aA
Ši istorija atsiųsta konkursui „Mano sužadėtuvių istorija“. Kviečiame dalyvauti ir jus!
© Shutterstock nuotr.

Šią vasarą mes su vyru švęsime 30-ąsias, perlines savo vestuves. Be abejonės, per 30 metų išgyvenome ne vieną santykių krizę, buvome priėję netgi liepto galą, tačiau išsinešioti savo ryšulius į skirtingas puses neatrodė tinkamiausias sprendimas – juk drauge „užgyvenome“ ir išauginome vaikus, tad drauge turime ir sulaukti anūkų! Ir ką gi,- šiandien pirmąją savo anūkėlę jau turime!

Dabar stebime, kaip ji auga ir keičiasi, ir kalbamės, kad protingiausia, ką galėjome gyvenime padaryti, tai tiesiog išlikti kartu. O labiausiai šį nelengvą uždavinį įvykdyti mums padėjo... humoro jausmas. Tiesą sakant, būtent jis mane ir privertė ištarti savo būsimajam vyrui TAIP.

Bet apie viską nuo pradžių.

Buvau studentė. Užbaigusi mokslo metus išvažiavau keletui dienų paviešėti pas močiutę. Kaime. Ir net neįsivaizdavau, kad mano planuota trumpa viešnagė pavirs ištisa nuostabia vasara!

Būtent ten ir susipažinau su savo būsimuoju vyru (pavadinkime jį Arūnu. Jis gyveno vos už keleto namų nuo močiutės sodybos). Tiesa, iš pat karto jis net nekrito man į akį – atrodė pernelyg tylus, ne itin išvaizdus, neaukštas. Taigi, visiškai ne toks jaunikaitis, apie kokį svajojau. Daug labiau man iš pirmo žvilgsnio patiko kai kurie jo draugai. Tačiau bendraujant ilgesnį laiką mane vis labiau ir labiau žavėjo Arūno būdas.

Jis nebuvo tylūnas ar niūruolis. Tiesiog bereikalingai nesimėtė žodžiais, bet jau jeigu ką nors pasakydavo, tai būdavo taip taiklu, laiku ir vietoje, kad geriau, rodos, net didieji klasikai savo kūriniuose nesugalvotų. Negana to, Arūno bendravimo stilius man labai priminė mano mylimą tėtį, kurio prieš keletą metų buvau netekusi. Taigi, taip savaime ir atsitiko, kad ilgai nesvarsčiusi tapau Arūno mergina, o toji vasara mums abiems tapo neužmirštama.

Sužadėtuvės mūsų jaunystės laikais nebuvo madingos. Jokių žiedų, jokių priklaupimų ir didelės romantikos. Todėl tikrai neįsivaizdavau, ką rezga Arūnas tą lemtingą vakarą.

Jau buvo atėjusi mūsų antroji vasara. Abu buvome ką tik gavę mokslo baigimo diplomus, sudalyvavę vienas kito išleistuvėse. Taigi, tą vakarą aš ir vėl pas močiutę. Į telefono skambutį atsako būtent ji, bet nekviečia manęs prieiti, o paprasčiausiai sako, kad išeičiau į lauką – esą, ten manęs kažkas laukia.

Ką gi. Išeinu. Žvalgausi. Bet už durų nieko nėra. Tik besigręždama žengti atgal pamatau prie pat kojų puokštę lauko gėlių. Pasilenkiu jų pakelti, o ten – laiškelis: „Sek paskui mane!“

Prie puokštės pririšta raudona juostelė. Vynioju ją į kamuoliuką ir neramiai plazdančia širdimi seku ten, kur ji mane veda: iš kiemo, į gatvelę, link senų sodų, tiesiai... prie vandentiekio bokšto. Bet, o Dieve! – juostelė rangosi į viršų! Užverčiu galvą, o ten, pačiame viršuje, sėdi... Arūnas! Staiga pamatau, kaip iš aukštybių ant manęs sklendžia lauko gėlių žiedai: ramunės, rugiagėlės, katilėliai... O mano mylimasis visa gerkle, kad net skamba visas kaimas, šaukia:

- Myliu tave! Myliu tave! Tekėk už manęs!

Argi galėjau pasakyti NE?

Tokia tad mūsų sužadėtuvių istorija.

Virginija

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Paimtų vaikų drama tęsiasi: vaiko teisių specialistai galiausiai išklausė tėvo po susitikimo tėvas džiaugsmu netryško (309)

Antradienį po daugiau nei valandos beldimosi į uždarytas duris, atimtų vaikų tėvas Gintaras...

Skripalių apnuodijimą tiriantis rusų žurnalistas slapstosi Baltijos šalyse: manau, man liko pusė metų (46)

Vienas iš Rusijos žurnalistų, padėjęs atskleisti, kad Skripalių nuodytojai ne turistai, o...

Ekspertų liudijimai apie ES milijonus švietimo sistemoje: pirkimai įžūliai imituojami (45)

Direktoriaus postą Giedriui Vaideliui kainavęs Ugdymo plėtotės centro organizuotas ugdymo...

Skelbiama apie aptiktus nužudyto žurnalisto Khashoggi palaikus, „Skynews“ šaltiniai pateikė dar šiurpesnių detalių papildyta 15.20 (290)

Nužudyto žurnalisto Jamalo Khashoggi kūno dalys buvo rastos įmestos į šulinį Saudo Arabijos...

Tragiškoje avarijoje JAV žuvo lietuvių muzikantas Arūnas Augustaitis (2)

Šį savaitgalį tragiškai žuvo JAV gyvenimą kūręs ir dirbęs lietuvių muzikantas Arūnas...

Skaniausias prancūzų receptas, kaip apsiginti nuo siaučiančių virusų: tradicinė česnakų sriuba video receptas (1)

Praėjusią savaitę savo skaitytojams atskleidėme prancūziškos svogūnų sriubos receptą , o...

Vilniuje vyksta masiniai patikrinimai – fiksuoja perpildytas grupes ir nelegalius darželius (139)

Nelegaliai veikiantys darželiai ir daugiau nei dvigubai viršijamos vaikų grupių normos – tokius...

Linas Kojala. Britų taksistas man paaiškino, kodėl įvyko Brexit (158)

„Klausyk, kiek tavo šalyje gyvena žmonių? Trys milijonai? Jungtinėje Karalystėje – beveik...

Nė neįtartum, kad Laimė kovoja su sunkia liga: pirmuoju vėžio ženklu sunkiai patikėjo (9)

75 – erių metų Laimė Regina iškart pakeri savo optimizmu ir elegancija. Klausantis...

Per plauką nuo didelės nelaimės: kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai apvirto vilkikas su dujų pilna cisterna (9)

Antradienį, 15.08 val., ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie nelaimę Kalvarijos sav., kelio...