan., bet tuomet apie kokį tvirtą ryšį tarp partnerių galime kalbėti?

Kiekvienas neatsakytas klausimas Jus tik atitolins vieną nuo kito, santykiai be atvirumo ir pasitikėjimo – žlugę santykiai. Jei negalite su draugu būti iki galo atvira visais klausimais, tuomet vertėtų susimąstyti apie jų tęstinumą.

Apskritai, atsakykite pati sau į klausimą, kodėl esate kartu? Ir ar norite su juo kurti ateitį? Gal tai atsitiktinumas, bet laiške niekur nepaminėjote žodžio „meilė“. Gal Jūs kartu tik iš įpratimo? Kai Jūs abu skirsite laiko atvirumui, pamatysite, kaip draugas nustos žvilgčioti į kitas, nebereikės jo tikrinti ir didžiausią palaimą patirs tik su Jumis. Sėkmės atrandant gyvenimą!

http://psichika.eu
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Močiutės netekusi vilnietė sukrėsta: dėl popiežiaus vizito laidotuves teko nukelti (30)

Popiežiaus Pranciškaus vizitas daugeliui lietuvių tapo tikra švente, tačiau artimą žmogų...

Šimonytė: nebuvo nė vieno atvejo, kai būčiau parodžiusi poniai Starkevičiūtei duris (17)

Seimo narė Ingrida Šimonytė savo santykius su buvusia Europos Parlamento nare Margarita...

Pietų Kinijos jūroje – naujas incidentas: kinų ekspertas kalba apie tiksinčią bombą (10)

Kinijos vyriausybė neleido Honkonge prisišvartuoti JAV karinių pajėgų laivui. Incidentas...

Ušacko ultimatumas Gabrieliui Landsbergiui: tai primena gerai surežisuotą spektaklį atnaujinta 13.52 (244)

Trečiadienį kandidatas į prezidentus Vygaudas Ušackas viešai kreipėsi į Tėvynės Sąjungos -...

Patvirtintas kovos su kylančiomis kainomis planas: aštriausių pasiūlymų nebeliko papildyta Skvernelio komentaru (148)

Trečiadienį Vyriausybė apsvarstė planą, kaip didinti konkurenciją maisto produktų srityje bei...

Nemalonumai Klaipėdoje – vėjas verčia medžius (4)

Kaip įspėjo metereologai, rugsėjo 26 dieną pūs stiprus ir gūsingas vėjas. O dieną Lietuvoje...

STT pradėjo tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo Registrų centre (1)

Specialiųjų tyrimų tarnyba ( STT ) trečiadienį pranešė, kad pradėjo ikiteisminį tyrimą...

Tikriausiai niekada nesusimąstėte, ką gali prekės pakuotė (1)

Pakuotės vaikų produktams, kurias galima spalvinti, gėrimų skardinės pakuotės, šviečiančios...

47-erių Daina Bosas papasakojo, kaip rūpinasi savo grožiu ir kokių patarimų turi dukrai (13)

Kiekviena moteris turi savo asmeninių grožio ritualų, kuriuos jos gauna ir perduoda iš kartos į...