Jis pasimetė jausmuose tarp mylimų vaikų, nemylimos buvusios žmonos ir manęs. Kiek gi yra vilties, kad jis grįš pas mane? Kaip elgtis, patarkite. Gal bus prasmė mano istoriją ir mintis patalpinti ir delfi skaitytojams, nes šia tema neradau straipsnio.
© A.Didžgalvio nuotr.
Taigi, aš sutikau tikrai nuostabų žmogų, jis neseniai po skyrybų, labai išgyveno jas ir bandė išsaugoti santuoką, tačiau visgi išsiskyrė. Jis vyresnio amžiaus, todėl jo ketinimai mūsų santykiuose buvo rimti, jis ne iš tų, kurie švaisto laiką trumpiems romanams. Mūsų laikas kartu buvo pats nuostabiausias, suprasdavom vienas kitą be žodžių, jautėm, kad atradom antrąsias savo sielos puseles.

Džiaugėmės vien tuo, kad jis turi mane, o aš jį. Mes pažįstami vos mėnesį, ir štai jis pasako, kad pasimetė tarp jausmų man ir šeimai. Kad dėl vaikų jam kyla mintys grįžti pas žmoną, kuri ji labai įskaudino, išdavė. Man nebeliko nieko kito, kai atsitraukti, kad jis suvoktų, ko nori, juk linkiu jam laimes, net jei ir ne su manimi. Jis paprašė palaukti, nenurodydamas kiek, kol susivoks, kaip nori toliau gyventi.

Slapta noriu, kad jis sugrįžtų pas mane. Nerašau jam net žinučių, nerašo ir jis. Nuo to jaučiuosi dar blogiau, imu galvoti, kad nebuvau jam brangi, nors jis nuolat tai kartojo. Tik negaliu suvokti, kodėl jis taip elgiasi. Juk ji skaudino jį ir tebeskaudina dabar, tai kodėl jį vėl traukia pas buvusiąją, gal man baisu pripažinti, kad jis ją labai dar myli, o vaikai - tik pasiteisinimas.

Norėčiau jį susigrąžinti, bijau, kad kai jam nerašau, jis pamanys, kad jau pamiršau jį, nors myliu jį ir kenčiu.Vis klausiu savęs, kiek lauksiu ir kentėsiu. O gal turėčiau kažką daryti, kad jis sugrįžtų.

Pataria psichoterapeutas Olegas Lapinas

KAI VYRAS PASIKLYSTA TARP DVIEJŲ ŠEIMŲ

Pirmiausia noriu išsakyti jums savo įspūdį. Jūs tikrai gali būti rami dėl vyro santykių su jumis rimtumo. Jei jūsų vyras nebūtų turėjęs į jus rimtų ketinimų, dabar jis kaip tik tęstų su jumis santykius. Jūs būtumėt jam tiesiog atgaiva, malonus priedas prie šeimos. Tačiau tai, kad jis taip išgyvena ir taip rimtai pasiryžo pasirinkti, rodo, jog jūs jam esate lygiavertė žmonai partnerė.

Todėl teisingiau būtų sakyti, kad jūsų draugas šiuo metu iš tikrųjų pasiklydo tarp dviejų šeimų. Jo santykiai su jumis tapo tokiais, kokie būna bevaikėje šeimoje. Kitoje šeimoje, nepaisant to, kad žmona su juo galėjo elgtis atstumiančiai, jis turi vaikų, kurie bet kokiu atveju lieka jo vaikais. Ir jis prisirišęs - jei ne prie pačios žmonos, tai prie didesnio vieneto „sena šeima“. Nesunku pasiklysti.

Toks pasiklydimas ne visuomet sukelia vidinį konfliktą. Kai kurie vyrai lengvai meta ankstesnes žmonas ir nesirūpina vaikais. Jūsų draugas kitoks. Jis iš tikrųjų prie savo vaikų prisirišęs. Jis nenori taip lengvai jų palikti.

Jums, žinoma, patinka, kad pasirinktas vyras yra rūpestingas. Tačiau jums sudėtinga susitaikyti su tuo, kad tenka jį dalintis su jo šeima. Sunku rasti moterį, kuriai tai patiktų. Ir jūs reaguojate visiškai suprantamai, kai kenčiate.

Jūs klausiate, ar ilgai jums teks kentėti. Ir ar jūs galite šią kančią palengvinti. Matote, kančia, kurią jūs išgyvenate, susijusi su jūsų vyro delsimu. Ir su jūsų baimėmis jį prarasti. Jei jūs galite padaryti, kad vyras nedelstų - tai padarykite. Pasakykite jam, kad laukti nebegalite ir kad su juo išsiskiriate. Tarkime, kad jūs galite laukti tik iki tos ar anos konkrečios datos.

Tačiau jums gali būti baisu tai pasakyti, nes jūs bijote jo netekti. Ši baimė taip pat labai suprantama ir vargu ar lengva jos atsikratyti. Tačiau įsivaizduokite, kaip jūs gyvensite be jo, prisiminkite, kaip jūs gyvenote iki jo ir patikrinkite: ar tai tiesiog neįmanoma, ar gana nemalonu, bet įmanoma.

Jei paaiškės, kad be jo jūsų gyvenimas yra, buvo ir bus pragariškas, tuomet nedvejodama pažadėkite laukti jo iki gyvenimo pabaigos. Taip Penelopė daug metų laukė savo grįžtančio Odisėjo. Ir sulaukė, nors jo vyrą ir visokios klastingos moterys gundė.

Jeigu jūs pati sau prisipažinsite, kad ir be draugo galite gyventi, rūpintis savo asmenybe, mėgautis kitais gyvenimo dalykais - leiskite sau būti tvirtesne ir ryžtingesne. Vyrui galite pasakyti, kad apie jį galvojate, jį prisimenate, tačiau jo neribosite ir visai suprantate jo delsimą. Beje, jūs taip ir padarėte, kai leidote jam apsispręsti, būti su sena šeima ir jumis.

Tačiau ko jūs nepadarėte, tai nepasakėte, kad jūs su juo irgi esate šeima. Nors ir ne civilinė ir ne bažnytinė jūsų santuoka, bet jūs vienas kitas mylite, ir tai daro iš jūsų šeimą. Ir tai reiškia, kad jūs kažkiek vienas už kitą atsakote.

Taigi matote, kad netgi labai nuostabūs santykiai kartais susitinka su išbandymais, kurie reikalauja iš mūsų pasitikėjimo ir ryžto. Išminties irgi neblogai turėti, todėl pasikliaudamas jūsų vidine išmintimi su jumis ir atsisveikinu.

Sėkmės.

Olegas Lapinas

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Kroatų treneris po finalo: leiskite man pasakyti vieną sakinį teisėjui Deschampsas: ar mes – gražūs čempionai? (101)

Kroatijos rinktinei nepavyko tapti devintąja pasaulio čempione istorijoje – išrinktųjų klube...

Nežabota Kremliaus fantazija: NATO pajėgas Baltijos šalyse palygino su naciais (200)

Adažių poligone, Latvijoje, įsikurs tarptautinė NATO divizija „Šiaurė“, – tokia žinute...

Grenlandijoje mokslininkams pavyko užfiksuoti įspūdingą reginį

Rytų Grenlandijoje mokslininkai vaizdo įraše užfiksavo neįtikėtiną įvykį: akimirką, kai...

Prinokę ir žali bananai turi skirtingą poveikį sveikatai: ką reikia žinoti? (6)

Vieni žmonės mėgsta pusžalius bananus, kiti – prinokusius iki rudumo. Tačiau ar tarp tokių...

Kaip Izraelis per 3 minutes numušė 5 sovietų „MiG'us“ (341)

1970 metų liepos 30 dieną Izraelio karinės oro pajėgos iš dangaus nubloškė penkis sovietų...

Macronas šėlo VIP ložėje, Kroatijos prezidentė neatsiliko – dalijo bučinius ranką spaudė Putinas (104)

Pasaulio čempionato finale laimėjusios Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas nevaldė...

Slaptas arabų pleibojų pasaulis: mįslingos mirtys, pavojingi žaidimai ir sunkiai protu suvokiama prabanga (14)

Ar tikrai 28 metų Saudo Arabijos princas Majedas Abdulazizas al-Saudas viename Beverli Hilso dvare...

Įvarčių lietumi paženklintą finalą laimėjo kroatus pravirkdžiusi Prancūzijos rinktinė (1551)

20 metų prireikė, kad Prancūzijos rinktinė pakartotų vienintelį savo triumfą pasaulio...

Per pasaulio čempionato finalą į aikštę įsiveržė „Pussy Riot“ narės vaizdo įrašas (145)

Keturios skandalingosios grupės „Pussy Riot“ narės sekmadienį įbėgo į futbolo aikštę per...

Suomiai pasitinka Trumpą ir Putiną: kūdikis vyro veidu susitiks su šnipu blogiečiu Trumpas jau atvyko į Helsinkį (25)

Protestuotojai Suomijos sostinėje sekmadienį smerkė artėjantį JAV ir Rusijos prezidentų Donaldo...