aA
Ką labiausiai mėgstate sapnuoti? Debesis, jūrą, o gal tai, kad jums užauga sparnai ir jūs tarsi paukštis pakylate virš žemės ir skrendate, skrendate… Sutikite, fantastiškas jausmas. Tačiau būna ir žymiai blogesnių sapnų, kur regime artimųjų mirtį ir įvairias nelaimes… Kodėl sapnuojame būtent tai, ką sapnuojame ir ką tai reiškia?
Sapnas
Sapnai gali būti penkių skirtingų tipų: paprasti, aiškūs, telepatiniai, įspėjamieji ir košmarai. Dažnai jie susilieja ar virsta vienas kitu.

Paprasti sapnai

Sapnas_7

Dienos bėgyje aktyvi yra mūsų sąmonė, tačiau naktį ją nugali pasąmonė. Paprasti sapnai kyla iš pasąmonės kaip atsakas į tai, ką mes matėme ar girdėjome dienos metu. Net paprasčiausia mintis gali būti sapno priežastimi. Automatinė pasąmonės žinių saugykla smegenyse kaupia įspūdžius, kurie vėliau atskleidžiami per sapnų simbolius, dar vadinamus "sielos kalba".

Dienos ar praėjusių metų įvykiai atsispindi miegančioje sąmonėje, ir seniai užmiršti prisiminimai gali sugrįžti sapnų vaizdais. Siela ypač lengvai pasiduoda praeities atsiminimams, kuriuos iš užmaršties prikelia matyti vaizdai. Sapnai gali būti ne tik aiškiaregiški, bet ir aiškiagirdiški, tarsi sielos balsas norėtų mums kažką pasakyti.

Sapnas_6

Aiškiaregiškumas reiškia "aiškų žvilgsnį". Tai antgamtiška savybė matyti žmones ir įvykius tolimose vietose ar tolimoje ateityje. Aiškiagirdiškumas reiškia "aiškų girdėjimą". Tai sugebėjimas klausytis protu. Sapnuose išgirsti žodžiai turėtų būti suprantami pažodžiui, nes tokia dvasinė komunikacija gali mums patarti, kaip elgtis atsibudus. Jūsų ateitis bus daug skaidresnė, jei išmoksite suprasti, ką jums reiškia sapnų vaizdai ir garsai.

Aiškūs sapnai

Sapnas_5

Aiškūs sapnai yra tokie, kuriuos jūs galite kontroliuoti, nes jūs suvokiate, kad sapnuojate. Prieš eidami miegoti jūs galite nuspręsti, ką norite susapnuoti, ir po to sapnuose matyti būtent tai, ką planavote.

Telepatiniai sapnai

Sapnas_4

Telepatija, dar vadinama "angelų kalba", leidžia gyviesiems ir mirusiems kalbėtis svajonių pasaulyje. Šioje susitikimų vietoje mirtis nėra kliūtis, o gyvieji peržengia slenkstį į dangiškąją egzistavimo sferą. Tokia dvasinė komunikacija gali minčių lygyje įvykti ir tarp gyvųjų. Mes galime siųsti ar gauti iš kitų tyčines ar netyčines mintis, kurios pasireiškia kaip vaizdiniai sapnuose. Miego metu vykstanti telepatija yra komunikacija tarp dviejų pasaulių – naktinio dvasinio pasaulio ir dieninio kūniško pasaulio.

Įspėjamieji sapnai

Sapnas_2

Įspėjamieji sapnai yra panašūs į telepatinius tuo, kad jūsų siela palieka jūsų kūną ir iškeliauja ieškoti atradimų. Įspėjamieji sapnai yra ypatingi tuo, kad jie atskleidžia ateitį ir leidžia sapnuojančiajam pamatyti tas tiesas, kurios neprieinamos dieniniame gyvenime. Telepatiniuose sapnuose mes taip pat gauname informacijos apie neišvengiamus įvykius. Sapnai yra katalizatorius, paskatinantis jūsų kūną veikti ir pildyti jūsų svajones ir troškimus.

Košmarai

Sapnas_3

Dauguma košmarų yra susiję su ankstyva vaikyste, kai mes buvome nepatyrę ir priklausomi nuo kitų. Iki trejų metų amžiaus mes dar neturėjome išsivysčiusio sąžinės jausmo ir supratimo, kas yra teisinga ir neteisinga. Košmarai yra atspindys užslėptos baimės, kurią dažniausiai sukelia per daug griežti tėvų reikalavimai bei moraliniai standartai, ar grėsmės būti nekaltai nubaustiems. Košmaruose jūs galite gauti įspėjimą dėl savęs ar jums artimo žmogaus. Iš anksto įspėti, jūs galite tam pasiruošti: jei sapne pamatote grėsmingą įvykį, galite bandyti užkirsti jam kelią realiame gyvenime. Pavyzdžiui, košmarai gali įspėti, kad nesielgtumėte impulsyviai, taip pat parodyti, kad kažkokie jausmai yra liguisti. Ne visi košmarai yra grėsmingi įspėjimai ar pavojingi ženklai.

Košmaras taip pat gali būti susijęs su sena neišspręsta problema, su kuria jūs taip bijote susidurti, kad nebegalite sapnuoti toliau ir emocinė baimė jus pažadina anksčiau, nei jūs randate sprendimą.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

LSDP vicepirmininkas – apie Skardžiaus prisijungimą: buvo padaryta klaida papildyta (15)

Ketvirtadienį pranešta, kad buvęs Darbo partijos atstovas Seime Artūras Skardžius pradeda...

Tarnyba įtarė „rožinį mokestį“ už vandenį: tokia praktika tebėra dažna prekybos tinklas neigia (10)

Trimis centais brangesnis „mergaitiškas“ vandens buteliukas atkreipė Lygių galimybių...

Ukraina iš Slovakijos jau gavo pirmuosius naikintuvus papildyta (2)

Pirmieji keturi naikintuvai „MiG-29“ jau yra Ukrainoje . Apie tai pranešė Slovakijos gynybos...

Vienas didžiausių Kauno susisiekimo projektų „išlindo“ iš po žemės

Pernai pavasarį pradėtas tiesti Pietrytinis aplinkkelis ima panėšėti į transporto arteriją –...

Po Šoigu žingsnio JAV žodžių nebesirinko (21)

Jungtinių Valstijų nacionalinio saugumo tarybos atstovas Johnas Kirby pavadino absurdišku Rusijos...

Giedrius Petkevičius/Sausuolis

Dovydas prieš Galijotą arba Izraelis prieš Prancūziją: slaptoji operacija, kuri iki šiol kelia ne vieną klaustuką

Apie Izraelio kariškių ir slaptųjų tarnybų operacijas, įvairiais šios valstybės gyvavimo...

Šiaulių apskrities policijos vadovas Sarapas apie Kuršėnų pareigūnę: gėda matyti tokius vaizdus

Šiaulių apskrities policija ir Imuniteto valdyba tiria Kuršėnų policijos pareigūnės...

Karas Ukrainoje. Ukraina: didysis rusų puolimas žlugo (1)

Rusijos kariuomenė gerokai sulėtino savo puolimą prie Bachmuto ir sutelkė pastangas į manevrus...

Fausta Marija Leščiauskaitė. Tie baisūs moteriški speneliai ir tie visai nebaisūs vyriški

Neseniai vokiečiai išlaisvino moterų krūtis iš maudymosi apdarų šalies sostinės baseinuose....