aA
Man niekada negana sekso. Ir tai yra problema. Jeigu partneris po orgazmo dar būdamas manyje sujuda (o tai praktiškai neišvengiama), viskas prasideda iš naujo. O juk vyrai - ne visagaliai. Jų resursai išsenka.
© Shutterstock nuotr.

Juk nei vienas vyras negali mylėtis po kelias valandas iš eilės. O aš to noriu. Jau išbandžiau seksą su keliais partneriais. Ir net po poros valandų intensyvaus sekso, kai jau neturėjau fizinių jėgų, vis tiek dar norėjau sekso. Tas jausmas, kai amžinai esi “alkana”, mane žudo.

Diana

Nuolat sekso trokštančiai moteriai sunku rasti partnerį, su kuriuo ji užmegztų ilgalaikius ir tvirtus santykius. Ir trukdo tam ne tik vyrų pavydas, bet ir tai, kad dauguma stipriosios lyties atstovų prisibijo hiperseksualių moterų.

Vyrų akyse nimfomanė - porno filmo herojė: didžiakrūtė blondinė, putliomis lūpomis ir stangriais sėdmenimis. Moterų - pasileidusi veltėdė, kuri didžiąją laiko dalį užsiima seksu, o kai to nedaro ieško naujų partnerių. Kaip yra iš tikrųjų?

Ar yra ko pavydėti?

Pasak seksologų, jeigu vyro paklaustumėte, ką daryti su nimfomane, pirmas jo atsakymas būtų: „Naudotis“. Tie nedaugelis, kurie atsakė ką kita, vėliau vis dėlto prisipažįsta, kad pirma mintis būna apie „praktinį naudojimą“, tik jie apie tai nedrįsta prisipažinti.

Tačiau ar tie vyrai pasirengę patenkinti moterį, kuri visada (geriausiu atveju - beveik visada) taip ir lieka nepasitenkinusi? Ar jie pajėgūs padaryti taip, kad jų moteris orgazmą patirtų ne vieną du, o penkis septynis kartus iš eilės? Iš seksologų išgirdę tokius klausimus vyrai dažniausiai pasimeta ir suka akis į šalį.

Moterų atsakymai įvairesni: „atsipalaiduoti ir jausti malonumą“, „su amžiumi praeis“, „gerti valerijoną“, „kokia čia problema. Aš tokioms moteris tik pavydžiu“.

Tačiau ar yra čia ko pavydėti? Gydytojai aiškiai nubrėžia ribą tarp nimfomanijos ir tiesiog padidėjusio seksualumo, pirmiausia pagal sugebėjimą pajusti pasitenkinimą po lytinio akto.

Paprastai moteris po sekso nurimsta bent jau kuriam laikui, tuo tarpu nimfomanė sekso nori visą laiką. Net ir patyrusi orgazmą ji nejaučia pasitenkinimo.

Sunku rasti nuolatinį partnerį

Dar vienas nimfomanijos požymis - partnerių gausa. Nieko keista, kad visuomenėje nimfomanės nėra palankiai vertinamos. Tačiau tiek jau to tos visuomenės nuomonės. Nuolat sekso trokštančiai moteriai sunku rasti partnerį, su kuriuo ji užmegztų ilgalaikius ir tvirtus santykius. Ir trukdo tam ne tik vyrų pavydas, bet ir tai, kad dauguma stipriosios lyties atstovų prisibijo hiperseksualių moterų. Nekalbant jau apie tai, kad nuolat nepasitenkinanti moteris gali priversti vyrą jaustis nevisavertišku.

Priežastys nuo mūsų nepriklauso

Nimfomanijos priežasčių, pasak specialistų, yra daug. Ši liga gali prasidėti pasikeitus smegenų struktūrai, pavyzdžiui, po insulto ar patyrus galvos traumą, taip pat tam įtakos gali turėti hormonų pusiausvyros sutrikimai. Kartais dėl to kaltas, tiesa, labai retai, gali būti įgimtas padidėjęs seksualumas.

Jei pastebėsite, kad jūsų libido staiga itin sustiprėjo, mylimasis jau bando nuo jūsų slapstytis, o seksualiai patrauklių vyrų, jūsų akimis žiūrint, žymiai padaugėjo - verta susimąstyti apie vizitą pas seksologą. Gali būti, kad jis jus nuramins - juk riba tarp patologijos ir normos - tokia nežymi.

Mesalinos kompleksas

Nimfomanija turi artimą „giminaitę“ - Mesalinos kompleksą, taip pavadintą Romos imperatoriaus Klaudijos žmonos, kuri buvo itin pasileidusi moteris, vardu.

Tokios moterys paprastai save laiko nepatraukliomis, todėl nori sudaryti ištvirkusios gražuolės, kurią lengva suvilioti, bet sunku patenkinti, įvaizdį. Šis kompleksas kaip ir nimfomanija gali būti moteriškosios “besotystės” priežastis. Tačiau čia nekalbama apie nuolatinį nepasitenkinimą. Tai daugiau psichologinė problema ir jos atsiradimo priežastys taip pat yra psichologinės.

Vyriškoji nimfomanija

Vyriškoji nimfomanija - satyriazė. Ji apibūdinama tais pačiais simptomais kaip ir nimfomanija. Tiesa, vyrų tokių, kurie nevengia lytinių kontaktų ir kurie vis jaučiasi seksualiai nepasotinti, ir taip yra daug. Pasak specialistų, pagrindinis skirtumas, tiesiog Kazanovą skiriant nuo sergančiojo satyriaziu, kad pastarasis vis dėl to kreipiasi į seksologą pagalbos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Politologas Girnius: manau, kad Skvernelis nekandidatuos (222)

Politologas Kęstutis Girnius , vertindamas dvejus praėjusius šio Seimo kadencijos metus juokavo,...

Dėl laisvės kovojančio Tibeto ypatumai: du broliai dalijasi viena žmona, o šildosi kūrendami mėšlą (16)

Lietuviui pavyko nuvykti į griežtai kontroliuojamą Tibetą, nors ten laisvai keliauti draudžiama....

Aistros dėl vaikų paėmimų nerimsta: tėvų forumas reikalauja atšaukti įstatymą (477)

Seime ir toliau narstoma vaiko teisių apsaugos reforma. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija...

Britanijos vyriausybė pritarė „Brexit“ susitarimo projektui (3)

Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May trečiadienį vakare paskelbė, kad jos...

„Mirusios“ trenerių draugystės fone Valančiūnas pažvelgė į skaudžiąją NBA realybės pusę (3)

Kyle‘as Lowry ir Jonas Valančiūnas kartu sudėjus praleido net dvylika metų tobulėdami savo...

Cukriniu diabetu suserga ne tik nutukę ir pasyvūs žmonės: Aistė papasakojo, kaip 18 metų gyvena su šia liga (15)

Kas antras pasaulyje diabetu sergančiųjų žmonių nežino, kad turi šią ligą. Lietuvoje...

Kunigas savo parapijiečius šiurpino „Porsche“ automobiliu, kurį traukė įkinkyti mažamečiai vaikai (22)

Maltos Gozo salos kunigas, sukėlęs nemenką skandalą savo sprendimu po parapiją pasivažinėti...

Psichologė išskyrė 7 mąstymo įpročius, kurie nėra teisingi, bet daro įtaką mūsų savijautai (1)

Nepaisant patirčių, amžiaus ar statuso, visus žmones retkarčiais aplanko mintys, kurios ne visada...

Skandalingasis rusų milijonierius už dyką atiduoda Kurtinaičio treniruoto klubo akcijas Rusijoje paskelbtas bankrotas (1)

Skandalingais pareiškimais ir elgesiu pagarsėjęs rusų milijonierius Dmitrijus Gerasimenka...

Išrinkta „Dydžio (r)evoliucijos“ nugalėtoja: filmavimo metu įvyko ir sužadėtuvės (16)

Šį trečiadienio vakarą LNK televizijos eteryje paaiškėjo pirmojo Lietuvoje plius dydžio...