aA
"Man 25 metai, su mergina draugavau apie 2 metus ir ją labai mylėjau. Mes nesimylėjome, nes ji nedrįso prarasti nekaltybės. Mums išsiskyrus, jau po 2 mėnesių ji man pasigyrė, kad prarado nekaltybę. Dabar, prabėgus 1,5 metų po mūsų išsiskyrimo, ji tvirtina, kad nori būti su manimi ir mane myli.
Liūdnas vyras, depresija
© Corbis/Scanpix
Aš ją taip pat myliu, tačiau bijau vėl likti įskaudintas, bijau jos praeities... Ką man daryti? Ar būna taip, kad žmogus nors ir atsiduoda kūnu kitam, bet siela lieka ištikimas?"

Sveikas. Pirmiausia perskaičius tavo laišką, pyktelėjau. Na kodėl gi toje Vakarų kultūroje, kurios dalis esame mes visi, taip dažnai linkstama skaldyti žmogų. Čia kūnas, o čia siela, dvasia. Čia jausmai, o čia protas. Bandoma visaip įtikinėti partnerę (-į): "Aš ištikimas tau dvasiškai, o kūnas nieko nereiškia - tai tik seksas. Bet, palaukite, juk tas pats kūnas yra sielos ir dvasios buveinė.

Neapgaudinėk savęs ir nesileisk mulkinamas. Po jūsų išsiskyrimo su mergina, praėjo 1,5 metų - tikrai nemažai laiko - per tą laiką ji draugavo, mylėjosi su kitu. Šiuo metu, matyt, kažkas pasikeitė jų santykiuose ir dabar, matai, ji vėl nori būti kartu. Kaip ji čia taip staiga suprato, kad vis dėlto myli tave, nors tiek laiko buvo su kitu?

Ji elgėsi negarbingai

Tu buvai įskaudintas, turbūt praradai pasitikėjimą ja, todėl manau, kad bus sunku vėl taip atsiverti, atsiduoti visa savo širdimi kaip pirmąjį kartą. Žiūrėkime tiesai į akis - mergina tave išdavė. Tikrai labai suprantu, kad tu bijai vėl būti įskaudintas, išduotas, o taip gali atsitikti. Mergina elgėsi su tavimi negarbingai: na, gerai, įsimylėjo kitą, skaudu, bet kam dar aitrinti žaizdą, pilti ant jos druskos, kai ir taip skauda? Kam girtis tokiais dalykais - kad aš, matai, jau nesu nekalta, ir taip dar labiau pažeminti tave? Manau, kad tavo mylimoji nutraukė santykius negražiai, nesistengdama tavęs atjausti ir, ko gero, neapgailestavo dėl to. Netgi atvirkščiai - labai nesupratingai arba, drįstu teigti, piktdžiugiškai pasielgė. Iš kur tas žiaurumas? Ar norėjo tau už kažką atkeršyti?

Abejoji - nerizikuok

Jei tu abejoji, nieko gero iš to paprastai nebūna. Įsivaizduok, jei tu investuotum savo pinigus į verslą, dėl kurio sėkmės tu labai abejoji. Turbūt sunku net įsivaizduoti, ar ne? Ko gero, labai gerai pagalvotum ar verta, gal geriau palaukti palankesnio momento, gal investuoti į mažiau rizikingą sritį arba į visai naują?

Žinoma, jeigu ją iš tikrųjų tebemyli ir gali atleisti už visas klaidas, gali bandyti iš naujo kurti santykius. Niekada negali žinoti… O gal ir tu buvai ne angelas. Gal šįsyk jums pavyks? Spręsti tau, nes tik tu vienas žinai, ko tau iš tikrųjų reikia ir ką tu jauti. Visokeriopos tau sėkmės!

Klausk Ramunės: seksas@15min.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Verslininkas Saulius Karosas amžinojo poilsio atgulė Menininkų kalnelyje: atsisveikinimo kalbą tarė ir 18-metis sūnus (139)

Šią savaitę verslo pasaulį ištiko netektis – naktį iš antradienio į trečiadienį mirė...

Jevgenijus Kiseliovas: praėjus 28 metams, Lietuvoje žmonės gyvena taip, kaip mums net sapne nesisapnavo (303)

Sausio 13-oji – diena, kai prisimenami žmonės, kuriuos 1991 metais Vilniuje nužudė mūsų...

Geriausias NBA atsarginis: žaidėjai pastebi Sabonį, bet serga už buvusį MVP specialiai DELFI iš Londono

Domantas Sabonis žaidžia geriausią karjeros sezoną, o jam nė kiek netrukdo ir tai, jog jis...

Kauno centre, prie ligoninės, mirė vyras: liudininkė negalėjo patikėti personalo abejingumu (984)

Penktadienį grupelė kauniečių su mirtimi susidūrė tiesiog vienoje miesto centro gatvių. Čia...

Gdanske emocingai atsisveikinama su tragiško likimo meru Adamowicziumi papildyta 14:50 (6)

Lenkai Gdanske šeštadienį susirinko atsisveikinti su nužudytu šio uostamiesčio prie Baltijos...

Apdovanojimų užkulisiuose ryškiausiai švietė Karolina Meschino ir Remis: pora dalijosi bučiniais ir spinduliavo meilę (75)

Penktadienio vakarą griausmingai paminėti jau tretieji „Žmonių“ apdovanojimai, kurių metu...

Medžioklė tęsiasi: naujas „Žalgirio“ magas ir pagrindinis Šaro tikslas šių metų Eurolygoje (64)

Kauno „Žalgirio“ vyrai iš medžioklės Nemuno saloje pagaliau grįžo su laimikiu: penktadienį...

Ar į Naująją Zelandiją neišvykusi mergaitė padėkos Puidokui? (158)

„Skvernelis, Skvernelio, Skverneliui, Skvernelį...“ – trečią dieną iš eilės žiniasklaida...

Sėkmingą tinklaraštį sukūrusi Gabrielė Gzimailaitė: kai kurie ant mūsų pyksta, kad „durnos mergos iš nieko pinigus darosi“ (30)

Gabrielę Gzimailaitę „Instagram“ seka kiek daugiau nei 100 tūkst. žmonių, o tinklaraštis jau...

Dizainerė priminė, kaip 2000-aisiais atrodė lietuvių interjerai nuotraukų galerija (5)

Posakis, kad nauja – tai gerai pamiršta sena, galioja ir interjerui. Nors tūkstantmečių...