aA
Ar žinai, kaip išradingos Rytų gražuolės išsirenka sau gyvenimo palydovą? Patogiu momento jos nukreipia savo akylą žvilgsnį žemiau juosmens. Ne, visai ne ten , kur tu dabar pagalvojai. Truputi aukščiau – į bambą! Pasirodo, įmantri jos forma gali daug ką papasakoti apie šeimininką.
Pora
Pora
© Corbis/Scanpix

Pasaga

Bambos, su ryškiai apibrėžtais pasagos formos kontūrais, turėtojui nebaisus sprogęs vamzdis virtuvėje, nei banko, kuriame jis laikė savo milijonus, bankrotas. Tavo draugas – valingas ir tikslo siekiantis, atviro charakterio žmogus. Su juo tau bus linksma ir be rūpesčių. Lovoje jis švelnus ir jausmingas, lengvai pasiduoda meilės proveržiams, ypač jei jam pademonstruosi naujus raudonus stringus. Būtinai nusiteps tave į sekso parduotuvę nusipirkti ką nors įdomesnį.

Klaustukas

Pasako, kad tavo išrinktasis – poetas viduje ir bankininkas iš išorės. Vyras su tokia bamba visada yra “ant šlovės bangos”. Seksas jam – vien emocijos ir romantika. Su tokiu partneriu nenuobodžiausite lovoje: tai jis apsimes naivia mokinuke, tai vaidina laukinės liūtės tramdytoją.

Jam patinka eksperimentuoti: jis bando pozas iš paskutinių Kamasutros puslapių, ir būtinai suvilios tave mediniame namelyje buvusio jūsų vaikų darželio aikštelėje… Tu tik sužadinsi jo seksualinę erotinę fantaziją, papuošusi savo puikų užpakaliuką tatuiruote, o stangrų pilvuką – pirsingu.

Kablelis

Bamba, panaši į gilią, siaurą raukšlę, panašią į kablelį, išduos, kad tavo išrinktasis – minkštas ir nuolankus, kaip drambliukas iš filmuko apie 33 papūgas. Jis lengvai sutaria su žmonėmis, todėl karjeros laiptais šoks per laiptelį. Kantrus ir neišrankus tavo mylimasis retai ginčysis su tavimi ir su savo būsima uošve. Lovoje jis tiesiog alpsta nuo švelnių žodžių ir prisilietimų. Bet sekse „pirmu smuiku” grosi tu.

Rutuliukas

O, tau atiteko mamytės sūnelis! Jis retai pats priima sprendimus ir būtinai atsidurs po tavo madingo batelio kulniuku. Šis didelis vaikas reikalaus pastovaus dėmesio ir rūpesčio. Visai įtikėtina, kad rytais tau teks jam gaminti manų košę, o vakarais – girdyti arbatėlėmis. Vienok, šis tylenis kupinas erotinių fantazijų, kurias jis gėdinasi įgyvendinti. Apžavėkit jį gundančiais apatiniais, įkaitink jo aistrą , glostydama jo sukilusią lytį – ir tu paragausi dangiškos manos.

Katedra

Bamba, sudaryta iš daugelio arkų. Prieš tave vyras, mėgstantis gauti malonumą ir siekiantis pirmauti viskame, ypač sekse, be kurio jis tiesiog negali pragyventi nė dienos. Gyventi su tokiu po viena užklotu – tas pats, kas sėdėti ant ugnikalnio: jo ugninis temperamentas, o aistra taip ir veržiasi! Iš tavęs šis aistrų geizeris tikėsis pasiruošimo Nr.1 bet kokiu dienos ir nakties metu toje vietoje, kur tave užklups jo nesulaikomas troškimas. Ir svarbiausia: tavo galvoje turi suktis mintys tik apie jį – visagalį meilės dievą.

Liūto nasrai

Plati, ištįsusi bamba išduos tiesią, valingą natūrą, linkusią kovoti ir turtingą gyvenimiška jėga. Turėk omeny: jos savininkas gali tave užvaldyti vien savo užsidegimu, jo širdis, kaip ir kitas ne mažiau svarbus organas – dideli, jų užteks visiems.

Paprastai tokie vyrai ant kelio nesimėto ir turi kelias meilužes skirtinguose miesto dalyse. Papuolei į „liūtui į nasrus”? Kad nenusibostum šiam žvėrių karaliui, teks visada atrodyti, kaip merginai iš vyriškų žurnalų, o lovoje viską daryti ne blogiau, nei mergaitės iš vyriškų filmų.

Tunelis

Pailga, gili bamba – tuščiagarbio vyro dalia, reikalaujančio, kad jam kas minutę kalbėtų apie jo nesuskaičiuojamus didžius talentus ir, jokiu būdu, neužsimintų, kad jo buvusio suolo kaimyno alga dvigubai didesnė. Sekse jam svarbi ilga ir rafinuota preliudija. Būdamas egoistu, jis stengiasi, kad iniciatyva būtų jo pusėje net „lovos batalijose”.

Tu įsimylėjai tokią „pasaulio bambą”? Kad gyventum su juo taikoje ir santarvėje, priimk jo žaidimo taisykles – medžiotojo ir grobio. Nuostabaus grobio rolę, žinoma, išradingai ir rafinuotai teks vaidinti tau.

sveikas.lt
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Sutuoktiniai po skambučio į karštąją liniją – įbauginti: sudvejojome, ar verta tikrintis (104)

Pokalbis su karštosios linijos savanore dėl koronaviruso tyrimo vyrui ir jo žmonai pasirodė labai...

Patarimas darbuotojams: jei sutinkate su mažesne alga, turi mažėti ir darbo krūvis (36)

Su sunkumais dėl karantino susiduriančiose įmonėse darbuotojų gali būti prašoma susimažinti...

Mokslininkas – apie virusui atvertą užnugarį: kai kurias klaidas dar galima ištaisyti (5)

Lietuvoje jau daugiau nei pusė tūkstančio medikų turėjo izoliuotis dėl kontaktų su koronavirusu...

Koronavirusu užsikrėtusi aktorė izoliavosi psichikos sveikatos centre: norėčiau nusikeikti, bet geriau sukalbėsiu maldą (49)

„Pradėsiu pozityviai“, – pirmadienio vakarą savo mintimis dalijosi Ieva Labanauskaitė ....

Signalai iš besivystančių rinkų neramina: gelbėjimo priemonės vargiai byloja apie slūgstantį potvynį (1)

Besiformuojančių rinkų struktūroje, kaip niekad anksčiau, atsiranda įtrūkių ir spragų. Tuo...

Adam Tooze

Ar koronaviruso sukelta finansinė krizė bus didesnė už 2008 m. krizę?

Paskutinioji ekonominė krizė buvo finansinis širdies smūgis. O ši gali būti panaši į viso...

Jungtinėje Karalystėje nuo koronaviruso infekcijos mirė 13-metis

Jungtinėje Karalystėje mirė 13-metis berniukas, kuriam buvo diagnozuota koronavirusinė...

Kaip gauti gerą pomidorų derlių – profesionalų patarimai nuo daigų auginimo iki dirvos parinkimo

Pomidorai auginami šiltnamiuose, atvirose lysvėse, tai – populiari, daugelio mėgstama kultūra.

Itin slapta lietuvių grupė feisbuke sudomino JAV pareigūnus: po Vilniuje atliktų kratų – neįtikėtini liudijimai (250)

Iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) į Lietuvą atskriejęs pranešimas apie socialinio tinklo „...

Kol valdžios žmonės galvojo, koronavirusu užsikrėtęs Mantas greitųjų testų gavo iš draugo (255)

Tik po savo istorijos paviešinimo medikų dėmesio sulaukęs renginių vedėjas Mantas Kazlauskas...

|Maža didelių žinių kaina