aA
Vyras gali pasakyti: „Esu baisiai apkrautas darbe; neseniai nutraukiau rimtus santykius, ir tai man tapo dideliu smūgiu; mano tėvų skyrybos paliko mano sieloje negyjančią žaizdą ir atnešė daug naujų rūpesčių; dabar man reikia susitelkti į karjerą.“
© Shutterstock nuotr.

Mums lengviau iššokti pro langą, nei pasakyti: „Tu man netinki.“ Užteks galvoti pasiteisinimus, juk jo elgesys viską išduoda: jūs paprasčiausiai jam nepatinkate.

Knygos “He's Just Not That Into You: The No-Excuses Truth to Understanding Guys” (“Ne taip jau jam ir patinki: visa tiesa apie vaikinus”) autoriai Gregas Behrendtas ir Liz Tuccillo sudarė sąrašą pasiteisinimų, kurie turėtų atverti akis laimės besiviliančiai moteriai.

1. Ne taip jau jam ir patinkate, jei jis nekviečia jūsų į pasimatymą. Nes jei tikrai jam patiktumėte, būtinai rastų būdą, kaip su jumis susitikti.

Pasiteisinimas: „Ko gero jis nenori sugriauti mūsų draugystės.“

Siaubingai nesinori jums to sakyti, bet šis pasiteisinimas neatlaiko jokios kritikos. Ir nereikia sakysi, kad jis tiesiog bijo. Vienintelis dalykas, ko jis bijo, tai prisipažinti, kad jūs jo visai netraukiate.

Pasiteisinimas: „Ko gero, jis nesiryžta žengti pirmo žingsnio.“ Jūs galite užsiminti vyrui, kad jaučiate jam simpatiją, bet nereikia jam padėti kviesti jūsų į pasimatymą. Visiškai pakanka žaismingai jam nusišypsoti mirktelėti.

Pasiteisinimas: „Galbūt jis nenori spartinti įvykių.“ Jei iš tiesų patinkate vyrui, bet egzistuoja itin asmeninio pobūdžio priežastys, kodėl jis nenori spartinti įvykių, jis būtinai jas jums atskleis. Jis nepaliks jūsų nežinioje, nes jam reikia žinoti, kad jūs nenusivilsite juo ir nedingsite iš jo gyvenimo.

Pasiteisinimas: „Bet jis juk davė man savo telefono numerį.“

Neleiskite jam tokiais pigiais triukais priversti jus pakviesti jį į pasimatymą. Jei jūs dominate vyrą, jis viskuo pasirūpins pats.

Pasiteisinimas: „Gal jis apie mane pamiršo.“ Būkite tikra, jūs padarėte jam įspūdį. O dabar palikite viską, kaip yra. Jei jam patinkate, jis jus prisimins net po cunamio, potvynio ar futbolo rinktinės pralaimėjimo eilinėse rungtynėse.

Atsiminkite:

Bet koks pasiteisinimas iš esmės reiškia, kad jūs nelabai jį dominate. Vyrai nebijo „sugriauti draugystės“.

Nepasiduokite jo gudravimams ir nekvieskite jo į pasimatymą pati. Jei jam patinkate, jis pats jus pakvies.

Jei jūs sugebate jį rasti, reiškia, ir jis gali rasti jus. Jei tikrai norės rasti, taip ir padarys.

Frazės „Ei, gal susitinkam vakarėlyje / kažkokiame bare / pas draugą“ nederėtų traktuoti kaip kvietimo į pasimatymą.

Jūs verta būti pakviesta į pasimatymą.

2. Ne taip jau jam ir patinkate, jei jis jums neskambina
Vyrai moka naudotis telefonu.

Pasiteisinimas: „Jis juk taip daug važinėja.“ Įsiminkite: vyras, kuris jumis domisi, nori leisti su jumis laiką.

Pasiteisinimas: „Bet jo galva užimta visiškai kitais reikalais.“ Pats svarbiausias klausimas skamba taip: „Ar tai normalu, jei vyras pamiršo man paskambinti?“ Atsakymas: „Ne.“ Jis niekada neturėtų pamiršti, kad pažadėjo jums paskambinti. Nebent jūs nelaukiate tokio vyro, kuris greičiau pamirš viską, ką patyrė gyvenime, nei pamirš jus?

Pasiteisinimas: „Jis sako ne tai, ką iš tiesų galvoja.“ Tiesa ta, kad baigiantis pasimatymui ar pokalbiui telefonu dauguma vyrų sako jums tai, ką, jų manymu, jūs norėtumėte išgirsti. Jie mano, kad tai geriau, negu nieko. Todėl jei vaikinas, su kuriuo susitikinėjate, jums neskambina nepaisant visų pažadų, argi verta į jį koncentruotis? Juk jums reikalingas vyras, kuris bent jau sugebėtų laikytis duoto žodžio.

Pasiteisinimas: „Bet jis juk užsiėmęs.“ Žodis „užsiėmęs“ yra visiška nesąmonė, jį paprastai sako asilai. Žodis „užsiėmęs“ vienu ypu gali sugriauti bet kokius santykius. Per didelis „užimtumas“ gali skambėti kaip rimtas pasiteisinimas, bet iš tiesų po šiuo žodžiu visada slepiasi vyras, kuriam nelabai rūpi jums paskambinti.

Atsiminkite:

Jei jis jums neskambina, reiškia, apie jus negalvoja.

Jei jis pažada, o po to neįvykdo net smulkmenų, būkite tikra: viskas bus taip pat ir rimtesniuose reikaluose.

Neverta kurti santykio su žmogumi, kuris nesugeba laikytis duoto žodžio.

Jei jis nenori dėti nė mažiausių pastangų, kad jus nuramintų ir numaldytų bręstančius konfliktus jūsų santykiuose, reiškia, jis tiesiog negerbia jūsų jausmų ir poreikių.

Jūs verta, kad jums paskambintų, velniai rautų.

3. Ne taip jau jam ir patinkate, jei jis nepripažįsta fakto, kad jūs susitikinėjate .

Leisti laiką drauge nebūtinai reiškia susitikinėti.

Pasiteisinimas: „Jis ką tik išgyveno skausmingą išsiskyrimą.“ Venkite žodžio „draugas“. Jį dažnai sako vyrai arba tuos vyrus įsimylėjusios moterys, kad pateisintų kiaulišką jų elgesį.

Pasiteisinimas: „Bet mes tikrai susitikinėjame.“ Vyrai kaip ir moterys siekia saugumo jausmo kai mato, kad santykiai tampa rimti. Vienas iš labiausiai paplitusių būdų tai pasiekti – pareikšti savo teises į mylimą žmogų. Vyras, kurį jūs iš tiesų dominate, norės, kad jūs jam priklausytumėte visa. Argi tai blogai?

Pasiteisinimas: „Tai geriau, negu nieko.“ Leiskite priminti: jums reikalingas vyras, kurį jūs domintumėte, kuris reguliariai jums skambintų ir leistų jaustis seksualiausia ir geidžiamiausia moterimi pasaulyje. Santykiai, kai jūs susitinkate su vyriškiu kartą per dvi savaites ar kartą per mėnesį, nejausdama iš jo pusės nei meilės, nei simpatijos, gali tęstis dieną, arba savaitę, arba mėnesį. O ar gali jie tęstis visą gyvenimą?

Atsiminkite:

Vyrai kalba apie savo jausmus, net jei jūs nenorite jų klausytis arba netikite jų prisipažinimais. „Nesu pasiruošęs rimtiems santykiams“ reiškia „Nesu pasiruošęs rimtiems santykiams su tavimi“.
Jūsų neturėtų tenkinti „Geriau negu nieko“.

Jei nesuprantate, kas tarp judviejų vyksta, nebus nieko blogo, jei sulėtinsite tempą ir užduosite jam porą klausimų.

Yra pasaulyje vienas vyras, kuris norės pranešti visiems ir kiekvienam, kad jis jūsų vaikinas. Užtenka užsiimti niekais, verčiau eikite ir raskite jį.

4. Ne taip jau jam ir patinkate, jei jis nenori su jumis mylėtis. Jei vyrui patinka moteris, jis visada norės ją paliesti.

Mielos damos, jūs jau buvote sutikusios ar dar sutiksite daugybę vyrų. Labai nemalonu jums tai pranešti, bet kai kurie iš šių vyrai nuspręs, kad jūs tiesiog ne jų skonio. O karti, bet aiški kaip diena tiesa yra tokia: jūs jo netraukiate, bet jis nenori jūsų skaudinti.

Pasiteisinimas: „Jis bijo būti vėl įskaudintas.“ Ar jis bijo? Taip, jis bijo įskaudinti jus, ir todėl vis dar neišaiškino jums, koks jūsų santykių pobūdis. Jis jus myli kaip draugę. Jei jis jus mylėtų kaip moterį, negalėtų savęs kontroliuoti ir užmegztų su jumis audringą romaną.

Pasiteisinimas: „Aš taip vedu jį iš proto, kad jis nerodo nė mažiausio susidomėjimo.“ Žinoma, daugeliui žmonių yra tekę kentėti ir dabar jie bijo rimtų santykių. Bet žinote ką? Jei jūs išties patinkate vyrui, niekas jam nesutrukdys jūsų siekti, net ir rimtų santykių baimė. Jei jis iš tiesų turi rimtų problemų šioje srityje, gali kreiptis į terapeutą, bet niekada nepaliks jūsų nežinioje.

Pasiteisinimas: „Bet tai taip nuostabu.“ Anksčiau buvo manoma, kad moteris atsisako mylėtis, kai nori įgyti galią prieš vyrą. Panašu, kad stipriosios lyties atstovai taip pat išmoko tuo naudotis. Jei vaikinas, gulėdamas ant sofos, linksmai triauškina sausainius ir žiūri filmą, reiškia, jūs visiškai jo netraukiate.

Pasiteisinimas: „Jis vis randa krūvą paaiškinimų.“ Jei norite, galite tikėti jo išsisukinėjimais, bet visų pirma užduokite sau porą klausimų. Ar jus tenkina tokie santykiai? Svarbiausia – ar norite būtent taip jaustis galbūt visą likusį gyvenimą? Seksas taip pat yra vienas iš didžiausių malonumų, kuriuos gali patirti žmogus.

Atsiminkite:

Žmonės nuolat kalba apie tai, kokie jie yra iš tiesų. Jei vyras jums sako, kad monogamija ne jam, nėra priežasčių juo netikėti.
Bendravimas – tai nuostabu. O jei bendravimas derinamas su seksu – tai dar nuostabiau. Vadinkite daiktus tikraisiais vardais, o tiksliau – vadinkite draugą draugu. Ir susiraskite tokį draugą, kuris nesusilaikytų neprisilietęs prie jūsų.

Jei jūsų žema savivertė, jai pakelti prireiks daugiau laiko, nei susirasti naują vaikiną.

5. Ne taip jau jam ir patinkate, jei jis miega su kita moterimi. Argumentų, iš esmės pateisinančių neištikimybę, nėra.

Pasiteisinimas: „Jo negalima pateisinti, ir jis apie tai žino.“ Neištikimybė – tai blogai. O nemokėjimas paaiškinti, kodėl buvai neištikimas žmogui, yra dar blogiau. Jei neužtenka vienos raudonos vėliavos, gal reikia dviejų? Nesusitikinėkite su vyrais, kurie nežino, kodėl pasielgė vienaip ar kitaip.

Pasiteisinimas: „Bet aš sustorėjau.“ Esame visiškai tikri, kad jums reikia atsikratyti 90 kg – tai yra, jūsų niekam tikusio vaikino, o ne tų dvidešimties kilogramų, apie kuriuos jis kalba. Kuo greičiau atsikratykite tuo nevykėliu, kitaip mes patys ateisime pas jus į namus ir jį išmesime.

Pasiteisinimas: „Jam reikia daugiau sekso, nei man.“ Tai, kad jis jums neištikimas, niekuo nepateisinama. Taškas. Yra daugybė būdų išspręsti šią gana paplitusią problemą, kuri kyla dėl skirtingo seksualinio apetito.

Pasiteisinimas: „Jis bent jau ją pažinojo.“ Aiškiname kitais žodžiais: nesvarbu, ar jis jus myli, ar ne. Jis aiškiai jums leido suprasti, kaip vertina judviejų romaną. Jis pasidavė savo jausmams ir pasistengė padaryti viską taip, kad liktų vienas su kita moterimi, bučiavo ją, nurengė ir darė visa kita, ką paprastai daro du suaugę žmonės mylėdamiesi.

Atsiminkite:

Neištikimybė niekuo nepateisinama. Leiskite pakartoti: neištikimybė niekuo nepateisinama. O dabar pasakykite pati : neištikimybė niekuo nepateisinama.

Kai kitas žmogus morališkai žlunga, jūs esate atsakinga tik už savo jausmus.

Neištikimybė yra neištikimybė. Ir nėra jokio skirtumo, su kuo jis buvo jums neištikimas ir kiek kartų.

Apgavikai niekada nebūna laimingi (Nes visi jie niekšai).

Neištikimas vyras visų pirma yra neištikimas pats sau, jei jau nemoka užmegzti normalių santykių su jumis.

6. Ne taip jau jam ir patinkate, jei jis jus nori matyti tik kai būna girtas

Jei jūs jam patinkate, jis stengsis su jumis susitikti, kai smegenų netemdo alhoholio garai.

Pasiteisinimas: „Bet man patinka, kai jis išgėręs.“ Jei sėdėdamas bare jis sako: „Mažyte, tu tokia graži!“ ir glaudžia jus prie savęs kiek stipriau, nei reikėtų, jums derėtų žinoti štai ką: nereikia tikėti viskuo, ką sako neblaivus vyras. Nejaugi jums reikia būtent tokio?

Pasiteisinimas: „Bent jau jis negeria pačių stipriausių gėrimų.“ Neleiskite savęs kvailinti. Vaikinui, kuris girtas nesivolioja pakelėse ir neprisišlapina kelnių, neturi būti atleidžiama tai, kad kaskart, kai esate kartu, jis tyliai atjungia savo smegenis kitu, daug lengvesniu būdu.

Atminkite:

Jo žodžiai nieko nereiškia, jei jis juos pasakė būdamas neblaivus.

„Aš tave myliu“ ir panašūs žodžiai, pasakyti veikiant bet kokiam gėrimui, stipresniam už vynuogių sultis, neturi jokio svorio realiame gyvenime.

Svaigalų ir kvaišalų vartojimas neveda į giliausius žmogaus jausmus.
Jūs verta vyro, kuriam nereikia niekuo apsisvaiginti, kad praleistų su jumis laiką.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Juozaičio pranašystė: jei taip toliau, po 20 m. nebebus lietuvių kalbos ir tautos (601)

„Niekada taip nebuvo, kad lietuvis taip ėstų lietuvį. Po bet kurio straipsnio tokių keiksmų...

Su Nekrošiumi dirbusios aktorės vos tramdo ašaras: taip netikėta, taip staiga (8)

Antradienio rytą Lietuvą žaibiškai apskriejo liūdna žinia – mirė garsus teatro režisierius...

Andrius Užkalnis: mano šuo maitinasi geriau negu visa tavo šeima (242)

Lietuviai, nacionalinio maisto gadintojai. Ar pastebėjote, kad lietuviai blogiausiai elgiasi su tuo...

Tenerifėje atostogavęs lietuvis apie salai smogusią stichiją: sakė, kad tai – anomalija (5)

„Tai ne eilinis įvykis, nes anomalija ne bet ką vadina“, – taip savaitgalį šėlusią...

Kitokie pasikalbėjimai. Mantas Katleris su Nagliu Bierancu (237)

„ Kitokie pasikalbėjimai “ — portale DELFI! Jau lapkričio 20 dieną DELFI TV žiūrovai ir...

Gyvai / Paskutinė galimybė pelnyti tašką Tautų lygoje: Serbija – Lietuva (36)

Lietuvos futbolo rinktinė baigia kovas debiutiniame Europos tautų lygos turnyre rungtynėmis...

„Žalgirį“ CSKA pasitiko netikėtai vėsiai, bet su komplimentais specialiai Krepšinis.lt iš Maskvos (3)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienio vakarą surengė pirmąją treniruotę Maskvoje prieš...

Vadina sukčiavimu: vilnietis pakraupo sužinojęs, kiek kainavo tetos kelionė taksi (8)

Praėjusią savaitę DELFI perskaičiau pasipiktinusios pilietės tekstą apie Vilniaus taksi...

Agnė Jagelavičiūtė susigundė pigiais drabužiais iš Kinijos: pasimokykite iš mano liūdnos klaidos (56)

„Taip. Tai nutiko ir man. Vieną dieną, be tikslo slankiodama feisbuko platybėse, pamačiau...

Markauskas pardavė jį iš posto išvertusį ūkį: politika privertė daryti greitus sprendimus

Per patį skandalo dėl neteisėtai ariamos žemės įkarštį tuometinis žemės ūkio ministras...