aA
Įsivaizduokite, kad susitikinėjate su mergina, manote, kad jūsų santykiai puikūs, imate jausti jai vis stipresnius jausmus ir vieną dieną išdrįstate jai prisipažinti mylint. Norėtumėte, kad ji jums atsakytų tuo pačiu ir judu gyventumėte ilgai ir laimingai, bet...
© Shutterstock nuotr.

Išgirdusi prisipažinimą jūsų mergina ima garsiai kvatoti. Tikriausiai po tokios reakcijos sutriksite. Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pataria, kaip reaguoti, jei antroji pusė nepriima jūsų nuoširdžių jausmų.

1. Neparodykite, kad sutrikote. Jus gali užvaldyti emocijos, galite norėti trenkti durimis ir palikti mylimąją visiems laikams. Jei taip pasielgsite, liksite nesuprastas ir atrodysite kaip emociškai nestabilus žmogus. Todėl stenkitės likti ramus. Neverta per daug karščiuotis, juk tai ne pasaulio pabaiga. Bandykite įžvelgti gerąją pusę – bent jau sužinosite, ką ši mergina iš tiesų jums jaučia.

2. Pabandykite ją suprasti ir jai tai parodykite. Jūsų mergina gali niekaip neatsakyti į jūsų prisipažinimą ir tiesiog tylėti. Priimti tai kaip neigiamą atsakymą būtų klaida. Galbūt ji paprasčiausiai sutriko, nes nesitikėjo išgirsti šių žodžių, o galbūt yra labai kukli. Geriausia, ką galite padaryti tokioje situacijoje, tai parodyti savo merginai, kad ją suprantate. Pasakykite mylimajai, kad nieko tokio, jei ji šiuo metu nenori ar negali atsakyti jums tuo pačiu.

3. Įvertinkite situaciją. Jei prisipažinimas mylint yra vienpusis, svarbu tinkamai įvertinti situaciją. Jei jūs susitikinėja vos kelis mėnesius, galbūt jūsų antroji pusė iš tiesų dar nėra pasiruošusi ištarti šių svarbių žodžių. Tikriausiai ji tuo pačiu galės jums atsakyti šiek tiek vėliau, taigi turėkit kantrybės. Tačiau jei jūs kartu jau kelerius metus, greičiausiai ji niekada jūsų nepamils.

4. Neužtęskite pokalbio šia tema. Dažniausia klaida, kurią vaikinai daro, yra prisipažinti mylint ir dar dešimt kartų savo merginos paklausti, ką ji apie tai mano ir ką ji jaučia. Jei jūsų antroji pusė negali atsakyti tuo pačiu, per ilgai nepasilikite prie šio pokalbio, nes ji gali jaustis spaudžiama pasakyti tai, kam nėra pasiruošusi. Verčiau stenkitės pakeisti temą ir kalbėtis apie ką nors kitą, net jei tai atrodys nenatūralu.

5. Nekelkite ultimatumų. Blogiausia, ką galite padaryti, tai pasakyti savo antrajai pusei, kad, pavyzdžiui, jei ji negalės jums atsakyti tuo pačiu per kelis mėnesius, jūs norėsite nutraukti santykius. Taip tik pasieksite, kad ji čia ir dabar nuspręstų jus palikti.

6. Stenkitės likti meilus. Taip, tai nebus lengva. Tikriausiai po neigiamos mylimosios reakcijos jausitės nesaugus ir nenorėsite būti toks meilus kaip anksčiau, nes bijosite būti atstumtas. Galbūt nenorėsite jos glausti ar bučiuoti taip dažnai, kaip tai darėte anksčiau. Tačiau verčiau įsivaizduokite, kad šio pokalbio tarp jūsų nė nebuvo, ir stenkitės, kad jūsų santykiai liktų tokie, kaip anksčiau. Kas žino, gal jau visai netrukus ir ji jums prisipažins mylint.

7. Laukite, kol ji atsakys tuo pačiu. Gali būti, kad atskleidęs savo šiltus jausmus manysite, kad dabar turite teisę sakyti jai šiuos žodžius taip dažnai, kaip jūs to norite, net jei ji negali atsakyti tuo pačiu. Tačiau jei taip elgsitės, savo antrajai pusei tik įkyrėsite. Geriausia būtų, jei nebekartotumėte jai šių žodžių tol, kol ji taip pat neprisipažins jus mylinti. Na, o kai tai įvyks, galėsite sakyti jai tai taip dažnai, kaip tik norite.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Protestas Gruzijoje: 10 tūkst. žmonių bandė šturmuoti parlamentą policija panaudojo gumines kulkas ir vandens patrankas (331)

Gruzijoje ketvirtadienio vakarą apie 5 tūkst. žmonių susirinko į protestą prieš Rusijos...

80 proc. širdies ligų galima išvengti ir kardiologė pataria, kaip tai padaryti: vieno dalyko turite atsisakyti iškart (71)

Lietuvoje mirtingumas nuo širdies ir kraujagyslių ligų yra daugiau nei 56 proc. DELFI laidoje „...

Atviras pokalbis su Agne Jagelavičiūte: visur, kur buvo galima tiesiog laimėti – aš pralaimėjau (147)

„Gal yra žmonių, kuriems kažkas gyvenime pasisekė ir galbūt sėkmė egzistuoja, bet savo...

Apie nuslėptą „bachūro“ praeitį Pravieniškėse prabilusiam kauniečiui – kalinių egzekucija (144)

Pravieniškių pataisos namus valdžiusiems Kauno nusikaltėliams įsiteikti norėjęs kalinys manė,...

Sabonis – gandų sūkuryje: gali būti iškeistas į aukštą naujokų biržos šaukimą (33)

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Brukline įvyks NBA naujokų birža. Savo pavardes joje...

Pasakė, kokių orų tikėtis per Jonines: galimi du scenarijai (3)

Penktadienio dieną per Lietuvą keliaus šaltasis atmosferos frontas, kuris stums labai šiltą ir...

Vyro išpažintis: mergina ruošė man vakarienę, o aš tuo metu mylėjausi su kita (64)

„Mano mergina ruošė man šventinę vakarienę, o aš tuo metu buvau jai neištikimas. Esu...

Sparčiai populiarėjantis miego pagalbininkas – baltasis triukšmas: ką būtina žinoti apie galimus pavojus (20)

Prisimenu, kad kartais atrodydavo, jog visą dieną nieko kito neveikiu, kaip tik migdau savo...

30-metį glumina kolegių mėtomos užuominos: neprasidėčiau su jomis dėl vienos priežasties (218)

Man labai patiko naujas ir labai atmosferą įkaitinęs straipsnis apie vyrų ieškančias moteris...

Į Marakešo stiliaus vakarėlį susirinkusios garsenybės stebino savo įspūdingais kostiumais (72)

Ketvirtadienio vakarą „Relais & Châteaux Stikliai " kiemelyje vyko tradicija jau tapęs...