Nesijaudinkite, jei nesate tikra, ar jūsų antroji pusė galvoja su jumis kurti rimtus ilgalaikius santykius – yra keletas dalykų, kuriuos vyras pasako tik tai moteriai, su kuria jaučia stiprų dvasinį ryšį. Sužinokite, ar jūs esate tokia moteris savo mylimajam!
© Shutterstock nuotr.

Pateikiame 8 dalykus, kuriuos vyras pasako tik tai moteriai, kuriai jaučiasi labai artimas, kuriuos skelbia rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt.

1. Apie savo artimųjų ligas. Kalbėdamas apie savo šeimą vyras paprastai nori parodyti, kokia ji tvirta ir tobula. Kaip sakoma, nėra namų be dūmų, todėl nemalonius dalykus jis gali norėti nutylėti. Vieni iš tokių dalykų, apie kuriuos nesinori kalbėti – šeimos ligos. Tik tuo atveju, jei jis jumis pasitiki, greičiausiai norės ryžtis papasakoti apie ligas, su kuriomis susidūrė jo šeimos nariai. Jei jis pats apie tai su jumis kalba, žinokite, kad esate jam artima.

2. Jei jam nesiseka darbe. Apie nesėkmes darbe mylimasis greičiausiai jums papasakos tik tuomet, jei bus tikras, kad nesulauks iš jūsų kritikos. Apie savo profesinius trūkumus jis gali kalbėti tik su ta moterimi, kuri, jo nuomone, jį myli tokį, koks jis yra. Akivaizdu, kad jei vyrui nesiseka darbe, jis ieško palaikymo, todėl stenkitės suteikti tai, ko jam reikia.

3. Netikusius poelgius. Būkime atviri – mes visi bent kartą gyvenime esame padarę ką nors negero, dėl ko vėliau gailėjomės. Dažniausia dėl tokių savo poelgių jaučiame kaltę ir tikrai nenorime apie juos kalbėti. Tačiau jei jūsų antroji pusė papasakojo apie tai, ką jis kadaise padarė negero ir dėl ko vėliau gailėjosi, greičiausiai jaučiasi jums labai artimas. Todėl nepykite ant jo net tuomet, jei jis prisipažino, kad tikrai gailisi dėl to, kad buvo neištikimas savo buvusiajai. Nepriimkite to asmeniškai – jis tikriausiai gailisi ne dėl to, kad nutrūko santykiai su buvusia mergina, o dėl to, kad pasielgė negarbingai.

4. Apie situacijas, kai jis elgėsi taip, kaip liepė jo tėvai. Tiek moterims tiek vyrams patinka parodyti antrosioms pusėms, kad jie yra savarankiški ir tikrai neklauso tėvų patarimų, ypač jei jie susiję su meilės reikalais. Tik tuomet, jei jūsų mylimasis nebijo parodyti jums savo silpnybių, prisipažins apie tai, ko išmoko iš savo tėvų ir kokiais jų patarimais vadovavosi kurdamas asmeninius santykius.

5. Slapčiausias seksualines fantazijas. Jei norite žinoti, apie ką jis fantazuoja žiūrėdamas į jus, jis turi būti tikras, kad nelaikote jo iškrypėliu ar keistuoliu. Jei jis jums atvirai pasakoja, apie kokius meilės žaidimus svajoja lovoje, būkite tikra, kad su jumis jis jaučiasi puikiai!

6. Savo kompleksus. Net jei jūsų gyvenimo draugas labai pasitiki savimi ir mano esantis seksualiausias vyras pasaulyje, greičiausiai yra bent viena kūno vieta, kuri jam nelabai patinka. Jis nieku gyvu nenorės jums apie tai prisipažinti, bet jei tai padarys, jis tikrai nėra jums abejingas. Vertinkite tai!

7. Finansinius sunkumus. Retam vyrui malonu prisipažinti, kad jis yra įklimpęs į skolas ar turi kitų problemų, susijusių su pinigais. Juk daugelis jų jaučia visuomenės spaudimą, esą vyro pareiga yra išlaikyti šeimą. Taigi jei vyras jums prisipažįsta, kad turi finansinių sunkumų, tikriausiai jis tiki, kad mylite jį ne dėl jo piniginės.

8. Savo slapčiausias svajones. Kiekvienas žmogus turi slaptų svajonių, net jei mano, kad jos yra kvailos ir niekada neišsipildys. Tačiau daugeliui apie jas prisipažinti aplinkiniams yra nedrąsu. Juk tikrai nėra malonu atskleidus savo troškimus išgirsti kitų juoką, esą „tau niekada nepavyks to pasiekti“. Jei jūsų vyras nebijo jums prisipažinti net to, kad svajoja tapti roko žvaigžde, milijonieriumi ar garsiu virėju, jis jaučia, kad jūs tikite tuo, ką jis daro. Patikėkite, jam tai labai svarbu.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Ar Lietuvai pavojingas Trumpo susitikimas su Putinu? (50)

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį Helsinkyje susitinka su Rusijos vadovu...

Ar Kauno algos kada nors bus didesnės už Vilniaus? TOP30 daugiausiai uždirbančių profesijų (89)

Šių metų pradžioje vidutinis atlyginimas Kaune buvo maždaug šimtu eurų mažesnis nei Vilniuje....

Pavojingi vaistai iš prekybos išimti: ką darys kasdien juos vartoję pacientai? pridedamas vaistų sąrašas (323)

Per paskutinius tris mėnesius parduota daugiau nei 80 tūkst. nekokybiškų vaistų su valsartanu....

Meistrai išgyvena aukso amžių: prisikviesti neįmanoma, prašo nerealių sumų (601)

Sugedęs šaldytuvas, skalbimo mašina, nuolat tekantis vanduo iš klozeto bakelio – tikras galvos...

Tėvai perspėja: suvalgę populiaraus mišinio vaikai suserga (16)

Prancūzijos maisto produktų milžinė „ Danone “ tiria pranešimus, esą nuo jos gaminamo pieno...

Viktorija Jakučinskaitė: bateliai nuotakai – didesnis iššūkis, nei atrodo

Kas pasakė, kad nuotakos aukštakulniai būtinai turi būti balti, kaklą turėtų puošti...

Pasitikrinkite, ką apie jūsų asmenybę pasako vietos, kuriose laikote nereikalingus daiktus

Veikiausiai jums atrodo, kad namų vietos, užgriozdintos įvairiais daiktais ir rakandais, priklauso...

Ekspertai: ką po 2019-ųjų daryti su pensija (63)

Seimo patvirtinta pensijų kaupimo reforma suteikia dar vieną galimybę antros pakopos pensijų...

Su šeima į JAV išvykstantis Songaila – apie Jasikevičiaus pamokas ir norą įsitvirtinti NBA lygoje (1)

Darius Songaila grįžo iš NBA Vasaros lygos su mintimi, kad naują sezoną pradės stipriausioje...

Maskvos oligarchas įsitikinęs: finale turėjo žaisti ne Kroatija, o Rusija (94)

Vienas iš turtingiausių Rusijos asmenų, Maskvos „Spartak“ futbolo klubo savininkas Leonidas...