aA
Nuo senų senovės poetai ir filosofai manė, kad nuo nelaimingos meilės išsigelbėjimo nėra. Tačiau mokslas žengia pirmyn, ir jei rastos priemonės nuo sunkiausių ligų, kvaila būtų tebesikankinti dėl įmanomos išgydyti ligos.
Susirūpinęs vyras
Susirūpinęs vyras
© Corbis
Receptas melancholikui

Melancholikai – jautrūs ir pažeidžiami žmonės, linkę į savianalizę bei kančias. Vadinasi, būtina kentėti, ir ne bet kaip, o intensyviai. Jokiais būdais nelaikykite užgniaužę emocijų. Tegul visas pasaulis žino, kad jums sunku, nes ji jus paliko.

Jei norite verkti – verkite, norite kvanklinėti po butą nesiskutę ir nesusitvarkę – kvanklinėkite. Kad miegotumėte naktimis, nė kalbos būti negali. Naktinis turite prisiminti ją ir mąstyti apie savižudybę.

1-oji diena. Atsiminimų seansas. Dešimtis kartų peržiūrėkite nuotraukas, kurioje jūs kartu. Skaitykite jos laiškus, klausykitės jos mėgstamų dainų. Jei nieko neturite, teks ką nors rasti, kad ir tuščią flakoną nuo jos šampūno. Stipriai jį laikykite ir plūskite ašaromis galvodami, kad kai mylima moteris jį pirko, dar jus mylėjo. Prisiminkite kiekvieną smulkmeną – dabar, kai ji jus paliko, viskas tampa išskirtinai svarbu.

Jei viską teisingai atliksite, jau pirmą nakties griūsite su siaubingu galvos skausmu. Išgerkite vaistų ir pamėginkite užsnūsti – rytoj laukia sunki diena.

2-oji diena. Būtina surengti ekskursiją atmintinomis vietomis. Jų atsiras nemažai – nuo restorano, kuriame kadaise pietavote dviese, iki šiukšliadėžės autobusų stotelėje, kur ji kadaise išmetė jūsų nupirkto šokolado popieriuką. Taigi pradėti teks nuo ankstaus ryto – iki vėlumos malsitės po barus, kino teatrus, skverus ir parduotuves, o siela plūs ašaromis.

3-ioji diena. Paskambinkite bendrakursei, antrame kurse svajojusiai su jumis draugauti. Ji labai gera, protinga, padori ir iki šiol netekėjusi. Neieškokite preteksto – tiesiai pasakykite, kad jums labai blogai ir ji jums reikalinga.

Nusispjaut, kad nebendravote su ja jau trejus metus – daugiausiai po valandos ji jau bus čia ir galėsite papasakoti, kaip mylėjote, koks buvote laimingas, kaip ėmė kauptis debesys ir kaip ji pasakė sudie.

Bendrakursė jus guos, bet čia labai svarbu nepaversti visko seksu – jums reikia ne jos kūno, o ausų. Kai šios ištins, paspauskite jai ranką, pasakykite, kad jau vėlu ir jai laikas namo, ir pažadėkite paskambinti rytoj. Tačiau rytoj lauks svarbesni darbai.

4-oji diena. Jei niekada nedeginote meilės laiškų, pats laikas pradėti. Tas poelgis išties gražus, o kopijavimo technikos išsivystymas leidžia procesui suteikti naujų spalvų. Padarykite po 12 kiekvieno laiško kopijų. Jei susirašinėjote elektroniniu paštu, tuos laiškus nusikopijuokite. Kai ugnis ris kopijas, įsivaizduokite, kad ji ryja jūsų praeitį.

Jei nesusirašinėjote, ne bėda. Parašykite buvusiai mylimajai viską, ką jaučiate. Jei galite, rašykite eilėmis, geriausia ranka ant ? 4 formato lapo – taip ilgiau ir labiau vargina. Tada pats sau parašykite atsakymą. Ir taip kelis kartus.

Jau rašant antrą atsakymą sau kils pojūtis, kad užsiimate kaip reta kvailais dalykais. Tai pozityvus sindromas, reiškiantis, kad einate sveikimo keliu. Jei laiškų rašymo procesas jus įtraukė, nepulkite į neviltį – dar turite vieną dieną.

5-oji diena. Visą dieną stovėkite prie mylimos moters namo neatitraukdamas akių nuo jos lango su viltimi, kad ji jame pasirodys. Privalote pamatyti ją nors minutei. Ypač gerai budėti prastu oru, kai sninga, pila it iš kibiro, siaučia vėjas ar kepina saulė. Jau po kelių valandų jums įkyrės vaidinti alavinį kareivėlį ir pasijusite esąs idiotas. Nepasiduokite, nenueikite. Palaukite, kol kas nors prieis ir paklaus, ko čia visą dieną stypsote. Neatsakinėkite į kvailus klausimus. Nereaguokite į grasinimus. Juk maždaug po dešimties valandų nugriūsite bes sąmonės, o kai atsipeikėsite be piniginės, mobiliojo ir laikrodžio ir pamatysite virš savęs neaprėpiamą dangų, suprasite, kad meilė išėjo.

Receptas cholerikui

Cholerikai – melancholikų priešingybė, jų stichija – veiksmas. Jums reikia kuo stipresnių emocijų pagal principą „nuo ko susirgai, tuo ir gydykis“.

Iš pradžių užeikite į padorų restoraną – atitinkamai apsirengę, suprantama. Užsisakykite porą brangiausią patiekalų, kuriuos užgersite kolekciniais vynais. Jei vieno butelio vyno nepakaks nuotaikai pasikeisti, užsisakykite konjako arba viskio. Anksčiau ar vėliau pasieksite reikiamą būklę, ir tada jums atsivers naujos galimybės.

Galima eiti paprasčiausiu keliu – kai prieis padavėjas su sąskaita ant padėkliuko, ramiai praneškite jam, kad penktadieniais (trečiadieniais – priklausomai nuo savaitės dienos) niekada nemokate restorane. Iš principo. Po to sensacingo pranešimo bus gyvas pokalbis su apsauginiais, o per jį, jei pasiseks, galėsite pasijusti esantis paskutinis samurajus, pakeliui pas savo šeimininką patekęs į pasalą.

Jei bendravimas su restorano „spintomis“ neatitinka jūsų išsilavinimo, pasirinkite padoresnę kompaniją. Apsižvalgę restorane būtinai pastebėsite trumpai kirptų rimtų džentelmenų kompaniją. Prieikite ir kategoriškai pareikalaukite kalbėtis tyliau. Kad būtumėte geriau suprastas, pridėkite porą visuotinai suprantamų žodelių.

Jei nesate iškalbus, pokalbį pradėkite paprasčiausiu kreipiniu: „Ei, gaidžiai...“ Vėliau įvykiai vystysis skirtingai, bet spalvingai. Nepriklausomai nuo to, kur sutiksite saulėtekį: traumatologijos palatoje, policijos poskyryje ar savo namuose vonioje, plaudamasis kraują nuo sugurintos nosies, pamatysite, kad meilės kančios atsitraukė.

Toliau imkitės karo veiksmų darbe. Jei turite viršininką, žinokite, kad pagaliau atėjo akimirka pasakyti jam viską, ką apie jį galvojate. Jei esate pats sau viršininkas, liaukitės dirbęs mažiausiai mėnesį. Paskambinkite partneriams ir praneškite, kad artimiausiu metu iš jūsų nieko nesitikėtų. Taip turėsite gausybę laisvo laiko ir galėsite jį išnaudoti maksimaliai. Variantų gausybė.

Galima autostopu vykti į Paryžių be dokumentų ir pinigų. Iškeliauti į artimiausią mišką kaip stovite ir pamėginti pragyventi kiek įmanoma ilgiau laukinėje gamtoje. Arba pasinerti į politiką.

Paprasčiausias būdas – sužinoti, kur jūsų mieste renkasi skustagalviai, ir nueiti pas juos su plakatu „Neonaciai – lauk!“ Pamatysite, kad abejonės, jog nebūsite suprastas, buvo veltui. Jei skustagalvių nerasite, imkitės mitinguoti arba eikite į liberalų susirinkimą. Ten plakatų nereikės – pakaks marškinėlių su Hitlerio atvaizdu.

Jei teisingai paskirstysite laiką ir lėšas, jau po mėnesio atsidursite gilioje finansinėje duobėje, o vienintelė korespondencija bus šaukimai į teismą ir anoniminiai laiškai, papuošti kaukole su sukryžiuotais kaulais.

Draugai nuo jūsų nusisuks, pažįstami bėgs į kitą gatvės pusę, o pasivyti jų negalėsite, nes lakstyti sugipsuota koja labai nepatogu. Taigi kad ir kokios problemos būtų, jų fone meilės nesėkmė bus kiaušinio lukšto neverta. O kai nuspręsite grįžti į buvusį gyvenimą, pasiskolinkite pinigų geram advokatui, susiraskite darbą ir pamatysite, kaip lengvai užvertėte praeities puslapį.

Receptas sangvinikui

Sangvinikas – įsikūnijęs komunikabilumas. Vadinasi, ta savybe reikia naudotis stengiantis atsikratyti nelaimingos meilės. Pamėginkite tapti naujuoju Kazanova. Neturite išorinių duomenų – tuo geriau. Kuo sudėtingesnė užduotis, tuo ji patrauklesnė.

Pradėkite nuo lengviausio grobio – trisdešimt penkerių išsiskyrusios moters su dviem vaikais, gyvenančios gretimoje laiptinėje. Žinoma, ji nepuls jums į glėbį po penkių minučių pokalbio, bet pirmoji pergalė suteiks pasitikėjimo savimi. Su ta moterimi nesiskirkite ir iš karto pradėkite asistuoti kvailutei blondinei iš gretimo skyriaus.

Negailėkite pažadų. Jei ji norės, kad ją vestumėte, sakykite, jog vesite. Bet ne iš karto. Pavergęs blondinę imkitės ištekėjusios damos, kuriai aiškiai įkyrėjo jos vyras. Taigi jau turėsite tris meilužes, įsitikinusias, kad mylite tik ją vieną. Gyvenimas užvirs – reikės atsiminti, kam pamelavote, kam ką nupirkote.

Amžinos intrigos vargina, tad užmegzkite ketvirtą romaną. Jis turės būti rimtas, taigi įsikalbėkite, kad įsimylėjote, ir būtent merginą, turinčią rimtų problemų – tarkime, narkomanę. Ji kentės, jūs ją gelbėsite ir protarpiais aiškinsitės su savo moterimis. Bet jei pakeliui pasitaikys proga ką nors suvedžioti – suvedžiokite.

Naudokitės internetu, komandiruotėmis ir įsivaizduokite, kokia žavi bus finalinė scena: jūs bandote nuraminti į isteriją puolusią blondinę, tuo pat metu telefonu įkalbinėjate narkomanę nesileisti dozės, o apgautas vyras bando išspirti jūsų buto duris išsiskyrusiai dvivaikei rėkiant: „Dabar atsiimsi, niekšeli“

Ir visi jie žino, kad kukliai apsirengusi laiptais lipanti mergina – jūsų naujoji pasija iš Balbieriškio, atvažiavusi su džiugia žinia, kad greit tapsite tėčiu. Visai įmanoma, kad tokiu būdu patikrinę, jog sakydamas, kad visa, kas mūsų nenužudo, padaro stipresnius, Nyčė buvo teisus, nuspręsite laikytis atokiau nuo moterų. O tada atsivers žydri horizontai...

Receptas flegmatikui

Flegmatikas lėtas, pastovus ir įkyrus – jei jau ką įsikalė į galvą, neišmuši. Melancholikas jau muilina virvę, cholerikas perka pistoletą, o flegmatikas tik dabar supranta esąs paliktas.

Kadangi susirasti naują moterį flegmatikui ne pagal jėgas, teks pasistengti susigrąžinti buvusiąją.

Ji susirinko daiktus ir trenkė durimis? Kitą dieną ateikite į jos butą plačiai šypsodamasis su buteliu šampano – romantiškai vakarienei. Jei ji gyvena viena, jūsų lauks santykių aiškinimasis, dailiai pereinantis į skandalą. Į riksmus, kad viskas baigta, atsakykite, jog viską reikia vėl pradėti. Jus ims vyti lauk – neikite.

Kaip rodo patirtis, tos pačios frazės kartojimas gali bet kurį žmogų priversti morališkai kapituliuoti. Po kokių trijų valandų jūsų buvusi draugė sutiks, kad apie santykių atnaujinimą verta pamąstyti. Su ta maža pergale galite ir išeiti, bet kitą dieną ateikite pas ją į darbą su gėlių puokšte ir šypsodamasis.

Jei buvusiosios teritorijoje rasite priešininką, bendrauti teks su juo. Tik nenusileiskite iki muštynių. Išaiškinkite, kad ji jus tebemyli ir vis vien jį paliks. Galbūt priešininkas jus truputį aplamdys norėdamas, kad išnyktumėte amžiams. Neišnykite – užfiksuokite kūno sužalojimus ir paduokite į teismą. Be to, turėsite puikų argumentą: „Matai, su kokiu chamu susidėjai...“

Teisėtais metodais atsikratyti žmogaus, nenorinčio baigti santykių, neįmanoma. Ateidinėkite, skambinkite, rašykite, sutikite ją vakarais po darbo, siųskite dovanas, užsakykite dainas per radiją. Visas jos protesto formas, pradedant riksmais, baigiant po ranka papuolusių daiktų svaidymu, ignoruokite. Neklausykite tikinimų, kad jūsų nekenčia.

Po mėnesio jūsų buvusiosios iliuzijos, kad galop atstosite, išsisklaidys. Kai ji tai supras, jai liks dvi išeitys – spjauti į viską ir atsiduoti nugalėtojo valiai arba bėgti. Vytis ar ne, spręsti jums...

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Italija skelbia užfiksavusi išgijimų nuo COVID-19 paros rekordą JK per parą nuo koronaviruso mirė rekordinis žmonių skaičius – 938, Prancūzija pratęs karantiną (68)

Italijoje per pastarąją parą užfiksuotas išgijimų nuo COVID-19 rekordas – 2009 žmonių,...

ECB vadovės kreipimąsis: COVID-19 – naujos formos sukrėtimas, anksčiau naudotos taisyklės netinka (85)

Visame pasaulyje valdžios institucijos mobilizuojasi kovai su koronavirusu. COVID-19 – naujos...

Sinoptikai papasakojo, koks oras laukia per Velykas: graži bus tik viena diena (9)

Ketvirtadienį prie Lietuvos artės šaltasis atmosferos frontas. Naktį trumpą lietų jis žada kai...

Nedarbas kasdien didėja: kur buvo daugiausia galimybių įsidarbinti, dabar didžiausia tikimybė būti atleistam (208)

Įvestas karantinas neabejotinai vienaip ar kitaip paveikė Lietuvos verslą – vieni prarado...

Nustebino kainos degalinėje: kodėl kortelių naudotojams už kurą reikia mokėti brangiau? (290)

„Delfi“ sulaukė skaitytojo laiško, kuriame jis išdėstė savo pastebėjimus apie kuro kainas...

Baltarusija moka nustebinti: Bresto stadione – „virtualūs“ sirgaliai (5)

Trečiadienį vakare sužaistos Baltarusijos taurės dvejos pusfinalio rungtynės, tačiau dėmesio...

Verslininkai: pinigų ir greitų sprendimų reikia dabar, po to bus vėlu (153)

Įpusėjo ketvirta savaitė karantine, šalies verslas susiduria su ypatingais iššūkiais, o...

Veryga valstybės vadovams rekomenduoja kas savaitę tikrintis dėl COVID-19 (233)

Aukščiausi šalies vadovai turėtų būti nuolat prevenciškai tiriami, ar neužsikrėtė koronavirusu.

Pranešė, kur lankėsi užsikrėtę koronavirusu: ėjo į darbus, apsipirkinėjo parduotuvėse, lankėsi vaistinėse (58)

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras atliko epidemiologinį tyrimą ir išnagrinėjo, kur...

|Maža didelių žinių kaina