„Ką tu pirmiausia pastebi vyruose?“ – kartą manęs paklausė. Jau ketinau atsakyti, tačiau supratau, kad vienu sakiniu neapsieisiu.
© Shutterstock nuotr.

Tinklaraštininkė ir žurnalistė Erika Jagger svarsto apie vyrų seksualinį patrauklumą.

Vyras, kuris būna švelnus ne tik tada, kai siekia sekso, – štai kas išties yra seksualu.

Tinklaraštininkė, „The Huffington Post“ žurnalistė Erika Jagger:

– Kai buvai jaunesnė, man patiko aukšti, liekni tamsiaplaukiai vyrai. Tačiau dabar man – 52-eji, ir nebegaliu pasakyti, kad man patinka tik tam tikro tipo stipriosios lyties atstovai. Dabar traukia tie, kurie spinduliuoja pasitikintį seksualumą. Kas jiems tai suteikia?

Ėmiau prisiminti vyrus, nuo kurių man linko keliai. Vieno marškinėliai taip buvo prigludę prie kūno, kad aš apie į nieką daugiau jau nekreipiau dėmesio. Kitas į mane žiūrėdavo taip, kad ligšiol pamenu žvilgsnį...

Taigi nutariau sudaryti vyrų, dėl kurių pametusi galvą galėjau atsiduoti jau po pirmo pasimatymo, savybių sąrašą.

Jėga

Kalbu ne apie tai, kiek atsispaudimų jis gali padaryti. Nors, tiesą pasakius, treniruotas kūnas dar nė vienam nesutrukdė. Kalbu apie vidinę jėgą. Tokio vyro akyse gali perskaityti: „Aš žinau, kas esu ir ko noriu iš gyvenimo.“

Seksualiausias vyras yra tas, kuris pasitiki savimi, realiai vertina savo jėgas ir galimybes, kuris pasiekia tai, ką užsibrėžia. Infantilūs kaprizai ir silpnas charakteris jam nepažįstami. Šalia tokio vyro jausčiausi saugi.

Pažeidžiamumas

Jeigu vyras neparodo, kad yra pažeidžiamas, jis negali būti stiprus. Tai reiškia, kad jis nebijo moteriai pasakoti apie troškimus ir baimes, apie jausmus. Toks vyras nebijo prisipažinti klydęs ir atsiprašyti. Be absoliutaus atvirumo (abiejų pusių!) neįmanoma patirti intymumo. O juk būtent jis užsiėmimą seksu paverčia mylėjimusi.

Intelektas

Portas – viena seksualiausių stipriosios lyties atstovų „sudedamųjų dalių“. Beje, nekalbu apie IQ – tai tik sausi skaičiai. Omenyje turiu žinių troškimą, norą kurti, realizuoti save.

Kalbu apie vyrą, kuris žino ir moka daugiau už mane. Tokį, su kuriuo įdomu kalbėtis, ginčytis, vertinti jo nuomonę. Iš tikrųjų manęs jau nebejaudina jo ūgis ir plaukų spalva. Jei vyras mane sužavi intelektu, galiu pajusti jam geismą.

Humoro jausmas

Vyras be humoro jausmo tas pats, kaip jeigu duše staiga dingtų karštas vanduo. Neįsivaizduoju, kaip galima bendrauti su itin rimtu, viską suprantančiu, tačiau retai besijuokiančiu vyru.

Manau, kad intelektas ir humoro jausmas tampriai susiję. Išmintingas žmogus supranta užuominas ir sugeba net beviltiškose situacijose rasti šviesių pusių. Tiesa, svarbu, kad poros humoro jausmas derėtų. Jeigu man nejuokingi jo šmaikštavimai, o jam – mano, jokia meilės jėga nesugebės mūsų išlaikyti greta.

Dosnumas

Nieko nėra aseksualesnio nei gobšumas. Beje, gobšuolis gali gailėti ne tik pinigų, bet ir jausmų. Iš patirties galiu pasakyti, kad gobšūs vyrai, ir lovoje gaili glamonių. Žodžiu, dosnus partneris ne tik, kad nepagailės pinigų be progos padovanoti jums gėlių, bet ir lovoje atiduos save visą.

Švelnumas

Tai – bučinys man į kaklą, kai plaunu indus. Tai, kai jis glosto mano kelį po stalu ir mane drąsina, kai pietaujame su jo draugais. Kai padeda galvą man ant peties, kai kartu žiūrime filmą. Vyras, kuris būna švelnus ne tik tada, kai siekia sekso, – štai kas išties yra seksualu.

Partnerystė

Vienintelė vieta, kur sutinku paklusti – miegamasis. Ir tai tik tada, jei pati to noriu. Visais kitais atvejais man reikia vyro, kuris nekomanduos, kuris supranta, koks svarbus yra kompromisas, pagarba vienas kitam ir supratimas. Aš nenoriu gaišti laiko su tuo, kuris nori dominuoti tik tam, kad pasijustų mačo.

Lovoje pasitikintis savimi

Iš karto sakau, kad tai visiškai nesusiję su penio dydžiu, sekso technika ir lytinio akto trukme. Tai – bendra atmosfera, kurią jis sukuria. Tai – ne dominavimas, o autoritetas. Jo noras suprasti mano kūno kalbą, pastebėti net menkiausius mano kvėpavimo pasikeitimus. Su tokiu vyru nebijau būti atvira, pažeidžiama, nes jaučiuosi geidžiama.

Partneris, kuris lovoje žino ne tik tai, ko nori jis, bet pasirūpina ir tuo, ko trokštu aš, privers mano širdį plakti stipriau.

Apie daugumą šių punktų niekada nepagalvojau, kai man buvo 23-eji. Tada man patiko turtingi verslininkai, vairuojantys sportinius automobilius. Tačiau metams bėgant suvokiau, kad tai išties nėra svarbu – pinigų gali netekti, o ir žmogus keičiasi. Taigi neginčijamas mano amžiaus pliusas yra tas, kad galų gale supratu, kokį vyrą norėčiau matyti šalia savęs.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Jasikevičius prisiekė meilę „Žalgiriui“ ir pažadėjo klubui šviesią ateitį (44)

Kauno triumfas – Pirėjo krachas. Šturmuoti „Žalgirio“ tvirtovės atžygiavęs...

„Olympiakos“ gynybą draskęs Ulanovas: komandinė dvasia – šios komandos stiprybė (6)

Kauno „Žalgiris“ po 19 metų pertraukos grįžta į Eurolygos finalinį ketvertą. Kauniečiai...

Europa, ruoškis: graikus darkart pranokęs „Žalgiris“ žengė į Eurolygos elitą (776)

Kauno „Žalgiris“ po 19-os metų pertraukos praveria Eurolygos finalo ketverto duris:...

Tokias moteris galima pažinti iš tolo, jei žinai, ko ieškoti: vedusiems jos pavojingos (136)

Trečdalis susituokusių porų teigia, kad yra bent kartą žengę „į kairę“. Ir čia puikiai...

JAV Valstybės departamentas nesikiš į Venckienės ekstradicijos procedūrą (202)

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Valstybės departamentas nesikiš į buvusios teisėjos ir...

Po įspūdingos pergalės ašarų netramdęs Jasikevičius: aš tikėjau, kad mes tai galime Ulanovas dėkoja fanams (194)

Prieš sezoną Eurolygos ekspertai Kauno „Žalgiriui“ rezervavo priešpaskutinę – 15 vietą –...

Patikrino: devyni iš dešimties Lietuvos interneto vartotojų – vagys žala viršija 2,1 mlrd. eurų (489)

„Biški“ vagis nebūna“ – tokiu šūkiu autorių teisių organizacijos ketvirtadienį durė...

Vanagaitė rado dar vieną progą apspjauti kritikus: lietuvius ginti teko rusų istorikui (568)

Lietuvių rašytoja ir žurnalistė, plačiai nuskambėjusios knygos apie Holokaustą Lietuvoje...

Ko mane išmokė buvęs sutuoktinis po 5 išsiskyrimo metų (11)

Išsiskyrėme su juo prieš penkis metus. Gyvenome kiekvienas savo gyvenimą, tačiau kartas nuo karto...

Fitneso aukštumų siekianti vilnietė gydytoja: kam gražus sukritęs kūnas? (139)

Lietuvos „Wellness“ kategorijos čempione vos prieš keletą dienų tapusi gydytoja Goda...