aA
Estai — lėtapėdžiai, suomiai — po moterų padu, ispanai — karštakošiai, vokiečiai — šykštuoliai. Bet moterys jais žavisi ir už jų teka. Kodėl? Paprašėme kolegių iš kitų šalių atskleisti, dėl kokių savybių ir gebėjimų labiausiai meilės verti jų tautiečiai.
Porelė
© Corbis
Vaikinai, užsienyje dirbę ar studijavę, grįžta savarankiškesni, tolerantiškesni. Laisvesni. Gal dėl to, kad matė daugiau nei tėvynėje likę bendraamžiai. O gal sugėrė visa geriausia iš kitos kultūros...

Skaityk ir svarstyk, kur siųsti tobulintis vyrus mūrus iš Lietuvos. Arba pačiai imti ir laimingai nutekėti.

Vokietija

Vokiečiai nuoširdžiai domisi savo partnerėmis: jiems iš tiesų rūpi, ką jos jaučia, galvoja ir kodėl kai kuriomis situacijomis elgiasi visiškai kitaip nei jie. Jie lojalūs, patikimi. Santykius vertina rimtai ir nesvarsto, ar šalia esanti moteris tikrai ta vienintelė. Jausmus reiškia ir žodžiais, ir kur kas iškalbingesniais veiksmais.

Čekija

Čekų vyrai be galo rūpinasi savo sveikata ir kūnu: dėl raumeningo torso jie važinėja dviračiais, žaidžia lauko tenisą, bėga šimtus kilometrų ir kitaip kankina save sporto salėse. Čekai visada žino, kaip pataisyti sugedusį daiktą. O jei nežino, tikrai pažįsta ką nors, kas gali tai padaryti. Nesvarbu, subyrėtų automobilis ar čiaupas imtų varvėti, — čekas visada ras išeitį.

Serbija

Čia gyvena itin vyriški, vadovauti mėgstantys vyrai. Serbas nersis iš kailio mėgindamas tave sugundyti. Lygiai taip pat iš visų jėgų tave globos ir saugos — elgsis kaip su princese. Jis bus lipšnus, žavus ir neslėps savo jausmų. Ne todėl, kad norės įtikti, — jis iš tiesų toks yra!

Suomija

Suomiai vertina moteris! Suomės — itin emancipuotos, tačiau vyrai į tai reaguoja ramiai. Jie moteris laiko lygiavertėmis partnerėmis. Suomiai nedejuodami prisiima dalį buities darbų, ne mažiau nei moterys rūpinasi namais ir vaikais. Suomiai nėra tokie romantiški meilužiai kaip pietiečiai. Jie ne tokie temperamentingi, nemoka žerti komplimentų. Tačiau jei suomis bent kartą per metus išspaus iš savęs nors porą pusėtinų švelnybių, gali būti rami: jis tave dievina.

Švedija

Švedai — bene labiausiai pasaulyje moterų teises gerbiantys vyrai. Jie be jokių problemų ruošia vakarienę pavargusioms žmonoms ir mielai eina tėvystės atostogų. Švedų vyrai nėra tipiški mačo ir jiems nereikia nuolat įrodinėti savo vyriškumo. Todėl ramiai reaguoja, kai lemiamą žodį taria moterys. Šie vyrai itin tolerantiški. Draugaujant su švedu nereikia meluoti — atseit jis tau tik pirmas ar antras. Jis visiškai ramiai reaguos ir tikrai nepasmerks sužinojęs, kad esi turėjusi daug sekso partnerių. Tačiau nors ir būdami laisvų pažiūrų, švedai be galo vyriški.

Brazilija

Jei kalbėtume apie santykius, brazilai nėra užsispyrę, lengvai leidžiasi į kompromisus. Be to, gerbia partnerės sprendimus.

Bulgarija

Bulgarai vyriški, tačiau drauge itin jausmingi. Savo moteris jie gina kaip liūtai, tačiau su jomis virsta švelniais avinėliais. Tokios metamorfozės verčia iš kojų! Jei pasirinksi bulgarą, žinok: jis bus praktiškas ir ryžtingas. Šios tautos istorija sudėtinga bei sunki. Tvirtas žinojimas, ko nori, ir gebėjimas siekti tikslų — įgimtos bulgarų savybės. Bendraujant jos nepaprastai praverčia.

Venesuela

Kaip ir visi lotynų amerikiečiai, jie su savo moterimis elgiasi itin pagarbiai ir globėjiškai. Nesvarbu, tai — jo šeimos moteris, kolegė ar draugė. O kuriai gi nepatiktų, kad su ja elgtųsi ypatingai? Šiems vyrams svarbu, kaip jie atrodo. Jie sportuoja, atidžiai renkasi drabužius bei kvepalus.

Venesueliečiai gimsta su ritmo jausmu. Jie neįtikėtinai puikūs šokėjai ir muzikantai. O šios savybės labai praverčia lovoje. Tai jausmingi vyrai, kurie mielai dovanos savo mylimosioms erotinių malonumų, kiek tik jos norės. Su tokiu vyru niekada nebus liūdna, nes jam patinka būti viešumoje. Jis tave mielai lydės į koncertus, teatrus, parodas, festivalius ir t.t. Be to, jo puikus humoro jausmas. Tobulas derinys!

Graikija

Dauguma graikų be galo dosnūs. Ypač įsimylėję — mylimajai jie negaili ne tik pinigų, bet ir nepaliauja demonstruoti savo žavėjimosi, jausmų. Jie žarsto komplimentus ir pastebi kiekvieną mylimosios dėvimų drabužių bei aksesuarų smulkmeną. Graikai — puikūs meilužiai. Jiems patinka teikti savo moterims malonumą. Be to, jie be galo atviri savo partnerėms — nieko nuo jų neslepia.

Olandija

Olandų vyrai labai veiklūs sekso srityje. Jiems svarbiau patenkinti partnerę, bet ne save. Todėl mylėdamasi su olandu gali būti tikra: didysis O visada garantuotas. Olandai mielai padeda savo moterims tvarkytis namie. Net berniukai moka skalbti, ruošti maistą, lyginti drabužius ir keisti sauskelnes!

Kinija

Kinai nė neprašyti padeda tvarkytis namie. Jiems savaime suprantama, kad šeimoje darbus reikia dalytis, todėl mielai plauna grindis, ruošia maistą. Kinai labai rimtai vertina santykius. Jie nevengia kalbų apie bendrą ateitį ir ne svaičioja, bet kuria realius planus. Kinas jaučiasi atsakingas už šalia esančią moterį.

Ispanija

Ispanas tau kas žingsnį žers komplimentus. Bet negailės jų ir kitoms, tačiau čia jau kita kalba. Ispanui visiškai normalu pasakyti: “Šis sijonas tau taip tinka!” Arba: “Tavo nauja šukuosena tiesiog nuostabi.” O tai girdėti malonu! Ispanas mirs dėl savo šeimos ir draugų. Jis be galo lojalus savo klanui: mamai, tėvui, vaikams, žmonai, draugams, mylimai futbolo komandai... Jis visada palaikys ir tave!

Prancūzija

Iš pažiūros prancūzai atrodo stiprūs, pasitikintys savimi. Tačiau iš tiesų jie be galo jautrūs. Sugebėk tokį vyrą atverti — ir šalia tavęs bus tikrai švelnus bei mielas žmogus. Prancūzas labai atsidavęs, lojalus ir nepaprastai romantiškas. Jis tiki meile. Prancūzų vyrai labai žavūs. Net savo fizinius trūkumus geba paversti pranašumais. Jei prancūzas pradės plikti, paprasčiausia nusiskus ir taps panašus į Zidane’ą!

Malaizija

Malaiziečiai ramiai reaguoja į vairuojančias ar šokio metu vadovaujančias moteris. Jų nestebina ir moterų pareiškimai iš serijos kas tavo, tas yra mūsų, tačiau kas mano — tai tik mano. Geriausia Malaizijos vyrų savybė — jie neprieštaraudami laiko moterų rankines ir kantriai stypso, kol šios apsiperka ar matuojasi drabužius.

Argentina

Čia gyvenantiems vyrams būdinga puiki išvaizda ir stiprus seksualumas. Ir visa tai įgimta! Argentina — tikras tautų katilas. Čia gyvena emigrantų iš Italijos, Ispanijos, Rusijos, Vokietijos, Prancūzijos, Sirijos, Libano. Visomis geriausiomis šių tautų savybėmis apdovanoti argentiniečiai: jie tokie pat puikūs meilužiai kaip italai, žeria komplimentus kaip ispanai, rūpinasi savimi bei atrodo puikiai kaip prancūzai. Jie romantiški, pavydūs, aistringi.

Argentiniečiai žino, ko nori moterys. Todėl žiūrėdami tau tiesiai į akis sako tokius žodžius, nuo kurių sąla širdis. Jie mano, kad yra geriausi, todėl ir elgiasi kaip geriausi. Gal kiek ir pameluoja, tačiau faktas: tai — seksualiausi vyrai pasaulyje.

Vengrija

Dauguma vengrų — be galo inteligentiški vyrai, todėl dažniausiai moteris sužavi protu. Vengrai palyginti atvirų pažiūrų ir visada ras temų įdomiam pokalbiui. Šiems vyrams įgimtas estetikos jausmas — jie žino, kaip rengtis, kad atrodytų puikiai. Jie išmano vynus, jų puikus kulinarinis skonis — vengrą lengva suvilioti geru maistu.

Estija

Estai rimti ir santūrūs, tačiau jeigu ką nors pasako, vadinasi, iš tiesų taip mano. Estai išlaiko puikų balansą tarp savo moteriškosios ir vyriškosios prigimties: tobula švelnumo bei stiprumo harmonija!

Izraelis

Čia gyvena atviri vyrai — jei patinki izraeliečiui, jis greitai tau tai pasakys neišsisukinėdamas ir neslapukaudamas. Izraelyje vyrai iš tiesų moka būti džentelmenai.

Jie mielai ir be menkiausių abejonių veide sumoka už vakarienę per pirmąjį pasimatymą. Tačiau gerbia merginos savarankiškumą bei nepriklausomybę — jeigu tik ji pareikš norą, neprieštaravę leis jai mokėti už save per antrąjį pasimatymą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Emigranto nusikaltimas sukrėtė ne tik Lietuvą, bet ir Švediją: nužudytą paauglę rado užklijuotomis lūpomis (65)

Darbą baigusi septyniolikmetė nusiuntė tėvui žinutę, kad grįžta namo, tačiau į juos taip ir...

Lietuviai įamžino chaotišką Indijos sostinę: jeigu ši šalis neegzistuotų, niekam neužtektų vaizduotės ją išgalvoti

„Jeigu Indija neegzistuotų, niekam neužtektų vaizduotės ją išgalvoti“, - taip sakė...

Radžvilas: tai ir yra pabaigos ženklas (130)

Didžiosios Britanijos atsiskyrimas yra labai panašus į Sąjūdį, Europos Sąjunga ( ES ) eina...

Sirgalių žinutę išgirdęs Adomaitis po skaudaus pralaimėjimo citavo dukterį (1)

Vilniaus „Ryto“ vyriausiojo trenerio Dainiaus Adomaičio 45-ojo gimtadienio vakaras –...

„Hadsono stebuklas“: kaip išvengta tragedijos (13)

Sausio 15 d. sukako lygiai dešimt metų nuo vadinamojo Hadsono upės stebuklo, kai „ US Airways “...

Kauniečius tyrė 14 metų: vieta, kur gyvenate, tikimybę mirti gali padidinti net 70 proc. (21)

Jei gyvenate toliau nei 300 m nuo parko ir jame nesilankote, turite beveik 70 proc. didesnę tikimybę...

Stilistas rėžė nuomonę apie „Žmonių“ įvaizdžius: jei nepasiruošei, sėdėk tyliai ir apeik raudoną kilimą ratu (241)

Kiekviename renginyje laukiamiausia smalsuolių dalis – raudonas kilimas ir, žinoma, akį...

Sugadintas Adomaičio gimtadienis: „Lietkabelis“ sutriuškino Vilniuje nušvilptą „Rytą“ (398)

Panevėžio „Lietkabelis“ (11-8) įspūdingai nutraukė keturių pralaimėjimų seriją...

Vilniuje automobilis rėžėsi į stulpą, vairuotojas, įtariama, apsvaigęs automobilyje rasta švirkštų (8)

Vilniuje šeštadienio vakarą automobilio nesuvaldęs vairuotojas rėžėsi į stulpą. Į avariją...

„Vaistas“ nuo odos ligų, sifilio ir skrandžio bėdų sukelia haliucinacijas ir mirtį (13)

Turbūt visi žino, kad gyvsidabris – itin nuodingas metalas, tad, pavyzdžiui, sudužus senam...