aA
Anksčiau vienos nakties nuotykis buvo gana aiškus dalykas: pažintis, flirtas, ir jei viskas klostosi puikiai – kulminacija. Tada išsiskirstote savais keliais ir niekada nebesusitinkate. Šiais laikais daug kas pasikeitė. „Singles in America“ apklausos duomenimis, kas ketvirtas žmogus prisipažino patyręs vienos nakties nuotykį, kuris peraugo į tikrus, ilgalaikius santykius.
Trijų moterų pasakojimai apie vienos nakties nuotykius, kurie peraugo į ilgalaikius santykius
© Shutterstock

Tad posakis, esą, niekas norės pirkti karvės, kuri duoda pieno dykai, akivaizdžiai yra pasenęs. Bet jei jums reikia daugiau įrodymų, štai trijų moterų pasakojimai apie tai, kaip vienos nakties nuotykis peraugo į rimtus santykius, rašoma menshealth.com.

Santykiai per atstumą

„Mano pirmasis vienos nakties nuotykis baigėsi tuo, kad draugavome trejus metus. Susipažinome internetu, jis tuo metu lankėsi pas savo giminaičius mieste, kuriame aš mokiausi. Pamačiusi jį realybėje, tiesiog apstulbau – jis buvo nepaprastai žavingas. Tarp mūsų įsižiebė kibirkštys, pokalbis liejosi laisvai ir nevaržomai. Galiausiai aš jį pasikviečiau pas save. Nesitikėjau pasimatyti su juo dar kartą, nes netikėjau santykiais per atstumą.“

„Kitą rytą jis liko pusryčiams. Pastebėjęs, kad marinuoju vištieną pietums, paklausė, ar galėtų užsukti ir vėliau. Mieste jis viešėjo tik savaitę, ir visą tą laiką mes buvome kartu. Jis pakvietė mane papietauti su savo tėvais, aš nenorėjau sutikti, bet galiausiai sutikau, ir puikiai praleidau laiką.“

„Išvykęs iš miesto jis man kasdien skambindavo. Po mėnesio paklausė, ar nenorėčiau būti jo mergina. Kadangi buvo likę tik du mėnesiai iki vasaros, pamaniau – kodėl gi ne? Vasarą jis mane pasikvietė pas save į Bostoną (kur tuo metu mokėsi). Mes susitikinėjome kone iki koledžo baigimo, ir kartu persikėlėme į Niujorką. Galiausiai išsiskyrėme, bet iš esmės santykiai buvo smagūs.“ – Cassie F.

Draugystė su privalumais

„Praėjo beveik pusantrų metų nuo to vienos nakties nuotykio, ir man sunku patikėti, kad jis išsirutuliojo į smagius, sveikus santykius.“

„Dabartinė mano mergina buvo gražiausia ir išskirtiniausia kūrybinio rašymo kurse koledže, kurį lankiau. Nebuvau tikra, ar ji lesbietė, todėl nedrįsau jos užkalbinti klasėje. Tad tarp mūsų nieko neįvyko. Tada vieną vakarą mano kaimynai surengė vakarėlį, ir aš ją pastebėjau kalbančią su draugais ant žolės. Buvau išgėrusi kelias taures, ir pamaniau: „Ką aš prarasiu?“ Įsikalbėjus paaiškėjo, kad ji biseksuali, ir vakarėlis mums baigėsi lovoje.“

„Maniau, kad tai tik vienos nakties nuotykis, tačiau mes ir vėliau susitikdavome, tapome „draugėmis su privalumais“. Dar ilgai bandėme neįsipareigoti, bet ilgainiui ėmiau įtarti, kad mus sieja ne vien fizinis ryšys, nes iš džiugaus jaudulio nebegalėjau net valgyti. Ėmėme vis daugiau susirašinėti, o po šešių mėnesių oficialiai pranešėme feisbuke, kad esame kartu“, – Jolene.

Baimė įsipareigoti

„Visada juokaudavau, kad galėčiau su kažkuo draugauti tik tuo atveju, jei nežinočiau, kad mus sieja santykiai. Dar visai neseniai mane kaustė didžiulė baimė įsipareigoti. Susipažindavau su vaikinu bare ar vakarėlyje, prisistatydavau išgalvotu vardu, o po sekso tyliai išsmukdavau iš jo buto.“

„Praėjus kelioms savaitėms po vieno iš tokių vienos nakties nuotykių, netyčia susitikau su Bradu kavinėje. Jau ruošiausi išeiti, kai išgirdau, kad mane šaukia tuo išgalvotu vardu. Atsisukau ir pamačiau Bradą – jis atrodė dailus kaip tą pirmąjį kartą. Mes šnektelėjome, ir jis pastebėjo ant vienkartinio puodelio užrašytą mano tikrą vardą.“

„Iš gėdos man nukaito žandai, ir teko jam iškloti visą tiesą. Viskas baigėsi tuo, kad sėdėjome ir pasakojome vienas kitam kvailiausias istorijas, į kurias esame patekę dėl baimės užmegzti rimtus santykius. Supratome, kad esame labai panašūs, tad neturime ko slėpti vienas nuo kito. Taigi, trumpai tariant, jau beveik metus esame kartu“. – Amanda W.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(22 žmonės įvertino)
3.0909

Top naujienos

Ką Lietuvai reikštų karo debesys virš Taivano: įspėja apie pragaištingą konfliktą dviem frontais (33)

Kai Kinija bus suvienyta. Šį sakinį ypač pamėgusi Kinija neslepia ketinimų užgrobti Taivaną...

Dėl skardinės alaus – įnirtinga prokurorų kova (118)

Neįtikėtina, bet prokurorai įnirtingai siekė, kad iš vienos Kretingos rajone esančios...

Nusikaltėliai iš Lietuvos toliau šiurpina Europą: iš narkotikų verslo uždirbtų pinigų – įspūdingi pirkiniai Lietuvoje (71)

Gaujos, narkotikai ir milžiniški pinigai – apie visa tai Delfi TV laidoje „Dienos interviu“...

Griežtas įspėjimas dėl Gedimino kalno: galime netekti Aukštutinės pilies rūmų ir Vakarinio bokšto (358)

Gedimino kalno Vilniuje tvarkymo projekto rengėjai įspėja apie naujas grėsmes, Nacionalinis...

Po kelionės į Tailandą – stačia galva į nuosavą verslą (8)

Donatą ir Albertą, verslą kurti įkvėpė kelionė į Tailandą . Ne veltui sakoma, kad draugą...

Europos atskalūnėms žemė slysta iš po kojų (308)

Netikėtas vieno lyderio atsistatydinimas, šokiruojantis kito pralaimėjimas ir dešimtys...

Architektūros profesionalus stebina planai dėl Vilniaus oro uosto ir Geležinkelio stoties: Europoje einama kitu keliu (22)

„Rizika nusveria naudą“ – nors šis posakis sugalvotas epidemiologų, regis, jis tiktų...

Regione baldų gamybos verslą užsukę vyrai: brangimas vyksta kosminiu greičiu (65)

Pakruojyje korpusinius baldus gaminantys Robertas Špakis ir Modestas Mackonis pasakoja apie šiandien...

Vytautė Merkytė | D+

Ekologinė katastrofa, kurios pasekmes jaučiame ir po 30 metų: laukinę gamtą ir žmonių gyvenimus sunaikino vienas alkoholikas ir vienas darboholikas (3)

Viena didžiausių mūsų laikų gamtos katastrofų prasidėjo vieną šaltą 1989 metų kovo mėnesio...

Klaipėdoje per balkoną iškritęs vyras mirė ligoninėje (12)

Klaipėdoje rastas sunkiai sužalotas vyras neišgyveno.