aA
“…Aš puikiai žinau, kad tau dabar labai sunku ir kad jokie paguodos žodžiai nepadės tau susitaikyti su netektimi. Tačiau tuo pat metu man atrodo, kad šioje situacijoje jaustumei mažesnį kartėlį, jei sugebėtum geriau suprasti iš išsiaiškinti, “kas kaltas” ir “kodėl taip atsitiko”, ar galima šį įvykį laikyti atsitiktiniu, o galbūt jis buvo neišvengiamas?
Man atrodo, kad tavo išsiskyrimas su vyru nebuvo iš anksto nulemtas, nors ir atsitiktiniu įvykiu pavadinti jį būtų sudėtinga. Paprasčiausiai konkrečiame etape jūsų santuoka išsisėmė, prarado ateitį (tai nepriklauso nuo galimybės turėti vaikų, tai toks vidinis pojūtis, kad tolimesnė vidinė evoliucija – ir tavo, ir tavo vyro, - yra ribojama santuokos rėmais, ji jos nestimuliuoja, kaip anksčiau).

Akivaizdu, kad tavo vyras pirmas suvokė šią situaciją ir pirmas žengė šį neišvengiamą žingsnį (kaip paradoksaliai tai beskambėtų, savo sprendimu jis padėjo ir sau, ir tau, nes po šios radikalios permainos jūs abu turite arba turėsite naujas galimybes evoliucionuoti, kurios paskutiniuoju jūsų bendro gyvenimo metu jau nebeegzistavo).

Aš manau, kad šį mano tvirtinimą tu suprasi ne iš karto, tačiau esu įsitikinusi, kad ateityje tau tai pavyks ir tik įgavusi šį supratimą tu sugebėsi ne tik atleisti vyrui už tau suteiktą skausmą, bet netgi pajusti jam kažką panašaus į dėkingumą už tai, kad jis jums skiriantis ėmėsi iniciatyvos.

Moteris

Nemėgink eikvoti savo energijos mėgindama kažkaip ištaisyti situaciją su vyru, mėgindama jį susigrąžinti arba pranašaudama, kad su šia nauja moterimi jam gyventi tikrai nesiseks (šį punktą galima bus aptarti atskirai, tačiau net jeigu ir išaiškės, kad jo gyvenimas su šia moterimi bus visiškai ne toks laimingas ir harmoningas kaip jam dabar atrodo, objektyvių priežasčių tam, kad bus atkurta jūsų santuoka, jau nebėra ir visos pastangos priešinantis šiai realybei neduos tau nieko, išskyrus naujas kančias).

Dabar tu esi savotiškame pereinamajame laikotarpyje, kai laužomi ir nyksta seni ryšiai, įpročiai, tradicijos, o tai visuomet yra labai skausminga (iš energetinės pozicijos tai atrodo būtent kaip gyvo energetinio audinio laužymas ar deformacija, - pirmiausia emocinių-protinių struktūrų audinių), todėl labai natūralu, kad tu jauti tą įtampą, nenori valgyti, esi nusiminusi ir jautiesi beviltiškai. Tokiais atvejais padeda labai paprastos priemonės – vonia, masažas, pasivaikščiojimas gryname ore – trumpiau tariant, tos priemonės, kurias tiesiogine ta žodžio prasme galima pavadinti valomosiomis.

Tavo energetinėje gyvenimo erdvėje dabar vyksta gausybė įvairiausių lūžių, paslydimų ir visus juos palaipsniui reikia pašalinti, nes tik tuomet tu iš tikrųjų pasijusi geriau ir suprasi, kad blogiausi momentai jau praeityje, kad tu atsinaujinai, kad tarp dabartinės tavęs ir tos, kuria tu buvai dar visai neseniai, atsirado tam tikra siena, kuri paverčia tavo ryšius su praeitimi jau ne tiesioginiais, o tarpiniais. Šie tarpiniai ryšiai gali ir iš viso išnykti, tačiau bet kuriuo atveju jie leidžia energetiškai ir emociškai-protiškai atsiriboti, nesukelia “pilvo raižymo” pojūčių.

Moteris

Organizmui nelengva tarp visų šių energetinių lūžių, jis yra labai įtemptas ir, pirmiausia, nervinės sistemos ir virškinimo lygmenyje. Pasistenkite kaip įmanoma daugiau dėmesio skirti savo organizmui, o nuo to tavo bendra emocinė-protinė būklė tik pagerės…

Aš jaučiu, kad tu atsiskiri nuo skausmo, pjaustai tai, kas gyva, tačiau kitaip nieko nesigaus: jei šie “energetiškai pasenę ir savo evoliucinį potencialą išeikvoję elementai” nebus išmesti, jie pradės pūti ir nuodyti tave iš vidaus, todėl dabar tavo pagrindinė užduotis – kuo greičiau jais atsikratyti. Kol tu neišsilaisvinsi nuo šios naštos, tu nesugebėsi pažvelgti į savo situaciją iš šalies ir, deja, nesugebėsi iki galo išsilaisvinti nuo kentėjimo, nors, žinoma, tavo skausmas palaipsniui atslūgs.

Na o tuo metu pradės atsirasti nauji teigiami impulsai, tu pajusi, kad daug kuo pasikeitei, tapai brandesnė, stipresnė ir, svarbiausia, drąsesnė. Beje, man atrodo, kad geriausias dalykas, kokio tu išmoksi iš šio išsiskyrimo su vyru, tai drąsumas. Na, tu ir taip esi drąsi, tačiau ta tavo drąsa užspausta taip giliai, kad jos nė nematyti – nei aplinkiniams, nei tau pačiai. Įgavusią šią naują, anksčiau tau buvusią visiškai nebūdingą drąsą tu sugebėsi priimti sprendimus ir žengti žingsnius, kuriems anksčiau nesiryždavai.

Moteris

O dabar apie tavo konkurentę ir tavo santykį su ja. Tai, kuo ji taip traukė tavo vyrą, atrodo, buvo trapumas, vaikiška reakcija, poreikis globai (visa tai kartu jame stimuliuoja normalų vyrišką poreikį pasijusti stipriu, būti kažkam labai reikalingu, būti atrama kitam žmogui, apsaugoti jį nuo išorinio pasaulio). Manau, kad tavo vyras ir pats nėra labai stiprus todėl, sutikęs žmogų, kuris yra akivaizdžiai už jį silpnesnis ir ribotesnis, jis nesugebėjo atsispirti pagundai pasinaudoti tokia “likimo dovana”.

Beje, pagalvok apie tai, ar tavo vidiniai pokyčiai per šiuos santuokos metus nebuvo būtent toks siekimas kažkaip “nublankti dėl vyro gerovės”, stengtis atrodyti ne tokia ryškia, ne tokia stipria, kad negąsdintumėte jo chroniško nepasitikėjimo savimi? Jei taip, tai dabar, tikriausiai, atėjo laikas “atsitiesti”, atstatyti tas nuslopintas savybes ir įgyti naujų, atitinkančių naująjį jūsų gyvenimo etapą. Suprantu, kad dabar mano žodžiai vargu ar tave ypatingai įtikins, tačiau vis tik pasakysiu, kad tu daugiau gavai nei praradai!

O tavo vyras taip pat, be abejo, kažką savo naujoje santuokoje įgaus, tačiau man atrodo, kad jo atradimai greičiau bus iliuziniai, o ne realūs, o tavo atradimai ir naujas gyvenimas privalo būti visų pirmiausia realūs.”

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Lietuvoje – lemtinga diena: renkame valstybės vadovą ir savo atstovus Europos Parlamente Pranckietis: frakcijoje vieningos nuomonės nebuvo; nuolat atnaujinama (814)

Sekmadienį, gegužės 26 d., Lietuva renka šalies Prezidentą ir 11 Europos Parlamento narių.

Turistų rojus Šiaurės Europoje slepia augančią grėsmę: turime priešą (14)

Šio ledinio turistų rojaus fasadas slepia augančią grėsmę, apie kurią dauguma turistų net...

Tokia vasara pajūryje bus paskutinė: apie naują draudimą daugelis jau buvo pamiršę (125)

Seimo narės Aušrinės Armonaitės socialiniuose tinkluose paskelbtas priminimas, kad kitais metais...

Lietuvės planuotos ir vos 6 tūkst. eurų kainavusios vestuvės sulaukė užsienio žiniasklaidos dėmesio (23)

Sandros Dainaravičienės planuotos vestuvės pateko į įžymaus užsienio naujienų portalo...

Savaitgalį girtas linksmybes keitė smurtas: darbo netrūko ir policijai, ir medikams (10)

Savaitgalį policijos pareigūnams ir medikams darbo netrūko. Policijos departamentas praneša, kad...

Adamkus: noriu padėkoti kandidatams Alma Adamkienė balsavo namuose (22)

Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus padėkojo kandidatams į prezidentus už debatuose...

Artėjančios krizės pranašystės skatina nerimą: lietuviai vis labiau nuogąstauja galintys netekti darbo (2)

Kone 29 proc. dirbančių Lietuvos įmonėse baiminasi prarasti dabar turimą darbą, dar beveik 18...

Šimonytė yra nusimačiusi pirmuosius darbus, jei būtų išrinkta papildyta (374)

Sekmadienio rytą balsą prezidento rinkimuose atidavusi kandidatė į prezidentus Ingrida Šimonytė...

Zelenskis po nurodymo Rusijai: pažiūrėsim, kokį kelią pasirinks Kremlius (149)

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis laukia, kol Rusija duos signalą, kad yra pasirengusi...