aA
Turbūt ne kartą atsidusote: ir kodėl jūsų draugė taip lengvai „pakabina” vyrus? O jums vis nesiseka ir nesiseka. Rodos, ir savo išvaizda rūpinatės, ir visokias populiarias knygutes skaitote... O jie nekimba, nors tu ką!
Aukštakulniai
© Corbis/Scanpix
Viskas atrodo taip paprasta – tarsi savotiškas azartinis žaidimas. Kur kas įdomesnis už pokerį.

Iš tiesų nemaža dalis žurnalų ir straipsnių nagrinėja moteriško patrauklumo paslaptis. Kosmetologė rekomenduoja jums stebuklingą kremą odai. Kirpėja žada padaryti jus dangiškai žavinga. Sporto trenerė išduoda savo slaptą, atsargai laikomą pratimą nuo celiulito. Konsultantė rekomenduoja „iš koto verčiančius“ kvepalus. Jogos instruktorė pagaliau priverčia jus sėdint paliesti smakru kelius.

Tačiau niekas neveikia - jūs neriatės iš kailio, o vyriškis, kuris jums patinka, prie jūsų nesiartina. Kartais pažiūri kažkaip keistai. Tačiau neužkimba!

Jūs imate kankintis ir klausimas „Ko gi tiems vyrams reikia?” virsta neišsprendžiama mįsle.

Nedidelė paguoda, slepianti savyje mįslės spėjimą: lygiai taip pat dažnokai kankinasi ir patys vyrai su moterimis! O kas toliau, atspėjote? Ne?

Tuomet žiūrėkime toliau. Pagalvokime, kodėl tas ar anas vyrukas jums patinka. Štai, tarkime, studijų metais jūsų dėmesio siekė trys vaikinai. Vienas norėjo jums padaryti įspūdį savo bicepsais - pamenate, kaip sporto salėje jums matant jis stovėdavo ant rankų? Kitas bandydavo jums patikti, vežiodamas neprasta mašina. O patiko jums trečias, kuris didelio dėmesio jums lyg ir nerodė, tik kartą pasakė jums kažką tokio, ko kiti nesakė. Kažką apie jus. Jums po to tai neišeidavo iš galvos. Kaip ir tas vaikinas.

Na kaip, dabar supratote?

Vis dar ne?

Gerai. Paklauskite savęs tiesiai: štai yra du vyrai. Vienas iš visų jėgų stengiasi padaryti jums įspūdį - demonstruoja šmaikštumą, jėgą, mašiną, seksualumą. O kitas nieko nedemonstruoja, tik jumis domisi - kuris iš šių dviejų jums labiau patinka?

Taip, dabar jūs supratote.

Žavingi mums yra tie žmonės, kuriems mes esame įdomūs.

Taigi moteriško žavesio paslaptis yra jokia ir ne paslaptis.

Vyrui reikia žinoti, kad moteris juo domisi. Tuomet tokia moteris jam irgi įdomi.

Žinoma, jūs pasakysite, kad visa tai žinote ir visa tai bandėte daryti. Ir Deilas Karnegis, atradęs kaip patikti žmonėms, ir visa kita populiarios psichologijos biblioteka – visa tai seniausiai nustatė, kad mes su retomis išimtimis esame narcistiškos būtybės, neabejingos daromam įspūdžiui. Ir laikome puikiais partneriais tuos, kurie laiko puikiais partneriais mus pačius.

Ar tai reiškia, kad visuomet vyras pirmenybę skirs toms moterims, kurios išplėtusios akis žiūrės jam į burną? Toms, kurios nuolat juoksis iš jo juokelių? Kurios susižavėjusios klausysis jo istorijų?

Taip. Tačiau su viena svarbia sąlyga: tai bus pirmenybė, kurią vyras skirs paprastiems, neįpareigojantiems santykiams. Lengvo elgesio moteris todėl ir vadinasi lengvo elgesio, kad vyrams su jomis yra lengva. Ir tai ne tik apie seksą.

O jei moteris nenori būti lengvo elgesio? Tuomet ji ieško „rimtų santykių”. Ir jai reikia visai kitko.

Būtent: ji neturi žiūrėti išplėstomis akimis į vyrą. Ji turi iš tiesų juo domėtis. Arba ne. Ji neturi nuolat juoktis iš jo juokelių. Jai iš tiesų turi būti juokinga. Arba nebūti. Ji neturi nuolat klausytis jo istorijų. Ji pati turi tapti vyro istorijos dalimi.

Taigi atrodo, kad moteris, kuri sutinka savo gyvenimo vyrą, iš tiesų turi ne daryti kažką, o atsiduoti kažkam, kas nėra nei manipuliacija, nei technika, nei triukas. Nes vyrai dažniausiai gerai jaučia, kada moteris iš tiesų jais domisi, o kada manipuliuoja.

O kam moteris turi atsiduoti? Moteris turi atsiduoti gyvenimui. Tapti jam atvira. Tapti atvira pati sau. Ir taip pat - atvira vyrui. Tai nėra labai lengva, nes statistinė moteris istoriškai būdavo didžioji vyrų apgavikė, nešanti ant savo pečių kryžių – patikti. Patikti, kad vyras patikėtų ja ir pratęstų su ja žmogišką giminę. Ir šiam kilniam tikslui moteris per dešimtis tūkstančių, o gal ir per šimtus tūkstančių metų tobulino nesąmoningą vyrų suviliojimo meną.

Tačiau mes juk kalbame ne apie tai, kaip giminę pratęsti, tiesa? Čia jau užtektų paprasčiausiai klausytis jo ir juokis iš jo juokelių.

Mes kalbame apie ilgalaikius žmogiškus santykius. Todėl teks pamiršti savo tūkstantmetį siekį patikti ir tapti atvira vyrui. Ir išdrįsti sakyti jam tai, ką jauti ir galvoji. Rizikuojant nepatikti.

Štai čia ir prasideda rizikingas dalykas - intymumas. Ką ten pokeris! Statymai čia didesni, gali prasilošti, tačiau ir išlošti gali daugiau.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Tomas Sinickis. Lengvatas ūkininkams būtina maksimizuoti (7)

Vakar aš labai supykau, nes perskaičiau kelis p. Lisausko komentarus apie tai, kad ūkininkai...

Iš Erdogano – akibrokštas amerikiečiams: nesusitiksiu su jais (43)

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas trečiadienį pareiškė, kad per JAV viceprezidento...

„Aro“ pareigūnai Vilniaus oro uostas: vyro krepšyje rasta dūminė granata

Trečiadienį Vilniaus oro uoste buvo įvestas planas „Skydas“ . Pranešama, kad vyro krepšyje...

Gyvai / Finansų ministras Šapoka – apie naujus ir didesnius mokesčius bei kam iš biudžeto nubyrės daugiausiai vyksta apklausa (13)

Už ką kitąmet mokėsime daugiau ir kam gyvenime gerės labiausiai? DELFI Dienoje – finansų...

Itin pavojinga situacija Alytuje: ugniagesiai pristabdė gaisrą, gyventojams išplatintas pranešimas atvyko kariškiai, papildyta 15:45 (353)

Alytuje dėl kilusio milžiniško gaisro evakuojama reabilitacijos ligoninė. Ugniagesiai praneša,...

Šaltiniai: po slapto susirinkimo prezidentūroje ruošiamasi „šnipų mainams“ su Rusija papildyta 15:41 (11)

Lietuva ir Rusija susitarė apsikeisti dėl šnipinėjimo nuteistais asmenimis, BNS patvirtino...

Strazdauskaitės budelio advokatas: jis siūlė paleisti, nežudyti (46)

Ketvirtadienį Kauno apygardos teisme ketinama toliau nagrinėti vieną kraupiausių pastarojo meto...

Zelenskis: lauksime septynias dienas (7)

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis trečiadienį pažymėjo, kad tam tikruose karo...

Aistros dėl Pranckiečio nerimsta – Seimo etikos sargai imasi tirti ar procedūros buvo teisėtos papildyta komisijos vadovo komentaru (69)

Seimo Etikos sargai trečiadienį svarstė, ar teisėtai antradienį buvo surengtas Seimo valdybos...

Rusijos žurnalistai – amerikiečių karinėje bazėje: Manbidžas mūsų (61)

Rusijos žurnalistai dalijasi filmuotais vaizdais iš paskubomis amerikiečių apleistos karinės...