aA
Ko gero, kiekviena moteris nepraleis progos su draugėmis aptarti neseniai praėjusio puikaus pasimatymo. Tačiau tikriausiai kiekvienos jų gyvenime pasitaiko ir tokių akimirkų, kurias norisi pamiršti visiems laikams.
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt siūlo prisiminti keletą momentų, kurių greičiausiai iš naujo išgyventi nenorėtų nė viena moteris.

1. Akimirka, kai antroji pusė lovoje paprašo tikrai ko nors keisto.

Kiekvienas mes turime nusibrėžę ribas, kas priimtina ir kas nepriimtina lovoje. Tikrai nejauku, kai mylimasis užsimena, kad norėtų užsiimti tokiais meilės žaidimais, kurie kitai pusei atrodo visiškai nepriimtini. Blogiausia, kad toks prašymas dažniausiai nuveja šalin bet kokias mintis apie seksą, jei jų iki tol ir buvo.

2. Prakaitas ir kiti nesusipratimai, susiję su apranga.

Įsivaizduokite, kad su draugėmis šėlstate naktiniame klube. Netikėtai prie jūsų prieina jūsų svajonių vyras ir pakviečia pašokti. Staiga pradeda skambėti lėta muzika, o jūs apsivejate rankomis jo kaklą ir... Ši akimirka galbūt būtų pati romantiškiausia jūsų gyvenime, jei ne tos prakaito dėmės ant baltos palaidinės, kurios jus verčia jaustis nepatogiai...

Drabužiai kartais gali pateikti ir daugiau nemalonių staigmenų – nusmukusios kelnės ar palaidinės petnešėlės.... Tad jei leidžiatės į medžioklę naktiniame klube, gerai apgalvokite, ką vilkėsite.

3. Nevykęs bučinys ir nemalonus burnos kvapas.

Jums tikriausiai bent kartą gyvenime teko tai daryti su vaikinu, kuris, švelniai tariant, nelabai moka bučiuotis. Dar blogiau, kai prie viso to prisideda ir nemalonus burnos kvapas. Įsivaizduokite romantišką akimirką, kai simpatiškas vyrukas lenkiasi prie jūsų, kad pabučiuotų, tačiau jam priartėjus pajuntate labai nemalonų kvapą, sklindantį iš jo burnos, tačiau dingti nebėra kur. Dar liūdniau, jei tai jūsų pirmasis aistringas bučinys gyvenime. Toks bučinys, ko gero, išliks prisiminimuose visą gyvenimą...

4. Netikėtai prasidėjusios „tos“ dienos.

Gamta kartais iškrečia įvairių nemalonių siurprizų. Nieko nėra blogiau, jei „tos“ dienos prasideda keliomis dienomis anksčiau, kai jūs ruošėtės važiuoti į pirtelę su draugais, arba būtent tada, kai pasipuošusi nauja balta suknele keliaujate į pasimatymą... Turbūt kas nors panašaus buvo nutikę kiekvienai moteriai, tačiau to prisiminti tikrai nesinori... Niekada gyvenime...

5. Akimirka, kai jus atstūmė jums patinkantis vyras.

Įsivaizduokite, kad jaučiate simpatiją kuriam nors pažįstamam vyrui. Jis su jumis maloniai bendrauja, visada randate apie ką pasišnekėti, tačiau santykiai niekaip neperžengia draugiškų santykių ribos. Tačiau galiausiai jūs ryžtatės ir pakviečiate jį į pasimatymą, o jis jus ima ir atstumia. Laiminga ta, moteris, kuri nė karto gyvenime nėra to patyrusi, tačiau jei nors kartą gyvenime jums taip yra nutikę, tikriausiai nenorite to nė prisiminti.

6. Nesusipratimas flirtuojant.

Įsivaizduokite, kad kavinėje su draugėmis geriate kavą ir staiga jums pamirksi simpatiškas vaikinas, sėdintis netoliese. Žinoma, jūs jam atsakote tuo pačiu. O gal tai naujos pažinties pradžia! Tačiau jis atsistoja, eina artyn jūsų ir...

Praeina pro jus ir atsisėda prie staliuko už jūsų, kur sėdi kita mergina! Visgi jis mirksėjo ne jums... Panašioje situacijoje kiekviena mergina pasijaustų nejaukiai ir tikrai stengtųsi pamiršti šį nesusipratimą.

7. Nesusipratimai per pirmąjį pasimatymą.

Kiekviena moteris ar mergina norėtų, kad pirmasis pasimatymas (kaip ir visi kiti) su jos išrinktuoju būtų idealus. Deja, ne viskas visada klostosi puikiai. Pavyzdžiui, ar jums nėra nutikę taip, kad romantiškai po parką vaikštinėdama su naujuoju draugu netikėtai suklumpate ir pargriūnate? Žinoma, dėl visko kaltas jaudulys, bet situacija juk tikrai nėra pati maloniausia...

8. Nėštumo testo darymas, kai vaikų dar visai neplanuoji...

Ko gero, kiekvienai dvidešimtmetei studentei, kuri neturi darbo ir draugauja su taip pat pagrindo po kojomis kol kas neturinčiu kurso draugu, mintis apie vaiką atrodo per daug ankstyva. Tačiau bent kartą gyvenime gali atsitikti taip, kad, pavyzdžiui, plyšus prezervatyvui, atsiranda neplanuoto nėštumo tikimybė. O jei dar vėluoja mėnesinės...

Tų kelių minučių, kurias tokias mergina laukia nėštumo testo atsakymo, tikriausiai niekada nenorėtų iš naujo išgyventi nė viena kada nors su panašia situacija susidūrusi moteris.

9. Pokalbis apie skyrybas.

Skyrybos niekam nėra malonus procesas, ypač jei tai jūsų pirmoji draugystė. Akimirka, kai savo vaikinui aiškinate, kodėl jūsų santykiai nebeturi ateities, verčiau tikrai būtų ištrinta iš atminties visam gyvenimui. Visgi bent kartą gyvenime tai tenka patirti daugeliui merginų ar moterų.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Karbauskis: nebežinau, ar turime daugumą, ieškome nebalsavusios frakcijos (65)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis jau ieško...

Pranckietis: būsiu vienas iš pirmalaikių rinkimų iniciatorių papildyta: prabilo apie poreikį formuoti naują daugumą  (57)

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis postą išsaugojo – valdančioji dauguma neįveikė antrojo...

Visiškas valstiečių pralaimėjimas – Pranckietis po slapto balsavimo išsaugojo postą stebėkite komentarus tiesiogiai (492)

Antradienį rengiamas pakartotinis slaptas balsavimas Seime bus lemtingas parlamento vadovui Viktorui...

Ėmėsi veiksmų prieš Alytaus įmonę, kurioje kilo gaisras: prokuratūra užšaldė sąskaitas (95)

Prokuratūra nuo penktadienio užšaldė Alytuje degusios padangų perdirbimo įmonės „...

Susirūpino KET pakeitimais nuo lapkričio 1-osios: taisyklės posūkiams į dešinę keičia ir judėjimą į kairę? (22)

Jau nuo lapkričio 1-osios papildomų lentelių su žaliomis rodyklėmis montavimas bus draudžiamas,...

Pasklidus dūmams iš Kauno „Akropolio“ evakuoti žmonės

Antradienio popietę, apie 14 val., Kaune iš prekybos ir pramogų centro „ Akropolis “ evakuoti...

Įvertino balsavimą dėl Pranckiečio: Karbauskiui reikia trauktis (171)

Antrasis balsavimas dėl Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio patraukimo iš posto nepavyko, jis savo...

2020 metų biudžetas: platesnio NT mokesčio kol kas nebus papildyta (164)

Antradienį Seimas plenariniame posėdyje priėmė svarstyti finansų ministro Viliaus Šapokos...

Alytaus meras piktinasi ministerijos pranešimu apie užgesintą gaisrą: nuotraukose - atvira liepsna (52)

Alytaus meras socialdemokratas Nerijus Cesiulis antradienį piktinasi ministerijos pranešimu apie...

Prezidentas su pirmąja ponia lankosi Japonijoje: įvertinkite įvaizdžio pasirinkimą išskirtine proga (119)

Spalio 21-24 dienomis prezidentas Gitanas Nausėda kartu su pirmąja ponia Diana Nausėdiene...