Jūsų naujasis pažįstamas be galo žavingas. Patrauklus, seksualus, o koks jo žvilgsnis… Nuo jo jums ima virpėti pakinkliai ir kaisti veidai… Norisi prisiglausti prie jo ir tiesiog ištirpti. Tikriausiai jam irgi norisi to paties. Tačiau… Kiek reikėtų palaukti iki pirmųjų lytinių santykių su žmogumi, su kuriuo susitikinėjate?
"Reikėtų" nieko nereiškia. Tai priklauso nuo to, ko jūs norite.

Jeigu... jūs labiausiai norite kuo greičiau patenkinti savo seksualinius potraukius... tai suartėkite fiziškai su bet kokiu patraukliu žmogumi, kai tik atsiranda tokia galimybė. Toks laiko pasirinkimas tinka daugeliui žmonių, bet tik jei jie prisimena, kokios buvo jų paskatos, o taip dažniausiai nebūna.

Jeigu... jūs labiausiai norite užmegzti gilius ir tvirtus tarpusavio santykius su kažkuo... tada turite palaukti, kol praeis pakankamas laiko tarpas, kad įvairiose srityse susiformuotų artimumas. Niekas negali pasakyti, kiek laiko tai gali užtrukti.

Norėdami tai išspręsti, kai kurie žmonės siūlo 3-ojo pasimatymo taisyklę, siekdami išvengti skaudžių vienos nakties nuotykių pasekmių, kurios taip dažnai pasireiškia, kai lytinius santykius pradedate labai labai greitai.

Seksas

Tačiau tik nedaugelis žmonių sugeba vadovautis 3-ojo pasimatymo taisykle. Taigi, ši taisyklė tampa 8-ojo pasimatymo taisykle. Arba 10-ojo. Arba 6-ojo. Ar kitokio laikotarpio bei socialinio bendravimo, kurie kažkam atrodo pakankami. Bet pakankami kam? Didžiausia problema su "Sekso laukimo taisyklėmis" yra ta, kad labai nedaugelis iš viso supranta, ko jie laukia.

Prieš šešiasdešimtuosiusmetus egzistavo daug daugiau socialinių priežasčių laukti vestuvių, nei turėti lytinius santykius. Po šešiasdešimtųjų santuoka prarado su tuo ryšį, ir daugelis mūsų tiesiog negalėjo sugalvoti jokių priežasčių sekso atidėliojimui. Na, jau tikrai ne trečiajam pasimatymui! Atsiradus AIDS pavojui, daugelis žmonių pradėjo manyti, kad jie iš pradžių nori sužinoti partnerio kraujo testo rezultatus.

Bet dabar jums pateiksime tikrąją priežastį suartėjimo atidėliojimui – bent jau keletui pasimatymų ar savaičių, ar mėnesių, ar metų – su žmogumi, kurį norėtumėte turėti šalia ilgesnį laiką: net jei patiriate begalinį erotinį pasitenkinimą su santykinai nepažįstamu žmogumi, kai iš horizontalios realybės grįžtate į vertikaliąją, tas žmogus ir toliau išlieka svetimas jums.

Jei jums pasisektų (ar būtumėte geri ekspertai), jūs patirtumėte puikų abipusį pasitenkinimą ir savo pojūčius galėtumėte įvertinti 10 balų fizinio intymumo skalėje. Bet kitą rytą jūs vis dar turėsite tik 2 ar 4 balus visų kitų sričių artimumo skalėse (psichinėje, pramoginėje, šeimyninėje, emocinėje ir t.t.). Jūs neturėsite pakankamai bendros patirties, kad giliau pažintumėte to kito asmens vidinį pasaulį, nes jūsų artumas yra tik fizinis.

Seksas_3

Dėl sekso prigimties, artimumo lūkesčiai didėja kartu su hormonų kiekio didėjimu, bet kitą rytą šis laukiamas artimumo vėl grįš į pradinę būseną. Net visame pasaulyje puikiausias seksas neužtikrina artimų tarpusavio santykių.

Be to, bandymas panaikinti skirtumus tarp artimumo lygių skirtingose gyvenimo srityse sukelia įtampą tarp vyro ir moters, ir naujai užsimezgusiems tarpusavio santykiams uždeda slegiančią emocinę naštą.

Milijonai aistringų-bet-vos-pažįstamų porų iš karto pradeda skubinti savo santykius, kad pasivytų daug žadančią jaudinančių naktų patyrimą. Daugelis iš tų vargšų žmonių net susituokia, norėdami įrodyti, kad seksas buvo teisingas rodiklis. Tačiau čia daroma prielaida, kad seksas buvo puikus! Tai yra pirminė priežastis, dėl kurios daugelis santykių prasideda taip intensyviai ir sunyksta taip greitai. Jie tiesiog negali pereiti iš horizontalaus artimumo į vertikalų artimumą.

Taigi... kaip greitai jūs pereisite prie lytinių santykių, priklauso nuo to, ko jūs tikitės iš tarpusavio santykių ateityje. Jei norite tikrai artimų santykių su žmogumi, kurį laikote potencialiu partneriu, jūs turite jaustis artimai prieš pradėdami intymius santykius. Jei galėtume save suvaldyti, turėtume reikalauti iš savęs bent jau 3-8 atvirų ir sąžiningų susitikimų. Daugiau patirties ir ilgesnis laiko tarpas taip pat nepakenktų.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Rimtas perspėjimas Europos gyventojams: jūsų naivumas – labai pavojingas (97)

Pastaraisiais metais Europoje ne sykį skambėjo krikščionybę priėmusių eksmusulmonų...

Svajonių telefonų kopijas siūlo įsigyti atvirai ir pigiai (16)

Telefonai „ iPhone X “ ir „Samsung Galaxy S7“ už 140 eurų? Kas gi nesusiviliotų tokia...

Romas Sadauskas-Kvietkevičius. Ar kolchozus pripažinsime savo, o ne okupantų istorijos dalimi? (26)

Kai Seimo sveikuolis Dainius Kepenis pasiūlė statyti bendrą paminklą stribams ir partizanams,...

Pirmą kartą Dakare finišavęs Žala: negaliu suprasti, kad jau baigėsi (47)

Trečias kartas nemelavo. Po dviejų nesėkmių Dakaro ralyje trečiąkart dalyvavęs Vaidoto Žalos...

Prekybos centro „Ozas“ aikštelėje užsidegė automobilis bus papildyta (1)

Šeštadienį į prekybos ir pramogų centrą „ Ozas “ suskubo ugniagesiai: antrame aukšte...

Tarp paauglių plinta nauja grėsminga mada: kvailumu lenkia viską, kas buvo iki šiol (274)

Užsienyje ėmė plisti naujas iššūkis , kvailumu greičiausiai lenkiantis daugumą prieš tai...

Kelio remontas pykdo: vienas darbininkas kasa, o penki stovi ir žiūri (163)

Iš Klaipėdos uoste veikiančių terminalų vedančio Jūrininkų prospekto kelio dangos...

Dakaro pragaras baigėsi: Juknevičius pagerino savo paties rekordą (289)

Dvi savaitęs trukęs alinantis, nenuspėjamas ir išbandymų kupinas Dakaro ralis – baigėsi....

Karališkieji kūdikiai: gimdymas be nuskausminamųjų, griežti reikalavimai vardui ir 163 metus dėvėti tie patys drabužėliai (1)

Didžiosios Britanijos Kembridžo kunigaikštienė praėjusių metų rugsėjo pradžioje...

Kinija užsipuolė JAV sukėlus „didžiulę grėsmę“ (211)

Pekinas šeštadienį pranešė išsiuntęs karo laivą, kuris privertė pasitraukti JAV...