Seksas pačiose netikėčiausiose ir mažiausiai tam pritaikytose vietose gali būti labai uždegantis, gniaužiantis kvapą ir iš tiesų puikus! Svarbiausia, kad tave valdytų tikra laukinė aistra, o ne sportinis interesas, antraip to daryti visiškai neverta. Pateikiame keletą pasiūlymų, nurodydami visus privalumus bei slypinčius pavojus.
Seksas
Jūroje, ežere, upėje:

Rašytojai - fantastai mano, kad kada nors visa žmonija ar bent didžioji jos dalis gyvens vandenyje arba po juo. Ir pasaulinis vandenynas taps mūsų namais.Matyt, jie teisūs, nes jau dabar vaikus gimdome vandenyje, miegame vandens lovose, vaikai dažnai pirma išmoksta plaukti, o tik paskui - vaikščioti.

Pliusai:

Vandenyje kūno svoris, kaip žinome, tampa gerokai mažesnis. Taigi, ir tie triukai, kurių niekada galbūt nesiryžtumėte realizuoti gravitacijos sąlygomis, lengvai ir nevaržomai gali būti atliekami vandenyje.

Mylėtis vandenyje galima netgi šalia paplūdimio, pilno poilsiautojų. Jie nieko net neįtars, jeigu tik būsite pakankamai išradingi. Jūs paprasčiausiai galite vaizduoti labai azartiškai besimokančius skęstančiųjų gelbėjimo....

Tačiau:

Vandenyje gyvena įvairūs organizmai - žarnyno lazdelės, choleros užkratai, kirmėlės, baltieji rykliai- žmogėdros, krokodilai ir visokie kiti parazitai.

Vandenyje padidėja mėšlunginių raumenų susitraukimų rizika, tame tarpe ir makšties raumenų. Taigi, gali susiklostyti situacija, kurią ekspertai vadina "spyna". Skauda ir nesaugu!

Nervinė veikla vandenyje turi tendenciją sulėtėti - jūs daug mažiau reaguojate į išorinius dirgiklius. Rezultatas - blogiau jaučiate savo partnerį, o jis - jus.

Tarp kitko, galima ir paskęsti.

Todėl:

Nors vienas iš jūsų turi mokėti gerai plaukti.

Erekciją vandenyje nėra labai lengva pasiekti, ypatingai, jeigu vanduo šaltas. Tam reikia morališkai pasiruošti. Taip pat reiktų atminti, kad natūralus sekretas, išskiriamas moters makštyje lytinio akto metu, lengvai išplaunamas vandens. Taigi, visas procesas gali gerokai pasunkėti, jeigu nepasirūpinsite dirbtiniu drėkintoju iš anksto (parduodamas sekso reikmenų parduotuvėse).

Sūriame jūros vandenyje, turinčiame antiseptinių savybių, nėra labai didelės tikimybės užsikrėsti kokia nors infekcija, tačiau ežere ta tikimybė padvigubėja.

Pirtyje:

Seksas

Pirtis, kokia ji bebūtų - suomiška ar rusiška - gana įdomi vieta meilės žaidimams. Šilta ir drėgna sauna susilpnina mintis ir paaštrina pojūčius - visos sąlygos seksui.

Pliusai:

Jeigu tai rusiška pirtis - truputis alaus, giros arba žolelių antpilo, išpilto ant įkaitusių akmenų, sukuria svaiginančią ir su niekuo nesulyginamą atmosferą.

Nėra būtinybės nurenginėti ir nusirenginėti.

Seksas saunoje reikalauja maksimaliai stiprios sveikatos. Širdies ir kraujagyslių sistema šiais momentais dirbs virš normos.

Todėl:

Geriausia būtų pačiu kulminaciniu momentu perbėgti į kitą vietą - pavyzdžiui, į dušą arba į persirengimo kambarį - apkrovimo organizmui bus žymiai mažiau, o malonumo - daugiau. Be to, dings galimybė pačiu atsakingiausiu momentu intymia vieta prilipti prie įkaitusių akmenų.

Pirtyje yra toks nuostabus dalykas - vanta. Kai kurios moterys tvirtina, kad netgi absoliučiai nekaltose situacijose ir išskirtinai moteriškame kolektyve masažas vanta sukelia būseną, panašią į orgazmą.

Traukinyje:

Tolimas kelias daugumai kelia mirtiną nuobodulį. Kada suvalgyti

Seksas

visi pomidorai ir keptos vištos, kada išspręsti visi kryžiažodžiai ir kai jūs abu įsitikinote, kad pagrindinis vaizdas pro traukinio langą - laukuose besiganančios karvės ir aptriušę sodybos, tada jūs galiausiai suprantate, kad besaikis dykinėjimas veda tik prie sekso.

Pliusai:

Traukinio judėjimas sukuria mirtinai unikalų ritmą ir padidina inerciją frikcijų metu. Svarbiausia - pataikyti į ratų dundesio ritmą.

Jau pats suvokimas to, kad pradėjai mylėtis Vilniuje, o baigei, pvz. Kaune, gali pripildyti jūsų sielą pelnyto pasididžiavimo. Tu įveikei ne tik laiką, bet ir erdvę!

Bet:

Erdvės ekonomiškumas kupė reikalauja, kad miegamoji vieta atitiktų vieno žmogaus dydžius. Pačiu geriausiu atveju ten gali tilpti pusantro žmogaus. Dviems ten ankšta ir nepatogu.

Traukinys turi kvailą įprotį netikėtai stabdyti. Sakykime, tada, kai ant bėgių netikėtai pasirodo karvė. Panašus nesusipratimas jums gali baigtis traumomis - prakirsta lūpa, skruostas, nubrozdintas į pakabą drabužiams, kelis, sumuštas į lagaminus. Be to, po staliukais paprastai yra pritvirtinti aštrūs atkimštukai buteliams - jie labai smagiai nuneria odą.

Palydovės, kaip taisyklė, kaip tik dabar prisimena, kad jų pareiga - pasirūpinti keleiviais. Ir puola šturmuoti jūsų duris. "Gal reikia švarių rankšluosčių? O gal norite arbatos su šviežiomis bandelėmis?" Ir jeigu kupė per ilgai nieks neatsako, sąžiningos palydovės atidaro duris su universaliais raktais.

Tragiška tualetų ir apskritai, traukinių, sanitarinė būklė neleidžia net kalbėti apie higieną.

Todėl:

Pačioje kelionės pradžioje reikia pamaloninti palydovę arbatpinigiais, įteigiant mintį, kad kelionėse jūs dievinate ramybę ir tik ramybę.

Staliukas tarp kušečių pritvirtintas pakankamai tvirtai - juo galite pasikliauti.

Papildomi švarios patalynės komplektai ir termosas su karštu vandeniu bent dalinai padės išspręsti iškilusias problemas.

Automobilyje:

Seksas

JAV 1960-ųjų metų statistika sudėliojo taškus ant "i". Pasirodo, net 30% jaunųjų amerikiečių pirmąkart džiaugėsi meilės žaidimų teikiamais malonumais būtent automobiliuose. Puritoniškai nusiteikusi visuomenės dalis buvo pasiryžusi nustumti nuo pjedestalo keturratį amerikietiškojo gyvenimo būdo simbolį, apkaltinusi jį paleistuvystės lizdu. Oponentai gi tvirtino, kad automobilis čia niekuo dėtas. Tačiau ar tai tiesa? Juk yra kažkas neapsakomai seksualaus sumišusiuose benzino ir odos kvapuose, laisvės ir nepriklausomybės nuo visų, pojūtyje...

Pliusai:

Dauguma moterų vyruose vertina valdingumą, jėgą ir energiją. Sėdintis už vairo vyras kaip tik ir įkūnija šiuos bruožus.Juk jam paklūsta šimtas arklio jėgų, jis atsakingas už savo bendrakeleivės gyvybę, kas jai sukelia pagarbos, susižavėjimo ir dėkingumo jausmą ( ypatingai tuo atveju, jei ji nemoka vairuoti).

Bet:

Šviesiu paros metu ir neturint užtamsintų stiklų, mylėtis automobilyje išties rizikinga, net jeigu jūs naiviai tikitės, kad jūsų niekas nemato.

Jeigu priekinė sėdynė neatsilenkia, vienintelė galima poza - "krėslas" (kai ji sėdi jam ant kelių). Partneriui teks visą laiką sekti, kad ji neatsitrenktų pakaušiu į lubas ar į stiklą, o tai atitraukia dėmesį.

Todėl:

Jeigu pastatėte mašiną kelkraštyje, pirmiausia pasukite ją taip, kad važiuojantys priešpriešiais nespoksotų jums į priekinį stiklą ir nesukeltų avarinės situacijos. Antra, jokiu būdu neįjunkite avarinių šviesų. Jeigu įprastoje situacijoje jūs net ir norėdami nesulauksite pagalbos, tai šiuo atveju - priešingai - ją jums siūlyte siūlys.

Būtinai pasinaudokite rankiniu stabdžiu. Galite net nepajusti, kaip jūsų automobiliukas, paveiktas gero ritmo, pačiu kulminaciniu momentu nuspręs leistis į savarankišką kelionę.

Miške:

Gaivus oras, žolių ir medžių kvapai, paukštelių čiulbėjimas ir saulės

Seksas

spinduliai, besiskverbiantys pro medžių viršūnes - viskas nuteikia jus kuo lyriškiausiems įvykiams...Taip ir norisi prigulti ant samanų po galingu senu ąžuolu...

Pliusai:

Daugelio žolių, augančių miške, sudėtyje yra eterinių aliejų, kurie, sušildyti saulės, ypatingai veikia mūsų uoslę bei suteikia energijos. Taigi, tai galima paaiškinti ne tik psichologinėmis, bet ir cheminėmis priežastimis.

Bet:

Miške, kaip žinia, knibždėte knibžda visokių vabzdžių, kurie labai džiaugiasi netikėtai atrastais maisto šaltiniais.

Be to, spygliuočių miške nepatogumų gali suteikti spygliai bei kankorėžiai, o lapuočių - viksvos ir visokie dygliuoti augalai.

Ne taip drastiška, kaip paplūdimyje, bet vis tiek nepatogumų užtenka.

Todėl:

Kaip neviliotų minkštos samanos ir svaiginantys kvapai - miške mylėtis geriausia stovint. Ir pasilikti ant savęs kiek galima daugiau drabužių...

Lėktuve:

Seksas

Seksas 10 000 metrų aukštyje - vien nuo minties apie tai gniaužia kvapą. Po jumis lėtai plaukia miestai ir laukai, o jūs aistringai spaudžiate vienas kitą glėbyje...

Pliusai:

Seksas - puiki priemonė nuo nervinių traukulių, kylančių, galvojant apie lėktuvo katastrofą.

Jeigu kliūčių įveikimas jums suteikia didžiulį malonumą, seksas lėktuve jums tinka idealiai.

Bet:

Vienintelė vieta lėktuve, kur jūs galite džiaugtis vienas kitu niekieno netrukdomi - tualetas. Nelabai romantiška ir velniškai ankšta.

Jeigu lėktuvas pateks į oro duobę, galėsite pasimėgauti aibe dar neišbandytų pojūčių. Kurį laiką jūsų kūnas gali tapti visiškai besvoris. Grindys išslys iš po kojų, o lubos netikėtai ir skaudžiai trenks per viršugalvį.

Nepakankamas oro drėgnumas bei staigi slėgio kaita tikrai neskatina fizinio aktyvumo. Jums gali pradėti trūkti oro, skaudėti galvą ir netgi kraujuoti iš nosies.

Todėl:

Aktyvus petingas sėdimuose krėsluose po didele antklode - šiuo atveju kur kas geresnis problemos sprendimo būdas.

Parduotuvėje:

Tai skirta tik ypač aštrių pojūčių mėgėjams. Tačiau kasdienybės ritmas

Seksas

gali pilnai jus uždegti ekspresyviam bendravimui.

Pliusai:

Daugeliui moterų pavojaus ir uždrausto poelgio pojūtis jau savaime sukelia orgazmą. Juk neveltui Ieva atsikando uždrausto obuolio pirmoji.

Nuobodus pasivaikščiojimas po parduotuves gali tapti labai jaudinančiu įvykiu.

Bet:

Jeigu būsite sučiupti - yra rimta tikimybė būti apkaltintiems veiksmais, žeidžiančiais visuomenės normas.

Todėl:

Einant į persirengimo kabiną slaptais tikslais, reiktų pasirūpinti kuo didesniu skaičiumi drabužių, kuriuos neva norite matuotis - kad niekam nekiltų klausimas, ką ten taip ilgai veikiate. Jeigu jus įtars - įžūliai atmeskite visus kaltinimus, žiūrėdami tiesiai į akis. Taip, buvote nusirengę, nes ruošėtės matuotis šiuos džinsus. Jeigu kažkas pasirodė pardavėjai - tai jos problemos, o ne jūsų. Galbūt ji turi problemų šeimyniniame gyvenime...Bet kokius kaltinimus jūsų adresu jūs skelbiate kaip melagingus ir esate pasiruošę ieškoti teisybės bei moralinės žalos atlyginimo netgi teisme...

Taigi, o kur labiausiai patinka mylėtis Jums?

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Iš čiaupo tekantis vanduo jau tris savaites baugina gyventojus (21)

Kaimas viduryje Vilniaus centro. Taip galima apibūdinti situaciją, į kurią pateko Šv. Stepono g....

Darbas pagal partinę liniją: tarp socialdemokratų ir partijos atskilėlių užvirė mūšis dėl padėjėjų Seime (54)

To jau seniai nebuvo: iš socialdemokratų gretų pasitraukę Seimo nariai, įkūrę valdančiojoje...

Lietuvos kaimynei gresia nemalonumai (38)

Greta viso „Brexit“ derybų šurmulio, Europos Sąjungoje šiemet vis garsiau kalbama, kad...

Treniruotė, padėsianti atjauninti smegenis net 10 metų (4)

Tam tikros smegenų treniruotės gali priversti smegenis „atjaunėti“ 10 metų ir apgauti savo...

Draudikų statistika atskleidžia, kada BMW vairuotojai ilsisi

Ko reikėtų tikėtis ir kaip planuoti keliones per šventes: net du ilgieji savaitgaliai šiemet...

Orai: dangus maišysis su žeme – užgrius krituliai (29)

Artimiausiomis dienomis šalyje viena kritulių banga keis kitą, tad vairuotojų laukia galybė...

Tritaškių seriją pratęsęs Valančiūnas prie „Raptors“ pergalės prisidėjo puikiu dvigubu dubliu

Sudėtingą pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Toronto „Raptors“ (18-8) krepšininkai,...

Vilniuje kavinę atidaręs klaipėdietis darbuotojams 350 eurų mokėti nenori (216)

Gruodžio 1 d. vilniečiai sugužėjo į Katedros aikštę ir plodami katučių stebėjo eglės...

Į Lietuvą grįžusi emigrantė: buvo juokinga, kiek gausiu pinigų (50)

Dieną, kai su Egle susitikau Bernardinų sode, švietė šiam metų laikui nebūdinga saulė. „Aš...

Girdėjote daug neįtikėtinų legendų apie Chucką Norrisą? Tačiau tikrieji faktai iš jo gyvenimo stebina ne mažiau (10)

„Kai Chuckas numeta bumerangą, jis niekada negrįžta. Bijo“. „Kai Chuckas Norrisas eina per...