aA
Kuriai gi merginai nevirpa širdis per pirmą pasimatymą, kai galvoje sukasi daugybė klausimų – ką apsirengti, ar jam patiksiu, kaip praeis pasimatymas, ir panašiai. Tačiau yra daugybė dalykų, dėl kurių merginos jaudinasi visai be reikalo, nes vaikinai apie juos nė nesusimąsto.
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pataria, kad be reikalo nerimaujama dėl to, kad:

Nespėjote pasidažyti. Susitarėte susitikti iš karto po darbo ir nerimaujate dėl to, kad jūsų makiažas per daug kasdieniškas? Nerimaujate be reikalo! Jei makiažo priemonėmis naudojatės tik tiek, kiek iš tiesų reikia, jūsų naujasis draugas tikriausiai nepastebės didelio skirtumo, kai esate, pasidažiusi ir kai ne. Tiesiog dažnai vyrai tokių dalykų nepastebi. Todėl nereikia panikuoti, jei išbėgote iš namų nepasidažiusi blakstienų.

Paklausite ko nors netinkamo. Kai kurios merginos per pirmuosius pasimatymus nedrįsta savo simpatijos paklausti jos dominančių dalykų, nes bijo likti netinkamai suprastos. Pavyzdžiui, jos mano, kad jei paklaus, kiek jis uždirba, pasirodys kaip ta, kuri ieško naudos. Tačiau tikrai nereikia dėl to nerimauti, juk jūs tiesiog norite kuo daugiau sužinoti apie jums patinkantį vaikiną. Jei jis supratingas ir jūs jam patinkate, tikrai sugebės atskirti grūdus nuo pelų.

Jis pastebės kelis papildomus kilogramus ant jūsų liemens, kurių seniai siekiate atsikratyti. Merginos ne taip jau retai labai išgyvena dėl papildomų kilogramų, tačiau dažnai yra per daug savikritiškos. Keli kilogramai po žiemos tikri nėra jokia tragedija, nes jų vaikinai paprastai nė nepastebi, o tinkama suknelė paslėps visus trūkumus. Tad labiau pasitikėkite savimi!

Ką jis pamanys, jei parodysite iniciatyvą. Kai kurios merginos vengia imtis iniciatyvos, nes bijo būti atstumtos. Pavyzdžiui, po pirmojo pasimatymo laukia, kol vaikinas parašys pirmas. Tačiau nejaugi manote, kad jis visai nesijaudina, ar jis jums patiko? Galiausiai jei visgi jis nenorės pratęsti pažinties, tai tikrai nėra pasaulio pabaiga, juk aplinkui pilna nuostabių vaikinų. Taigi visai nesvarbu, kuris iš jūsų imsis iniciatyvos. Jei jis jums patiko, pirmyn!

Ką jis galvoja. Jūs tikrai ne išimtis, jei pirmajame pasimatyme stengiatės atspėti, ką jūsų simpatija apie jus galvoja. Tačiau jei iš tiesų galėtumėte sužinoti jo mintis, suprastumėte, kad viskas kur kas paprasčiau nei atrodo – vyrai dažnai tiesiog mėgaujasi damos kompanija ir tikrai nesistengia čia ir dabar prieiti prie kokių nors apibendrinančių išvadų. Tiesiog mėgaukitės pasimatymu!

Ką jis pamanys, jei užsisakysite kad ir porciją cepelinų. Įsivaizduokite, kad jis pakvietė jus vakarienės, o jūs vartydama meniu galvojate, ar nepasirodysite nesirūpinanti savo sveikata besotė, jei užsisakysite tortą ar cepelinų. Gal turėtumėte apsiriboti salotomis? Tikrai ne! Jam tikrai tas pats, ką jūs valgote, todėl tiesiog užsisakykite tai, ko norite, ir stenkitės elgtis kaip visada ir būti savimi!

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Trys naujos rizikos grupės: nuo skurdo spąstų neapsaugoti net ir dirbantieji (52)

Socialinės apsaugos išmokos neužtikrina „naujų“ socialinės rizikos grupių apsaugos nuo...

Sąmyšis mokyklose nesibaigia: šįkart į kampą spaudžiami ne mokytojai, o abiturientai (42)

Mokslo metai mokyklose prasidėjo sumaišties kupinomis emocijomis. Ir nors garsiausiai buvo kalbama...

Už uždarų durų Širinskienės komisijoje bus nagrinėjama įslaptinta medžiaga: nustatyti pirmieji taikiniai (134)

Seime trečiadienį į antrąjį posėdį rinkosi nauja parlamentinio tyrimo komisija, kuri pradėjo...

Kolegijos Kryme direktorė apie kruviną išpuolį: žudė visus iš eilės išpuolis perkvalifikuotas: tai – ne teroro aktas (597)

Rusijos okupuotame Kryme , Kerčės politechnikos kolegijoje nugriaudėjo sprogimas, žuvo...

Teisybės teisme ieškojęs kriptomilijonierius Paulius Aršauskas išgirdo nepalankų nuosprendį (7)

Į teisėsaugos akiratį pakliūvantis kriptovaliutų verslininkas Paulius Aršauskas trečiadienį...

„Ryanair“: kietasis „Brexit“ galėtų sustabdyti skrydžius JK trims savaitėms (5)

„ Brexit “ be prekybos susitarimo pasirašymo galėtų sustabdyti „ Ryanair “ skrydžius...

Metų seklys: kuo mažesnis miestelis, tuo sunkiau sekti – nusikaltėliai itin atsargūs nepaisant atsargumo neteko milijonų (7)

DELFI, bendradarbiaudamas su Lietuvos policija, tęsia kasmetinį pasakojimų ciklą „ Metų seklys...

Vienur – aukso amžius, kitur – padėtis be išeities (37)

Augant Lietuvos ekonomikai, didėjant darbo užmokesčiui ir paslaugų kainoms, regionai – vis dar...

Į jaunių elitą įsiveržusios tenisininkės treneris sunerimęs: tuoj neliks, kas dirba su vaikais (2)

Žinomo šalyje teniso trenerio Šarūno Kulnio auklėtinė Klaudija Bubelytė metus užbaigė...

Negailestingą diagnozę išgirdęs devynmetis nepasidavė: aš per jaunas mirti

Vaikų paramos fondo „ Mamų unija “ vadovė Eglė Mėlinauskienė specialiai DELFI iš...