Labai mėgstu poilsį prie šiltos jūros, todėl kasmet stengiuosi paatostogauti kokioje nors karštoje šalyje. Anksčiau vykdavau prie Juodosios jūros, dabar atsivėrė daugiau galimybių. Tačiau pastaruoju metu prakalbus apie moteris iš Lietuvos, kurios perka seksą užsienio kurortuose, pasijutau nejaukiai ir dviprasmiškai...
Pora
© Corbis
Negaliu sakyti, kad romanų niekada nebuvo, bet kad moteris pirktų sekso paslaugas? Tiesa, kartais lengva pakibti ant kokio nors aferisto kabliuko, taip atsitiko mano draugei, ją praktiškai išprievartavo.

Kas gali daugiau laukti nepatyrusių sekso turistų?

Vilniaus šeškinės poliklinikos moterų konsultacijos vedėja, gydytoja akušerė - ginekologė Vilma Vasjanova:

Sekso turistais vadinami asmenys, kurie kitas vietoves ir šalis lanko būtent dėl seksualinių paslaugų. Šiaip romantikai, siekiantys prasiblaškyti, nelaikomi sekso turistais. Tačiau kartais romanus užmezga nepatyrę, išsiblaškę ar nenuovokūs turistai, kurių kelionės maršrute tikrai nebuvo seksualinės krypties.

Kelionių vadovuose turistai nuolat raginami gerai įsidėmėti vietas, kuriose keliaujama, tos šalies valiutą, susipažinti su papročiais, vengti nežinomų patiekalų ir gėrimų, alkoholio maišymų, nepatikėti savo daiktų nepažįstamiems asmenims, neleisti už save mokėti baruose ar turguose, nesilankyti atokiose vietose. Tačiau retas turizmo gidas perspėja apie pavojus, gresiančius sekso srityje. Šiuo požiūriu bet kuris keliautojas gali prarasti sveiką nuovokos ir rizikos jausmą, susigundyti įvairiais pasiūlymais.

Kartais visai nepažįstama moteris ar vyriškis, pasinaudoję turisto naivumu ar kvailumu, pavagia jo daiktus ir pinigus. Pasimylėjus be apsaugos priemonių galima užsikrėsti lytiniu būdu perduodamomis ligomis, hepatitu, ŽIV. Neretai susižalojama lytinius organus. Nubrozdinimai, įtrūkimai, žaizdelės, mėlynės, kraujavimas - dažnas atpildas į erotines erdves įsiveržusiems vyrams ir moterims, užmiršusiems atsargumą.

Naudinga žinoti ir apie kai kurių šalių seksualinius papročius ir net įstatymus. Pavyzdžiui, JAV kai kuriose valstijose yra uždraustas oralinis ir analinis seksas. Kai kuriose arabų šalyse bauda ar kalėjimu baudžiama ne tik alkoholio vartojimas, bet ir moters labai atviru kūnu pasirodymas gatvėje.

Labai įdomūs skirtumai susiję su seksu automobiliuose. Sakykim, JAV arba Olandijoje seksas automobilyje yra labai populiarus, tačiau štai Prancūzijoje seksas automobilyje stebint liudininkams baudžiamas bauda ar kalėjimu iki vienerių metų. Tačiau sako, kad šis įstatymas praktikoje dar nė karto nebuvo pritaikytas. Belgijoje automobilinio sekso mėgėjus taip pat baudžia. O štai Olandijoje galioja nerašyta taisyklė nefilmuoti ir nefotografuoti prostitučių raudonajame kvartale - už tai galima stipriai nukentėti.

Teigiama, kad Turkija, Egiptas, Tunisas yra moterų rojus, tačiau sekso ištroškusiems vyrams čia nėra ko veikti. Bet kurio amžiaus moteris, jei tik ji pati panorės, čia gali užmegzti kurortinį romaną. Tiesa, jis žymiai sėkmingiau klostysi už pinigus. Filipinai, Kuba, Brazilija, Tailandas laikomi vyrų sekso turistų rojumi. Europoje laisvamaniškumu ir seksualiniu liberalumu ypač garsėja Olandija ir Vokietija, dar Prancūzija, Čekija, Ispanija (jos Kanarų salos, Kosta Brava kurortai).

Naudinga žinoti ir dar kai kuriuos faktus. Oficialiais duomenimis, apie 23 tūkstančiai Tailando gyventojų ir beveik kas trečias žmogus kai kuriose Afrikos šalyse yra užsikrėtę ŽIV virusu. Tailande mėgsta seksą derinti su meditacija ir meditaciją su seksu - neaišku, kur prasideda viena ir baigiasi kita.

Kinijoje norintiems pabandyti tantrinio sekso siūloma įvairių afrodiziakų, opiumo. Kai kurių Afrikos šalių moterys praktikuoja vadinamąjį sausą seksą, todėl vyrai gali pažeisti savo lytinius organus. Tailande itin įspūdinga brunetė gali pasirodyti esanti transvestitas.

Svarbu atsiminti: kokį pasilinksminimo būdą pasirinktumėte, svarbu nepamiršti savęs ir atsargumo, savo sveikatos visomis prasmėmis.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Karbauskio išviešintas Urbšys: Tomas Dapkus tiesiog mane informuodavo, jei kas blogai (24)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ( LVŽS ) lyderis Ramūnas Karbauskis teigė...

Palygino kainas Lietuvoje ir Portugalijoje: lietuviai neturėtų skųstis (32)

Tūkstančiu eurų per mėnesį papilnėjanti piniginė – įprastas ir orus portugališkas...

Prabilo pasikėsinimą nužudyti išgyvenusi Julija Skripal: man pasisekė, kad esu gyva

Julija Skripal pirmą kartą prabilo viešai po pasikėsinimo į jos ir jos tėvo gyvybę 2018 metų...

Dalia Grybauskaitė – apie „paskolas dėžutėse“, VSD pažymas ir „Agroverslo“ susiliejimą su politika išskirtinis interviu (709)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė mano, kad teisėsauga turi labai atsargiai galvoti, kokius slaptus...

„Žalgirį“ premijomis motyvavęs Motiejūnas paslapčia pildo galimų naujokų sąrašą (26)

Neįtikėtinai sėkmingas „Žalgirio“ sezonas suteiks klubui tvirtą finansinį pagrindą, kuris...

Karbauskis atrėžė Grybauskaitei: į prezidentūrą iki rinkimų kojos nekels (927)

„Valstiečių žaliųjų“ lyderis Ramūnas Karbauskis užbrėžė raudoną liniją santykiuose...

Miegojo šalia agentūros durų, kol gavo svajonių darbą (3)

Filmų kūrėjas, fotografas, kūrybininkas Danielis Soares taip norėjo dirbti reklamos versle, kad...

Idėjos šios vasaros vestuvėms iš karališkosios puotos stilistės verdiktas (1)

Nieko nesitikėjau iš šių karališkųjų vestuvių, todėl natūraliai nebuvo ir jokios staigmenos...

Pridėtinio cukraus atsisakiusi Agnė Kulitaitė: trys spurgos „vienu mauku“ man prilygdavo juokui

Socialiniuose tinkluose išgarsėjusi Agnė Kulitaitė ryžosi eksperimentui: pasitikdama vasarą...

Pasitikrinkite: išskyrė 5 neįprastus simptomai, išduodančius širdies ligas (5)

Pagal mirtingumą nuo širdies ir kraujagyslių ligų Lietuva užima labai aukštas pozicijas, o ir...