Kiekvienai moteriai svarbu žinoti, kas jos laukia su vyru. Per pirmuosius pasimatymus vyrai, anot moterų, būna labai paslaugūs. Viskas būna „labai gražu”. Vėliau, jei su šiais vyrais tenka gyventi kartu, paaiškėja, kad anaiptol ne viskas yra labai gražu. Kartais netgi labai negražu. Ar galima tai numatyti iš anksto?
Pora
© Corbis/Scanpix
Štai vyriškis sako moteriai: „Tu pati gražiausia!“ Ko galima tikėtis iš jo tuomet, kai jūs nebebūsite tokia graži? Juk gimdymai, amžius ir sunkūs darbai padarys savo. Ar tai nereikš, kad jūsų vyriškis susižavės kita, kuri tuo metu jam bus pati gražiausia? Jei taip, neskubėkite - tegul vyriškis, kol asistuoja, atranda kitų, jam patrauklių jūsų savybių. O jei jis ir po mėnesio vis sakys tik tai, kad jūs pati gražiausia - būkite budrios! Parodykite jam foto modelio nuotrauką ir paklauskite: ”ką, aš ir už ją gražesnė?”

O štai kitas populiarus posakis: „Iš visų moterų, kurias man teko mylėti, tu esi nuostabiausia ir tave aš myliu labiausiai.“ Glosto savimeilę? Neapsigaukite. Tai - tipiškas donžuano posakis. Atkreipkite dėmesį į „iš visų, kurias teko mylėti”. Kiek jų buvo, tų „visų”? Ir kelinta iš jų esate jūs?

Tarp kitko, šis pastebėjimas galioja ir psichoterapeuto klientams, kurie praneša: „Prieš jus aš buvau jau pas tris – keturis psichologus.” Galite būti tikri, kad jūs - ne paskutinis. Kodėl? Todėl, kad partnerius, kaip ir psichologus, dažnai keičia žmonės, žaidžiantys psichologinį žaidimą „Pagrandukas”. Jo esmė - surinkti tam tikrą pabėgimų kolekciją ir galų gale pasakyti: „Nuo visų pabėgau ir niekas manęs nepavergė!” Trumpiau tariant, „Žolė ta pati, ir medžiai tie patys, ir laisvės troškimas tas pats.“ Ar jums reikia žolės su medžiais, ar vyro?

Posakis „Būk su manimi, aš be tavęs negaliu gyventi”- lyg ir žada stabilumą. Tačiau jį galima išversti štai kaip: „Aš esu silpnas, bejėgis ir priklausomas”. Taip, toks vyras gal jūsų ir nepaliks. Tačiau visa romantika vieną dieną išgaruoja ir lieka tik nerimas, kai jūs kur nors užtrunkate. Pavyduliavimas, kai jums kas nors kitas skiria dėmesį. Scenos ir netgi grasinimai nusižudyti, jei jūs norite išeiti. Geriau jau tegul vyras gali ir be jūsų gyventi. Su tokiu jums bus tikrai geriau.

O štai įtarimą keliantys pažadai: „Pamatysi, aš tave vedęs nebegersiu”. Arba „Aš moku gerti daug ir nepasigerti”. Tokiais posakiais būsimi alkoholikai neretai perspėja savo išrinktąsias: „Tavęs laukia alkoholiko žmonos likimas”. O tai reiškia, kad teks vyrą vakarais gelbėti, rytais pulti kaltinti, o šiaip demonstruoti pasiaukojančią savo meilę. Jie jums mieli šie vaidmenys – pirmyn! Tai jūsų tipažas.

Posakis: „Kur gi tu be manęs dėsis, mergaite?”- globojančio „tėvelio” vizitinė kortelė. Šis vyras renkasi sau moterį - dukrą, kurią galės žavėti, mokyti gyvenimo, globoti ir apmokės jos išlaidas. Dažniausiai tuo viskas ir apsiribos. Po audringų sekso naktų ir dienų jūsų „tėvelis” ims vis dažniau užtrukti darbe, su draugais ar pramogaudamas, o jūs po truputį norėsite tapti nebe mergaite. Žinoma, jam tai nelabai patiks, ir jis bandys jus atkalbėti. Jūs pastosite, pagimdysite ir nebedirbsite. Tuomet jums atiteks namų šeimininkės ir auklės vaidmuo. O vyras ir toliau bandys išlaikyti jumyse mergaitę. O kad jūs to nepamirštumėt, kalbėsis su jumis grubiai. Skirtis bus per baisu, nes savo pajamų šaltinio jūs dar neturėsite. Tačiau jei jums tai kaip tik patinka - valio! Likite ir toliau mergaite. Tarp kitko, taip keliolika metų gyveno Elvio Preslio žmona.

Pažadas „Jei ištekėsi už manęs, vargo nematysi, būsi viskuo aprūpinta”- išduoda, kad vyras nelabai gali jums pažadėti savo kūno. Taip kalba darbštūs vyrai, pergyvenantys dėl savo potencijos ir bandantys iš anksto atsiprašyti: „Naktys bus be sekso, užtat tu viską turėsi”. Jis daug dirbs, jūs nuolat būsite arba namo statybų, arba buto remonto nesibaigiančiame procese. Ar jums to reikia?

Kai vyrai save apibūdina neigiamai, reikia būti ypač budriai: žmonės, kalbantys apie save neigiamai, dažnai sako tiesą. Todėl jei vyriškis paperka jus atvirumu, sakydamas: „Žinok, aš esu niekšas”, „Aš alkoholikas”, „Atsargiai: aš vagis” - tikėkite juo ir pagalvokite, ar jūs tikrai norite būti niekšo, alkoholiko ir vagies nenuobodaus gyvenimo palydove.

Na, o kokie posakiai kelia didesnį pasitikėjimą?

Tie, kuriuose vyriškis kalba apie savo jausmus. Jis nežada jums ateities. Jis tiesiog kartais pasako: „Pasiilgau tavęs”, arba „Tu mane trauki”. Arba „Žinai, pagalvojau, kad man su tavimi gera būti”. „Buvau ant tavęs supykęs”. „Tu man patinki”. „Aš su tavimi noriu susitikti”. Tai - posakiai apie „šiandien”. Tai - nuoširdumo ženklai. Ir jei vyriškis praeis kitus, jums ne blogiau už mane žinomus patikrinimus - sveikinu: tai Jis!

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Savaitės orai: bus labai tvanku (7)

Pirmadienio dieną Lietuvoje bus nepastoviai debesuota. Daugelyje pietinių ir rytinių rajonų...

Keturių mažamečių mama kaimu grožisi valydama kaminą (48)

Vaikštome su Daiva Mikelioniene jos šeimos sodyboje Verstaminų kaime. Apžiūrėti visam turtui...

Prakeiksmas yra ne juokai: ar tai tikrovė, ar tik silpnų žmonių baimės? (112)

Kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas DELFI teigia, kad prakeikti galima tik tuos, kurie yra...

Turime dvi problemas – emigraciją į užsienį ir emigraciją į Vilnių (349)

Pusiaukelėje tarp Vilniaus ir Rygos įsikūrusio Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje...

Už Atlanto žalgirietis Daviesas – rezultatyvus ir naudingas draugiškame turnyre (7)

Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Brandonas Daviesas savaitgalį pradėjo kovas draugiškame...

Ligoninių pertvarka: žmonės bijo, kad susirgę nebeturės kur eiti (52)

Seimui rengiantis spręsti, ką daryti su prezidentės Dalios Grybauskaitės prašymais pataisyti...

Jau po poros metų tokių specialistų paklausa išaugs triskart (16)

Vos už poros metų – 2020-aisiais – Lietuvoje reikės nemažiau kaip 300 informacinių sistemų,...

Po Trumpo ir Putino susitikimo – nedviprasmiškas JAV signalas Rusijai: mes jus stebime (736)

Ar Rusija, JAV prezidento nuomone, yra priešininkė? Tokio klausimo kelis sykius pastaruoju metu...

Gyvybingumu stebinantis interjeras: dizaineriai laužė visus stereotipus (8)

Įsiurbti į pilką didmiesčio kasdienybės rutiną dažnai pasvajojame apie pabėgimą į pavasario...

Į šią šalį verta vykti vien dėl maisto: viskas, ką būtina paragauti Portugalijoje (51)

Portugalijoje praleidau 12 dienų , gyvenau 3 miestuose, pamačiau labai daug, paragavau dar daugiau....