aA
Statistika byloja: atsisveikinimas su nekaltybe, o taip pat kūdikių pradėjimas dažniausiai sutampa su prasidėjusiais šalčiais arba šventėmis. Vadinasi, ateinančios atostogos – meilės metas, rašo žurnalas "Zdorovje".
Meilė, pora, seksas
Meilė, pora, seksas
© Corbis/Scanpix
Astrologija čia niekuo dėta: visa esmė – šventinė nuotaika, kažkuo primenanti euforijos būseną. Būtent per šventes mes pagaliau išsijungiame iš materialinių vertybių kūrimo proceso ir esame priversti susitelkti į vienas kitą. O šis susitelkimas baigiasi visiems žinoma kuo...

Ir jei naujai iškeptoms poroms preteksto audringai nakčiai nereikia, tai sutuoktiniams su stažu šventės – puikus šansas paįvairinti šeimyninį seksą. Svarbiausia – tai daryti protingai. Jei laukiate, kad per atostogas jums tiesiog ant galvos nukris antras medaus mėnuo, labai klystate. Priešingai – seksas per šventes reikalauja ypatingo dėmesio, kitaip jūsų lauks žiaurus nusivylimas.

Pavyzdžiui, kartais visos šventės praeina laukiant intymaus vakaro, koketuojant, intriguojant seksualiais apatiniais, bet... Jei vakare priimate svečius, rizikuojate palaidoti trapų libido po kalnais neplautų indų, o patekę į miegamąjį – užmigti meškos miegu. O linksmas pasisėdėjimas su draugų kompanija gali baigtis visišku svarbaus intymiems susitikimams organo fiasko, nekalbant jau apie koordinacijos sutrikimus. Čia jau nereikia viltis stebuklo ir pervertinti savo jėgas.

Iš karto nusistatykite savo prioritetus, kas jums svarbiau šią dieną – didelis pokylis ar romantiškas vakaras.

Atskira problema – sužadinti mylimojo darboholiko aistrą. Užduotis sunki, bet šventė tam – idealus laikas: oficialių išeiginių metu net paskutinis biuro maniakas netenka galimybės lieti prakaitą mylimame darbe ir patenka į paralelinį pasaulį – asmeninį gyvenimą. Kadangi darboholikų būna įvairių, šioje jiems neįprastoje situacijoje jie ir elgiasi kitaip.

Vieni taip pat entuziastingai, kaip ir darbe, pasineria į namų reikalų sūkurį: sąžiningai, netgi ne be pasitenkinimo važinėja po parduotuves, perstato baldus, keičia užuolaidas, svečiuojasi pas draugus ar giminaičius... Atidavę duoklę šeimos židinio palaikymui, nakties prieglobstyje jie galiausiai priartėja prie švenčiausios sutuoktinių pareigos.

Rimtas požiūris į mėgstamą veiklą, kuris būdingas šiems žmonėms, verčia juos manyti, kad šventinį vakarą ir seksas turi būti šventinis. Net jei sutuoktiniams svetimi beprotiški eksperimentai seksualiniame gyvenime, pora taurių vyno ir aromatinės žvakės kartu su „jūsų“ muzika praturtins jausmus ir suteiks šeimyniniam seksui tikro šventiškumo.

Visiškiems darboholikams, kurie atsiduoda darbui iki paskutinių jėgų, šventės tiesiog nepakenčiamos. Bet deja, nuo jų nepabėgsi. Ir baisiausia, kad nepabėgsi ir nuo sutuoktinės glėbio: juk šiomis nekenčiamomis dienomis negalima skųstis nuovargiu arba darbo problemomis.

Žinoma, kartais, darboholiko nuostabai, jam atsiveria netikėtas fizinio artumo džiaugsmas, lyg iš naujo jam atverdamas seniai pamirštus malonumus. Tačiau kad panašūs jausmai užplūstų, reikia labai sumanaus partnerės elgesio: jokių tylių įsižeidimų, priekaištų, spaudimo – tik švelnumo, gebėjimo mėgautis ir dalintis jausmu, o svarbiausia – tikėjimas partnerio galimybėmis. Trumpai tariant, tikrų tikriausios meilės.

Kai kurie žmonės į seksą žvelgia kaip į dovaną. Tokia nuomonė teisinga tik tuo atveju, kai „dovanotojas“ nuoširdžiai mėgsta dovanoti ir patiria iš to tokį pat malonumą, kaip ir tas, kurį bandoma apdovanoti. Priešingu atveju jos dosnumas nepasotins to, kam skirtos glamonės. Juk sekso nesuvyniosi kaip dovanos: tai ištisas vyksmas, jei norite – atskira šventė, beje, be jokių kalendorinių apribojimų. Ir kaip tikra šventė, ji gali būti gyva, džiaugsminga arba niūri ir nuobodi – priklausomai nuo to, su kuo švenčiate.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Iš Italijos grįžusią vaiko motiną nustebino mokytojų prašymas: apie kokius nors tyrimus net nėra kalbos

Praėjusį šeštadienį iš atostogų Italijoje grįžusi moteris labai nustebo, kai pirmadienį jos...

„Žalgiris“ prašo italų nevykti į Kauną, pasilieka teisę neįleisti į areną (312)

Trečiadienį Vyriausybei paskelbus ekstremalią situaciją dėl koronaviruso plitimo Europoje, Kauno...

Ekstremali situacija Lietuvoje: ką tai reiškia praktiškai? (310)

Vyriausybė trečiadienį posėdyje priėmė sprendimą paskelbti ekstremalią situaciją ruošiantis...

Lietuvoje galioja 13 specifinių lengvatų: galvoja, kurias naikinti pirmiausia (67)

Ateina metas atsisakyti rinkos iškraipymus skatinantį mokestinių lengvatų taikymą iškastiniam...

Įtartina tyla dėl koronaviruso Rusijoje: į akis krenta kelios iškalbingos detalės (718)

Naujų atvejų neužfiksuota, rekomendacijos bei kitos prevencinės priemonės veikia: koronavirusui...

Tapinas paviešino neįtikėtiną koronavirusą įtarusio lietuvio istoriją: uždaro į tokį kambariuką, išeiti negalima net į tualetą Santaros klinikos pateikė visai kitokią versiją (90)

Koronavirusui įsisukus į Europą, iškilo reali grėsmė sulaukti viruso atvejo ir Lietuvoje....

Jeigu nežinosite, kaip valyti savo grindis, jas sugadinsite: kiekviena danga reikalauja kitokios priežiūros

Priklausomai nuo grindų dangos, būtina parinkti tinkamą valymo būdą, juk netinkamai valomos...

Precedentas: Airija atsisakė priimti Italijos regbininkus atšaukiami įvairūs čempionatai (1)

Kovo 7 ir 8 dienomis Airijos sostinėje Dubline turėjusios vykti vyrų ir moterų „Šešių...

Amžiaus statybos Panevėžyje taip ir nebaigtos: statinys šluojamas nuo žemės paviršiaus (4)

Amžiaus statybomis vadinta taip ir nepastatyta Pilėnų mokykla Panevėžyje, V. Alanto gatvėje,...