aA
Vakarų Afrikoje egzistuoja įdomus jaunosios išpirkimo paprotys. Būsimasis vyras privalo įrodyti nuotakos šeimai, kad yra jos vertas. Nuotakos tėvas įdėmiai apžiūri pretendentą: liečia jo raumenis, meta žvilgsnį į burną ir delne pasveria jo vyrišką pasididžiavimą.
Sekso rekordai: šiuolaikiniai sekso gigantai savo partnerius skaičiuoja ne dešimtimis, o šimtais
© Shutterstock

Po to paskelbiama kaina – 20 kartų. Tai reiškia, kad tiek kartų jaunikis turi patenkinti nuotakos motiną.

Būsimoji uošvė ir jaunikis paliekami dviese trobelėje ir aprūpinami maistu bei gėrimais neribotam laikui. Kai kurie jaunuoliai pabėga po savaitės taip ir neišlaikę egzamino.

Palikuonys

Afrikiečių gentyse didelis dėmesys skiriamas vaikams, nes jiems privalu rūpintis savo tėvais. Tad savaime suprantama, kad kiekviena šeima nori turėti kuo daugiau vaikų.

Vis dėlto ne visos afrikietės moterys gali pasigirti savo visaverčiais vyrais. Todėl genties vadas turi padėjėją, kuris atleidžiamas nuo darbų tam, kad esant reikalui didintų genties narių skaičių.

Norinčiųjų tapti tokiais vado padėjėjais laukia išbandymas. Kelias savaites jiems draudžiama turėti lytinių santykių. Po to centrinėje kaimo aikštėje skambant būgnams prasideda vaikų neturinčių jaunų moterų erotinis šokis. Vyrai pasipuošia liūto kailiais ir uodegomis talžo moteris, kol jos seksualiai susijaudina.

Po to vyrai demonstruoja savo vyriškumą ir galimybes, jėgą ir apsukrumą. Galop išrenkamas nugalėtojas, stiprus ir ištvermingas kaip jautis.

Po to kaime prasideda visuotinė šventė, kurioje nugalėtojas nedalyvauja. Jis tą pačią akimirką su minia moterų užsidaro trobelėje.

Kas ką išrinks

Šiaurės vakarų Afrikoje gyvenančios gentys kiekvieną mėnesį organizuoja seksualinę loteriją. Susirinkusios moterys į krepšį sumeta savo erotinius talismanus, o juos traukdami vyrai išsirenka moterį vienai nakčiai.

Labiausiai džiaugiasi tie, kuriems atitenka pačios gražiausios ir seksualiausios moterys. Akimirksniu jie griebia savo grobį ir tempia į šalia esančius krūmus, iš kurių neišlenda iki ryto.

Tie, kuriems tenka praleisti naktį su senėmis, liūdi, bet toks paprotys – vyras, atsisakęs mylėtis su moterimi, kurios talismaną jis ištraukė, daugiau niekada neturės teisės dalyvauti tokio pobūdžio loterijose.

O kaip džiaugiasi senyvo amžiaus moterys, kai turi galimybę į savo trobesius nusitempti sveikus ir stiprius vyrus, nors jie priešinasi kaip užsispyrę asilai!

Sekso rekordai

Sekso rekordai: šiuolaikiniai sekso gigantai savo partnerius skaičiuoja ne dešimtimis, o šimtais
© Shutterstock


Šiuolaikiniai sekso gigantai savo partnerius skaičiuoja ne dešimtimis, o šimtais. Seksologai nustatė, kad patys aktyviausieji iš mūsų per visą gyvenimą spėja pasimylėti su 500–1000 partnerių. Vis dėlto iki Don Žuano ar madam Monmoransi jiems dar toli...

Nuostabiausias visų laikų ir tautų lovelasas Don Žuanas turėjo daugiau nei 2 tūkst. meilužių. Nuo jo neatsilieka ir Žoržas Simenonas. Jeigu tikėtume gana drąsiu šio rašytojo pareiškimu, jo miegamasis gali paliudyti apie orgijas su daugiau nei 5 tūkst. kerinčių ponių.

Georgas IV, gyvenęs XVIII ir XIX amžių sandūroje, taip pat nepasižymėjo lytiniu susilaikymu. Visų savo meilužių jis prašydavo duoti po garbanėlę, kad ilgai ilgai jas prisimintų.

Po lovelaso mirties jo miegamajame buvo aptikta 7 tūkst. 600 garbanėlių, ekspertų teigimu, priklausančių skirtingoms moterims.

Erotinėmis novelėmis išgarsėjęs Gi de Mopasanas buvo žinomas ir savo unikaliu seksualiniu pajėgumu. Šeši kartai per valandą nesuvaldomo sekso: tai visai neblogas rezultatas netgi sveikata trykštančiam viduramžių atstovui.

Stipriosios žmonijos pusės ramybėje nepalikdavo ir nepakartojamoji madam Monmoransi, kilminga prancūzė. Apie tai, kad seksualioji viliokė turėjo 4694 kavalierius, liudija šios damutės įrašai dienoraštyje.

Mesalina, romėnų imperatoriaus Klaudijaus žmona, įėjo į istoriją ne tik savo vyro dėka. Ji išgarsėjo visame pasaulyje dėl savo seksualinio nepasotinamumo. Pavyzdžiui, žinoma, kad gražuolė vos per 26 dienas lengvai ir nerūpestingai patenkino 150 įvairių socialinių sluoksnių romėnų, netgi vergų.

Istorija pasakoja, kad Egipto valdovė Nefertitė dievino laukines orgijas iškart su keliais vyriškiais.

Su tokiomis sekso legendomis gali lygintis nebent šiuolaikinių pornofilmų žvaigždė Džonas Holmsas, per savo ne itin ilgą 44 metų gyvenimą, kurį nutraukė AIDS, turėjęs apie 14 tūkst. sekso partnerių.

Žmonija apmirusia širdimi laukia naujų rekordų.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(36 žmonės įvertino)
3.0000

Top naujienos

Paaiškėjo, kaip „Starlink“ begėdiškai apribojo paslaugas Ukrainos kariams (3)

Jungtinių Amerikos valstijų milijardieriaus Elono Musko valdoma bendrovė „ SpaceX “ Ukrainoje...

Lietuva, Lenkija ir Estija siūlo Vakarams būdą, kaip dar stipriau prispausti Putino režimą (4)

Lietuva , Lenkija ir Estija siūlo Vakarams būdą kaip dar stipriau prispausti Vladimiro Putino...

Nepamirškite persukti laikrodžio: nuo šiol teks keltis anksčiau

Jau šią naktį laikrodžių rodykles suksime viena valanda į priekį. Taip Lietuvoje įsigalios...

Putinas: Rusija dislokuos taktinius branduolinius ginklus Baltarusijoje dar papildyta (28)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad Rusija ketina Baltarusijos teritorijoje...

Gydytojas išvardijo sutrikusios žarnyno veiklos simptomus: tai gali išprovokuoti kitas rimtas ligas

Žarnyno būklė daro itin didelę įtaką visam organizmui, net ir emocijoms. Apie tai laidoje „...

Dovilė Jablonskaitė

Apipjaustymas: ilgo lytinio akto pageidaujantys vyrai apie tai svajoja, bet urologai perspėja – dievulio duota ne šiaip sau

Gimus mergaitei dar gimdymo namuose užakcentuojama: keičiant sauskelnes prausti tik laikant...

Low De Wei

JAV plinta mirtinai pavojinga grybelinė infekcija: yra du būdai, kaip ji gali paveikti žmogaus organizmą simptomai būdingi daugeliui kitų paplitusių ligų

JAV plintančio mirtinai pavojingo, vaistams atsparaus grybelio atvejų smarkiai padaugėjo COVID-19...

Girtų vairuotojų šou Vilniuje: gausios policijos pajėgos „premijas“ įteikė 16-likai alkoholio mėgėjų (12)

Šeštadienį Vilnių šturmavo gausios Kelių policijos pajėgos, prisidėjo ir Viešojo saugumo...

Pikantišką eksperimentą atlikę mokslininkai nustatė, kam vabalai panaudoja savo analinę angą: funkcija – labai neįprasta

Užuot gėrę vandenį per burną, vabalai yra pasirinkę kitą mechanizmą ir šiuo tikslu naudojasi...

Į Lietuvą atvykstančių rusų ir baltarusių kišenėse – Ukrainos grivinos: ieškoma būdų šiuos pinigus grąžinti ukrainiečiams (4)

Pastaruoju metu fiksuojama vis daugiau atvejų, kai Rusijos ir Baltarusijos piliečiai į Lietuvą...