George‘as Clooney? Ačiū, ne! Tačiau už jus dvigubai jaunesnių kino žvaigždžių įsimylėjimas yra sveika dvasiai... nors vaikai dėl to ir raukosi, rašo dailymail.co.uk.
Pora
© Corbis/Scanpix

Labai aiškiai prisimenu, kai pirmą kartą be galo karštai ir giliai įsimylėjau būdama jau brandaus amžiaus moteris. Tuomet su dviem paauglėmis dukromis nekaltai žiūrėjau meistriškai sukurtą Bazo Luhrmanno filmą „Romeo + Juliet“.

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
© Corbis/Scanpix

Staiga į ekraną įžengė Leonardo DiCaprio, vėjyje plaikstėsi jo šviesūs plaukai, o dvasingos akys žvelgė tiesiai į kino kamerą. „Vajė! Jis žavingas!“, - sumurmėjau nevalingai.

Abi mano dukterys atsisuko į mane, jų veiduose buvo matyti siaubo išraiška. „Tu negali žavėtis Leonardo. Tu pakankamai sena, kad galėtum būti jo mama“!

Susigėdusi nutilau. Bet aš žavėjausi Leonardo – ir tikrai ne kaip mama. Tarkim, tikrai nejaučiau aistros švarinti jo miegamąjį.

Kaip brandaus amžiaus moteris, aš tikrai tikėjausi, kad jau esu išaugusi iš „įsimylėjimų“ amžiaus – ar bent jau amžiaus, kai nusižiūrėčiau tik vyrus, kurie man tiktų pagal amžių.

Ypač po to, kai nauja „Debenhams“ apklausa parodė, jog brandaus amžiaus vyrai dabar moterims išlieka patrauklūs ilgiau nei bet kada anksčiau.

George Clooney su drauge Elisabetta Canalis
George Clooney su drauge Elisabetta Canalis
© Reuters/Scanpix

Dabar galime padėkoti tam žavingam sidabriniam lapinui George‘ui Clooney ir kitiems į jį panašiems vyrukams už tai, kad galime žiūrėti į daugiau nei 50 metų sulaukusius vyrus, jei tik jie save prisižiūri ir mums neužkliūna jų alaus pilvai.

Bet aš tuo nesu tikra. Galiu pasakyti, kad būdama 49 metų aš vis dar įsimyliu begėdiškai jaunus vyrus.

Tokius jaunus, kad apie savo įsimylėjimus galiu pasipasakoti tik artimiausioms savo draugėms. Ir man sunku rašyti, nes dabar graužiuosi sau rankas dėl Jameso McAvoy‘aus.

James McAvoy
James McAvoy
© Corbis/Scanpix

Žinau, jam tik kokie 31 metai, bet filmuose „Atonement“ ir „Becoming Jane“ jam būdingas idealus žavingumo (bet ne berniukiško saldumo), šelmiškumo, seksualumo (o, taip) ir šiokia tokia darbininkų klasės pykčio užuomina, kuri dėl kažkokios priežasties yra velniškai patraukli.

Maniau, kad aš viena esu tokia, tačiau kai pasidalinau savo nuotaikomis su draugėmis – visoms joms artėja penkiasdešimtmečio jubiliejus – jos pasakė tą patį. Jos juo žavisi. Jos netgi nemirktelėjusios peržiūrėjo filmą „Wanted“, kuris, tiesą sakant, buvo visiškas šlamštas.

Paolo Nutini
Paolo Nutini
© AFP/Scanpix

Dainininkas Paolo Nutini mane veikia lygiai taip pat, o jam juk tik 24...

Pradeda aiškėti tendencijos. Kartu su vaikais nuvažiavau pasižiūrėti pirmo filmo „Twilight“ apie vampyrus ir jau pareiškiau, kad tai yra niekalas – kol ekrane nepasirodė Robertas Pattinsonas.

„Nieko sau...“, - nevalingai sumurmėjau. Šalia sėdinti sustingusi 22 metų duktė Beth išsižiojusi burnoje tarp pirštų laikė pakibusį spragėsių gabalėlį. Mano reakcija buvo tokia pati.

Aš, 49 metų dviejų vaikų mama su maišeliais paakiuose ir nukarusiais skruostais, sustingau tokioje pačioje geidulingo susižavėjimo būsenoje, kaip ir mano žavinga 22 metų duktė.

Įdomu, kurią jis pasirinktų realiame gyvenime? Kuri iš mūsų atrodo truputėlį paaugliškai kvailokai? Prisipažinsiu, kalta.

Bet juk taip linksma. Tai ir yra visas įsimylėjimų smagumas. Jie reikalingi tam, kad ištrauktų jus ir seno nuobodaus gyvenimo ir švystelėtų į pasaulį, kur iš tiesų susitinkate savo herojų, jis suvokia, kad esate jo svajonių mergina ir įvyksta dalykai, apie kuriuos niekas garsiai nepasakoja.

Ir nesvarbu, kad realiame gyvenime jis jūsų nė nepastebėtų ar pagalvotų, kad esate jo mamos draugė.

Yra keletas pienburnių, kurie yra iš tikrųjų per jauni, kad jais būtų žavimasi. Pavyzdžiui, niekaip negaliu pajusti geismo „High School Musical“ aktoriui Zacui Efronui – jis per daug švarus ir tvarkingas.

Robertas Pattinsonas
Robertas Pattinsonas
© Reuters/Scanpix

Man reikia, kad jis turėtų tą pavojaus kabliuką – Robertas Pattinsonas yra nuostabiai išauklėtas jaunuolis, bet jam būdinga tokia dekadentiška apdriskusi atmosfera ir pyktis, kurie prie jo labiausiai traukia. O Paolo pasižymi škotišku šiurkštumu, be to, dievinu jo sukritusius plaukus.

Nors, pasak apklausos, mes turėtume domėtis tokiais vyrais, kaip George‘as Clooney, aš tiesiog negaliu prisiversti. Man žili plaukai yra labai nepatrauklūs – vienas žilaplaukis namie jau yra, ačiū, antro nereikia.

Būčiau linkusi įtarti, kad dauguma moterų, kurias žavi George‘as Clooney, yra įžengusios į septintą ar net aštuntą gyvenimo dešimtį – o kodėl gi ne?

Galiu prisipažinti, kad esu tik kartą įsimylėjusį pagal amžių: 50 metų Coliną Firthą. Tik svarstau kokia šio susižavėjimo dalis gali būti priskirta tam domėjimuisi juo kai man dar nebuvo sukakę 30 metų.

O ar gali būt, kad nors mano susižavėjimo objektas šiuolaikinis, aš vis dar gyvenu praeitimi?

Britų aktorius Colinas Firthas.
Britų aktorius Colinas Firthas.
© Reuters/Scanpix

Matote, kai man buvo 24 metai, buvau lieknutė ir ganėtinai žavinga asmenybė (bent jau pati taip manau) ir penkias valandas praleidau su juo gerdama per filmo pristatymą. Jis buvo be galo žavingas ir bene gražiausias mano matytas vyras gyvenime. Jis dėvėjo baltus marškinius be apykaklės su perlinėmis sagomis ir juodas kelnes.

Jo manieros buvo nepriekaištingos, o ir jis pats buvo neprastas – šiek tiek save pajuokiantis ir apie mane norintis sužinoti ne mažiau, nei aš norėjau sužinoti apie jį. Išsiaiškinome, kad turime bendrų draugų: jis Hackney mieste gyveno su vienu iš McGannų brolių, kurie pažinojo mano geriausią draugę.

Jis paprašė paskambinti jam kai vėl atvyksiu į Londoną o aš – ar galėtumėte tuo patikėti – nepaskambinau. Vėl atvykau į Londoną kitą savaitgalį, prisigėriau, leidau laiką su kažkuo kitu ir NEBEPASKAMBINAU COLINUI FIRTHUI.

Gailėsiuos to iki pat mirties, o mano vaikai mano, kad tai yra juokinga. Dabar, kai aš dūsaudama sėdžiu priešais ekraną, kuriame priešais Bridget Jones išeina Jis su savo advokato apranga, aš galvoju: „O kas būtų buvę, jei...“.

Manau, visiškai sveika kartais įsimylėti. Tegyvuoja įsimylėjimai. Galime atrodyti kaip kvailos pusamžės moterys sliūkindamos į kino teatrą pažiūrėti naujausio filmo su Jamesu McAvoy‘umi ar besinešdamos diską su paskutiniu Roberto Pattinsono filmu, bet mes bent jau kvėpuojame, esame sveikos ir gyvos.

O vaizduotėje, kai išdykaujame su Robertu, Jamesu ar Colinu, vėl esame 19 metų ir gražios. Tai turėtų būti sveika dvasiai – kad ir kiek mūsų paauglės dukros juoktųsi iš mūsų nerealizuotų aistrų.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Galingiausią žmogų Sovietų Sąjungoje pažadino skambutis, šis sureagavo ne iškart: pasekmės buvo tragiškos (23)

Ankstyvą 1986 m. balandžio 26-osios rytą įvyko viena didžiausių atominių katastrofų...

Palangos bare gavusi sąskaitą nustėro (62)

„Jei nebūčiau pastebėjusi, būčiau tiesiog sumokėjusi daugiau nei reikia, nes padavėjas nei...

Joninių laužai Kernavėje skelbia: dienos ima trumpėti (6)

Kur švęsti Jonines? Į šį klausimą vienintelį atsakymą žinantys kasmet traukia į Senąją...

Kraupiais nusikaltimais pažymėta Vilniaus vieta, kur siautė mokytoju troškęs tapti maniakas (70)

Sostinėje esančio Pasakų parko pavadinimą žino net ir kitoje Lietuvos pusėje gyvenantys...

Atmetęs dar vieną pasiūlymą iš už Atlanto Jasikevičius nesiblaškys – lieka „Žalgiryje“ (276)

Po istorinio sezono su Kauno „Žalgiriu“ 42 metų Šarūnas Jasikevičius vos kelias dienas...

Išvardijo, kokios ligos tyko vakarėlių užkandžiuose (3)

Koks vakarėlis, jei ant stalo nėra padėto didžiulio dubens traškučių ir užtepėlių jiems?...

Dramatiška vokiečių pergalė išsaugo pasaulio čempionų kailį incidentas po rungtynių (403)

Šeštadienio vakarą futbolo sirgalių dėmesį kaustė žūtbūtinė titulą ginančių vokiečių...

Septyni Europos nykštukai, kuriuos aplankysite per septynias dienas (6)

Nejaugi nenorėtumėte pasigirti kokią nors valstybę išmaišę skersai ir išilgai? Misija...

Aristokratė, kurią pamilo pats Voltaire’as: aistringa matematikė paviliojo ne tik grožiu, bet ir protu (13)

Emilie du Chatelet buvo talentinga matematikė ir Voltaire’o meilužė. Kartu jie vadovavo Isaaco...

7 vertingi stiliaus patarimai žemo ūgio moterims (10)

„Esu žemaūgė, taigi parduotuvių persirengimo kambariuose neretai atsiduriu su per dideliais...