aA
Manau, tai klasikinė situacija, kai žmonės gyvena vienas su kitu ne todėl, kad myli vienas kitą, o dėl to kad praėjo daug laiko, nebėra kur eiti, o ir noro kur nors eiti, kažko ieškoti, nebėra. Norisi tiesiog gyventi su tuo žmogumi, kurį bent jau gerai pažįsti. O ką gi tokio galėtų padaryti moteris, kad vyras ją mylėtų visą gyvenimą? Net jei kartu gyvenant prabėgo dešimtmečiai.
Fatališka moteris
Fatališka moteris
© Shutterstock

Visų pirma, meilė baigiasi nuo įpročio. Žmogus jau ištyrinėtas, viskas, kas galėjo būti – jau buvo, viskas, kas nebuvo aišku – dabar jau aišku. O vyrui reikia naujumo ir kažko tokio, kas keltų susidomėjimą. Todėl kai kurie vyrai išeina pas kitas. O kaipgi tuomet priversti vyrą ne tik pasilikti, bet ir mylėti?

Pirma savybė – moteris turi keistis. Kad vyras galėtų ją įsimylėti kiekvieną dieną vis naujai ir naujai. Taip, šią savybę labai sunku savyje išsiugdyti. Juk reikia užsiimti tobulėjimu, keistis. Ir ne tik savo išvaizda, tuo šiandien jau nieko nenustebinsi.

Reikia keistis viduje. Pavyzdžiui, kai žmogus daug skaito, jis keičiasi, tobulėja. Įgyja naujos patirties, susiformuoja nauji požiūriai.

Bet jeigu tai tikra meilė, vyras mylės tik dar stipriau. Jūsų pokyčiai – tai jūsų pasireiškimas šiame pasaulyje. Vyrui tai patiks, juk tokiu būdu sustiprinate jau ir taip jo mylimus bruožus.

Reikia keistis, daryti kažką naujo, išmokti naujų dalykų, keliauti. Šiandien moteris užsiima vienu, rytoj – kitu dalyku. Šiandien ji stebina šokiais, o rytoj – prancūzų kalbos žiniomis. Šio požiūrio pranašumas yra dar ir tai, kad jeigu vyras myli, jis seks jūsų pavyzdžiu. Ji taip pat vystysis ir keisis. Šitaip kiekvieną dieną sulauksite vis naujos meilės.

Sugeba rasti kompromisą – tai antroji visą gyvenimą mylimos moters savybė. Visi žino, kaip vyrai nemėgsta nereikalingų ginčų. Ir ne kiekvienam iš jų pakanka kantrybės. Jei moteris nuolat generuoja konfliktus, vyrai, žinoma, gali tai kentėti.

Tačiau konfliktai žudo meilę, dėl konfliktų moterį galiausiai tenka jau ne mylėti, o tiesiog pakęsti šalia. Nemanau, kad jums norisi būti su žmogumi, kuris jus viso labo pakenčia, užuot mylėjęs. Todėl moteris turėtų mokėti surasti kompromisą, be to, ji turėtų leistis į kompromisą, jeigu jį suranda vyras.

Juk šeimos gyvenimas kupinas prieštaringų akimirkų. Ir taip malonu šalia matyti tą moterį, kuri gali ramiai surasti išeitį, surasti kompromisą. Ją galima mylėti visą gyvenimą, juk jos nebeteks pakęsti šalia. Jeigu kas nors atsitiks, visada galima bus drauge rasti išeitį, moteris pasufleruos ką nors naudingo.

Aš nesakau, kad moteris turi taikytis ir visą laiką derintis prie vyro, anaiptol. Kompromisas – tai kada abu yra patenkinti rezultatu. Ir kai išties labai norisi mylėti tą, kuri meistriškai ir subtiliai gali surasti problemos sprendimą.

Asociatyvioji nuotr.
Asociatyvioji nuotr.
© Shutterstock

Trečia savybė – moteris dovanoja meilę ir ramybę. Tai paskutinė savybė, apie kurią norėjau pakalbėti. Juk tam, kad gautum meilę pats/pati, privalai ją dovanoti kitam. Kad vyras matytų, jog tai – abipusė meilė, kad jis priimamas ir mylimas. Taip, ne kiekvienas vyras gali į tai atsakyti taip, kaip norėtų moteris, tačiau čia jau reikia rinktis iš anksto, prieš pradedant santykius.

Nes jeigu vyras pačioje pradžioje nebuvo linkęs ypatingai dalintis meile, tai būtų labai keista laukti iš jo šito vėliau. O jeigu stipriai mylėjo, ir myli dabar – puikus variantas. Parodykite jam savo meilę ir gausite meilę mainais.

Apie ramybę aš irgi ne šiaip sau užsiminiau, būtent jos trokšta visi, kas turi santykius. Norisi ramybės, o šalia esantis mylintis žmogus ją suteikia. Jei moteris pakankamai palaiko vyrą, šansas sulaukti nuolatinės ir ilgalaikės meilės tik didėja.

Tradicinių vertybių tinklapis „Šeima ir namai“
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(115 žmonių įvertino)
3.3826

Top naujienos

Valdančiųjų užmojui – STT kirtis: neigiamose išvadose – nemalonios pastabos (6)

Vyriausybė trečiadienį pritarė siūlymui naikinti prezidentės Dalios Grybauskaitės palikimą...

Elektros rinkoje – sujudimas: siūlo pasiskaičiuoti, ar neapsimoka nutraukti sutarčių

Elektros rinkoje nepriklausomus tiekėjus pasirinkusiems vartotojams – 10 mėnesių nematytos...

Lavrovas jau kalba apie „kitą Ukrainą“ žada įvykius, „prikaustysiančius pasaulio dėmesį“ (2)

Šiuo metu „kitos Ukrainos “ vaidmeniui Vakarų valstybės ruošia Moldovą. Tai Rusijos...

„Meduza“ skelbia sužinojusi, ką karo metinių išvakarėse pasakys Putinas (3)

Kaip šią savaitę skelbė Rusijos žiniasklaida, plataus masto invazijos į Ukrainą metinių...

Aiškėja išžaginimo Vilniuje detalės: 15-metė buvo užpulta, kai iš mokyklos miesto centre ėjo namo dar papildyta (16)

Policijos departamentas informavo, kad Vilniuje buvo įvykdytas kraupus nusikaltimas.

M360 PremiumDovilė Jablonskaitė

Dirbantys su influenceriais neslepia: palyginus atlygius, motyvacija gali sušlubuoti, bet supranti ir nematomą uždarbio kainą

Jau kelerius metus stebima influencerių augimo banga ir vadinamasis aukso amžius. Ir kasmet...

Rusija rengiasi maksimaliai eskalacijai: neatmetamas labai rimtas scenarijus (4)

Geros žinios Ukrainai. Pranešama, kad į naują Jungtinių Amerikos Valstijų karinės pagalbos...

Karas Ukrainoje. Ukrainos žvalgyba: Putino įsakymas – iki kovo užimti Donbasą okupantai smogė į gyvenamąjį pastatą Kramatorsko centre

Rusija stengiasi išblaškyti Ukrainos karius, išskaidyti jų pajėgas, kad dar geriau...

Nausėda: vienas veiksnys veikia mūsų investicinį klimatą nepalankia kryptimi

Prezidentas Gitanas Nausėda tvirtina, kad sprendimai, kurie buvo priimti praeitų metų pabaigoje...