aA
Kai du žmonės įsimyli vienas kita, anksčiau ar vėliau kyla klausimas, ar verta susieti ateitį su išrinktuoju. Partnerį bendram gyvenimui reikia rinktis kruopščiai, ypač jei norime, kad sąjunga truktų iki gyvenimo pabaigos, rašo wiolife.ru.
© Shutterstock nuotr.

Moteriai visada būna svarbūs du klausimai: ar mylimasis taps jos vyru ir ar jis bus geras, patikimas vyras.

Atsakingumas

Vyras gali kiek tik nori kartoti kad yra atsakingas, bet ši savybė matosi, kai žodžiai sutampa su poelgiais. Kai jis randa laiko aplankyti ligoninėje, paimti vaiką iš darželio ir pavedžioti šunį, jei pažadėjo.

„Būtent ši savybė formuoja vyro patikimumo pojūtį, kurį taip vertina moterys. Juk bet kokioje šeimoje kyla situacijų, kai jai būtina jausti, kad pasikliauti sutuoktiniu. O jai bus sunku, jei jis nuvilia, nesilaiko žodžio.“

Santykiai, kuriuose yra atsakingumo ir patikimumo, tampa tvirti, atlaiko bet kokius gyvenimiškus išbandymus – ar tai būtų vaikų gimimas, ar namų remontas, išvykimas gyventi į kitą miestą, ar viskas vienu metu.

Empatiškumas (dėmesingumas)

Kiekvienai moteriai malonu, jei mylimasis pastebi naują šukuoseną ar suknelę. Deja, toli gražu ne visi vyrai yra dėmesingi, dėl to ant jų pykstame.

Tai nėra blogai. Todėl šeimyniniame gyvenime labai svarbus vyro mokėjimas būti dėmesingam mylimos moters jausmams, emocijoms, t. y. – vidiniam pasauliui.

„Puiku, kai vyras dalinai identifikuojasi su partnerės išgyvenimais, juos supranta, tačiau nesusilieja su jais. Dėl šios svarbios savybės poroje formuojasi artumas, prisirišimas, be kurių būtų neįmanomi tvirti ilgalaikiai santykiai.“

Kai du žmonės dėmesingi vienas kitam, ryšys tarp jų pasidaro toks tvirtas, kad pora sudaro savo mikrosociumą, atskirą nuo pasaulio. Jame randa saugumą, apsaugą.

Kantrumas

Būtent kantrumas, o ne pakantumas. Gebėjimas ištverti stresą, barnius, nepalūžti nuo problemų ir išsaugoti pusiausvyrą šalia emocionalios moters. O ne šiaip tylint pakęsti žmones ir situacijas, kurios nepatinka, verčia kentėti.

„Ši savybė ypač svarbi, kai gimsta vaikai. Juk jie – netikėtumų ir nelauktų situacijų šaltinis, kurias reikia sugebėti atlaikyti.“

Ir be vaikų gyvenimas būna nenuspėjamas, todėl gerai, jei vyras sugeba atlaikyti emocijas, nesvarbu dėl kokios priežasties verda aistros.

Humoro jausmas

Ne sarkazmas, ne pikta ironija, o absoliučiai pozityvus humoro jausmas.

„Jei žmogus moka pasijuokti iš situacijos, aplinkinių, o ypač – iš savęs, vadinasi, jis geba analizuoti gautą patirtį, ją transformuoti ir konstruktyviai reaguoti.“

Pasirodo, humoro jausmas – puikus psichologinis apsauginis mechanizmas. Mokėjimas iš kažko ir iš savęs pasijuokti yra daugelio kitų dalykų rodiklis – žmogaus lengvumo, jo atvirumo aplinkiniams.

Kryptingumas

Ši savybė nesusijusi su sėkme versle. Kalbame apie sugebėjimą kelti realistinius tikslus ir jų siekti, įveikiant kelyje kylančias kliūtis. Apie mokėjimą organizuoti stichiškai kylančias aplinkybes ir neleisti, kad jos išmuštų iš vėžių.

„Tai mokėjimas rasti laiko ir jėgų tam, kad skirtų dėmesio mylimai moteriai, nepaisant sergančių senelių, kamščių kelyje, reiklių viršininkų. Todėl kad mylima moteris vyrui visada prioritetas. Jei jis nepasiekia tikslo su ja pasimatyti, vadinasi, ne taip stipriai jam jos reikia.“

Kryptingumas – ne tik vyro talentas būti patikimu, bet ir apskritai apibūdina jo gebėjimą kažką sukurti. Juk šeima – didelio bendro darbo rezultatas.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Audringas savaitgalis Kijeve: vietos, dėl kurių čia keliauja tūkstančiai lietuvių (17)

Tūkstančiai lietuvių keliaują į Ukrainos sostinę ieškodami ten pigių pramogų, restoranų ir...

Kitokios šventės: Kūčių į restoraną su visa šeima, tradiciniai patiekalai – išsinešimui (34)

Dvylikos patiekalų vakarienė – iššūkis net ir patyrusiam šeimininkui. Šio Kalėdų...

Klausiamas dėl pažymų Skvernelis įkando Grybauskaitei, konservatoriams ir prisiminė dešimtmečio įvykius (787)

Klausiamas dėl mįslingo kreipimosi į specialiąsias tarnybas ir pareiškimų apie galimą Kremliaus...

Tėvas feisbuke šaukiasi pagalbos: paviešino 5-metės dukros prisipažinimą, kad ją muša patėvis (63)

Feisbuke tėvas paviešino įrašą, kuriame jo penkiametė dukra pasakoja, kad prieš ją smurtauja...

Evelina Anusauskaitė-Young: man sakė, kad su tokia figūra niekada nebūsiu popmuzikos atlikėja (48)

Lietuvą Evelina Anusauskaitė-Young paliko prieš penkerius metus, tačiau susidomėjimas ja, regis,...

Močiutės receptas: parodė, kaip pasigaminti pačius skaniausius žemaičių blynus video receptas (2)

Kas geriau moka pagaminti žemaičių blynus nei tikra žemaitė močiutė ? Jei paklausysite jos,...

Unikauskas apie vėžį: kas jį sukelia, o kas tėra mitai (36)

Užsikrėtus žmogaus papilomos virusu , padidėja rizika susirgti vėžiu, LRT TELEVIZIJOS laidoje...

JAV suimta numanoma Rusijos slaptoji agentė Butina prisipažino (48)

Rusijos pilietė Marija Butina , Jungtinių Valstijų įtariama esant Maskvos vyriausybės slaptąja...

Laukti pavargusi Laisva Kalėdų proga pasididins krūtinę – apie operaciją pasisakė ir jos vyras (50)

Kada žmogus jaučiasi blogai? Kai jam kažko trūksta. Vieniems trūksta pinigų, antriems meilės, o...