Kai legendinis Kinijos imperatorius buvo mokomas meilės meno, vienas iš patarimų skambėjo taip: “reikia sukaupti visą gyvybinę energiją, atpalaiduoti smegenis ir sukoncentruoti valią. Tačiau svarbiausia – mokėti valdyti savo kūną.” Ir iš tikrųjų, niekas taip nepadeda aistrai, kaip lankstus ir paklusnus kūnas.
Seksualiniai žaidimai – puiki alternatyva šeipingui, strečingui, jėgos gimnastikai, aerobikai ir visiems kitiems raumenis stimuliuojantiems ir tempiantiems pratimų kompleksams, padedantiems išsaugoti sąnarių ir raumenų lankstumą bei palaikyti jų tonusą.
Seksas

Mėgaudamiesi mes tuo pačiu gauname didelę fizinę apkrovą, eikvojame milžinišką energijos kiekį – toks derinys naudingas pats savaime. Kai žmogus mylisi, pulsas padidėja nuo 70 iki 200 kartų per minutę, o kvėpavimo dažnumas padidėja tris kartus – maždaug tokius pat rodiklius matuoja ir bėgiko treneriai, jam nubėgus šimtą metrų.

Dėl to fizinis artumas iš partnerių reikalauja atitinkamo ištvermingumo, geros fizinės formos. Ir keleto nesudėtingų pratimų pagalba galima tapti įgudusiu meilės reikaluose, gracingu, neišvargstančiu, įnešti į aistros proveržius naujus pojūčius, kurie suteiks malonumo abiem partneriam.

Ar “Kama Sutros” autoriai buvo jogai?

Seksas

“Man taip nepatinka”, “Man taip nepatogu” – šios frazės, ištariamos pridususiu balsu, priverčia mylimuosius atsisakyti bet kokių eksperimentų, siūlomų “Kama Sutros” komplekse. Ir iš tikrųjų, sunku išsirinkti egzotišką pozą ir dar patirti malonumą, jeigu tam priešinasi sumedėję, nelankstūs sąnariai, sausgyslės ir raiščiai, dalyvaujantys bet kokiame žaidime.

Atrodo, kad senovėje “Kama Sutros” autoriai buvo įvaldę jogos paslaptis. Tačiau juk niekas netrukdo ir jums padirbti su savo kūnu – padaryti jį nors šiek tiek lankstesniu, o tai reiškia suteikti dar didesnį malonumą sau ir savo partneriui.

Pratimai kūno lankstumui

Seksas

Atsistokite tiesiai. Pasilenkite į priekį nesulenkdama kelių. Išsitieskite. Dabar atsilenkite atgal. Su kiekvienu kartu didinkite atsilenkimų pirmyn ir atgal amplitudę: lenkdamasi į priekį stenkitės rankomis pasiekti grindis, o lenkdamasi atgal, rankas laikykite prie kelių. Po to padarykite tiek pat pasilenkimų į kairę ir dešinę – palei koją nuleisdama atitinkamai kairę arba dešinę ranką.

Apie šių pratimų naudą jūs prisiminsite miegamajame, kai pačiu svarbiausiu momentu jūs sugebėsite nepriekaištingai tiksliai valdyti savo paklusnų lankstų kūną.

Kaip atidaryti alaus butelį?

Seksas

Manoma, kad moters orgazmas susijęs su apatine makšties dalimi, su raumeniu, kuris vadinamas konstriktoriumi. Deja, ne visuomet šio raumens darbas būna pilnavertis. Seksopatologai įsitikinę, kad kai kurių moterų konstriktorius iš prigimties yra silpnas, o kitos paprasčiausiai nemoka juo naudotis. Tačiau pakelti makšties raumenų tonusą visiškai nesudėtinga.

Turistus, lankančius vieną egzotiškiausių pasaulio vietų – Tailandą, visuomet šokiruoja vietinės gražuolės, pasirodančios specialiose įstaigose su triukais, demonstruojančiais makšties jėgą. Treniruotais raumenimis, esančiais šioje šventoje kūno vietoje, tailandietės įsigudrina atidaryti…alaus butelius.

Visiškai įmanoma, kad rytų triukų meistrės savo treniruočių metu naudoja taip vadinamą Kegelio pratimų kompleksą, kuris nuostabiai stiprina raumenis, supančius makštį ir gimdą.

Pratimai vaginai

Seksas

1. Suspauskite raumenis taip, lyg norėtumėte sustabdyti srovę šlapinantis. Ir laikykite taip įtemptus raumenis 3 sekundes. Tuomet atpalaiduokite. Kartokite pratimą keletą kartų per dieną. Stenkitės nesutraukti pilvo preso raumenų.

2. Suspauskite ir atleiskite makšties raumenis maksimaliu greičiu, pradėdama jausti “drebėjimą”.

3. 3 sekundes atkakliai sutraukinėkite vidinius raumenis taip, lyg mėgintumėte į savo makštį įtraukti kokį nors daiktą.

4. Pasistenkite išgauti pojūtį, panašų į tą, kurį jaučiate tuštindamasi. Tačiau judesį kreipkite ne link išangės, o link makšties.

Daryti šiuos pratimus galima ne tik sėdint, bet ir gulint, stovint, bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Ir vargu ar kas nors pastebės, kad jūs rimtai ruošiatės seksui. Tokia vidinių raumenų treniruotė jau po 2 savaičių suteiks jiems jėgos, kuri lytinio akto metu padidina malonumą abiem partneriams. O ypač jus nudžiugins pojūčiai, kuriuos patirsite orgazmo metu.

Šokis gulint

Seksas

Atminkite, kad paprastame gyvenime dubens raumenys dirba nedažnai – tik intymiame gyvenime ir diskotekoje. Todėl jie greitai praranda stangrumą ir gebėjimą koordinuoti susitraukimus. O juk ir vyrai, ir moterys pripažįsta, kad lytinio akto metu niekas taip “neužveda” kaip partnerio judesiai, atliekami apatine dubens dalimi: jie stipriai stimuliuoja vyrą, o moteriai padeda pasiekti orgazmą. Todėl ir yra taip svarbu išlaikyti dubens raumenis geroje “meilės formoje”.

Pratimai dubens raumenims

Atsistokite prie sienos. Glaudžiai prispauskite prie jos kulnus, sėdmenis ir pakaušį. Įtraukite pilvą. Dabar staigiai pakelkite kirkšnies sritį į priekį ir aukštyn. Tai darant sėdmenys turi slysti žemyn palei sieną, stenkitės prie jos prispausti ir strėnas. Po to padarykite atvirkščią judesį.

Seksas

Susilenkite per strėnas – atitraukite jas nuo nugaros ir pakelkite sėdmenis palei sieną kaip įmanoma aukščiau. Tokiu būdu kirkšnies sritis turi judėti atgal ir į viršų. Trumpiau tariant, sukite tai, kas yra žemiau juosmens taip, kaip tai savo vaizdo klipuose daro Maiklas Džeksonas.

Šį pratimą galima atlikti stovint, kojas praskėtus pečių plotyje, gulint ant nugaros arba sėdint ant kėdės krašto. Iš pradžių darykite lėtus judesius, po to didinkite dubens judesių greitį ir amplitudę.

Dabar jūs jau galėsite atlikti “šokį gulint”. Beje, seksopatologai tvirtina, kad nėra liūdnesnio skundo nei vyrų apgailestavimas dėl to, kad partnerė pačiu “atsakingiausiu” momentu visiškai nejuda.

Nepameskite monetos!

Seksas

Kaip ir dubens raumenys, sėdmenų muskulatūra didžiąją laiko dalį taip pat ilsisi. Kaip priversti juos padirbėti? Čia pravers viena gudrybė, kurios moko pradedančiuosius baleto šokėjus. Choreografas paaiškina mokiniams, kaip reikia “laikyti nugarą”. Jis prašo įtempti sėdynės raumenis. Ir tam tarp sėdmenų įstato monetą. Mėgindami ją išlaikyti jūs norom nenorom priverčiate dirbti sėdynės raumenis. Tačiau yra ir kitų pratimų.

Pratimai sėdmenų raumenims

1. Gulėdama ant pilvo, nuleiskite galvą ant per alkūnes sulenktų dilbių. Suspauskite sėdmenis ir tuo pat metu gaktos sritimi remkitės į grindis. (Galima pasikišti nedidelę pagalvėlę). Apie dešimt sekundžių išbūkite įtempusi raumenis, po to juos atpalaiduokite.

2. Sėdėdama ant grindų ištieskite kojas ir padėkite delnus ant kelių. Šiek tiek atsiloškite atgal. Mėgindama išlaikyti pusiausvyrą įtempkite sėdmenų raumenis. Suspauskite sėdmenis ir suskaičiuokite iki dešimties ir visiškai atsipalaiduokite. Pakartokite pratimą 5 kartus. Padarykite tą patį kojas pastačiusi pečių plotyje.

3. Atsigulkite ant dešinio šono, kad jaustumėtės tvirčiau, atsiremkite kaire ranka į grindis. Penkis kartus įtempkite sėdmenų raumenis. Pakartokite pratimą gulėdama ant kairiojo šono.

Seksas

4. Dabar atsigulkite ant nugaros, rankas ištieskite už galvos, atvirkščia plaštakos puse liesdama grindis. Ištieskite kojas ir šiek tiek sulenkite jas ties keliais. Atlikite pratimą sėdmenų raumenims būdama tokioje padėtyje. Tuo pat metu dešimt sekundžių įtempinėkite ir atpalaiduokite klubų ir makšties raumenis.

Intymaus suartėjimo metu įtempdami ir atpalaiduodami sėdmenų raumenis partneriai gali praturtinti savo meilės žaidimus naujais pojūčiais. Treniruoti sėdynės raumenys padidina moterų orgazmą. Jų stiprumą tinkamai įvertins ir vyras.

Ir, galiausiai, pats svarbiausias pratimas – pratimas jausmams. Negalima paversti intymaus suartėjimo mechaniniu užsiėmimu. Visa ši jutiminė gimnastika, apie kurią pasakojome, jums reikalinga tik tam, kad aistros momentu ją visiškai užmirštumėte ir nuostabaus dviejų liepsnojančių širdžių (o ne dviejų treniruotų kūnų) susiliejimo momentu pasiektumėte palaimos viršūnę.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Pentagono Kalėdų dovanos Baltijos šalims (491)

Po to, kai JAV Kongrese sutarta dėl rekordinio, beveik 700 mlrd. dolerių gynybos biudžeto,...

Už pažangios įmonės fasado – purvinų pinigų šleifas (109)

Prieš 7 metus mokslinės gamybinės akcinės bendrovės „ Precizika “ valdybos pirmininką...

Premjeras į ūkio ministrus teikia Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūrą (16)

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis BNS patvirtino pasirinkęs parlamentaro „valstiečių“...

Brangęs sviestas turi naują konkurentą - kyla kiaušinių kainos

Kainų tyrimas atliktas lapkritį parodė, kad sviesto kainos kilimas stabilizavosi, o kai kurie pieno...

Spūsčių priežastys – kaip ant delno: štai, kaip jos formuojasi (56)

Nuolat susidarantys, o po kiek laiko be jokios akivaizdžios priežasties išsiskirstantys transporto...

Vystytojai įvardino klaidas, kurias padaro naujakuriai (5)

Žmonės, įsigiję butą be apdailos, lengvai gali padaryti keletą klaidų, kurios paskui skaudžiai...

Aukštojo mokslo likimas Kaune: susijungimas neišvengiamas (10)

Šiuo metu Kaune veikia 5 universitetai, tačiau po reformos jų turėtų likti mažiau. DELFI domisi,...

20 dienų valgė ligoninės maistą: kai kurie pasiūlymai gerokai nustebino ligoninės komentaras (553)

Šimtai legendų, mitų, komentarų, nuotraukų, klausimų, nuolatinių diskusijų – daug neramumų...

Iš Kim Jong Uno – akibrokštas visoms Šiaurės Korėjos motinoms (39)

Bet kokį progresą paralyžiuojančias tarptautinės bendruomenės sankcijas užsitraukusioje ir...

Legendinio Benny Hillo gyvenimas už kadro buvo lyg tragikomedija: vaidino ištvirkėlį, mirė vienas prieš televizorių (25)

Alfredas Hawthorne‘as „Benny“ Hillas (1924 m. sausio 21–1992 balandžio 20) buvo britų...