Prestižinio Panevėžio viešbučio tualetuose – pikantiški slapti pasiūlymai romantiškoms porelėms, ieškančioms, kur prisiglausti kelioms valandoms. Verslininkai, išgirdę apie originalią idėją skelbimus platinti intymiose patalpose, netenka žado, o viešbučio klientai nudūrę akis teisinasi kilę iš kaimo ir nesuprantantys, ką galėtų reikšti virš pisuarų kabantys kvietimai užsisakyti kambarį dviem.
Amūras
© Corbis
Virš pisuarų – skelbimas

Keturių žvaigždučių „Romantic“ vadovai sugalvojo originalų būdą, kaip padrąsinti slaptam pasimatymui vietos ieškančias poreles. Viešbučio tualetuose atlikdami gamtinius reikalus klientai nesidrovėdami gali gauti labai intymią informaciją – tiesiai prieš akis iškabintas skelbimas su viešbučio logotipu kviečia romantiškas poreles pasinaudoti slaptu pasiūlymų – viešbučio kambariu penkioms valandoms už 200 litų. Ilgiau pastoviniavę ties pisuaru nesunkiai įsidėmi ir telefono numerį, galintį pagelbėti intymioje keblioje situacijoje.

Paskambinus nurodytuoju telefonu viešbučio darbuotoja vietos ieškančią porelę užtikrina: paslaptis bus išsaugota – konfidencialumo sutartis pasirašę darbuotojai kone davę tylėjimo įžadus.

Ir kambarį užsisakyti galima bet kuriam paros metui, svarbu, kad jame klientai neužsibūtų ilgiau nei penkias valandas. Antraip tektų pakloti visą kainą – 350 litų.

Dviem – į vieną lovą

Nors skelbime aiškiai parašyta, kad pasiūlymas romantiškai porelei, tačiau viešbučio administratorė patikina: kambaryje laukia ne dvigulė lova – romantikams teks glaustis pusantrinėje.

„Kambarys kaip vienvietis, bet pusantrinė lova – dviem žmonėms labai patogu. Galime pasirūpinti ir žvakėmis“, – Paskambinusiai „Sekundės“ korespondentei aiškino administratorė.

Vis dėlto „Romantic“ direktorė Dalia Kuklierienė tikino, kad šis pasiūlymas tarp klientų nėra labai populiarus.

„Gal per daug vieša vieta? Panevėžiečiai gana moralūs žmonės. O jei ką, gal dairosi galimybių kitur. Turbūt vyrai neieško komforto savo damoms“, – svarstė verslininkė. Pasak jos, daug viešbučių „tokiam dalykui“ paslaugas teikia.

„Gal nereklamuoja, nesako, bet turi daugiau tokių klientų“, – spėjo D.Kuklierienė. Jos nuomone, neturintieji didelių pretenzijų dėl prabangos kambarį trumpam Panevėžyje galėtų susirasti ir už 40 litų.

„Romantic“ inkognito pasiūlymu, anot direktorės, naudojasi ne vien vedę vyrai. Penkioms valandoms pailsėti už 200 litų neva užsuka ir mašinas varinėjantys vairuotojai – tiesiog nusiprausti ir trumpam prigulti.

Kad toks sąvadavimu dvelkiantis pasiūlymas iškabintas tualete, D.Kuklierienės nuomone, neturėtų stebinti.

„Į tualetą nueina daug reklamų – žmogus ten turi minutę laiko ir pasižiūri“, – „Sekundei“ aiškino direktorė.

Blogo nemato

Originalus būdas pritraukti klientus verslininkams pasirodė, švelniai tariant, keistokas. Viešbučių ir restoranų asociacijos vykdomoji direktorė Eglė Dilkienė pripažino viešuosiuose tualetuose mačiusi ir pačių absurdiškiausių pasiūlymų, tačiau prestižinio viešbučio intymioje patalpoje tokių skelbimų jai dar neteko skaityti.

„Nesuprantu to skelbimo prasmės – kodėl jis tualete iškabintas? Kodėl ne viešoje vietoje? Neslėpsiu to fakto, kad į viešbučius atvažiuoja praleisti naktį romantiškos porelės ir nori, kad tai liktų paslaptis, kad nesužinotų šeimos – čia nieko blogo nematau“, – pripažino E.Dilkienė.

Viešbučio „Panevėžys“ direktorė Gražina Bajorūnienė tikino savo vadovaujamos įstaigos tualetuose skelbimų nekabinėtų ir pati tokiu inkognito pasiūlymu nesinaudotų.

„Gal iš jo pasijuokčiau, žiūrint, kokia kompanija aplinkui“, – mano G.Bajorūnienė. Tačiau pasiteiravus, ar į „Panevėžio“ viešbutį daug užsuka romantiškų ir slaptumo pageidaujančių porelių, direktorė supratingai nutylėjo, paskui paaiškino, kad apie klientus informacijos neteikianti.

Ieškantiesiems jaukaus kampo greitiems reikalams atlikti atviros ir kito Panevėžio viešbučio „Verslo klasė“ durys. Čia trys valandos dviviečiame kambaryje kainuoja 300 litų. Tačiau šis pasiūlymas galioja tik dieną. Naktį jau tektų mokėti visą kainą. Vis dėlto „Verslo klasės“ pavardės skelbti nepanorusi administratorė patikino, kad tokių skelbimų tualete nekabintų.

„Šita patalpa ne tam skirta. Reklamai yra kitos vietos. Tualete rastas pasiūlymas neatrodo rimtas“, – mano administratorė.

Romantika – tik su žmona

Panevėžio verslo ir politikos rykliai, paklausti, ką manantys apie „Romantic“ pasiūlymą porelėms, pasistengė įrodyti, kad D.Kuklierienė neklydo, jog panevėžiečiai – itin moralūs žmonės.

Milijonierius verslininkas Remigijus Juodviršis pripažino, kad tualetas – ne tokia jau ir netinkama vieta skelbimams. Pasak jo, Australijos viešbučių tualetuose net kambarių kainos iškabintos. Tačiau pasiteiravus, kaip jis suprantąs inkognito pasiūlymą romantiškai porelei, verslininkas ėmė juokauti, kad jo mintys dabar užimtos kitais reikalais. Galų gale milijonierius nušluostė nosį į svetimas besidairantiems vyrams.

„Kiekvienas pagal savo lygį tokį pasiūlymą vertina. Man romantika tik su žmona siejasi“, – pabrėžė R.Juodviršis.

Vicemeras, krikščionis demokratas Petras Luomanas, į „Romantic“ viešbutį atlydintis oficialius miesto svečius, pripažino, kad dėl tokio pasiūlymo gali pasijusti nepatogiai. „Galima suprasti – tokia intymi vieta, todėl ir toks intymus skelbimas. Betgi neetiška siūlyti tokius dalykus tualete. Mane stebina ir vieta, ir pasiūlymas“, – teigė P.Luomanas.

Vis dėlto vicemeras paskubėjo nutraukti pokalbį intymia tema.

„O gal ten siūlo apie poeziją, apie gamtą pasišnekėti? Aš toks naivus, iš kaimo, kad net nesuprantu, ką tai galėtų reikšti – romantiškai porai penkioms valandoms“, – pasirodė patirties stokojantis vicemeras.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Paulius Motiejūnas – apie Jasikevičių ir „Žalgirio“ planus: gerai, kai kampų nereikia gludinti iš naujo (10)

„Hipotetiškai galvokime, kad Šarūnas Jasikevičius lieka ir mes dirbsime toliau“, –...

Dėl šių susirgimų vos telpa į ligonines: pats metas į kebabus ir šašlykus pažiūrėti kitomis akimis (22)

Vasaros metu poliklinikose – apsinuodijusių žmonių antplūdis. Dėl netinkamo temperatūrinio...

Lietuvoje paslaugų kainos kilo triskart greičiau nei ES ir neketina sustoti (20)

Paslaugų kainos Lietuvoje šių metų sausio–gegužės mėnesiais augo triskart greičiau nei ES,...

Ekspertas apie dar vieną atostogautojų fiasko Vilniaus oro uoste: šių oro linijų skrydžiai – lyg tiksinčios bombos (106)

Sekmadienio rytą, birželio 24 d. Vilniaus oro uoste daugiau nei 14 valandų įstrigę keleiviai...

Po santykių krizės – Raimondos Masiulytės ir jos vyro meilės triumfas: apie mūsų istoriją galėčiau parašyti ne vieną knygą (4)

Airijoje gyvenanti ir dirbanti dainininkė Raimonda Masiulytė neslepia, kad jos santykiai su vyru...

Už biudžeto lėšų švaistymą FNNT siūlo skirti tūkstantines baudas (27)

Pavasarį registruotos Administracinių nusižengimų kodekso pataisos Finansinių nusikaltimų...

Vadina cinišku susidorojimu: priežastis atimti darbą – teatro dulkės (42)

Skandalas Nacionaliniame Kauno dramos teatre. Informavęs apie 45 proc. nedarbingumo lygį, garsus...

Druskininkuose mįslingai dingo vyras: ant kojų sukeltos gausios pareigūnų pajėgos (30)

Druskininkų policija prašo visuomenės pagalbos, paslaptingai dingo vyriškis. Paaiškėjo, kad...

Grandiozinis renginys, į kurį grįžta ir emigrantai iš viso pasaulio: bilietai tiesiog šluojami (4)

Jau birželio 30 d. Lietuvoje prasidės jubiliejinė, 20-oji, Dainų šventė .

Stilistė Austėja Jablonskytė parodė, kaip reikėtų rengtis vasaros šventėms TOP 3 deriniai (3)

Šiltais orais lepinanti vasara – gražiausių švenčių ir atostogų metas. Vieni garderobą...