aA
Sakoma, merginos myli ausimis, o vaikinai akimis. Nė velnio! Jos myli akimis ir dar be proto. Vienoje populiariausių Lietuvoje pažinčių svetainėje buvo atliktas eksperimentas.

Internetinės pažintys
© Corbis/Scanpix
Sudaryta lakoniška prisistatomoji anketa, kad ieškoma sekso partnerės. Pirma prie šios anketos buvo įdėta amerikiečio nuotrauka. Merginų vertinimai buvo žiaurūs ir negailestingi. Po savaitės amerikiečio nuotrauka pakeista italo atvaizdu. Pasipylė komplimentai ir nuolankus padlaižiavimas. Tačiau provokuojamai apsirengusios nepilnametės nepasidavė seksualinėms vilionėms.

Ieško sekso

Eksperimentui pasirinkta viena populiariausių pažinčių svetainių. Svetainėje pateikiama, kad joje užsiregistravę daugiau nei 60 tūkstančių žmonių. Jie užpildo tam tikrą anketą, jei nori – įdeda nuotrauką.

Anketoje menamasis vyriškis buvo pramintas Rimantu. Jam 25 metai, ūgis 190 cm, kūnas atletiškas, zodiako ženklas Vėžys. Nevedęs, nerūko, išsilavinimas aukštasis, verslininkas, pajamos per mėnesį – apie penkis tūkstančius litų. Ieško sekso partnerės.

Pomėgių skiltyje Rimantas nurodo: „turiu potraukį žavioms ir seksualioms merginoms. Mane varo iš proto ugningai spindinčiomis akimis merginos, kurios žino, ko nori iš vyro, ir žino, ko vyrai nori iš jų.

Jos vertos lankytis geriausiuose restoranuose ir tenkinti savo įgeidžius, o ne slėpti juos. Amžius neturi riboti, ko trokšta kūnas“. Praktiškai beprasmis ir kičinis, tačiau neblogai skambantis, su pretenzijom į aistringo ir patrauklaus vyro laisvalaikį tekstas. Su šia ir anketa amerikiečio Bilo nuotrauka Rimantas ir buvo pateiktas pažinčių svetainės viliokių teismui.

Amerikietį atstūmė

Per savaitę iš pamačiusių Bilo atvaizdą neparašė nė viena mergina. Netekęs vilties Rimantas ėmėsi pats rašyti merginoms. Rinkosi tas nuotraukas, kuriose merginos buvo įmantresnėse pozose. Klūpo ant lovos vien tik su apatiniais, išsirietusios, susilenkusios taip, kad kuo geriau matytųsi jų kūno privalumai.

Tokias nuotraukas prie anketos dažniausiai dėdavo merginos, kurios buvo užsiregistravusios skiltyje „14-17 metų“.

Vylingai parklupusi ant lovos, su rožiniais nėrinukais papuošta liemenėle ir kojinėmis su kojaraiščiais 14 metų mergina į Rimanto laiškutį atrašė: „Ačiū už komplimentus. Jei nori pamatyti daugiau mano nuotraukų, gali jų rasti (interneto svetainės adresas). Mane tokio amžiaus vyrai kaip tu nelabai traukia“.

Kita apsinuoginusi penkiolikametė pasirodė piktesnė. „Ieškai sekso partnerės? Deja... šito aš tau, gerbiamas oponente, suteikti negaliu. Kūnas kūnu, amžius amžiumi... bet esu tau pernelyg protinga. Ieškai kvailos lėlės, kurią galėtum parodyti visuomenei, draugams ir patenkintum savo seksualinį alkį.“

Teko šią merginą sugėdinti. Kad jei nori rimtų santykių, tegu nededa į pažinčių svetainę savo nuotraukos, kurioje akcentuojamas lieknas užpakalis su baltais siaurais „stringais“. Po kelių dienų ši įsidėjo nuotrauką, kurioje vilki megztinį.

Tačiau ir Rimantui-Bilui pagaliau nusišypsojo laimė. Jam pirmosios parašė dvi merginos. 24 metų mergina iš Kauno ėjo tiesiai prie reikalo: „hmm... sakoma, vėžiai geri meilužiai“.

Italą dievino

Nepatiko lietuvėms amerikiečio veidelis. Prie tokio pat turinio Rimanto anketos buvo pridėta italo Frančesko nuotrauka, ir prasidėjo... Vos valandai praėjus pasipylė laiškai. Pirmosios Rimantui-Frančeskui parašė kelios dešimtys merginų. Šį kartą apsinuoginusioms paauglėms tas pats Rimantas, su ta pačia anketa, tačiau kitu veidu neatrodė senas ir niekam nebetinkamas.

14 metų mergina iš Ukmergės rašo: „Labas. Kaip sekasi? Žinau, kad aš jauna, bet galim susirašinėti“. Kita penkiolikametė: „Tu tikrai seksualus, bet... tu manęs tikrai negausi. Ne, net nesvajok!!!“

Daugiausiai mielų laiškų Rimantas-Frančeskas gavo iš vyresnių nei 20 metų. 22 metų mergina iš Vilniaus: „Labutis. Labai norėčiau su tavimi susipažinti: tavo akys tokios gundančios ir tokia miela šypsena. Siunčiu tau 130 bučinių. Pašokim“.

21 metų palangiškė vienintelė atkreipė dėmesį į tai, kas parašyta anketoje po nuotrauka. „Matau, esi romantiškos sielos vaikiukas, žinantis ko nori... Na, bent jau taip pasirodė iš tavo info. Nežinau, nepatinka sakyti vaikinams komplimentus, ypač kai jų visai nepažįsti, nes nežinai, ar jie to verti. Jei rimtai, tai man patinka tamsių akių, tamsių plaukų, žodžiu, kuo tamsiau, tuo geriau. Pati svajojau gimti mulate. Jei turėčiau vieną norą, tai taip ir padaryčiau – gimčiau iš naujo. Daug tada dalykų pasikeistų mano gyvenime.“

Kitos panelės negailėjo komplimentų, nors nežinojo, ar Rimantas to tikrai vertas: „Mmmm... o jau galvojau, kad Lietuvoje gražių berniukų nėra“. „B... koks tu gražus... net širdis apsąla“. „Mes esam dvi žavios 25 m. panelės. Nusprendėm, kad esi tikras saldainiukas. Norėtumėm paragauti tavo skonio. Ką galvoji apie linksmybes trise?“

Vaikinų kova

Simpatijas ir antipatijas puikiai atskleidė ir galimybė balsuoti už nuotrauką pagal dešimtbalę sistemą. Už amerikietišką Rimanto atvaizdą merginos balsavo pusėtinai. Nepilnametės vidutiniškai jam davė 7 balus. Nuo 18 iki 25 atseikėjo 3, o nuo 26 iki 39 metų ir vyresnės – 7 balus.

Už itališką Rimanto atvaizdą merginos ir moterys negailėjo balų - vidurkis 8,3. Palankiausiai balsavo taip pat nepilnametės – 9 balai. Prasčiau nuo 18 iki 25 metų – 8 balai. O nuo 26 iki 40 ir vyresnės taip pat 8 balai. Tik šį kartą nustebino tai, kad už itališką Rimantą balsavo ir trys vaikinai. Visi trys parašė žemiausią įvertinimą – kuolą. Savo anketose jie taip pat nurodo, kad ieško sekso partnerės, vaizduoja savo raumeningas krūtines ir rankas.

Anketos populiarumas pažinčių svetainėje skaičiuojamas ne tik pagal gautų ir išsiųstų laiškų skaičių, bet ir nuotraukos įvertinimą. Tad galima spręsti, kad vaikinai taip siekė kovoti su „priešininku“.

Psichologai nekomentuoja

Virtualaus Rimanto autoriui pasidarė įdomu, kodėl lietuvaites taip traukia tamsesnio gymio vyrai? Negi tikrai „kuo tamsiau, tuo geriau“.

Tačiau psichologai į šį klausimą plačiau nenorėjo atsakyti. Vieni teigė, kad šia tema galima ištisą traktatą parašyti, sunku ką nors trumpai pasakyti. Kiti manė, kad apie tai tegalima kalbėtis prie alaus bokalo, nėra atlikta jokių tyrimų, parašyta teorinių darbų, tai tebūtų asmeninio pobūdžio pastebėjimai.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Saldi pirmoji pergalė: „Žalgiris“ privertė pasiduoti „Real“ ekipą (233)

„Žalgirio“ berniukai tampa vyrais: prisimenant Šarūno Jasikevičiaus frazę prieš savaitę...

„Barakudų“ sostinėje darbuojasi ir lietuvės: suvilioti turtuolį darosi vis sunkiau

Jeigu vieniša mergina, ar kelios merginos prie baro geria tik vandenį ir nieko daugiau – iš karto...

„Sodra" įspėja, už kokį elgesį išmokų už ligą galite negauti ir dar teks grąžinti (37)

Pastaruoju metu visuomenėje pasklido gandas: jei susirgsite ir išsiimsite nedarbingumo pažymą, „...

Šaro planą gyręs Grigonis: su tokiu treneriu – visada didelės galimybės

Pirmosios pergalės Eurolygoje paieškas Kauno „Žalgiris“ (1/2) baigė ketvirtadienį ir tą...

Brandžiu žaidimu pasidžiaugęs Jasikevičius: įveikėme ne bet ką – didesnio stimulo būti negali (8)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergalių sąskaitą 2019-2020 m. Eurolygoje atidarė efektingai....

Turkija stabdo karinius veiksmus Sirijoje (132)

JAV viceprezidentas Mike'as Pence'as ketvirtadienį pranešė, kad Turkija ir JAV pasiekė susitarimą...

„Žalgirio“ lyderį išskyręs „Real“ vairininkas – apie gautą pamoką ir degančias Šaro auklėtinių akis (4)

Tituluota ir puikiai sezoną pradėjusi Madrido „Real“ ekipa Kaune buvo priversta nuryti karčią...

Daug nervų kainavęs „Brexit“ – finišo tiesiojoje: pagrindinės susitarimo sąlygos ir kompromisai (19)

„Sąžininga ir pagrįsta“ – taip Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas ir...

Antro balsavimo atveju Pranckietis žada kreiptis į teismą: tai yra neteisėtas veiksmas, bet jie jį daro (180)

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis žada kreiptis į Konstitucinį teismą, jeigu valdantieji...

Politikų diskusija su bankininkais ir prekybininkais – kalbasi, kaip kurčias su aklu (42)

Seime registruoti siūlymai įvesti bankų turto ir prekybos tinklų apyvartos mokesčius....