Ši istorija atsiųsta konkursui „Pasimatymas, kurio niekada nepamiršiu“. Dėkojame Gabijai ir laukiame jūsų pasakojimų.
© Shutterstock

Nuo mano įsimintiniausio pasimatymo praėjo jau šešeri metai, tačiau jį prisimenu kaip šią dieną. Su tuo vaikinu susitarėme susitikti prie Katedros, Vilniuje.

Susitvarkiau ir išėjau iš namų. Kadangi gyvenau užmiestyje, teko dar pasijaudinti ir autobuse. Žinoma, aš atėjau pirma. Laukiau prie Katedros laikrodžio bokšto. Staiga pamačiau, kad kažkas mane fotografuoja. Šiek tiek susierzinau ir tik paskui supratau, kad tai tas pats vaikinas, su kuriuo turėjau susitikti. Pasisveikindama, aš jam ištiesiau ranką, o jis nedvejodamas apsikabino. Prisimenu, kaip sutrikau ir kartu apsidžiaugiau, kad toks šiltas žmogus.

Vaikščiojom po senamiesčio gatveles ir puikiai pamenu, kaip jam pasakojau anekdotą apie žemaitį ir zoologijos sodą. O tada jis staiga pažiūrėjo į dangų ir pasakė: „Žiūriu, tu linksma panelė, o ar nebijai lažintis?“. Nebijojau. Susilažinome iš to, kad jeigu šią susitikimo dieną pradės lyti, turėsiu su juo pašokti Rotušės aikštėje. Sutikau, kadangi tuo metu švietė saulė...

Kai susilažinome, sedėjome kavinėje. Aš išėjau į „mergaičių kambarį“ penkioms minutėms ir grįžusi jo neberadau... Tik raštelį su piešinuku. Jame buvo parašyta, kur man reikia nueiti ir ką padaryti. Tuo metu labai sutrikau. Pagalvojau, kad jis žaidžia su manimi, bet smalsumo vedama, vis dėlto nuėjau. Adresas buvo nurodytas kavinės. Susiradau kavinę ir pasakiau, kad čia turi būti paliktas man laiškelis. Barmenė padėjo tris puodelius ant stalo ir paprašė išsirinkti puodelį. Išsirinkau spalvotą... Tada ji pasakė: „Na šaunuolė, štai tavo laiškelis. Beje, tau labai pasisekė, kad turi tokį vaikiną“. Įpylė arbatos, pavaišino saldainiu ir davė laišką. Bandžiau jai pasakyti, kad jis ne mano vaikinas, tačiau per daug buvo užsiėmusi.

Kitame laiškelyje buvo kita užduotis. Surasti palapinę ir turėsiu įvykdyti kitą užduotį, kad gaučiau kitą laišką. Tada vyko kažkokia gerumo akcija ir buvo kelios palapinės Katedros aikštėje. Susiradau palapinę ir pasakiau, kad turi būti pas juos laiškelis. Įsivaizduokit... Liepė man šokinėti ant vienos kojos, suktis ratu ir dainuoti dainelę. Kadangi buvo visai smagu, užduotį įvykdžiau.

Gavau trečiąjį laiškelį. Jame buvo parašytas gražus pasakojimas apie laimę, pinigus ir šeimą, ir nupieštas žemėlapis kur jį rasti. Tai buvo nuostabus medis Bernardinų sode. Jis ten sedėjo ir skaitė knygą. Kai priėjau, jis tarė: „Ilgokai užtrukai“.

Toje vietoje sėdėjome kelias valandas. Su juo laikas skriete praskriejo. Ir staiga pradėjo švelniai lyti... Pažiūrėjo į mane ir pasakė: „Tęsiame savo kelionę“. Pagal lažybų taisykles, buvau skolinga jam šokį.

Šokis Rotušės aikštėje buvo nuostabiausias mano potyris tuo metu. Tas krintantis lietus, jo niūniuojama daina ir žmonių plojimai iš lauko kavinių... Viskas buvo kaip iš sapno. Tas svajoklis menininkas... Vaikinas, gyvenantis savame pasaulyje, pasikvietė ir mane į savo kuriamą pasaką.

Su juo buvome kartu penkerius metus, tačiau atėjo laikas išsiskirti, nes jame nebeliko nei supratimo apie laimę, šeimą ar meilę. Visgi laimingesnis jis buvo devyniolikos. Tas svajoklis berniukas... Berniukas, kuris man surengė patį įsimintiniausią pasimatymą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Orai: po trumpo lietaus temperatūra pašėlusiai kils – galimas 30 laipsnių karštis (2)

Itin gražiais ir šiltais orais lepinusi gegužė nesiliaus mūsų stebinti ir toliau. Savaitės...

Odontologės įspėja: neatlikus įprastos procedūros, gresia baisios ligos ir byrantys dantys (138)

Kada paskutinį kartą jums buvo atlikta burnos higienos procedūra? Odontologės įspėja, kad...

Priverstinė emigracija į Norvegiją neatšaldė svajonės laimę kurti Lietuvoje (63)

Po studijų kelių įmonių biuruose dirbusi Vaida Juodževičiūtė metė sau iššūkį ir prieš...

6 priežastys atsisakyti „Chrome“ naršyklės (149)

Naršyklė yra nepakankamai saugi, greičiau iškrauna nešiojamojo kompiuterio bateriją, perduoda...

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas užfiksuotas pikantiškoje vietoje (100)

Antradienio vakarą Druskininkų miesto meras Ričardas Malinauskas leido kartu su šimtais...

Mitais apipinti Balio paplūdimiai vilioja ir atstumia (9)

Balio salą gaubia daugybė senųjų ir modernių mitų. Vienas garsiausių – kad į šią salą...

DELFI skaitytojai atvėrė namų duris: pamatykite, kaip jie gyvena (18)

Konkursas „Interjeras, kurį sukūriau pats“ paskatino daugybę DELFI skaitytojų pasidalinti savo...

Kodėl meluojame, kalbėdami apie seksą? (10)

Daugybę metų visuomenėje gyvuoja stereotipas, bylojantis apie tai, kad vyrai turi gerokai daugiau...

Kilniaširdiškas keturmečio poelgis sugraudino daugelį (2)

Austinas Perine‘as, keturmetis iš Birmingamo, Alabamos valstijos, tapo tikra vietos įžymybe, kai...

Neišnaudotų resursų dar turintis Maksvytis: tikiuosi, duosime gerą kovą „Lietuvos rytui“

Klaipėdos „Neptūnas“ nors ne tiesiausiu keliu, tačiau galingu akordu užbaigė...